Gündem

Hayata ve yaşama dair ne varsa A'dan Z'ye de...
213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Seçimi ABD ve AB kazandı, sandıktan “Turuncu Karşıdevrim” çıktı. Seçimin galibi, ABD ve AB emperyalistleri, Haçlı irtica ve bölücülüktür. Türkiye’nin altına mayın döşetenler seçimi kazanmış ve ellerine bomba verdikleri bölücüleride herkesin gözü önünde meclise sokmuşlardır. Emperyalist batı basını bayram yapmakta, İngiliz Guardian gazetesi, “Türkiye Cumhuriyeti’nin sonu” başlığını atmaktadır.
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Ayrıca apo Mecliste grup kurdu, PKK yasallaştırıldı. ABD, planladığı üzere PKK’yı yasallaştırma hedefine ulaştı. Meclise 20 kadar Apocu ve bir o kadar Barzanici sokuldu. aponun İmralı’da hapiste tutulması, görüntüdür. apo, Meclis’te grup kurmuştur.
En son 213 tarafından 27 Tem 2007 16:18 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

Kullanıcı avatarı
v00d00
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen v00d00 »

ya iyi de çok komik bişi...mhp yıllardır meclise girip duruyor...kimsenin bişey söylediği yok.türkçüler cirit atıyor mecliste, kürtçü girince ortalık ayağa kalkıyo...
bi taraftan kendi milliyetçiliğini yapıp başka milliyetçiliklere hayır diyen zihniyet ne kadar samimidir ve başarılı olabilir merak ediyorum...

ben kürtçü de türkçü de değilim...
everybody knows what the blues is all about ;
it's a pain you can't live with
it's a woman you can't live without...

Kullanıcı avatarı
kindmonster
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen kindmonster »

v00d00 yazdı:ya iyi de çok komik bişi...mhp yıllardır meclise girip duruyor...kimsenin bişey söylediği yok.türkçüler cirit atıyor mecliste, kürtçü girince ortalık ayağa kalkıyo...
bi taraftan kendi milliyetçiliğini yapıp başka milliyetçiliklere hayır diyen zihniyet ne kadar samimidir ve başarılı olabilir merak ediyorum...

acayip saçmalımışsın.cezevinden pkk üyesi girerse sorun olur.mhp bu ülkeyi bölmeye çalışmaz.kimseyide öldürmesi.
anaysanın değişmesi gerek.biz bir işe girerken sabıka kaydı istiyorlar ama meclise vatan hainleri ve suçlular giriyor.

olay kürtçülük yada türkçülük değil.savunduğun insanların ülkeyi bölmek istediğini herkes biliyor.sen git odana APO posteri as
İşsizlik başa bela,kahrolsun bankalar..

Kullanıcı avatarı
v00d00
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen v00d00 »

:D çok komik...
mhp bu ülkede insan öldürmüyor ha??? aç da yakın tarihimizi oku...abdnin silahlarıyla ülkedeki gençliği öldüren mhp değil de kimdi?bölücülük yapmak sadece dağa çıkmakla olmaz.insanları o konuma sürüklemek de bölücülüktür.mhp yaptığı kafatasçılıkla kürt ve türk halklarını bölmüştür ve abd desteğiyle daha yıllarca da bölecektir...olay türkçülük,kürtçülük değil diyosun ama zamanında türkçülük gününü kutluyodun...bu ülkeyi bölenler milliyetçi-faşist insanlardır.bu ülkede kürt halkı da türk halkı da yaşamalıdır,yaşıyacaktır...ama bunun çözümü ne dtp de ne mhp de ne de diğer aptal partilerdedir...
ayrıca senin zaten taktik belli...milleti apocu yapmayı çok iyi biliyosun.sen de git odana mhp bayrağı bi 5 santim üstüne de abd bayrağı as.saygı da kusur etmemek lazım.ne de olsa ülkücülerin insanları kestiği neşterler abd malı...
everybody knows what the blues is all about ;
it's a pain you can't live with
it's a woman you can't live without...

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

v00d00 yazdı:ya iyi de çok komik bişi...mhp yıllardır meclise girip duruyor...kimsenin bişey söylediği yok.türkçüler cirit atıyor mecliste, kürtçü girince ortalık ayağa kalkıyo...

