Gündem

Hayata ve yaşama dair ne varsa A'dan Z'ye de...
Kullanıcı avatarı
DeatH_LetterS
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen DeatH_LetterS »

masterloves artık evde kaldı :-D :-D konserlere gitsin bol bol belki orda bi hemşire bulur :-D :-D
KaybettiM ßuqün keNdimi hüKümSüzdüR..!

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen angel_of_the_hell »

DeatH_LetterS yazdı:
issirganotununissirmiyani yazdı:caneyeyey bir arada şu abime birini ayarlasana hemşire olması tercih nedenidir
niekine damat beyy :D hemşirenin özelliği nee :-D :-D
anacım bende hemşireyimde.. hemşire bulmam kolay olcağı içindir tahminen.. :-D

o zaman.. günün 2.gündemini sunuyorum.. bu bey evlaadımıza bi hanım evlaadı bulacak geçici anne aranıyo!!.. lütfen bunu fw edelim.. soyun geleceği için çok önemli bişi bu.. :-D
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)
{Minno$um.. Pamuktun, bulut oldun..}

Kullanıcı avatarı
DeatH_LetterS
Üye
Üye
İletişim:

angel_of_the_hell yazdı:
DeatH_LetterS yazdı:
issirganotununissirmiyani yazdı:caneyeyey bir arada şu abime birini ayarlasana hemşire olması tercih nedenidir
niekine damat beyy :D hemşirenin özelliği nee :-D :-D
anacım bende hemşireyimde.. hemşire bulmam kolay olcağı içindir tahminen..

o zaman.. günün 2.gündemini sunuyorum.. bu bey evlaadımıza bi hanım evlaadı bulacak geçici anne aranıyo!!.. lütfen bunu fw edelim.. soyun geleceği için çok önemli bişi bu..
bukadar evlenmek sitedini bilmiodum masterloves in bnm halamın kızı var 26 yaşında ayarlıyabilirm :-D

Kullanıcı avatarı
kindmonster
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen kindmonster »

DeatH_LetterS yazdı:
angel_of_the_hell yazdı:
DeatH_LetterS yazdı: niekine damat beyy :D hemşirenin özelliği nee :-D :-D
anacım bende hemşireyimde.. hemşire bulmam kolay olcağı içindir tahminen..

o zaman.. günün 2.gündemini sunuyorum.. bu bey evlaadımıza bi hanım evlaadı bulacak geçici anne aranıyo!!.. lütfen bunu fw edelim.. soyun geleceği için çok önemli bişi bu..
bukadar evlenmek sitedini bilmiodum masterloves in bnm halamın kızı var 26 yaşında ayarlıyabilirm :-D
olabilirrrrrrr :-D kızdan bahset biras.gündemimiz söz,nişan ve evlilik
İşsizlik başa bela,kahrolsun bankalar..

Kullanıcı avatarı
issirganotununissirmiyani
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen issirganotununissirmiyani »

kindmonster yazdı:
DeatH_LetterS yazdı:
angel_of_the_hell yazdı: anacım bende hemşireyimde.. hemşire bulmam kolay olcağı içindir tahminen..

olabilirrrrrrr :-D kızdan bahset biras.gündemimiz söz,nişan ve evlilik

kör istedi bir göz allah verdi iki göz abi artık DeatH_LetterS senin sanal annen
issirganotununissirmiyani ''değişim başladı anı yaşa'' vodafone gibi oldu behh

Kullanıcı avatarı
DeatH_LetterS
Üye
Üye
İletişim:

yavrum annecim seni ben ellerimle evlendircem merak etme sen :-D
çeyizin varmı senin :-D :-D

Kullanıcı avatarı
kindmonster
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

DeatH_LetterS yazdı:yavrum annecim seni ben ellerimle evlendircem merak etme sen :-D
çeyizin varmı senin :-D :-D
çeyizim hazır.Türk kahvesi yapmayı biliyorum.sigara içmiyorum.sigortalı işim var. :P

Kullanıcı avatarı
DeatH_LetterS
Üye
Üye
İletişim:

ii gsel verdim gitti babanı hazırla kız istemeye gidios :-D

Kullanıcı avatarı
Müdavim Üye
Müdavim Üye

sanal baba lazımmı :D

Kullanıcı avatarı
DeatH_LetterS
Üye
Üye
İletişim:

sanal babada sensin evrensim :-D

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

şimdiki gündem arkadaşlar..:: kız istemek için geçici baba aranıoo *kindmonster* bey evlaadımız için.. fw lütfen arkadaşlar!!.. sevenin halinden seven anlar yane.. hadi bakiim.. :D
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)

