Gündem

Hayata ve yaşama dair ne varsa A'dan Z'ye de...
Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bloodline666 »

houseofholy yazdı:benim için zihniyeti aynı oldukça suratları ya da isimleri değişmiş pek farketmez.. şu aralar Nimet Çubukçu'nun adı geçiyormuş, belki kadın aday olursa onun için şaşıracaksınız diyordur. RTE nin aday olmayacağı kesinleşti ama ne değişir ki

kadın başbakan hakkaten cok güzel olur da şaşılacak bir durum yok ki bunda ilginç bu adam ya
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

Kullanıcı avatarı
houseofholy
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen houseofholy »

bloodline666 yazdı:
houseofholy yazdı:benim için zihniyeti aynı oldukça suratları ya da isimleri değişmiş pek farketmez.. şu aralar Nimet Çubukçu'nun adı geçiyormuş, belki kadın aday olursa onun için şaşıracaksınız diyordur. RTE nin aday olmayacağı kesinleşti ama ne değişir ki

kadın başbakan hakkaten cok güzel olur da şaşılacak bir durum yok ki bunda ilginç bu adam ya
kadın cumhurbaşkanı olması güzel olur görüntü itibariyle ama daha önce Çiller in başbakanlığını gördük ve değişen pek birşey olmadığını da. Nimet Çubukçu'yu da çocuk esirgeme yurtlarındaki skandal karşısındaki tavrıyla tanımış olduk. yani siyasette kadın erkek farketmez mantık aynı, görüntüye aldanmamak lazım. sonuçta imaj hiçbir şeydir susuzluk herşey... :-D
herşey onun içinde, o herşeyin dışında..

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

Nimet Çubukçu Cumhurbaşkanı mı olacak? Aman aman aman...
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
RapunZelle
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen RapunZelle »

Allahım ya adaylara bak !.. Ülkemizi zor günler bekliyor gibi görünüyor ....
"...Let me drown within this river, let me drown in this deep silence...

Kullanıcı avatarı
houseofholy
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

jonnathan yazdı:Nimet Çubukçu Cumhurbaşkanı mı olacak? Aman aman aman...
resmi açıklama yapılana kadar partideki herkesin adı geçecek sanırım adaylık için, Nimet Çubukçu da bunlardan biri. ne heyecanlı bir süreç, sürpriz bir cumhurbaşkanımız olacak. belki de Erdoğan adayını sürpriz yumurta TOTO nun içinden çıkarır. ne eğlenceli olur çikolatasını kendisi yer oyuncağını da bize verir..

Kullanıcı avatarı
Vampiria
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Vampiria »

ister nimet cubukcu ıster erdogan yada baskası ,,.. sonucta adaylar akp lı oldugu ıcın sonuc degısmez ve durum daha da kotuye gıdecektır.. benım fıkrım bu bıraz karamsar ama gercekte bu bence..
Ben Kendi Kalbimin Vampiriyim Hiç Bitmeyen Kahkahaları Yüzünden Ayıplanan Gülmeyi Unutmuş Büyük Lanetlilerden Biri...

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

houseofholy yazdı:
resmi açıklama yapılana kadar partideki herkesin adı geçecek sanırım adaylık için, Nimet Çubukçu da bunlardan biri. ne heyecanlı bir süreç, sürpriz bir cumhurbaşkanımız olacak. belki de Erdoğan adayını sürpriz yumurta TOTO nun içinden çıkarır. ne eğlenceli olur çikolatasını kendisi yer oyuncağını da bize verir..
Metin Uca'nın aday olmasının nedenide buydu ya zaten. Tepkiden çekinmiyorlarsa neden açıklamıyorlar. Onu geçtim muhalefet neden bir aday çıkartmıyor?

Kullanıcı avatarı
houseofholy
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

jonnathan yazdı:
houseofholy yazdı:
Metin Uca'nın aday olmasının nedenide buydu ya zaten. Tepkiden çekinmiyorlarsa neden açıklamıyorlar. Onu geçtim muhalefet neden bir aday çıkartmıyor?
normal olan cumhurbaşkanı adayının önceden duyurulup halka tanıtılmasıdır, bunu bilmek hepimizin hakkı. sürpriz cumhurbaşkanı olur mu? adamların paşa gönlü kimi isterse o seçilecek. muhalefetin acizliği ayrı bir mesele zaten.

