Eurovision

Tarzlar, şarkılar, sözler, klipler...
Kullanıcı avatarı
maniacursed
Üye
Üye

Mesaj gönderen maniacursed »

sırbstan gusel dienleren muzk anlayısına... oy gondernlernde ... : :007 -D benje hakeden bulgarıstan dııı ıclerınden iiilerydı benje 8) :-D

Kullanıcı avatarı
utkugk
Üye
Üye

Mesaj gönderen utkugk »

"Where is Andorra?" diyorum ben de.

Kullanıcı avatarı
trabrock
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen trabrock »

gecenin sürprizini yaptık verdiğimiz oyla
YalnızLığı aNLa

Kullanıcı avatarı
shadow_girl
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen shadow_girl »

maniacursed yazdı:sırbstan gusel dienleren muzk anlayısına... oy gondernlernde ... : :007 -D benje hakeden bulgarıstan dııı ıclerınden iiilerydı benje 8) :-D
"Senje" senin "muzk" anlayışın ve Türkçe anlayışın ne sınırda

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen simsiyah_85 »

hayatımda izlediğim en komik euroviziyon buydu zaten hepsi genelde komik oluyo oylama mevzusuna gelince ama bu seferki bi başkaydı.. :(

mesala ingilterenin bize 12 vermesi.. (sevgili buşa pardon puşa duyulan anti sempatimizden ötürümü acaba? ya da dansçı kızların ülkesi olması mı?)
ya da bizim ermenistana 12 vermemiz.. (zeytin dalı mı? hiç sanmıyorum!)

ne biçim iş ya kimsenin müzik umrunda değil :x

ben böyle politikanın ta .. :oops:
hayat farkında mısın, anlıyor musun durumu? beni yendiğin an kaybettin sen bu oyunu!

Kullanıcı avatarı
devrik_cumle
Üye
Üye

Mesaj gönderen devrik_cumle »

coğrafyam gelişio benim isledikçe :P

Kullanıcı avatarı
Mehzk
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Mehzk »

Aa Yoksa Türkiye 1. olduğu yıl o sıralar Amerika Irak'a mı girmişti...Eurovision mu?
Kimsenin umurunda olmaması gerek ziyan bir faaliyet...Shake It Up Şekerim bu parçayı duyunca bir anda utanıyorum,hele birde Kenan Doğulu'nun Turkcell reklamları yokmu?Üzerinizden para kazanıyorum gülüşü,bunlar aklıma geldikçe nefesim kesiliyor,neyse bu yaz o festival senin bu festival benim ancak bu seneki olayları üzerimden atabileceğim...:D
Döv Onları,Filmlerdeki Gibi,Topumu Kestiler,Pestillerini Çıkart Onların...

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mehzk yazdı:Aa Yoksa Türkiye 1. olduğu yıl o sıralar Amerika Irak'a mı girmişti...Eurovision mu?
Kimsenin umurunda olmaması gerek ziyan bir faaliyet...Shake It Up Şekerim bu parçayı duyunca bir anda utanıyorum,hele birde Kenan Doğulu'nun Turkcell reklamları yokmu?Üzerinizden para kazanıyorum gülüşü,bunlar aklıma geldikçe nefesim kesiliyor
+1 :x
Mehzk yazdı:neyse bu yaz o festival senin bu festival benim ancak bu seneki olayları üzerimden atabileceğim...:D
+10 :-D
hayat farkında mısın, anlıyor musun durumu? beni yendiğin an kaybettin sen bu oyunu!

Kullanıcı avatarı
whatsername
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen whatsername »

veronique yazdı:
dead_or_alive yazdı:sırbistan gerçekten güzel miydi _n'oldu afalladım kaldm..:
ilahi caldılar ya.. bari rusya yada ukrayna olsaydı.. hatta yunanistan olsun bile isterdim ben ama sırbistan ciddi cok igrencti.. Resmen politikaya gore olmus artık, en azından eskiden bi saygı vardı.. simdi sovyetler birbirini kolluyor..

ayrıca galiba eurovision daki tek lezbiyen bunlardı, geri kalanı erkekti ve gaydi :)
Ukrayna olsaydı keşke. Verka çıktığında öldüm gülmekten hiç yoktan eğlenmiş oldum :010 Sırbistan'ın şarkısı kötüydü gerçekten ama kadının sesi güzeldi baya kuvvetliydi. Yunanistan'ın bu kadar düşük puan almasına şaşırdım...
jonnathan yazdı:TRT'nin koyduğu reklam arasına bende aynı şekilde karşılık vermek istiyorum. Ayrıca Apokalipt adlı çello grubu diyen sunucununda dili kopsun istiyorum.
O sunucu Noel Baba çıkınca da, "taa Antakyalardan gelmiş" dedi.. Ben anneme, annem bana baktık durduk ne Antakyası abicim ne diyorsun sen..
Belli ki adam baya heyecanlanmış akşam :010
Lasciate mi cantare

