İntihar etmek için bir neden gerekli mi?

Hayata ve yaşama dair ne varsa A'dan Z'ye de...
drexler
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen drexler »

buram buram bunalım kokmu$ bura ya..sallayın ya$am güzel..öyle bi delilik yaptıgın anda hayatın boyunca ya$ayacagın güzel anlardan bi anda mahrum kalırsın..ben sewiyorum ya$amayı hayatımda en son yapacagım $ey intahar etmek olurdu..

Kullanıcı avatarı
D_A_M_L_A
Üye
Üye

Mesaj gönderen D_A_M_L_A »

bi kaç sene öncesine kadar çok düşünürdüm intihar etmeyi falan!en küçük bi olayda bile aklıma gelen ilk ihtimaldi!ama artık öle düşünmüorum!bence bu çok gereksiz bişey!insan hayata kaç kere gelioki?sadece mutlu olcaz die bi koşul yok,yada sadece mutsuz olcaz die!hayatı her anıyla yaşamalıyız bence!we artık şu kanıya wardım intihar korkaklar içindir...
KARIŞMASIN KİMSELER..........!!!

Kullanıcı avatarı
in_ven
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen in_ven »

hayatta kalıp insan mücadele edebilmeli 8)
The burden is mine... alone

Kullanıcı avatarı
Rock_N
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen Rock_N »

eğer intihar edebilecek kadar hayattan bıktıysan yaşayarak intihar et dostum!en güzeli bu...

Kullanıcı avatarı
rainmanx
Üye
Üye

Mesaj gönderen rainmanx »

Yaşamak yada kendini yaşama bırakmak belki intihar ama defalarca da ölmek demek..

Tek karar verilmesi gereken BİR defa mı ölmek , YOKSA defalarca mı ölmek...
Bir üçüncü göz gerek...

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen angel_of_the_hell »

rainmanx yazdı:Yaşamak yada kendini yaşama bırakmak belki intihar ama defalarca da ölmek demek..

imdaaatt!!... *rainmax* bni intihara teşvik edioooo!!!.. bu mantıklı soru karşısında......................
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)
{Minno$um.. Pamuktun, bulut oldun..}

Kullanıcı avatarı
monn
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen monn »

D_A_M_L_A yazdı:bi kaç sene öncesine kadar çok düşünürdüm intihar etmeyi falan!en küçük bi olayda bile aklıma gelen ilk ihtimaldi!ama artık öle düşünmüorum!bence bu çok gereksiz bişey!insan hayata kaç kere gelioki?sadece mutlu olcaz die bi koşul yok,yada sadece mutsuz olcaz die!hayatı her anıyla yaşamalıyız bence!we artık şu kanıya wardım intihar korkaklar içindir...

aynen katılıyorum, ortam iyice bunalmıs burda. sorun ne olursa olsun hayatı bır tarafından yakalamalı, yasamalıyız

drexler
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen drexler »

angel_of_the_hell yazdı:
rainmanx yazdı:Yaşamak yada kendini yaşama bırakmak belki intihar ama defalarca da ölmek demek..

imdaaatt!!... *rainmax* bni intihara teşvik edioooo!!!.. bu mantıklı soru karşısında......................
ya$amak niye defalarca ölmek olsun ki ? ne alaka ?

Kullanıcı avatarı
Scralatchi
Üye
Üye

Mesaj gönderen Scralatchi »

kendine intihar nedeni bulamayan biri mi var?

Kullanıcı avatarı
Lysippe
Haberci & Moderatör
Haberci & Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen Lysippe »

Scralatchi yazdı:kendine intihar nedeni bulamayan biri mi var?
bu cümle birden çok anlama geliyor gibi geldi bana. ya hayatınızda intihar için bir neden yok mu ya da intihar etmek isteyen biri var ama neden mi bulamıyor tarzı iki şey geldi aklıma ilk okuduğumda.
neyse, drexler katılıyorum sana... yaşamaktan memnunum, her saniyesinin zevkini çıkarmaya çalışıyorum. intihar da neymiş...

Kullanıcı avatarı
Scralatchi
Üye
Üye

Mesaj gönderen Scralatchi »

"intihar etmek isteyen biri var ama neden mi bulamıyor"
anlamında söledim.
:006

Kullanıcı avatarı
Lysippe
Haberci & Moderatör
Haberci & Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen Lysippe »

evet, fazla anlam aramışım, tekrar okuduğumda gayet net olduğunu gördüm.

