Akustik canlı performans

Tarzlar, şarkılar, sözler, klipler...
Kullanıcı avatarı
pardus
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen pardus »

izlediğim ilk aksutik performans mor ve ötesinndi çok güzeldi hatta beğendim :-D
We learned speaking turkish one english stayed... yanlşmı oldu acepp:D

Kullanıcı avatarı
Ghost_Murder
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Ghost_Murder »

tartışmasız metalica'nın geçtiğimiz ay özürlü çocuklar için san fransisco da bridge school benefit adlı performans.

Kullanıcı avatarı
xgzmx
Üye
Üye

Mesaj gönderen xgzmx »

daha hic gitmedim,ama athena ve emre aydini izlemek isterim
... sil gözünün yalnızlıklarını

~Oyunun en güzel yerinde zil calinca üzülürdük ya, öyleyim~

Kullanıcı avatarı
c.o.b
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen c.o.b »

dont speak..

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen simsiyah_85 »

c e m a d r i a n

ötesi yok...
hayat farkında mısın, anlıyor musun durumu? beni yendiğin an kaybettin sen bu oyunu!

Kullanıcı avatarı
shidow
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen shidow »

John Butler Trio diye bir grup var, belki forumda başlığı vardır dikkatli bakmadım.. Adından da anlaşıldığı üzere 3 kişiler ve grupta gitarist John Butler'a davul ve kontrbass çalan iki arkadaşı eşlik ediyorlar. John Butler özellikle akustik enstrumanlarda icraat veren bir arkadaş. Akustik gitar, 12 telli akustik, akustik lap steel ve banjo, çaldığı enstrumanlardan bir kaçı. Grubun bütün elemanları John Butler solo olmak üzere, vokal yapıyorlar ve soundu bu şekilde dolduruyorlar. Genel olarak ortaya çıkan müzik pop-rock lezzetinde ancak akustik olması itibariyle blues, country, bluegrass, reggae, folk vb. bi çok türe de göz kırpıyor. Dikkatli gözler ve kulaklar muhtemelen bi ara radyo ve televizyonda dönen "good excuse" şarkılarını ıskalamamıştır. Grubun özellikle canlı performansları çok başarılı. Dinlenesi, kesinlikle tavsiye ederim...
Everything under the sun is in tune, but the sun is eclipsed by the moon.

Kullanıcı avatarı
speed_of_pain
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen speed_of_pain »

nirvana unplugged
nefret ettim kendimden acının hızını bıraktıgı ızlerı yoketmek ıstedım defalarca neden dıye sordum kendime NEDEN... neden hala mutluluk maskesı takmıs bır depresıf ım

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Pain of Salvation grubunun Brickwork Part.1 ve Part.2 albümlerini siddetle öneririm.
Akustik adina hersey bu elemanlarda.
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..