Kullanıcı avatarı
kindmonster
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

angel_of_the_hell yazdı:şimdiki gündem arkadaşlar..:: kız istemek için geçici baba aranıoo *kindmonster* bey evlaadımız için.. fw lütfen arkadaşlar!!.. sevenin halinden seven anlar yane.. hadi bakiim.. :D
hadi bakalım.inşallah bir talibim çıkar. :help

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

olum talibin var zati.. sadece istemelik geçici baba aranıyo.. :-D

Kullanıcı avatarı
kindmonster
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

angel_of_the_hell yazdı:olum talibin var zati.. sadece istemelik geçici baba aranıyo.. :-D
hani nerde talip :(

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

e *DeatH_LetterS* geçici annen.. 26 yaşındaki kuzenide gelin diilmi len??...

Kullanıcı avatarı
kindmonster
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

angel_of_the_hell yazdı:e *DeatH_LetterS* geçici annen.. 26 yaşındaki kuzenide gelin diilmi len??...
ha tamam.heyacandan beynim durdu be :-D hani gelin nerde :001

Kullanıcı avatarı
kindmonster
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

PKK'nın 9 kilo patlayıcısı ele geçti 28 Mart 2007

A.A

İstanbul'da terör örgütü PKK'ya yönelik düzenlenen operasyonda, 3 kişi gözaltına alındı ve 9 kilo 500 gram patlayıcı madde ele geçirildi.

Terörle Mücadele Şube Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, terör örgütünün yurt dışında bulunan kamplarında askeri ve siyasi eğitim alarak eylem gerçekleştirmek üzere İstanbul'a gönderilen bazı kişilerin yakalanmasına yönelik çalışmada 3 kişi yakalandı.

Bu kişilerin üzerlerinde ve ikametlerinde yapılan aramada, 9 kilo 500 gram patlayıcı madde, 10 adet elektrikli fünye, 1 adet cep telefonu düzeneği, 1 adet kurusıkı tabanca, 5 adet fişek, düzenek hazırlanmasında kullanılan malzemeler, 1 adet sahte nüfus cüzdanı, 1200 ABD doları, 255 YTL, cep telefonu ve sim kartlar ile örgütsel doküman ele geçirildi.

Polis yetkilileri, Fatih'te bir eve düzenlenen operasyonda ele geçirilen patlayıcı maddenin 7 kilogramının TNT, 2,5 kilogramının ise A-4 tipi plastik patlayıcı olduğunu belirttiler.

Şüpheliler A.B, B.C. ve M.Y'nin emniyette susma haklarını kullandığı, bu kişilerden A.B. ile B.C'nin, eğitim gördükleri üniversiteyi daha önce terk ettikleri öğrenildi.

Operasyonda bulunan 2 litrelik bir termosun ise bomba dış kabı olarak kullanıldığı, bu şekilde kullanılan bir termosun İstanbul'da ilk kez ele geçirildiği ifade edildi.

Polisteki işlemleri tamamlanan 3 kişi, Beşiktaş'taki İstanbul Adliyesine sevk edildi

HÜRRİYET

Kullanıcı avatarı
Müdavim Üye
Müdavim Üye

kindmonster yazdı:
angel_of_the_hell yazdı:e *DeatH_LetterS* geçici annen.. 26 yaşındaki kuzenide gelin diilmi len??...
ha tamam.heyacandan beynim durdu be :-D hani gelin nerde :001
ee isteme lafını duyunca agzın kulaklarına vardı bakıyorum

Kullanıcı avatarı
kindmonster
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Şırnak'ta güvenlik güçlerine taciz ateşi
Şırnak'ın dağlık arazi kesiminde güvenlik güçlerine terör örgütü PKK/Kongra-Gel mensuplarınca taciz ateşi açıldığı bildirildi.
Genelkurmay Başkanlığından yapılan açıklamada, Şırnak'ın dağlık arazi kesimde emniyet görevi icra eden güvenlik güçlerine dün saat 01.15 sıralarında, terör örgütü mensuplarınca kısa süreli taciz ateşi açıldığı belirtilerek, ateşe süratle karşılık verildiği ve herhangi bir can ve mal kaybı meydana gelmediği kaydedildi.

Açıklamada, Şırnak'ın Silopi ilçesi dağlık arazi kesiminde güvenlik güçlerince dün saat 12.15 sıralarında yapılan arama faaliyeti esnasında ise terör örgütünün kullandığı dört sığınakta çeşitli giyecek ve yaşam malzemelerinin ele geçirildiği bildirildi.

