Hayvanlar Alemi

Hayata ve yaşama dair ne varsa A'dan Z'ye de...
Kullanıcı avatarı
lonly
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen lonly »

yok ya onları aradım ama genelde cins kedileri aldıklarını söylediler.annemle papaz olduk

Kullanıcı avatarı
ground
Üye
Üye

Mesaj gönderen ground »

ben hep bi hamsterım olsun istemişimdir ama annemin fare(onun deyimiyle hamsterı fare zannediyo:) ) antipatisi yüzünden hiç sahip olamadım eğer bi hamsterım olsa adını ŞERAFETTİN koyardım :-D

Kullanıcı avatarı
issirganotununissirmiyani
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen issirganotununissirmiyani »

ben şimdiye kadar 12 tane kedi besledim ama enson ki kedim soguk bir mart akşamı evden kaçtı sanırım hayat kedisi oldu şimdi . bu arada kedimin adı da kedi idi
issirganotununissirmiyani ''değişim başladı anı yaşa'' vodafone gibi oldu behh

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen angel_of_the_hell »

issirganotununissirmiyani yazdı:ben şimdiye kadar 12 tane kedi besledim ama enson ki kedim soguk bir mart akşamı evden kaçtı sanırım hayat kedisi oldu şimdi . bu arada kedimin adı da kedi idi
hayat kedisi... tüh tüh... onu bu şartlara itenler utansın!!! :023
buarada hayvanlara kndi türlerinin isimlerini takmada bayaa bi benzeşiomuşuz... :006
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)
{Minno$um.. Pamuktun, bulut oldun..}

Kullanıcı avatarı
venice_queen
Üye
Üye

Mesaj gönderen venice_queen »

ground yazdı:ben hep bi hamsterım olsun istemişimdir ama annemin fare(onun deyimiyle hamsterı fare zannediyo:) ) antipatisi yüzünden hiç sahip olamadım eğer bi hamsterım olsa adını ŞERAFETTİN koyardım :-D
bakımı çok zor.arkadaşım besliyo...çok ağır bi koku yayıyo etrafa.hiç tavsiye etmem yani!!!!
yaşaM diye birşey yok...unutMak diye birşey yok!!!

Kullanıcı avatarı
sezgin52
Üye
Üye

Mesaj gönderen sezgin52 »

hamster diğil ama onun küçüğü olan gonzales besledim bütün kapı kenarlarını yedi.... kafesinden kaçıyordu annem de seviyordu ama en sonunda iayan etti ve gönder di gonzales i :cry: ama hala bir k 9 besliyorum köpekleri çok severim özellikle alman kurdu k9
hıc bır sey kalmazkı kula tek dostum var ^^THErockULA^^

Kullanıcı avatarı
ground
Üye
Üye

Mesaj gönderen ground »

sezgin52 yazdı:hamster diğil ama onun küçüğü olan gonzales besledim bütün kapı kenarlarını yedi.... kafesinden kaçıyordu annem de seviyordu ama en sonunda iayan etti ve gönder di gonzales i :cry: ama hala bir k 9 besliyorum köpekleri çok severim özellikle alman kurdu k9
ii annen sadece gonzalesi göndermiş benimki olsa da benide kapı dışarı ederdi :-D

Kullanıcı avatarı
sezgin52
Üye
Üye

vaalaa

azdaha benide atıyodu ama gonzalesi sevdi oda itiraf etmiyor ama ... benide o kurtardı :wacko :wacko

Kullanıcı avatarı
kozmik_peri
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kozmik_peri »

yine söylüyorum her halde köpekleri tek geçerim.. kedi yavruları da şirin olur.. muhabbet kuşumun ismi de şakir di..
Istemedim uyanmayı bu soğuk uykudan. Cevapları aradim soruları sormadan. Düşürdüğün gölgeleri, düştuğün yerleri… kazıyorsan aklıma normal mi sence?

