zaman çarkı...

Tavsiye kitaplar, dergiler, gazeteler, köşe yazıları ve yorumlar...
HaTeD
Üye
Üye

zaman çarkı...

Mesaj gönderen HaTeD »

yazarı robert jordan, yayın evi ithaki..kitabın şu ana kadar çıkmış çok sayıda serisi var..betimlemeler,tasvirler mükemmele çok yakın bence..onur,fedakarlık,liderlik,dostluk,ağır bi görev...çok şey var kitapta değinilen..çok iyi bi seri bence..insanı içine sürüklüyo adeta..betimlerin güzelliğinin yanı sıra karakterler ve kurgu da çok etkileyici..her kahramanın belli bir yeri ve önemi olması da ayrıca güzel..olaylar sadece tek bi kahraman etrafında gelişmiyo..yan olaylar da ana karakterin yaşadığı olaylar kadar etkileyici ve sürükleyici..tavsiye ederim..okuyun...

'görev dağdan ağır, ölüm tüğden hafiftir'
Tia Mi Aven Moridin Isainde Vadin!..._thurinwethil_

Kullanıcı avatarı
theHeLL
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen theHeLL »

yuh okuyabildin mi bütün seriyi..gerçi amcam hala yazıyo ama...yine de helal valla benim gözüm pek kesmiyo..hardcover ciltleri zaten 50 falan normalleri de biçimsiz mi ne :010 ..yine de deathgate le zaman çarkını oldukça üstlere koyarım kendi gözümde..ama kesinlikle yazın veya boş olduğunuz bi zaman başlayın veya başlamayı düşünün(enazından ben öyle düşünüyorum=)..
"Eğer cennete o vakit istenmemişsem (doğum), ısrar etmeyeceğim.."

HaTeD
Üye
Üye

Mesaj gönderen HaTeD »

en son 6 nın 2. kitabını okudum..şimdi 7nin biri çıktı..ama benm için zor olmadı..çnkü fazlasıyla sarıyo kitap..şu boş zamanlarda başlama tavsiyesi iyi olmuş çnkü elinizden bırakamıyosunuz kitabı...
Tia Mi Aven Moridin Isainde Vadin!..._thurinwethil_

Kullanıcı avatarı
theHeLL
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen theHeLL »

zaten millet genellikle hastalık olarak görür bir seriye(hele ki zaman çarkı)başlamayı...ben dediğim gibi geleceğin sisli günlerine bırakıyorum bu seriye başlama fikrini ve serinin kendisini..
"Eğer cennete o vakit istenmemişsem (doğum), ısrar etmeyeceğim.."