Radikal Kitap Eki

Tavsiye kitaplar, dergiler, gazeteler, köşe yazıları ve yorumlar...
Kullanıcı avatarı
theHeLL
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Radikal Kitap Eki

Mesaj gönderen theHeLL »

Reklam yapar gibi oldu ama benim gibi cuma günleri "radikal kaldı mı abi" diye bayiye giden biriniz daha var mı?(yani umarım vardır)
"Eğer cennete o vakit istenmemişsem (doğum), ısrar etmeyeceğim.."

Kullanıcı avatarı
ex
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen ex »

bu başlığı cumartesi açarak bizi bir hafta merak içinde bırakıyon...dün açsaydın ya başlığı...
insanlık, okadar hızlı büyüyordu ki ; Tanrıyla boy ölçüşmeye kalkıştı ve Tanrı ; çocuklarından utandı... Önce yağmurla yıkadı pisliklerinden arıttı sonra güneşinde yaktı maskelerini çıkarttı ve yer yü

Kullanıcı avatarı
theHeLL
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen theHeLL »

hönk?!burda "içinde şunlar var bunlar var buyüzden okuyorum" diye bişiy demiyecektim zaten dostum..merak içinde bırakmak da istemedim kimseyi..sadece başka varsa ben gibi bu eki türkiyenin en iyi kitap eki olarak algılayıp alan ve okuyan,onları bilmek ve tartışmak istedim

Kullanıcı avatarı
soundevil
Üye
Üye

Mesaj gönderen soundevil »

bence de öyle.. "walla kalmadý" diyince baya üzülürdüm.. onun için bayideki amcayla aramý yapýp her cuma radikal ayýrtýyordum.. tabi üniye baþladýktan sonra iþler deðiþti.. ama kitap tanýtma konusunda radikalin kitap ekinin üstüne bir þey görmedim þimdiye kadar
I was going up the stairs, i met a man who wasn't there.. He wasn't there again today.. I wish; i wish he go away

Kullanıcı avatarı
theHeLL
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen theHeLL »

son 1 aydır falan almıyorum alamıyorum unutuyorum işin aslı =) içerik nası dergide değişiklik var mı ve bilgisi olan var mı?

Kullanıcı avatarı
theHeLL
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen theHeLL »

bu haftaki sayısı oldukça güzel ve 70kitap tanıtımıyla yine eski günlerine dönüşü simgeliyor galiba..ama bu bi yanıltmaca da olabilir..yine de bu haftaki sayı baya güzel..Sabahattin Ali kapakta