Arkadaşım dikkat edersen meclisin ismi Türkiye Büyük Millet Meclisi ve Yüce Atatürk'ün dediği gibi Türkiye Türklerindir.Ayrıca burada Türk milliyetçiliği yapmıyorum sana.Konu pkk tabanlı şahısların meclise girmesi.
Umarım anlamışsındır.Yoksa laz,kürt,çerkez ayrımcılığı yapmıyoruz.Ayrımcılığı yapan o milletvekilliğine hak kazanan şahıslar.

Kullanıcı avatarı
issirganotununissirmiyani
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen issirganotununissirmiyani »

sen ne saçmalıyorsun bee Mhp ile Dtp yi aynı kefeye mi koyuyorsun sen birde yakın tarihimizi oku demissin Dtp pkk nın arka bahçesidir millet vekilleri aponun köpegidir bunun zıttını diyen kişilere de iyi gözle bakmam ben bu gündemde bunu sürekli dile getirdim dtp bagımsızlarla girecek (seçim ney yoktu ortada) adamlar kendilerine grup kuracaklar adamlar teröristi ceza evinden çıkarıp meclise soktular bu adam halkımı temsil edecek yoksa dağdagı köpegimi e merak etmeyin yakında apo denilen soysuz köpekte çıkacak ceza evinden çünkü nedir çete liderleri pişmanlıktan yararlanabilir diye bir yasa tasarısı çıkarılmış durumda en yakın af da çıkaracaklar adamı arkadaşım sen gözünün öndekini göremiyorsun çıkar gözlüklerini

saygılar
issirganotununissirmiyani ''değişim başladı anı yaşa'' vodafone gibi oldu behh

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Hay ağzınla bin yaşa issirganotununissirmiyani !

Kullanıcı avatarı
theHeLL
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen theHeLL »

issirganotununissirmiyani yazdı:

sen ne saçmalıyorsun bee Mhp ile Dtp yi aynı kefeye mi koyuyorsun sen birde yakın tarihimizi oku demissin Dtp pkk nın arka bahçesidir millet vekilleri aponun köpegidir bunun zıttını diyen kişilere de iyi gözle bakmam ben bu gündemde bunu sürekli dile getirdim dtp bagımsızlarla girecek (seçim ney yoktu ortada) adamlar kendilerine grup kuracaklar adamlar teröristi ceza evinden çıkarıp meclise soktular bu adam halkımı temsil edecek yoksa dağdagı köpegimi e merak etmeyin yakında apo denilen soysuz köpekte çıkacak ceza evinden çünkü nedir çete liderleri pişmanlıktan yararlanabilir diye bir yasa tasarısı çıkarılmış durumda en yakın af da çıkaracaklar adamı arkadaşım sen gözünün öndekini göremiyorsun çıkar gözlüklerini

saygılar
adamın dedikleri yanlış yani voodoo nunkiler..ama yine de terör örgütü mensupları pişmanlıktan yararlanabilir diye bi yasa yok yani buna benzer şeyler var ama direk aponun kurtulabileceği,bunca canı alan bi adamın pişmanım diyip kurtulabileceği gibi bişey yok olmaz da zaten..önemli olan kürtçü türkçü değil voodoo nun anlamadığı bence bu pkk sempatizanı olmak var Türkiye Türklerindir diyenler var kutuplaşma sadece bu onun dışınd kürt bu kesin pkklıdır denemez bence..ama meclise girebilen girdirtilenlere de yazıklar olsun diyorum başka da bişey demiyorum
"Eğer cennete o vakit istenmemişsem (doğum), ısrar etmeyeceğim.."

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

MHP ve DTP aynı kefeye konamaz ama bu demek değildir ki ortak noktaları yok değildir. MHP'ninde DTP'ninde duruşu ırkçılığa yakındır ancak DTP çok daha faşist ve ayrımcıdır. Dahası terör örgütünün himayesi altındadır. Herşeyin aşırısının zararlı olduğu gibi milliyetçiliğinde aşırısı zararlıdır. Bu durum ülkenin bölünmesini kolaylaştırır, dış güçlere karşı savunma gücünü düşürür.
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
Edmond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Edmond »

her dtp linin bir sağına bir soluna olmak şartıyla mhp li vekil oturtulsun.hiç sorun kalmaz.

