yazlık hafif kitaplar...

Tavsiye kitaplar, dergiler, gazeteler, köşe yazıları ve yorumlar...
Kullanıcı avatarı
uykudakaybolan
Üye
Üye

yazlık hafif kitaplar...

Mesaj gönderen uykudakaybolan »

arkadaşlar dostoyevski ve klasiklerden sonra şöle hamakta denizin şırıltısıyla okunabilecek sakin hafif kitap önerilerinzii bekliyorum.şuan bi tanesini okumaktayım ama hiç sarmadı.ee kitabı tansaştan ucuz die alırsan öle olur :010 ama bestsellermış :(

Kullanıcı avatarı
Edmond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Edmond »

ben şahsen sıcak havalarda öyle kalın kitapları okuyamıyorum.sıkıyor hemen.kütüphaneden en ince kitabı seçiyorum, okuyorum.kafa rahatlatmak için shakespeare iyi oluyor.fazla karmaşık değil )

Kullanıcı avatarı
lonly
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen lonly »

amin maalouf un kitapları güzeldir...okunması kolay kitaplar yazar genelde..mesela ben şimdi yüzüncü adı okuyorum...onun dışında tavuk suyuna çorba serisine bi bak derim...ipek ongun ve gülten dayıoğlunun kitaplarını sölicem ama sinir eder hepsi beni yinede hafif kitaplardır bayanlar sever ama şahsen çok tahamül edemem ben...maeve binchy hafif kitap konusunda favorilerimden ama erkekleri pek sarmıyo o kitaplar...başka aklıma gelmiyoki...
ama son zamanlara okuduğum en şahane kitap kesinlikle ahmet şerif izgöre nin hıdır kişisel gelişiyor adlı kitabı...bence sen onu bul ve mutlaka oku...zaten çok kısa sürede bitireblceğin bi kitap...ama gerçekten çok hoş bir eser
insan kendine rağmen yaşamayı bilmeli bazen...