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

ben bulgaristan yada gürcistanın kazanmasını isterdim :oops:

gürcistanın şarkıyı dinliorum zaten şuan :-D

sırbıstan nasıl birinci oldu hala anlamıyorum! :x

Kullanıcı avatarı
hi_fi_girl
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen hi_fi_girl »

finlandiya ve ukrayna favorimdi özellikle ukrayna :)

Kullanıcı avatarı
theHeLL
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen theHeLL »

bulgaristan romanya veya finlandiya alsa inanilmaz mutlu olcaktim sirbistanla ermenistan tamamen politik oylar aldilar bana göre hele ki bizim ermenistana 12 puan verip onlarin bize hiç vermemesi de hernekadar bizim açimizdan politik olsa da düsündürttü beni..açikçasi bu eurovisiondan sonra izlememe karari aldim seneye ve daha sonrakileri çünkü artik müzige degil ülkeleri siyasi düsünce ve tavirlarina göre oy verilcekse oraya çikip sarki söylemek müzik üretmeye çalismak aptallik olmali..neyse sivri düsüncelerimi kendime sakliyim ama yine de bizim en kötü 2. hatta biraz daha kötü olarak 3.olmamiz,ermenistan ve sirbistanin puan diplere gömülmesi gerekirken acayip yerlere gelmelerine ates püskürüyorum adeta yaziktir günahtir..
"Eğer cennete o vakit istenmemişsem (doğum), ısrar etmeyeceğim.."

Kullanıcı avatarı
Lysippe
Haberci & Moderatör
Haberci & Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen Lysippe »

simsiyah_85 yazdı:ben bulgaristan yada gürcistanın kazanmasını isterdim :oops:

gürcistanın şarkıyı dinliorum zaten şuan :-D

sırbıstan nasıl birinci oldu hala anlamıyorum! :x
ben de gürcistan ve bulgaristanı istiyordum. hele bulgaristan çok hoşuma gitti. gürcistan sahnede başarısızdı biraz. şarkı ve dansçılar uyumsuz olmuş.
en çok dikkatimi çeken şey ise eşcinsellik temalı bir eurovision olmuş bu seneki... felaketti...

edit: ay yanlış olmasın, tabi ki kenan doğuluyu birinci olarak görmek isterdim. diğer ülkeler arasındaki favorilerim gürcistan ve bulgaristan :010

Kullanıcı avatarı
demakrotive
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen demakrotive »

benimkisi bosna-hersekti ben en çok onları beğendim...
İngiltere'nin Türkiye'ye verdiği 12 puan akıllarda yer edecektir..
"eşcinsellik" teması benim de dikkatimi çekti..o pembeli insanlar (Fransa mıydı neydi?) felaketti o gitaristli davullu grup da ona keza aynı..
ukraynalı teletabilere ise diyecek yok..
uzay kaçkınları bu sene 2.sırada yer aldı..
sırbistan jeopolitik konumu açısından hemen hemen tüm ülkelerden oy aldı...
Kenan Doğulu etki yaptığı kuzey avrupa'dan önemli oylar aldı ama 4.lük öteye taşımadı bizi belki gelecek yıla..
kıbrıs rumları büyük bir sürprizle yunanlara 12 puan verdi..
bi kaç ayrıntı dışında her sene yapılan eurovision'dan pek de farklı değildi..
şıp şıp şıp şıp şıp şıp... (damlaya,damlaya damlaya damlaya damlaya..) okyanus oldum dum dum dum dum dum tak dum ta tak..

Kullanıcı avatarı
Edmond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Edmond »

jonnathan yazdı:Apocalyptica kaçta çıkacak o önemli.
çıktıkları sıra reklam verdiler.sadece sonu göründü.gailba gecedeki en iyi şovu trt nin de yardımıyla kaçırdık.

Kullanıcı avatarı
Edmond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Edmond »

merak ediyorum, Türkiye den Ermenistan a kim 12 puanlık oy verdi.Şarkı güzel olsa diyeceğim; belki insanımız duyarlı davranıp oy atmıştır.Ama kardeşim, şarkı da kötüydü.Bence kesin siyasi bir neden yüzünden ermenistan a 12 verildi.Üstten bir telefon aradı ve dedi ki ''armenia twelve points''.
ikinci olarak sırbistan ın ki tamamen dini kullanarak ve komşuların hatır gönül işleriyle oylar toplayarak kazandığı bir yarışma oldu.aslında eurovision u hepimiz biliyoruz.üzerinde fazla konuşmaya gerek yok.ama dikkat çeken bir durum da avrupalı grupların dikkat çekici bir şekilde homolaştığıdır.sonumuz hayır olsun )