Kullanıcı avatarı
houseofholy
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

29 Nisanda İstanbulda da 14 Nisan yürüyüşünün devamı niteliğinde bir yürüyüş yapılacakmış. ilgilenenlere duyurulur..

Kullanıcı avatarı
veronique
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen veronique »

houseofholy yazdı:29 Nisanda İstanbulda da 14 Nisan yürüyüşünün devamı niteliğinde bir yürüyüş yapılacakmış. ilgilenenlere duyurulur..
Okmeydanında yapılacaktır. ben yuruyuse gidicem, cunku annemden ankara'dai yuruyusu o kadar guzel dinledim ki ozendim. bence hepimiz gidelim, bu cumhuriyet bizim, baskasının degil.. bugun malatyadaki insanları vuranlar yarın bizi de vurur, bugun laiklik istemeyenler yaırn basımızı kapattırırlar..

Kullanıcı avatarı
RapunZelle
Müdavim Üye
Müdavim Üye

istanbulda olsaydım , yada gelebilecek imkanım olsaydı, ASLA kaçırmazdım, sonuna kadar Cumhuriyetim için yürürdüm ..yürüyorum da .....

Kullanıcı avatarı
Edmond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Edmond »

RapunZelle yazdı:istanbulda olsaydım , yada gelebilecek imkanım olsaydı, ASLA kaçırmazdım, sonuna kadar Cumhuriyetim için yürürdüm ..yürüyorum da .....
14 nisan da ankara daydım muhtemelen diğerine de giderim.Fakat biraz gözlerimiz açık yürümekte fayda var.Cumhuriyet adına yürürken farklı şeylere sapabilirsiniz.orada binlerce insanın ne için yürüdüğünü bile bilmediğine eminim.

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

tüm istanbullular bu yürüyüşe katılmalı.duyarsız olmayın,cumhuriyetinize-ülkenize sahip çıkın..
tabi sadece meydanlar da değil sandıkta da...
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

Kullanıcı avatarı
veronique
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen veronique »

Yuruyuse istanbulda oturan bi izmirli olarak "Hepimiz gavuruz, hepimiz izmirliyiz" diye pankartla katılma gibi planlarım bile var benim :)

Kullanıcı avatarı
RapunZelle
Müdavim Üye
Müdavim Üye

veronique yazdı:Yuruyuse istanbulda oturan bi izmirli olarak "Hepimiz gavuruz, hepimiz izmirliyiz" diye pankartla katılma gibi planlarım bile var benim :)
:001 :-)
süper fikir

Kullanıcı avatarı
houseofholy
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

İstanbuldaki yürüyüşten 1 gün önce 28 Nisanda Sıhhıyede de yürüyüş olacak.. ayrıca evlerinize Türk bayrağı asarak eylemleri sürekli hale getirebilirsiniz..

Kullanıcı avatarı
issirganotununissirmiyani
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen issirganotununissirmiyani »

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınız kutlu olsun arkadaşlar iş yerlerinize ve evinize bayrak asmayı unutmayın :)
issirganotununissirmiyani ''değişim başladı anı yaşa'' vodafone gibi oldu behh

Kullanıcı avatarı
hi_fi_girl
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen hi_fi_girl »

yazıya ve yazıldığı tarihe dikkat edelim...

Resim

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Ne yazık ki bu tarih bile çok geç. Geçen seçimler öncesi 2007'de Cumhurbaşkanlığı seçimi olduğu biliniyordu, AKP'nin çıkışıda az çok kestirilebiliyordu. O zaman neden şu an oluşturulmaya çalışılan bilinç o zamandan oluşturulmaya çalışılmadı? Halk olarak bu kadar ileriyi göremiyormuyduk?

