Hangi enstrümanı çalıyoruz, çalmak istiyoruz ?

Enstrümantel Forum
Kullanıcı avatarı
Rock_N
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen Rock_N »

replica yazdı:
Rock_N yazdı:ben flüt çalamıorumm yaa hiç çalamadımmm :( orta okuldaaa hep müzikten kaldım benn yaaa :(
fülüt olayında bende hemen hemen aynıydım müzik konusunda kabiliyetsizlik kabiliyetine sahibim
o kabiliyet bendede var aslındadaa gitarı nasıl çalıorumm anlamıorumm...flüt yok gitar varr hehehh bu nasıl iş anlamadımm :010

Kullanıcı avatarı
bluessy
Üye
Üye

Mesaj gönderen bluessy »

kısa bir süre klasik gitar eğitimi aldım, daha sonra akustik çalmaya başladım..ama altı senelik üniversite hayatı boyunca neredeyse sıfır pratik hiç almadım gitarı elime..şimdi çok kızıyorum kendime...gitarımı biraz adam edip tekrar başladım pratiklere..ama bateri çalmayı çok isterdim..hala daha babamın peşindeyim öğretsin diye ama pek hayır yok.. :( ama bi şekilde hobi de olsa bir gün öğreneceğim bateri çalmayı :002

Kullanıcı avatarı
deathster
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen deathster »

Rock_N yazdı:
replica yazdı:
Rock_N yazdı:ben flüt çalamıorumm yaa hiç çalamadımmm :( orta okuldaaa hep müzikten kaldım benn yaaa :(
fülüt olayında bende hemen hemen aynıydım müzik konusunda kabiliyetsizlik kabiliyetine sahibim
o kabiliyet bendede var aslındadaa gitarı nasıl çalıorumm anlamıorumm...flüt yok gitar varr hehehh bu nasıl iş anlamadımm :010
ehehe bizler özel insanlarızda ondan :010 :015
Thousand of cars and a million guitars, Screaming with power in the air, Weve found the place where the decibels race, This army of rock will be there

http://www.myspace.com/firewind DİNLE!!!

Kullanıcı avatarı
Rock_N
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen Rock_N »

replica yazdı:
Rock_N yazdı:
replica yazdı: fülüt olayında bende hemen hemen aynıydım müzik konusunda kabiliyetsizlik kabiliyetine sahibim
kesinlikle özelilizdeeee..biras garip bi özelliğiee bensioo benzioo bu (: hehehh n diiim flüt kursuna gidiim bari en kısa zamandaa ((:

Kullanıcı avatarı
in_ven
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen in_ven »

itinyla flt kursu verilirr zzuzhaaaa :-D
The burden is mine... alone

Kullanıcı avatarı
snowdrop_taz
Üye
Üye

Mesaj gönderen snowdrop_taz »

keman ve bateri çalmak istiyorum ama ne yazıkki henüz bir girişimim yok
ben bir hero heroineyim

Kullanıcı avatarı
deathster
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Rock_N yazdı:
replica yazdı:
Rock_N yazdı: o kabiliyet bendede var aslındadaa gitarı nasıl çalıorumm anlamıorumm...flüt yok gitar varr hehehh bu nasıl iş anlamadımm :010
kesinlikle özelilizdeeee..biras garip bi özelliğiee bensioo benzioo bu (: hehehh n diiim flüt kursuna gidiim bari en kısa zamandaa ((:
eheheh boş ver yaa durup dururken kendini sıkıntıya sokma. fülüt çalmayı bilmememiz insanlık için bi kayıp değil
Thousand of cars and a million guitars, Screaming with power in the air, Weve found the place where the decibels race, This army of rock will be there

Kullanıcı avatarı
destinyofrock
Müdavim Üye
Müdavim Üye

keman

Mesaj gönderen destinyofrock »

KeMaN çAlIyOrUm... YaN fLüT tEk ÇaLmAk İsTeDiM eNsTrÜmAn ÇaLaNıDa DiNlErİm VaRsA hEhEhEE 8)

Kullanıcı avatarı
Rock_N
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen Rock_N »

system_ yazdı:itinyla flt kursu verilirr zzuzhaaaa :-D
itinaylaa flüt dersiii alınırrrr..... :-D :-D

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen angel_of_the_hell »

snowdrop_taz yazdı:keman ve bateri çalmak istiyorum ama ne yazıkki henüz bir girişimim yok
walla bnmde tek girişimim.. annemn kalın şişleriyle kndi çapımda eğlenmek... :-D .. ama tavsiye ederm... faydasını görürüz elbet... :006
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)
{Minno$um.. Pamuktun, bulut oldun..}

Kullanıcı avatarı
deathster
Müdavim Üye
Müdavim Üye

angel_of_the_hell yazdı:
snowdrop_taz yazdı:keman ve bateri çalmak istiyorum ama ne yazıkki henüz bir girişimim yok
walla bnmde tek girişimim.. annemn kalın şişleriyle kndi çapımda eğlenmek... :-D .. ama tavsiye ederm... faydasını görürüz elbet... :006
görürsünüz görürsünüz bi arkadaşım evde tornavidalarla koltuklara vura vura el alışkanlığı kazandı şimdi zorluk çekmeden atak ve ritim çıkartıo

