Eurovision

Tarzlar, şarkılar, sözler, klipler...
Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen simsiyah_85 »

bugün hürriyet gazetesinden gözüme takılan yazılarıdan biri...

TRT, bu yıl Eurovision’da Türkiye’yi Kenan Doğulu’nun temsil etmesini istiyor.
Kenan Doğulu ise kararsız.
hayat farkında mısın, anlıyor musun durumu? beni yendiğin an kaybettin sen bu oyunu!

Kullanıcı avatarı
dev!l_O_
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen dev!l_O_ »

kenan doğulu Çakkıdıyla katılırsa olabilir :P örn=tarkan mucukss mucksss yurtdışnda en tutulan parçası böle sewio adamlar :P

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

gelişme varmı kimin katılıcağı belli olmuş mu? :018
hayat farkında mısın, anlıyor musun durumu? beni yendiğin an kaybettin sen bu oyunu!

Kullanıcı avatarı
kindmonster
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen kindmonster »

sertap ve athena gibi ilk üçe girebilecek biri yada bir grup gitsin lütfen.son 2 yıldır iri yapılı kadınlar rezil etti bizi. :007
İşsizlik başa bela,kahrolsun bankalar..

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

masterloves yazdı:sertap ve athena gibi ilk üçe girebilecek biri yada bir grup gitsin lütfen.son 2 yıldır iri yapılı kadınlar rezil etti bizi. :007
ya bunun yapıyla ne alakası var :)
2 yıldır iğrenç şarkılarla ve yanlış insanlarla katıldık.. :(

rimirimiley!!! bu nası bi şarkı ya
umarım bu sefer de aynı saçmalıkları yapmazlar, doru düzgün isimler bulurlar umarım! :008

Kullanıcı avatarı
kindmonster
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen kindmonster »

simsiyah_85 yazdı:
masterloves yazdı:sertap ve athena gibi ilk üçe girebilecek biri yada bir grup gitsin lütfen.son 2 yıldır iri yapılı kadınlar rezil etti bizi. :007
ya bunun yapıyla ne alakası var :)

umarım bu sefer de aynı saçmalıkları yapmazlar, doru düzgün isimler bulurlar umarım! :008
yapıdan kastım şuydu.iki benzer insan ve iki düşük puan.şöyel sertap gibi cıvıl cıvıl,çıtır çıtır biri gitsin.hem oynasın hem oynatsın yahu.rock grubu gitse bile bir dansöz şart.zaten yabancılar bizim dansözlere dayanamıyor :013
İşsizlik başa bela,kahrolsun bankalar..

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

masterloves yazdı:
simsiyah_85 yazdı:
masterloves yazdı:sertap ve athena gibi ilk üçe girebilecek biri yada bir grup gitsin lütfen.son 2 yıldır iri yapılı kadınlar rezil etti bizi.
ya bunun yapıyla ne alakası var

yapıdan kastım şuydu.iki benzer insan ve iki düşük puan.şöyel sertap gibi cıvıl cıvıl,çıtır çıtır biri gitsin.hem oynasın hem oynatsın yahu.rock grubu gitse bile bir dansöz şart.zaten yabancılar bizim dansözlere dayanamıyor :013
bende diorum ki tamam dış bi yere kadar önemlidir ama maksaat müzik yarışması güzellik değil :)

Kullanıcı avatarı
pardus
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

bence

Mesaj gönderen pardus »

aslında kenan doğulu katılsa benim için fark yapmaz ama geçen sene lordi olduysa bu rock müziğin dünya üzerndeki etkisini gösterir(bence).E öyleyse bence bizden çılgn bi grup katılsn misal kurban :-D ama benm görşm destekleyenleri merak edyorum :-D destekleyenler yazarsa sevnrm :-D :-D
We learned speaking turkish one english stayed... yanlşmı oldu acepp:D

dead_or_alive
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen dead_or_alive »

lordi bi rock grubu olduğu için bi haber de ' trt rock dinliyor' diorlardı..rock grubuyla katılacağımızı sanıyorum..listede duman, manga, ogün, kargo, redd falan varmışş

Kullanıcı avatarı
lastgasp
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen lastgasp »

bi adet sebnem ferah versek :P
dün söylediğim neyse ona inanıyorum . aslında ne söylediğimi tam bilmiyorum . ama ne düşündüğümü biliyorum . ve söylediğim şeyin o olduğunu varsayıyorum .

Kullanıcı avatarı
stan
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen stan »

evet ya, yani athna yla katilmistik ne yüksek puan aldik o zaman. ama trt herhalde görmüyor bunu :( senerlerce hep ayni tarz sarki, hep ayni sonuclar (sertap ve athna haric) aldik. bunu hala mi görmüyorlar!?!?! yine türkce ingilizce karisimi rimi rimi ney!?! tipinde bir sarki gönderirler...
ever try ever fail no matter try again fail again fail better!!!

dead_or_alive
Müdavim Üye
Müdavim Üye

evet şebnem im sesi de kuvvetli..olabilir ama ii bir şarkı sözü yazmalı, müzik falan çoşturmallı ..güveniorum ben ona yaw :010

Kullanıcı avatarı
RapunZelle
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen RapunZelle »