Hakkari'nın Yüksekova ilçesi dağlık arazi kesiminde güvenlik güçlerince 25 Mart Pazar günü yapılan arama faaliyeti esnasında ise terör örgütünce kullanılan bir sığınakta, üç adet Kaleşnikof piyade tüfeği, bir adet MP-5 makineli tabanca, bir adet tabanca, iki adet el bombası ve bu silahlara ait bol miktarda mühimmat bulunduğu kaydedildi

MAKSİMUM

Kullanıcı avatarı
kindmonster
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Emniyet'te 'şok' anı

Dink suikastından sonra İstanbul'da soruşturmaları izleyen İçişleri Bakanı Aksu ile Adalet Bakanı Çiçek, Erhan Tuncel'in 'polis muhbiri' olduğunu söylediğini son anda öğrenince büyük şaşkınlık yaşadı

Agos Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hrant Dink'in öldürülmesinden sonra tutuklanan ve olayda "büyük ağabey" olarak adı geçen Erhan Tuncel'in polis muhbiri olduğunu öğrenen Adalet ve İçişleri bakanlarının büyük şaşkınlık yaşadıkları ortaya çıktı. İçişleri Bakanı Abdülkadir Aksu ile Adalet Bakanı Cemil Çiçek'i şoke eden gelişme, Trabzon Emniyet Müdürlüğü görevindeyken Tuncel'i polis muhbiri yapan Emniyet Genel Müdürlüğü İstihbarat Daire Başkanı Ramazan Akyürek'in İstanbul'da, iki bakanın yanında olduğu gün yaşandı.

Erdoğan'ın emriyle

Dink'in 19 Ocak'ta Agos gazetesinin Şişli'deki binasının önünde öldürülmesinin ardından harekete geçen Emniyet, kamera görüntülerinden kimliğini tespit ettiği O.S.'yi 21 Ocak gecesi Trabzon'a giden bir otobüste yakaladı.
Olay sırasında bir etkinlik için Hollanda'da bulunan İstanbul Emniyet Müdürü Celalettin Cerrah programını yarıda kesip dönerken, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatı üzerine Aksu ile Çiçek de İstanbul'a geçti. İki bakan, Ankara'dan gelen Akyürek'in de aralarında bulunduğu yetkililerle birlikte gelişmeleri İstanbul'da takip etti.
O.S.'nin ifadeleri üzerine Yasin Hayal, Abidin Yavuz, Ersin Yolcu ve Ahmet İskender, Trabzon'da yakalanarak İstanbul'a gönderildi.

Bilgi yerine Tuncel geldi
Terörle Mücadele Şubesi'nde sorgulanmaya başlayan sanıklardan Hayal, kamuoyuna yansıyan ifadelere göre, tetikçi O.S.'yi kendisinin seçtiğini, Karadeniz Teknik Üniversitesi öğrencisi olan Tuncel'den de yardım aldıklarını söyledi.
Bunun üzerine İstanbul Emniyeti, Trabzon Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesi'nden Tuncel'le ilgili bilgileri istedi. Uzun süren bekleyişin ardından yeterli bilgi gelmeyince devreye istihbarat görevlileri girdi.
Tuncel'le ilgili bilgi bekleyen İstanbul Emniyeti de ertesi gün bir sürprizle karşılaştı. Trabzon Terörle Mücadele ekipleri Tuncel'i gözaltına almış ve bilgi yerine Tuncel'in kendisini İstanbul polisine getirmişti.

İlk cümleyle şok
Sağlık kontrolünden sonra soruşturmayı yürüten savcılar Selim Berna Altay ve Fikret Seçen, Tuncel'in ifadesini almaya başladı. Önce susma hakkını kullanan Tuncel, daha sonra "ilişkilerinin ortaya çıkarılacağı"nı düşünerek konuşmaya karar verdi. Tuncel'in söylediği ilk cümle, iki bakanın şoke olmasına neden olacaktı:
"Ben polis muhbiriyim. Bundan sonra konuşacaklarımın kayda geçirilmesini kabul ediyorum."
Bu bilgiden sonra İstanbul Emniyeti, Trabzon Emniyet Müdürü'yken Ramazan Akyürek'in muhbir yaptığı kamuoyuna yansıyan Tuncel'in "polis elemanı" olup olmadığını, varsa dosyasının İstanbul'a gönderilmesini istedi. Dosya Ankara'daki Emniyet Genel Müdürlüğü (EMG) İstihbarat Daire Başkanlığı'ndan istendi, ancak Tuncel'le ilgili bilgi ulaşmadı. Bu süreç yaşanırken, bilgi vermesi beklenen EMG İstihbarat Dairesi'nin Başkanı Ramazan Akyürek de İstanbul'daydı.