Kullanıcı avatarı
whatsername
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen whatsername »

Edmond yazdı:merak ediyorum, Türkiye den Ermenistan a kim 12 puanlık oy verdi.Şarkı güzel olsa diyeceğim; belki insanımız duyarlı davranıp oy atmıştır.Ama kardeşim, şarkı da kötüydü.Bence kesin siyasi bir neden yüzünden ermenistan a 12 verildi.Üstten bir telefon aradı ve dedi ki ''armenia twelve points''.
ikinci olarak sırbistan ın ki tamamen dini kullanarak ve komşuların hatır gönül işleriyle oylar toplayarak kazandığı bir yarışma oldu.aslında eurovision u hepimiz biliyoruz.üzerinde fazla konuşmaya gerek yok.ama dikkat çeken bir durum da avrupalı grupların dikkat çekici bir şekilde homolaştığıdır.sonumuz hayır olsun )
Muhtemelen Türkiye'de yaşayan Ermeniler verdi oyları... Ama çok kötü bir durum ortaya çıkıyor. Günah çıkarıyormuşuz gibi...
Sırbistan'ın Karadağ'dan ayrılması da bu durumun bir parçası bence.. Millet destek olmaya çalışıyor galiba:)
Lasciate mi cantare

Kullanıcı avatarı
demakrotive
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen demakrotive »

Edmond yazdı:merak ediyorum, Türkiye den Ermenistan a kim 12 puanlık oy verdi.Şarkı güzel olsa diyeceğim; belki insanımız duyarlı davranıp oy atmıştır.Ama kardeşim, şarkı da kötüydü.Bence kesin siyasi bir neden yüzünden ermenistan a 12 verildi.Üstten bir telefon aradı ve dedi ki ''armenia twelve points''.
o "eşcinsellik" üzerinde T.A.T.U etkili oldu diye düşünüyorum..
ayrıca eurovision artık siyasi bir yarışma olduğundan oylar şarkıya göre verilmiyor..
Ermenistan'a geçen sene de 10 puan vermiştik..
Eurovision da yüksek puanlar artık uluslararası siyasi bağları güçlendirmek ya da korumak için muhtemelen önceden belirlenen ülkelere veriliyor..ya da ülke üzerindeki o ulustan yaşayan insan sayısı hatırı sayılır derecede fazla ise puanlar ona göre de şekilleniyor ( Almanya - Türkiye) gibi gibi gibi...hep bilinen şeyler..klasik..
şıp şıp şıp şıp şıp şıp... (damlaya,damlaya damlaya damlaya damlaya..) okyanus oldum dum dum dum dum dum tak dum ta tak..

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

r1g0r yazdı:Hepimiz Ermeniymişiz sahiden, bunu anladım ben Eurovisiondan : )
harbi ha geçen senede ermenistana verdik tam puanı,gerçekten şüphelenmeye basladım :P
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

Kullanıcı avatarı
duayen
Üye
Üye

Mesaj gönderen duayen »

wolfali yazdı:
r1g0r yazdı:Hepimiz Ermeniymişiz sahiden, bunu anladım ben Eurovisiondan : )
harbi ha geçen senede ermenistana verdik tam puanı,gerçekten şüphelenmeye basladım :P
Türk halkının akıl sır ermez bi davranışı olarak niteliyorum :(

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

Ben hala Apocaliptiko'ya yanıyorum.
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

jonnathan yazdı:Ben hala Apocaliptiko'ya yanıyorum.
:) tam performansın sonunu görebildik.o anda da zaten salak spiker bir müzik gafına imzasını attı..
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

Kullanıcı avatarı
houseofholy
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen houseofholy »

Ermenistana oy verenler büyük ihtimalle ülkemizdeki ermenilerdir, o kadar kötü bir şarkıya oy verildiğini sanmam. ayrıca yunanistana da yüksek puanlar veriliyor Türkiyeden oysa onlardan tek bir puan bile çıkmıyor.
aslında bizim şarkı çok kötüydü bence, özellikle kenanın elinde mendil hey hey hey diyerek iboya taş çıkartırcasına zıpladığı bölümde çok güldüm. ama kenandan çok daha kötü performanslar vardı. tabi daha iyileri de vardı mesela Romanya ve Ukrayna yı beğendim. yine de izlerken oyların taraflı verildiğini görünce kenana sempati bile beslemeye başladım tabi sadece 1 gecelik.
herşey onun içinde, o herşeyin dışında..

Kullanıcı avatarı
trabrock
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen trabrock »

ya sanki verilen oylarla mı belirliyolar puanları
YalnızLığı aNLa

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

Seneye Erhan Kabakçı temsil etmeli Türkiye'yi.