Tanıştığınız Ünlüler

Tarzlar, şarkılar, sözler, klipler...
Kullanıcı avatarı
angelssmile
Üye
Üye

Tanıştığınız Ünlüler

Mesaj gönderen angelssmile »

ben en son Nev'le tanıştım çok sıcak kanlı ve mütevazı birisi.
onun dışında da okul dergisi için ropörtajlar yaptığım ve trt programlarında tanıştığım kişilerde oldu. Haluk Levent, Yunus Günce, Seray Sever, Beyaz vs.

sizin tanıştıklarınız kimler?
۞I dont belong anywhere!!!۞ • DeviantArt • MySpace •  last.fm

Kullanıcı avatarı
Lily
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Lily »

ben kayahan ve naim süleymanoğlu yla tanışmışlığım var.Ama hatırlamıorum çünkü çok küçüktüm.Annem anlatıo....öyle gidip te tanışmak isteyeceğim çok az adam var...gerisi kim ki.?senin benim gibi adamlar.(yani benim gibi diiller, çoğunun 10 fırın ekmek yemesi gerekir benim gibi olmak için de...) hiç umrumda olmadı bu çocukluğumdan beri.Hatta çok meşhur cellistler gelirdi mesela konsere,annemle babam beni zorla imza almaya yollarlardı.Ona bile gitmezdim...
and we all went to heaven in a little row boat

DeLi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen DeLi »

galatasaraylı hayrettin ve prekazi'nin evlerine giderdim eskiden

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

DeLi yazdı:galatasaraylı hayrettin ve prekazi'nin evlerine giderdim eskiden

Harbi?
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

DeLi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen DeLi »

Lily yazdı:öyle gidip te tanışmak isteyeceğim çok az adam var...gerisi kim ki.?senin benim gibi adamlar.(yani benim gibi diiller, çoğunun 10 fırın ekmek yemesi gerekir benim gibi olmak için de...) hiç umrumda olmadı bu çocukluğumdan beri.Hatta çok meşhur cellistler gelirdi mesela konsere,annemle babam beni zorla imza almaya yollarlardı.Ona bile gitmezdim...
bende öyle düşünüyorum kimseden pek farkları yok..he gidip resim çektirirsin yada ben pek sevmem ama imza alırsın.. ama ünlü olduğu için değil yaptığı işi ve tutumunu sevdiğin için..sırf ünlü diye de olmaz yani

DeLi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen DeLi »

213 yazdı:
DeLi yazdı:galatasaraylı hayrettin ve prekazi'nin evlerine giderdim eskiden

Harbi?
evet..prekaziyi hayal meyal hatırlıyorum ama hayrettine baya giderdim
ayrıca babamın çalıştığı yere tanju ve muhammed geliyor bir ara konuşmak istiyorum onlarla..özellikle tanjuyla...olmadı babamla sorularımı yollarım :)

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Selam sölersin Tanjuya.Ulan kızanken Galatasaraydan hazetmesemde Tanjuyu pek severdim
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

DeLi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen DeLi »

213 yazdı:Selam sölersin Tanjuya.Ulan kızanken Galatasaraydan hazetmesemde Tanjuyu pek severdim
bu arada çoğu kişi bilir ama söyleyeyim tanju sapına kadar galatasaraylıdır..ama biraz fazla profosyonel :)

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Cimboma yazdığı gollerden anlıyoruz hocam :lol:

Kullanıcı avatarı
Lysippe
Haberci & Moderatör
Haberci & Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen Lysippe »

selçuk erdem, erdil yaşaroğlu, metin üstündağ, ersin karabulut, yiğit özgür, umut sarıkaya, selim ileri, altay öktem, kamuran süner, süleyman demirel, esin özbek, nilüfer açıkalın, emrah ablak, fatih solmaz, bahadır baruter, mine söğüt, alpay erdem, serkan altuniğne, cem köksal, ogün sanlısoy, osman cavcı, volkan severcan, hülya koçyiğit... var devamı, şimdilik aklıma gelenler bunlar.
buna benzer bir başlık açılmıştı galiba daha önce. ne oldu bilmiyorum.

grungy
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen grungy »

:lol: devami da varmis..