Hadise diyolar şimdide (sitir mi ap, sitir mi ap ) . walla o brüksel konserinde giydiği kıyafetle gitse, şarkı söylemesine gerek kalmaz , hemen 1. seçilir , yaniii :P
"...Let me drown within this river, let me drown in this deep silence...

dead_or_alive
Müdavim Üye
Müdavim Üye

plastic yazdı:Hadise diyolar şimdide (sitir mi ap, sitir mi ap ) . walla o brüksel konserinde giydiği kıyafetle gitse, şarkı söylemesine gerek kalmaz , hemen 1. seçilir , yaniii :P
ya onda da müzik hadi neyse de sözlerini sevmiorumm..
'seksi ol seksi ol kışkırt beni'

ne bu yaaaa :016

Kullanıcı avatarı
veronique
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen veronique »

eurovision a bence rock la katılacagımıza kendi kulturumuzdeki gibi gobek atalım, hoplayıp zıplayalım :)

dikkat ederseniz ne zaman eglenceli, dans edilesi muzikler yapsak daha basarılı oluyoruz

Kullanıcı avatarı
kitten
Müdavim Üye
Müdavim Üye

eurovision

Mesaj gönderen kitten »

dev!l_O_ yazdı:kenan doğulu Çakkıdıyla katılırsa olabilir :P örn=tarkan mucukss mucksss yurtdışnda en tutulan parçası böle sewio adamlar :P
kenan doğulu olumlu bakıyo eurovision için..-seve seve temsil ederim demiş....ya ben hep düşünüyorum aslında ne biliyim direc-t falan katılsa çok güzel olur..herkes coşar ya...keşke olsa öle bişey :010

Kullanıcı avatarı
buzdan_kanat
Üye
Üye

Mesaj gönderen buzdan_kanat »

Bu güzide yarışmaya Zerrin Özer katılacak diye duydum en son ama bilmiyorum son durum nedir..

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Re: eurovision

kitten yazdı:
dev!l_O_ yazdı:kenan doğulu Çakkıdıyla katılırsa olabilir :P örn=tarkan mucukss mucksss yurtdışnda en tutulan parçası böle sewio adamlar :P
kenan doğulu olumlu bakıyo eurovision için..-seve seve temsil ederim demiş....ya ben hep düşünüyorum aslında ne biliyim direc-t falan katılsa çok güzel olur..herkes coşar ya...keşke olsa öle bişey :010
aynı şei bende çok düşündüm direc-t olsa kesinlikle çok güzel olur.. :)

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

kenan asıl düşünülen kişi hadise de yedek kişiymiş... ana haberde izledim şimdi

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

bu ülkede eurovisionda bizi temsil edebilecek bilmem kaç tane rock grubu varken hala pop müzikle katılma merağımızın sebebini merak ediyorum ben...

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

wolfali yazdı:bu ülkede eurovisionda bizi temsil edebilecek bilmem kaç tane rock grubu varken hala pop müzikle katılma merağımızın sebebini merak ediyorum ben...
bence rock grubu katılmamalı.o yarısmaya yakısmıyorlar,katılsın serdar,kenan,cıstak cıstak calsın birseyler olursa olsun,olmazsa saglık olsun...
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

jonnathan yazdı:
wolfali yazdı:bu ülkede eurovisionda bizi temsil edebilecek bilmem kaç tane rock grubu varken hala pop müzikle katılma merağımızın sebebini merak ediyorum ben...
bence rock grubu katılmamalı.o yarısmaya yakısmıyorlar,katılsın serdar,kenan,cıstak cıstak calsın birseyler olursa olsun,olmazsa saglık olsun...
bence ülkemizi temsil etmeye saydığın kişiler yakışmıyor.. :010
yakışan birileri gitsin..

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

wolfali yazdı:
jonnathan yazdı:
orda ki topluluk ve izleyenler onları gormek istiyor ki...gecen sene lordi'ye nasıl elestiri yagdı hatırlısana,yok satanist bunlar,yok bilmemne...bırak cahillikleriyle kalsınlar...
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
hi_fi_girl
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen hi_fi_girl »

şu ajdara bi rastlasamda otobüste falan bi bacaklarını ayırsam yaaaa :007 delimanyak ... manyak olduğu yetmiyo Türk milletini de enayi yerine koyuyo!!!!

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

jonnathan yazdı:
wolfali yazdı:
jonnathan yazdı:bence rock grubu katılmamalı.o yarısmaya yakısmıyorlar,katılsın serdar,kenan,cıstak cıstak calsın birseyler olursa olsun,olmazsa saglık olsun...
orda ki topluluk ve izleyenler onları gormek istiyor ki...gecen sene lordi'ye nasıl elestiri yagdı hatırlısana,yok satanist bunlar,yok bilmemne...bırak cahillikleriyle kalsınlar...
haklısın,ama ben ülkemin cıptas cıptas müzikli,rimi rimi leyli sözlü şarkılarla temsil edilmesini istemiyorum..
ne kadar eleştirilirse eleştirilsin kaliteli müzik yapan bir grubumuzun bizi temsil etmesi ve başarı alması beni çok mutlu eder..kişisel bir istek :010