Kullanıcı avatarı
hi_fi_girl
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen hi_fi_girl »

Halk görüyordu .. ancak gören kısım hem çok azdı hemde bastırıldı medyaya yansıtılmadı yansıtılanlarda medyanın samimiyetsiliğinden rafa kaldırıldı... Çözünmüşlüğün kokuşmuşluğun eşiğinde çocuğuma nasıl bir dünya bırakacağım endişesiyle yaşamak ne kötüymüş...

Kullanıcı avatarı
Edmond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Edmond »

RapunZelle yazdı:
veronique yazdı:Yuruyuse istanbulda oturan bi izmirli olarak "Hepimiz gavuruz, hepimiz izmirliyiz" diye pankartla katılma gibi planlarım bile var benim :)
:001 :-)
süper fikir
destekliyorum :)

Kullanıcı avatarı
whatsername
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen whatsername »

jonnathan yazdı:Ne yazık ki bu tarih bile çok geç. Geçen seçimler öncesi 2007'de Cumhurbaşkanlığı seçimi olduğu biliniyordu, AKP'nin çıkışıda az çok kestirilebiliyordu. O zaman neden şu an oluşturulmaya çalışılan bilinç o zamandan oluşturulmaya çalışılmadı? Halk olarak bu kadar ileriyi göremiyormuyduk?
Dün atv haberde halka sordular, "gündeminizde ne var?" diye. Çoğu vatandaş, geçim sıkıntısı dedi. "yeni cumhurbaşkanının kim olacağını önemsemiyor musunuz?" diye sordular, "yoo önemsemiyorum, kim gelirse gelsin, farketmez" dedi vatandaşlarımızın %90'ı... Böyle düşünen milyonlarca insan var. 28 mart 2004 seçimlerinde de yine böyle düşünen insanlar sebebiyle bu hallere geldik.. Ama bence yine de Erdoğan cumhurbaşkanı olmayacak. Bülent Arınç olur gibi geliyor bana. O daha pislik bir herif gerçi..
Lasciate mi cantare

Kullanıcı avatarı
duayen
Üye
Üye

Mesaj gönderen duayen »

whatsername yazdı:
jonnathan yazdı:Ne yazık ki bu tarih bile çok geç. Geçen seçimler öncesi 2007'de Cumhurbaşkanlığı seçimi olduğu biliniyordu, AKP'nin çıkışıda az çok kestirilebiliyordu. O zaman neden şu an oluşturulmaya çalışılan bilinç o zamandan oluşturulmaya çalışılmadı? Halk olarak bu kadar ileriyi göremiyormuyduk?
Dün atv haberde halka sordular, "gündeminizde ne var?" diye. Çoğu vatandaş, geçim sıkıntısı dedi. "yeni cumhurbaşkanının kim olacağını önemsemiyor musunuz?" diye sordular, "yoo önemsemiyorum, kim gelirse gelsin, farketmez" dedi vatandaşlarımızın %90'ı... Böyle düşünen milyonlarca insan var. 28 mart 2004 seçimlerinde de yine böyle düşünen insanlar sebebiyle bu hallere geldik.. Ama bence yine de Erdoğan cumhurbaşkanı olmayacak. Bülent Arınç olur gibi geliyor bana. O daha pislik bir herif gerçi..
darbe sonucu doğmuş olan 1982 anayasamızın ektiği anti-demokratik tohumlardan başka bişey değildir bu..halkın siyasal sürece katılımının ve ilgisinin anayasada gerçekleşen bi çok değişikliğe rağmen hala dolaylı yönden engelleniyor olmasını gösterir bu tablo...

Kullanıcı avatarı
houseofholy
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

insanların aç olduğu bir ülkede tabiki kimse siyasi problemlerle ilgilenmez. 1 ton kömüre, 1 çuval patatese, soğana oyunu satar.

Kullanıcı avatarı
duayen
Üye
Üye

Mesaj gönderen duayen »

houseofholy yazdı:insanların aç olduğu bir ülkede tabiki kimse siyasi problemlerle ilgilenmez. 1 ton kömüre, 1 çuval patatese, soğana oyunu satar.
zaten bu yüzden hep aç kalırlar yada kalırız...