DavuL Öz geçmiSiniz

Enstrümantel Forum
Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen simsiyah_85 »

endoplazmikjan yazdı:
simsiyah_85 yazdı:benimde geçmişim yok ama geleceğim var... :006
bomba cewapp (: :-D
eywallah :-D

bad-dua
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bad-dua »

endoplazmikjan yazdı:
biliyorum saten başarılar diliyorm

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen simsiyah_85 »

baddua yazdı:
endoplazmikjan yazdı:
biliyorum saten başarılar diliyorm
teşekkür ederim... :)

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen angel_of_the_hell »

yaw ben bu sene soyunuyorum davul işine.. ancak şimdik naapsam neeetsem diye düşünüyorum.. kursa mı yazılsam ders mi alsam??.. öğrenci işi iştee.. ankarada önerebilceğiniz bi durum varmıdır yaw??..
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)
{Minno$um.. Pamuktun, bulut oldun..}

Kullanıcı avatarı
veronique
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen veronique »

angel_of_the_hell yazdı:yaw ben bu sene soyunuyorum davul işine.. ancak şimdik naapsam neeetsem diye düşünüyorum.. kursa mı yazılsam ders mi alsam??.. öğrenci işi iştee.. ankarada önerebilceğiniz bi durum varmıdır yaw??..
kursa sakın yazılma ozel ders al, davul kursla ogrenilecek bisey degil.. hatta bence onu bile yapma.. muzik kulagın varsa sarkıları dinleyip kulaktan kendin calıs davulla.. en olmadı bende var davul methodları bulup bulusturup yollarım :)

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

iide o kdr stüdyoya fln gitcem sonuçta evde mevcut bi davul olmadığı için.. o parayıda boşu boşuna vermek istemem açıkcası.. o zmn özel ders diyosun yane.. hmm.. walla yollayabilrsen yolla sevinirim açıkcası.. :010
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)

Kullanıcı avatarı
veronique
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

angel_of_the_hell yazdı:iide o kdr stüdyoya fln gitcem sonuçta evde mevcut bi davul olmadığı için.. o parayıda boşu boşuna vermek istemem açıkcası.. o zmn özel ders diyosun yane.. hmm.. walla yollayabilrsen yolla sevinirim açıkcası.. :010
evde bagetlerle el alıstırmaları yaparsın studyoda da calarsın zaten ozel hocalar ritmden once el ayak kombinasyonu yapmayı gosteriyor.. ben toparlayayım o belgeleri sonra yollayayım sana :)

Kullanıcı avatarı
keremo83
Üye
Üye

Mesaj gönderen keremo83 »

Davul olayına girecekseniz ritm kulağı olması gerekiyo bunu nasıl anlarsınız?
1)sevdiğiniz parça çalarken dizlerin kızarıncaya kadar istemdışı olarak dizini dövüyo musun?
2)evde davulun olmasada yastık tencere kapağı ne varsa artık çevrene dizip tıngırdatıyomusun?
3)canın sıkılıp masada ritm tutturuyomusun sık sık?
Sonuç:al bi baget git stüdyoya paso çal iyi olmak istiyosan eğitim lazım çalmak istiyosan bu yeter :002

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

keremo83 yazdı:Davul olayına girecekseniz ritm kulağı olması gerekiyo bunu nasıl anlarsınız?
1)sevdiğiniz parça çalarken dizlerin kızarıncaya kadar istemdışı olarak dizini dövüyo musun?
2)evde davulun olmasada yastık tencere kapağı ne varsa artık çevrene dizip tıngırdatıyomusun?
Sonuç:al bi baget git stüdyoya paso çal iyi olmak istiyosan eğitim lazım çalmak istiyosan bu yeter
cevaplar..
1)walla özellikle sevdiğim parçalarda dizimi dövüyorum ama ondan sonra kızarmışmı diye bakmadım hiç.. :oops:
2)bi ara annemin şişleriyle uğraşıp duruyodum ama annem yamultcam diye kızdı...
3)efet.. hatta parmaklarımın kızardığını görmüştüm.. :-D
ee... sonuçları ne zmn alabilirim hocam.. :006

Kullanıcı avatarı
keremo83
Üye
Üye

Mesaj gönderen keremo83 »

angel_of_the_hell yazdı:
keremo83 yazdı:Davul olayına girecekseniz ritm kulağı olması gerekiyo bunu nasıl anlarsınız?
Sonuç:al bi baget git stüdyoya paso çal iyi olmak istiyosan eğitim lazım çalmak istiyosan bu yeter
valla yakında toplarsın meyvelerini evladım :013
bende annemin tencereleriyle başladım baget yoktu oklava kırmıştım işin mutfağından geldim yani :-D böööö iğrençti

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

*veronique*le onun bulduğu davulculardan 3üne mail attık.. 2 tanesinden cvp geldi.. diğerini bekliyoz.. bakalım nolcak.. :013

Kullanıcı avatarı
veronique
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

angel_of_the_hell yazdı:*veronique*le onun bulduğu davulculardan 3üne mail attık.. 2 tanesinden cvp geldi.. diğerini bekliyoz.. bakalım nolcak.. :013
ben ne olacagını simdiden soyleyeyim... angel ımız cook unlu bi davulcu olup bana bagetini atıcak, benimde havam olucak :P

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

veronique yazdı:
angel_of_the_hell yazdı:*veronique*le onun bulduğu davulculardan 3üne mail attık.. 2 tanesinden cvp geldi.. diğerini bekliyoz.. bakalım nolcak.. :013
ben ne olacagını simdiden soyleyeyim... angel ımız cook unlu bi davulcu olup bana bagetini atıcak, benimde havam olucak :P
atmıcam canım.. sahneden inip bizzat ellerimle vercem.. gözünü çıkarmak istemem.. :-D

Kullanıcı avatarı
deathster
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen deathster »

valla arkadaşımın davuluyla kafama göre bi ritm bulup çalardım arkadan da gitarlar gelirdi öğle eğlencelik takılırdık eskide kaldı artık bunlar
Thousand of cars and a million guitars, Screaming with power in the air, Weve found the place where the decibels race, This army of rock will be there

http://www.myspace.com/firewind DİNLE!!!

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

bi gençlik merkezi var bu taraflarda.. anam dediğine göre orda alet çalmasıda öğretiliyomuş.. onun için en son orda karar kıldım.. bi gidip oraya bakcam.. uyarsa orda başlıcam.. olmazsa mail attığım 3 adamın 2sinden 1ini seçcem artık..

Kullanıcı avatarı
lastgasp
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen lastgasp »

bi gecmişim yok . ama haftaya cuma baslıycam inş.
dün söylediğim neyse ona inanıyorum . aslında ne söylediğimi tam bilmiyorum . ama ne düşündüğümü biliyorum . ve söylediğim şeyin o olduğunu varsayıyorum .

Kullanıcı avatarı
lastgasp
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen lastgasp »

angel_of_the_hell yazdı:bi gençlik merkezi var bu taraflarda.. anam dediğine göre orda alet çalmasıda öğretiliyomuş.. onun için en son orda karar kıldım.. bi gidip oraya bakcam.. uyarsa orda başlıcam.. olmazsa mail attığım 3 adamın 2sinden 1ini seçcem artık..
hangi genclik merkezi???
dün söylediğim neyse ona inanıyorum . aslında ne söylediğimi tam bilmiyorum . ama ne düşündüğümü biliyorum . ve söylediğim şeyin o olduğunu varsayıyorum .

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

çok pis davul çalarım sorun acl'lilere :P
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...