Cem Adrian

Tarzlar, şarkılar, sözler, klipler...
purpleblank
Üye
Üye

Mesaj gönderen purpleblank »

gerçekten mükemmel bi ses..ben bu sarkıyı sana yazdım..her dinlediimde ağlatır beni..sesi içimi bi tuhaf yapar..severim kendilerini..
can yeleğim,karışmasın kimseler bize..

drexler
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen drexler »

ben sewmem $ahsen..dünyanın bikac harikasından biridir o ayrı..

Kullanıcı avatarı
morvedelisi
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen morvedelisi »

Kullanıcı avatarı
shidow
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen shidow »

Bu İBİŞ rock falan yapmıo ne diye koydunuz buraya. Hem sesi de osuruk gibi. Onun İBİŞLİKleri yüzünden gayet iyi gitar çalan bi çocuk bizim okuldan ayrılmak zorunda kaldı. Bu İBİŞ tamamen Fazıl Say denen şarlatanın şişirmesi. Basında hakkında çıkan hiçbi yazıya inanmayın. Ayrıca kendi ağzından duyduğum bi laf "Ben Emporio Armanni olmadan yaşayamam". Bu lafı söyleyenden bi hayır gelmez...
Everything under the sun is in tune, but the sun is eclipsed by the moon.

Kullanıcı avatarı
kozmik_peri
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kozmik_peri »

fazlaca güçlü bi sesi olduğunu ve cok iyi kullanabildiğini biliyorum albüm güzel bence..
Istemedim uyanmayı bu soğuk uykudan. Cevapları aradim soruları sormadan. Düşürdüğün gölgeleri, düştuğün yerleri… kazıyorsan aklıma normal mi sence?

Kullanıcı avatarı
yagmur_3
Üye
Üye

Mesaj gönderen yagmur_3 »

shidow yazdı:Bu İBİŞ rock falan yapmıo ne diye koydunuz buraya. Hem sesi de osuruk gibi. Onun İBİŞLİKleri yüzünden gayet iyi gitar çalan bi çocuk bizim okuldan ayrılmak zorunda kaldı. Bu İBİŞ tamamen Fazıl Say denen şarlatanın şişirmesi. Basında hakkında çıkan hiçbi yazıya inanmayın. Ayrıca kendi ağzından duyduğum bi laf "Ben Emporio Armanni olmadan yaşayamam". Bu lafı söyleyenden bi hayır gelmez...
rock yaptığını söyleyen olmadı zaten yanılmıyorsam safi müzik bölümünde her açılan konu rockla ilgili olmak zorundada değil...!cem adriana gelince:etkileyiciliğini kelimelere sığdırmamın imkanı yok.Onca sesin tek bir bedende toplanmış olması tanrının mucizesi. Kelimelerle ve sesiyle yarattığı o bambaşka dünyanın içinde -yaşadığımız anın tüm yapmacıklığının ötesinde- kaybolum adeta,bi çeşit yolculuk belkide...!

Kullanıcı avatarı
shidow
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen shidow »

Ya allah aşkına emek falan deyip beni çılgına çevirmeyin ya.. Bu herif tamamen şişirme.. Emek diosunuz usturuplu konuşun diosunuz.. O zaman bu sorularıma cevap verin..
1- Sürekli emporyo armani dolce&gabbana diesel vs vs'den giyinen bi herifin bilkentten tam bursa ihtiyacı olur mu?
2- Bu herife ve Fazıl Say'ın yanında getirdiği biri yetenekli, diğer ikisi vasat ve biri de son derece yeteneksiz ama annesi babası Fazıl Sayla ahbap olduğu için dahi diye lanse edilen bi kaç çocuğa tam burs vermek için bu okulda 6-7-8 yıldır okuyup not ortalamaları 85'in hatta 90'ın üstünde olan (yüz üzerinden) Çoğu da Bilkent'i yurtdışı ve yurt içinde ciddi başarılarla temsil etmiş öğrencilerin bursları kesilir mi? Benim de bursum kesildi ama ben kendimi sıralamada sonlara koyarım.. Bu insanların arasında Uluslar arası ve son derece prestijli yarışmalarda kendi dallarında ciddi dereceler alan insanlar var.Ki bunlardan biri de LİLY'dir.
3- Ayrıca her türlü alt yapı ve stüdyo ortamı çeşitli sponsorlarla ve ilişkilerle bedava bi şekilde sunulduktan sonra girilip yapılan ve o kadar paraya bence bi hiç olan bi albüm ne kadar emek olabilir?
Arkadaşlar bu olaylar burnumun ucunda oluo? Ben bu lafları söyleyerek belki bi emeğe laf etmiş oluorum ama, bu adam için çiğnene emekler benim çiğnediğimin yanında bütün evrenle dünya arasındaki fark kadar fark var. Lütfen bana emekten ve saygıdan bahsetmeyin arkadaşlar. Bize yapılan ayıplar size yapılsaydı ve adamı gerçekten görseydiniz benim bi kaç katım daha sert konuşurdunuz ben söyliyim. Burda söylediklerim hakkaten az bile.

Hiç öyle bulunmaz bi ses değil hele "güçlü" hiç değil. Kulağı iyi olan herhangi birine ona sunulan stüdyo sunulsa aynı sonucu alır hatta daha iyisini. Ne kulaksız adamlara stüdyolarda mucizeler yaratıolar.