Kullanıcı avatarı
murti
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen murti »

yaşama amacın kalmadı ise bile intihar etmek o kişinin aciz oldugunu gösterir bence çok saçma..ne kadarda bunalımda da olsan herşeyin bi çaresi vardır..tamamen gereksizlik..........i... :023

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

İntihar anayasal bir hakmıdır bilemem ama son derece gereklidir..
Kitlesel imha için;
Gereksiz amaçlı oksijen ve yeryüzü kaynakları tüketimine hayır !kampanyasına destek için; (bu noktada;intihar yöntemiyle ölen kişinin cesedi yakılmamalıdır)
Kişinin aynaya baktığında ; " ben koca bir artığım ulan" dediği ve bunu içine sindirebildiği anda;
Özgürlükçü fikirleri makatından algılayıp ; "canlı bir metabolizmanın yaşamına son vermek benim irademe bağlı (bunda son derece hürüm) " yada "seri katil olduğum zaman dünya görüşünde yeni bir konsept oluşturacağıma inanıyorum" dediği anda;
"Mor ve Ötesi grubunun vokalistiyle istediği anda cinsel ilişkiye girerim" tezinin rock janrına entegre edilmek istenildiği anda;
"Kahrolsun Faşizm" deyipte kaldırım taşlarının sökülerek "güvenlik" güçlerine atılması suretiyle " devrim" yapılacağına inanılan ütopyayın benimsendiği anda; gereklidir..
...... Sıkıldım... ... ... ....
Milyarlarca neden var intihar etmek için...
Yenilikçi,açık,barışçıl,zeki,dürüst,cesaret yüklü,içten,global,komün,liberal fikirler üretmeye çalışmak yerine;
Bugün gezegenim için ne gibi aktiviteler yaparım ? Kendimi geliştirmeliyim? Okumalıyım,üretmeliyim,yardım etmeliyim,sevmeliyim,aşık olmalıyım,bağlanmalıyım,tatmalıyım..... demek ve faaliyete geçirmeye çabalamak yerine; 50 mg'lık bir kimyasalla yada herhangi bir metayla bu inanılması güç "mucize" mize son verelim dimi ???
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

Kullanıcı avatarı
Rock_N
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen Rock_N »

yoooo hiç bi neden gerektirmez geri zekalı ve zayıf bi insansan edersinn acıorum böle insanlara..

layne
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen layne »

intihar için mutlaka bir neden vardır. hayatı sevmezsen hayatı sevmediğin için intihar edersin, yok neden olmadığını düşünüyorsan, yaşadığın olaylar intihara neden olmuştur. mutlu değilsen mutlu olmadığın için intihar etmişsindir falan filan...neden gerekli olmasa bile vardır.
betterman.

Kullanıcı avatarı
Rock_N
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen Rock_N »

esperanza yazdı:intihar için mutlaka bir neden vardır. hayatı sevmezsen hayatı sevmediğin için intihar edersin, yok neden olmadığını düşünüyorsan, yaşadığın olaylar intihara neden olmuştur. mutlu değilsen mutlu olmadığın için intihar etmişsindir falan filan...neden gerekli olmasa bile vardır.
sence bu saydıkların intiharı gerektiriomu gerçekten ??

Kullanıcı avatarı
DaRk_SebNeM
Üye
Üye

Mesaj gönderen DaRk_SebNeM »

intahr ettmek icin hic bi sevep yoktur kendinden ve sorunlardan anca kacarsin zayiv kisilikler ölüme kacar
camurmu sürmek istiyorsun baskalarin duygularina önce senin ElLeRin kirlenicek

layne
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen layne »

Rock_N yazdı:
esperanza yazdı:intihar için mutlaka bir neden vardır. hayatı sevmezsen hayatı sevmediğin için intihar edersin, yok neden olmadığını düşünüyorsan, yaşadığın olaylar intihara neden olmuştur. mutlu değilsen mutlu olmadığın için intihar etmişsindir falan filan...neden gerekli olmasa bile vardır.
anlatmak istediğim bunların intiharı gerektirip gerektirmediği değil. bir kişi intihar ettiyse nedensiz değildir, olamaz. boktan da olsa bir sebep mutlaka vardır. bilmem anlatabildim mi?
betterman.

Kullanıcı avatarı
Rock_N
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen Rock_N »

esperanza yazdı:
Rock_N yazdı:
anlatmak istediğim bunların intiharı gerektirip gerektirmediği değil. bir kişi intihar ettiyse nedensiz değildir, olamaz. boktan da olsa bir sebep mutlaka vardır. bilmem anlatabildim mi?
doru sölüosun sebebi vardır mutlaka.ama ben acıorum intihar eden insanlara benim gözümde zawallılar..! :023

Kullanıcı avatarı
trabrock
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen trabrock »

intihar etmek sorunlardan kurtulmanın en kolay yolu ama çok zor bir karar
yaşama hakkı insanlara bir kez verilmiş onu da neden kendi yaşamıma son vererek heba edeyim ki
eninde sonunda ölcem zaten aceleye ne gerek var
YalnızLığı aNLa

iNsAn_
Üye
Üye

Mesaj gönderen iNsAn_ »

İNTİHAR ETMEYECEKSİN! İNTİHARA EDECEKSİN... :-D
Herkes 'prenses' olabilir;ama herkes ''çokoprenses'' olamaz :D 2Z

Kullanıcı avatarı
sigara
Üye
Üye

Mesaj gönderen sigara »

sacma seylerin nedeni olmaz...
sihirli mantar_yesilin yesili_guzel kafali insan_the pot head

layne
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen layne »

sigara yazdı:sacma seylerin nedeni olmaz...
peki intihar neden saçma birşey?
betterman.

drexler
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen drexler »

esperanza yazdı:
sigara yazdı:sacma seylerin nedeni olmaz...
peki intihar neden saçma birşey?
sence mantıklı bi$ey mi ?