Kullanıcı avatarı
Lysippe
Haberci & Moderatör
Haberci & Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen Lysippe »

şüphen mi var? :lol:

grungy
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen grungy »

hayir canim, ne demek? biliyorum oldugunu. sadece devamini da dusunmek istemiyorum anlaminda birseydi. :roll:

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Hay gireyim ünlülere :roll:

grungy
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen grungy »

aynen.. onlar bizle tanissin.

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

8)

Kullanıcı avatarı
nev
Üye
Üye

Mesaj gönderen nev »

bende nev,feridun düzağaç,demir demirkan ile tanıştım..hatta sohbet ettim:)

ollie
Üye
Üye

Mesaj gönderen ollie »

valla ben her gün görüyorumda ne oluyo hiç bi şey olmuyo oda adem oğlu sende sonuçta hepimize pamuğu tıkayacaklar.. :twisted:
5 Mayıs 2004 — mor ve ötesi’nin son albümünü;
"Yeni Dünya’ya yalan yanlış bir cevap, üsturuplu ama yersiz kaos, samimiyetsiz isyan,
karşılığını amaçsızca arayan ezik bir çığlık" ifadeleriyle tanımlayabiliriz.

miss_kasirga
Üye
Üye

Mesaj gönderen miss_kasirga »

:oops: bende nev,rüştü recber,ceza.. ama en son manga ile tanıştım yaa çoksıcak kanlılar :oops: :oops: yaaaaa hepsini ço sevdim ama FERMAN a resmen vuruldum iyiki tanışmışım çok yakında da fermanla yanyana olan fotomu atacağım 8) :twisted:

Kullanıcı avatarı
kozmik_peri
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kozmik_peri »

ya bende naim süleymanoğlunu görmüştüm kendi kadar bi köpeği vardı hatta:) ama sevmiyorum ayy imza aliyim fotoğraf çektirelim vs.. herkes insan ortam olursa sohbet edersin ve olay biter :P
Istemedim uyanmayı bu soğuk uykudan. Cevapları aradim soruları sormadan. Düşürdüğün gölgeleri, düştuğün yerleri… kazıyorsan aklıma normal mi sence?

Kullanıcı avatarı
doucan
Üye
Üye

Mesaj gönderen doucan »

bende r.barış güneyi tanışıyoruz.komşumuz.

zip
Üye
Üye

Mesaj gönderen zip »

feridun düzağaç, yaşar kurt, mercan dede, nejat yavaşoğulları, murat tümer...

MYWIFEMYLIFE
Üye
Üye

Mesaj gönderen MYWIFEMYLIFE »

steven adler'la tanıştım, o gece de sabaha kadar heyecandan uyuyamadım.

bir de lefter ile ilk görüşmemde kafam anormal şekilde karıncalanmıştı, başıma ağrı girdi bi beş dakka durdum önünde bir şey yapmadan sonra elini öptüm yine konuşamadan ağlamaya başladım, hayatımda kendimi daha salak hissettiğim bir an daha olmadı. on dakika filan öyle konuşmadan durdum, o zaman 13-14 yaşındaydım, şimdi her sezon başı gider elini öperim. zeus gibi adamdır.

Kullanıcı avatarı
Ufk
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Ufk »

Özkan Uğur,Mazhar Alanson sohbet ettik, hatta Mazhar Alanson bana hint fakiri dedi Özkan Uğura ikide bir tapıyorum sana dediğim için

DeLi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen DeLi »

kozmik_peri yazdı:ya bende naim süleymanoğlunu görmüştüm kendi kadar bi köpeği vardı hatta:) ama sevmiyorum ayy imza aliyim fotoğraf çektirelim vs.. herkes insan ortam olursa sohbet edersin ve olay biter :P
o adam çok kısa ya..güreş şampiyonasına gitmiştik,bizi davet eden kişinin arkadaşıydı..adam geldi yanımıza ben oturuyorum o ayakta ama oran aynı :) halil mutluyu düşünemiyorum bile o daha kısaymış
floryada kardeşim bizim grubu izlerken fatih terim gelmiş yanına naber falan demiş,bu da afallayım kalakalmış öyle..insan konuşur yahu biraz merak ettiği şeyleri sorar :)