Hiçbişey dışarıdan görüldüğü, medyadan aktarıldığı gibi değil.

Hem: "Bunları söyleyen birinden de bi hayır gelceğini sanmıorum" tipi bi savunma da nasıl bi fanatizmdir anlamıorum. Benim söylediğim şeyler birebir şahit olduğum gerçekler. Başıma gelen şeyler. Sen beni ne kadar tanıosun da bu şekilde genelleyerek bi tabirde bulunuosun? Ve cem adrianı ne kadar tanıosun da bana onu bu şekilde savunuosun? Ha bunları kıskançlığından söylüosun falan diyebilirsiniz. Ve haklısınızda.. Kıskançlık insanın doğasında olan bişey. Şimdi kendimi asla katmıorum. Yıllardır birlikte okumuş olduğunuz ve bu herifi bi müzisyen olarak kat kat katlayacak insanların yerine bu herifin bulunmaz hint kumaşı gibi sergilenmesini kıskanmaz mıydınız? Ben kıskanıorum ve bunu inkar etmiorum.
Ve bi soru daha bahsettiğim ayıplar size de yapılmış olsaydı siz nasıl tepki verirdiniz? Lütfen dürüstçe cevap verin. Yazının başından beri hep biz diye genelleyerek konuştum ve haketmediğim noktalarda kendimi asla övmedim ya da kendi dertlerim diye de anlatmadım. Şimdi kendimle ilgili, beni tanıyan bilir.. Bizim fakülte de hiç kimse benim hakkımda kötü bişey söylemz ve ben de başka insanlar hakkında kötü şeyler kolay kolay söylemem. Ha tarz olarak biraz ukalayım öz eleştirimi de yapıorum ama, bu kadar uzun bi şekilde okuldaki bu dertlerden ben bahsediosam haklılık payım yok mudur sizce?

Kullanıcı avatarı
Ned_Kelly
Üye
Üye

Mesaj gönderen Ned_Kelly »

canlı izledim...özürlü galiba...ama özürlülüğü dehaya dönüşmüş...ya da dönüştürülmüş...fazıl say tarafından...normal olmadığı kesin...dahi de olmadığı kesin...özürlü olduğu üzerine tereddütlerim var..fazıl sayın bu özürleri "tanrının lütfu" olarak algılaması daha doğrusu "algılatması" na ise...sadece üzüldüm...tamamen kapalı hapis gibi bir hayat yaşadığını biliyorum...önde gelen piyanistlerimizden biri yüzünden...

bilkentten burs almasının onun isteği olmadığını da biliyorum...ayrıca ona yaşattırılan hayatın insan haklarına aykırı olduğunu da...labratuarlardaki maymunlar kadar hayatı yaşama fırsatı verildiğini de (yine fazıl say tarafından) biliyorum...

tamamen müzikte bir denek olarak kullanıldığını, ve bazı zihinsel özürleri bulunduğunu düşünmekteyim...

bu çocuğun yerinde olmak istemezdim...bilkentten 10 tane burs ta verseler istemezdim...albümünü beğenip beğenmediğime gelince...sadece dinlerken gözlerim doldu...

Kullanıcı avatarı
morvedelisi
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen morvedelisi »

Harbe Giden Sarı SAçlı Çocuk eseri bu kadarmı iyi okunur dedirtti bana..

albümde gayet iyi..

ses olayına grmeye hiç gerek yok zaten..

susayaci varlığa katılıyorum.

Kullanıcı avatarı
shidow
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen shidow »

susayaci yazdı:hm iyi güzel de sanirim kişisel sorunlariniz var efendim sizin. canli dinledim, gayet tatmin ediciydi. benim diyecegim budur. burslarinizla filan ilgilenmiyorum.
- sert tavrim için de kusura bakmayin.. mizacım bu sanirim ya da değil, atiyorum... -
Durum kişiseli çok aştı.. Hatta en az bana dokunuo. Ben burada biraz bütün okulun sözcüsü gibi oldum. Tavrın sert değildi de biraz ön yargılıydı bence. Ama o birazda benim önceki tutumumdan kaynaklanıo. Boşver önemli diil. Cem Adrian için kavga etmeye değmez bence..

Kullanıcı avatarı
balgam
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen balgam »

sevmiorum dinlemiorum ama allah vergisi olan yetneğine lafım yok
"Angelo rotto//psykhe"::Ho affrontato quando lo avete lasciato...

Kullanıcı avatarı
kozmik_peri
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kozmik_peri »

ki zaten uzun zamandır sesi cıkmayanlardan oldu..
Istemedim uyanmayı bu soğuk uykudan. Cevapları aradim soruları sormadan. Düşürdüğün gölgeleri, düştuğün yerleri… kazıyorsan aklıma normal mi sence?

Kullanıcı avatarı
Papi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Papi »

purpleblank yazdı:gerçekten mükemmel bi ses..ben bu sarkıyı sana yazdım..her dinlediimde ağlatır beni..sesi içimi bi tuhaf yapar..severim kendilerini..
benimde gözlerim dolar..gercekten mukemmel..bide memleketlim yani :010 edirneliii :010
büyüdük mü yani?büyüyünce her şeyin farklı olacağını biliyordum ama bu kadarını beklemiyordum.mesala beni hep seveceksin sanıyordum.