Ankara'ya döndü
Kamera karşısında verdiği ifadede Hayal ve O.S.'yi tanıdığını anlatan Tuncel, Dink'e yapılacak suikastla ilgili Trabzon Emniyeti'ni bilgilendirdiğini, ancak daha sonraki süreçte muhbirlikten çıkarıldığını anlattı.
Sorgu sırasında Emniyet'in Vatan Caddesi'ndeki binasında bulunan İçişleri Bakanı Aksu, Tuncel'in "polis muhbiri olduğunu söylediğini" öğrenince adeta şoke oldu. Durumu öğrenen Adalet Bakanı Çiçek de büyük şaşkınlık yaşarken, duyduklarına inanmakta güçlük çeken Aksu bilgilerin doğruluğunun teyit edilmesini istedi. Bu kritik süreçte iki gün İstanbul'da kalan Akyürek, Tuncel'le ilgili bir açıklama yapmadan Ankara'ya döndü.

Eski istihbarat müdürüne 'ihmal' soruşturması

İstanbul Valiliği, Agos Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hrant Dink'in öldürülmesinde ihmali bulunduğu gerekçesiyle idari ceza istenen eski İstanbul Emniyeti İstihbarat Şube Müdürü Ahmet İlhan Güler hakkında, "adli soruşturma izni" de verdi.
Cinayetin ardından İçişleri Bakanı Aksu'nun onayı ile inceleme yapan mülkiye başmüfettişleri, suikastta ihmali olduğu gerekçesiyle İstihbarat Şube Müdürlüğü görevinden açığa alınan Güler hakkında adli soruşturma izni talep etti.
Cinayetten 11 ay önce Trabzon Emniyeti'nden yapılan uyarıya karşın, Dink'in öldürülmesi öncesinde gereken işlemleri yapmadığı gerekçesiyle hakkında rapor düzenlenmişti.
Müfettişlerin bu isteğine, 4483 sayılı Devlet Memurlarının Yargılanması Yasası'na göre, İstanbul Valiliği onay verdi ve dosya İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'na gönderildi. Soruşturma sonunda görevi ihmal ettiği kanaati oluşursa, Güler hakkında, 6 aydan 2 yıla kadar hapis istemiyle dava açılabilecek.
Bu arada müfettiş soruşturması tamamladığı için açığa alma işlemi kaldırılan Güler, Florya'daki Şükrü Balcı Polis Okulu'na müdür olarak atandı.

MİLLİYET

Kullanıcı avatarı
uplife
Üye
Üye

Mesaj gönderen uplife »

gündemde vizeler var ne yazık ki..her gün iki adet olmak üzere.. :(

Kullanıcı avatarı
kindmonster
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

uplife yazdı:gündemde vizeler var ne yazık ki..her gün iki adet olmak üzere.. :(
kolay gelsin.başarılar :001

Kullanıcı avatarı
uplife
Üye
Üye

Mesaj gönderen uplife »

kindmonster yazdı:
uplife yazdı:gündemde vizeler var ne yazık ki..her gün iki adet olmak üzere.. :(
kolay gelsin.başarılar :001
teşekkür ederim..

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

erdoğan talabani ile görüşmüş..ne diyelim hayırlara vesile olsun.yakışır erdoğana..
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

Kullanıcı avatarı
kindmonster
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

'ABD, PKK'ya söz verdi'

Bush’a en yakın gazete, Bush’un Türk düşmanlığını yazdı: Beyaz Saray, PKK’ya şiddet kullanmama garantisi verdi

ABD’DE yayınlanan Washington Times gazetesi, ABD Yönetimi’nin, PKK’ya şiddet uygulamama garantisi verdiğini öne sürdü. Gazetede yayınlanan bir köşe yazısında “Açıktır ki dünyada böyle bir garanti alan başka bir terör örgütü yoktur” yorumu yapıldı.

Türkiye’nin son yıllarda Irak topraklarına girmekle suçlandığı hatırlatılan Tülin Daloğlu imzalı köşe yazısında “Temelsiz suçlamaların tarzı, ABD ve Iraklı Kürt liderliğinin Türkiye’ye provoke etmekte strateji çıkarlarının olup olmadığı sorusunu gündeme getiriyor” denildi. Türkiye’nin sınırını geçmekle tehdit etmesinin tek nedeninin kendini savunmak olduğu belirtilen yazıda şöyle devam edildi:

“Şiddete başvuran ayrılıkçı grup PKK’nın bir terörist örgüt olarak kabul edilmesine karşın Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Sean McCormark, ABD’nin sorunu ‘şiddete başvurmadan’ çözmeye çalıştığını söyledi. Açıktır ki dünyada böyle bir garanti alan başka bir terör örgütü yoktur.”