Kullanıcı avatarı
theHeLL
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen theHeLL »

Edmond yazdı:her dtp linin bir sağına bir soluna olmak şartıyla mhp li vekil oturtulsun.hiç sorun kalmaz.
yanyana olmaları da yeterlki bence hiçbişey yapamazlar..meclisi bölmek doğuyu bölmeye benzemez
"Eğer cennete o vakit istenmemişsem (doğum), ısrar etmeyeceğim.."

Kullanıcı avatarı
kindmonster
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

213 yazdı:Hay ağzınla bin yaşa issirganotununissirmiyani !
aynen öyle.ısırganda sende çok yaşayın :003

Kullanıcı avatarı
kindmonster
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Edmond yazdı:her dtp linin bir sağına bir soluna olmak şartıyla mhp li vekil oturtulsun.hiç sorun kalmaz.
haklısın.sen hiç merak etme.yanlış konuşurlarsa MHP'liler onların ağzını burnunu kırar.bundan hiç şüphem yok.beklenen ve bilinen bir gerçek herkes tarafından.

Kullanıcı avatarı
Müdavim Üye
Müdavim Üye

şimdi en büyük konu arkadaşlar yemin töreninde kürtçemi yemin edecekelri ve bence buda göz önüne gelecek leyla zana yı hatırlayın

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

O kürtçe yemini etmeyede g.t ister mecliste.Anayasayı çiğneyeceklerini sanmıyorum ama arıza çıkartıcaklarından eminim.

Kullanıcı avatarı
Müdavim Üye
Müdavim Üye

gerçi DTP'li Aysel Tuğluk kürtçe yemşn etmicekelrini söylemişti ama inanasım gelmiyor tabiki bu arada apoya sayın demeye demvam edeceklermiş

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

issirganotununissirmiyani yazdı:gerçi DTP'li Aysel Tuğluk kürtçe yemşn etmicekelrini söylemişti ama inanasım gelmiyor tabiki bu arada apoya sayın demeye demvam edeceklermiş
Apo'ya sayın denmesinde sorun yok, başbakanda diyor.
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
kindmonster
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

213 yazdı:O kürtçe yemini etmeyede g.t ister mecliste.Anayasayı çiğneyeceklerini sanmıyorum ama arıza çıkartıcaklarından eminim.
arıza çıkartırlarsa yedi sülalerini şüphen olmasın :016

Kullanıcı avatarı
kindmonster
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

jonnathan yazdı:
issirganotununissirmiyani yazdı:gerçi DTP'li Aysel Tuğluk kürtçe yemşn etmicekelrini söylemişti ama inanasım gelmiyor tabiki bu arada apoya sayın demeye demvam edeceklermiş
Cehennem ateşinde yansın.bundan büyük beddua olmaz herhalde. :016

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Ülke git gide bataklığa sürükleniyor.Bir yandan ABD ve AB'ci iktidar bir yandan öte yandan gene ABD ve AB'ci muhalefet ve mecliste olası iç çatışmalar.Hayra alamet göremiyorum ilerisini.

Kullanıcı avatarı
Müdavim Üye
Müdavim Üye

jonnathan yazdı:
evet en çok onu sindiremedim zaten nasıl böyle biri başbakan olur teröriste sayın Şehite Kelle :007

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Türkiye’yi bölme meclisi kuruldu. İstiklal Savaşı’yla yendiğimiz ve yıktığımız kuvvetler meclisi ele geçirmiştir. Bence halk, önümüzdeki dönem kurtuluşu kaçınılmaz olarak meclisin dışında arayacaktır. AKP-Barzani-Apo ittifakına karşı mücadelenin merkezi, meclisin dışında olasıdır.

Kullanıcı avatarı
fzyaso
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen fzyaso »

bunlar karamsar düşünceler. ama bakarsın tarihdeki gibi istanbul hükümeti kurulur tabi ki yalan ama bukadar kötü düşünmüyorum ben

Kullanıcı avatarı
fzyaso
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen fzyaso »

bunlar karamsar düşünceler. ama bakarsın tarihdeki gibi istanbul hükümeti kurulur tabi ki yalan ama bukadar kötü düşünmüyorum ben