elektrogitar alacağım fikirlerinizi bekliyorum ??

Enstrümantel Forum
Kullanıcı avatarı
MrJack
Üye
Üye

elektrogitar alacağım fikirlerinizi bekliyorum ??

Mesaj gönderen MrJack »

arkadaşlar 3-4 ay klasik gitar kursuna gittim gitara biraz aşinayım fakat elekto çalmaya başlicam bana tonları metal müzik yapmaya uygun bi alet sölerseniz sevinirim solo olayına agırlık vericem sanırım bunuda göz önünde bulundurmak gerekiyo fiyat konusunda gelince ilk etapta öle aşmış bişe almiim diyorum nede olsa sağını solunu kurcalayarak öğrenicem için şöle orta halli bişe olursa 500 ytl civarı ii olur diye düşünüyorum önerilerinizi yazarsanız sevinirim

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

LTD M-50, Yamaha RGX 121 Z-BK , Ibanez GRG270B. Bu fiyat aralığında en iyi gitarlar bunlardır.Sen olsan hangisini tercih ederdin? dersen eğer, ben ibanez'i tercih ederdim.RG serisine ait bir gitar kullanmıştım ve harikaydı.Bu onun biraz daha düşük modeli ama aralarında çok fazla fark olacağını zannetmiyorum.
When you're pushed, killing's as easy as breathing

Kullanıcı avatarı
MrJack
Üye
Üye

Mesaj gönderen MrJack »

aslında Ibanez GRG270B ye bakmıştım bi yerde baya hoş gitar ama internette Cort evl-Z4 e baktım muhteşem görünüyordu duyduğum kadarıyla bayada ii tonları varmış ikisi arasında ne gibi farklar vardır acaba ?? kafam karıştı bi 150 daha verip onu mu alsam diye ama ikisi arsında öyle aşmış bi fark yoksa deymez Ibanez daha iyidir yani dimi ??

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

Thrash ve Heavy için evl-Z4 uygun bir gitar.Pasif EMG manyetiklere sahip.
Ben yinede İbanez ve evl'yi bulursan bir denemeni öneririm.
When you're pushed, killing's as easy as breathing

Kullanıcı avatarı
dipnot
Üye
Üye

Mesaj gönderen dipnot »

bende ibanzeden şaşma derim...sonuçta cort ibanez taklidi görüntüye aldanma hiçbizaman...ibanez al!! :002
öyle öküz gibi bakarsan tren durmaz!!

Kullanıcı avatarı
Vampiria
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Vampiria »

cort evl-z4 ıle ıbanez GRG270B arasında fazla ton farkı yoktur .. tek fark cort 2-3 sene sonra sorun cıkartmaya baslar ,ıbanezı 8-9 yıl kullanabılırsın.. bence de eger heavy agırlıklı calacaksan cort al derım..
Ben Kendi Kalbimin Vampiriyim Hiç Bitmeyen Kahkahaları Yüzünden Ayıplanan Gülmeyi Unutmuş Büyük Lanetlilerden Biri...

Kullanıcı avatarı
parabol
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen parabol »

Kesinlikle İbanez derim . . . Bugünlerde alacağım bi RG370 veya RG270 seni hem başlangıç için hemde ilerisi için çok rahat götürür . . . Ayrıca bu gitardan alınca ileride yeni bi gitar almak için vereceğin parayla iyi bir analog set-up dizip çok iyi bir sound a sahip olabilirsin . . .