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

replica yazdı:
angel_of_the_hell yazdı:
görürsünüz görürsünüz bi arkadaşım evde tornavidalarla koltuklara vura vura el alışkanlığı kazandı şimdi zorluk çekmeden atak ve ritim çıkartıo
wooww...!! gördnmü *snowdrop_taz*..??... dooru yoldayızz... iç güdü die buna denir o zmn... :-D bnde baterist içgüdüsü var... :013
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)

Kullanıcı avatarı
deathster
Müdavim Üye
Müdavim Üye

angel_of_the_hell yazdı:
replica yazdı:
angel_of_the_hell yazdı: walla bnmde tek girişimim.. annemn kalın şişleriyle kndi çapımda eğlenmek... :-D .. ama tavsiye ederm... faydasını görürüz elbet... :006
wooww...!! gördnmü *snowdrop_taz*..??... dooru yoldayızz... iç güdü die buna denir o zmn... :-D bnde baterist içgüdüsü var... :013
iç güdünün yanında birazda kabiliyet olmalı ama :010

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

replica yazdı:
angel_of_the_hell yazdı:
replica yazdı: görürsünüz görürsünüz bi arkadaşım evde tornavidalarla koltuklara vura vura el alışkanlığı kazandı şimdi zorluk çekmeden atak ve ritim çıkartıo
yaa.. şimdi bnde kabiliyet varki.. içgüdümü tetikleyerek çıkmaya çalışıo... :-D ... hehehe... efet efet.. aynen bööle.. :-D ..

Kullanıcı avatarı
deathster
Müdavim Üye
Müdavim Üye

angel_of_the_hell yazdı:
replica yazdı:
angel_of_the_hell yazdı: wooww...!! gördnmü *snowdrop_taz*..??... dooru yoldayızz... iç güdü die buna denir o zmn... :-D bnde baterist içgüdüsü var... :013
yaa.. şimdi bnde kabiliyet varki.. içgüdümü tetikleyerek çıkmaya çalışıo... :-D ... hehehe... efet efet.. aynen bööle.. :-D ..
ehehe peki sana ii çalışmalar o zaman şişlerinle mutluluklar umarım bi gün bagetle çalarsın :]

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

replica yazdı:
angel_of_the_hell yazdı:
replica yazdı: iç güdünün yanında birazda kabiliyet olmalı ama :010
ehehe peki sana ii çalışmalar o zaman şişlerinle mutluluklar umarım bi gün bagetle çalarsın :]
wooowww... harika bi temenni... çok saol... :-D .... ilk çalışım senn içn olcak..... :-D

Kullanıcı avatarı
fullmetalal
Üye
Üye

Mesaj gönderen fullmetalal »

yaw bu sýralar herkes gitar çalmaya baþladý isyaným war kýrýp atçam gitarý yaaaa
ben yan fülüt çalmak istiooom :P :P

Kullanıcı avatarı
deathster
Müdavim Üye
Müdavim Üye

angel_of_the_hell yazdı:
replica yazdı:
angel_of_the_hell yazdı: yaa.. şimdi bnde kabiliyet varki.. içgüdümü tetikleyerek çıkmaya çalışıo... ... hehehe... efet efet.. aynen bööle.. ..
wooowww... harika bi temenni... çok saol... :-D .... ilk çalışım senn içn olcak..... :-D
aman efendim beni şımartıyorsunuz :010

Kullanıcı avatarı
rockrockrock
Üye
Üye

Mesaj gönderen rockrockrock »

walla bn batery çalıorum müthişim walla yedim bateryi :002

Kullanıcı avatarı
destinyofrock
Müdavim Üye
Müdavim Üye

pppp

Mesaj gönderen destinyofrock »

rockrockrock yazdı:walla bn batery çalıorum müthişim walla yedim bateryi :002
AFİYET OLSUN:p

Kullanıcı avatarı
sigara
Üye
Üye

Mesaj gönderen sigara »

mizika & az biraz elektro gitar....
sihirli mantar_yesilin yesili_guzel kafali insan_the pot head

Kullanıcı avatarı
asortik
Üye
Üye

Mesaj gönderen asortik »

[/b]ben klasik gitar ve bas gitar çalırom yaw ama bateri çalmayıda isterdim

Kullanıcı avatarı
si_keremcem
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen si_keremcem »

kemençe çalmak istiyorum ulenn.en kısa zamanda başlamak istiyorum.hadi bakalım hayırlısı.birisi bi önayak olsa olcak da. 8)
ben at siqtim kavun siqtim milangaza incir diktim çöp tenekesinde doğdum armut yedim cırcır oldum senden başka benden başka ondan başka bundan başka şundan başka biri oldum

Kullanıcı avatarı
Rock_N
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen Rock_N »

ya ben n olursa çalmak istiorumm..n arsızım demi :-D :002

Kullanıcı avatarı
balgam
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen balgam »

çok ii olmasada gitar çalıorum ama keman çalmayı çook isterdim :-D
"Angelo rotto//psykhe"::Ho affrontato quando lo avete lasciato...