Netame

Tavsiye kitaplar, dergiler, gazeteler, köşe yazıları ve yorumlar...
Kullanıcı avatarı
Nymphe_MeL
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Netame

Mesaj gönderen Nymphe_MeL »

Bant dergisi illüstratörü Sadi Güran, Portecho ve Maya gruplarından Deniz Cuylan ve aslen mimar Senem Akçay ın kitap projesi Netame..ama bildiğiniz kitaplardan değil.. dünya da cok az denenmis ve türkiye de de bir ilk sanırım.. öncelikle içinde bi müzik cd si var.. her hikayenin bi sarkısı var yani.. hikayeyi okurken aynı zamanda sarkısını da dinliyosuznuz.. Sadi Güran ın cizimleriyle de o büyüleyici tad tamamlanıyo zaten..

merak edenler için de söyliyim Netame tekinsiz demek..aynı zamanda da hikayelerin geçtiği şehrin adı..

ben bi ara kaptırmıştım kendimi film izliyo hissine kapıldım=)
daha önce de söylediğim gibi müziklerini bu kadar cok seviceğimi beklemiyodum..cok güzel bi tad yakalamışlar bence,tavsiye ediyorum herkese..

ilk basımı tükenmiş diye duymustum ama..izmirliler için söyliyim ben pan da buldum :-D bir iki tane daha vardı galiba.. istiyosanız elinizi cabuk tutmaız lazım yani anliycağınız :P

http://www.myspace.com/netame
in the hopes of creating a horrible zombie..

Kullanıcı avatarı
veronique
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen veronique »

Bugun varlıgından Nymphe Mel'cigim sayesinde haberdar oldum ama gercekten icerik olarak bayıldım.. Zaten Sadi Guran ne yapmıssa guzeldir :)

Yarın gidip alıcam ve bende İstanbul'da bulunabilinecek yerleri yazıcam :)

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

Myspace'te karşılaşmıştım, müzikleri hoşuma gitmişti ama detayını öğrenme zamanım olmamıştı. Gerçekten ilginç ve güzel bir proje...
sleeping with the earth my dying bride