Kullanıcı avatarı
hayat_gk3
Üye
Üye

Mesaj gönderen hayat_gk3 »

walla ben golden retriver almayı düşünüom sınav bitince ya da 1 ay sonra ama isim bulamadım daa purple olabilir belki :018

Love_MetaL
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Love_MetaL »

venice_queen yazdı:
ground yazdı:ben hep bi hamsterım olsun istemişimdir ama annemin fare(onun deyimiyle hamsterı fare zannediyo:) ) antipatisi yüzünden hiç sahip olamadım eğer bi hamsterım olsa adını ŞERAFETTİN koyardım :-D
bakımı çok zor.arkadaşım besliyo...çok ağır bi koku yayıyo etrafa.hiç tavsiye etmem yani!!!!
ya evt bakımı zor... özellikle talasını nerdeyse hergün degistirmek gerekiyo cünkü gercekten cekilir bi koku degil.. ayrıca benim 1 disi ve 1 erkek vardı sonucunda 10 tane daha hamsterım oldu , bi anda dogurdu :) ilk dogduklarında minicik bi et parcası gibi oluyo bebekleri ama biraz büyüyüp tüyleri iyice cıktımı acaip güzel oluyolar... yani bakımı zor olsa da evde pıtır pıtır sevimli biseylerin olması güzel :) ( ama siz siz olun ediyle aynı evde beslemeyin :023 )
.....it's only after you've lost everything, that you're free to do anything....

Kullanıcı avatarı
sezgin52
Üye
Üye

hayat_gk3 yazdı:walla ben golden retriver almayı düşünüom sınav bitince ya da 1 ay sonra ama isim bulamadım daa purple olabilir belki :018
benim kopeğin adi ayzek tabi yazılışını bilmiyorum

Kullanıcı avatarı
sezgin52
Üye
Üye

kozmik_peri yazdı:yine söylüyorum her halde köpekleri tek geçerim....
katılıyorum bencede ama alman kurdu k9 yada sivas kangal

Kullanıcı avatarı
Nymphe_MeL
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Nymphe_MeL »

biz sanırım yakında civcivle ördek alıyoruuz.gerçi pek yakında olmayabilirde neyse..isimleri hazır bile biri joey biri de jennifer olucak:)buarada benim balığım hala hayatta..bide bide geçenlerde eskiden ölen balıımı hatırladım.kırmızı bi beta ydı.adı da maximus tu..aah ah nasılda kıvrılırdı akvaryumun bi ucundan dönüpte kuyruğunu süze süze giderdi..ühühü :(
in the hopes of creating a horrible zombie..

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

ya ne güzel yaa... bende annemi hala ikna edemedm ördek konusunda.. :(
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)

Kullanıcı avatarı
kozmik_peri
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kozmik_peri »

sırf sokakta can çekişe çekişe ciyaklamasınlar diye alınır ördekler.. insanlar hiç acımayıp tezgah malı gibi satıyo ya..
Istemedim uyanmayı bu soğuk uykudan. Cevapları aradim soruları sormadan. Düşürdüğün gölgeleri, düştuğün yerleri… kazıyorsan aklıma normal mi sence?

queenseleN
Üye
Üye

Mesaj gönderen queenseleN »

Hayvanlari cok severim...En cok sevdigim hayvan köpekdir...Yanliz benim 24 cesitli alerjim var...Nasil beslersin simdi evde hayvan hiiii? :(
Bütün hayvanlara karsi alerjim var..En cok tühü olanlara karsi...Ben ancak evde skci bi balik besliyorum...Ordan oraya yüzüyo ediyo..Pff...Seviorum baliklarida ama skci yani :-)

jerrock
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen jerrock »

benim hamsterım vardı çok tatlıydı çook.ama öldü geçen ay üzüldüm tabii.
ben her hayvanı severim ama annemin korkuları yüzünden ben de besleyemiyorum herşeyi.olsun işte kuş hamster filan idare ediyorum :-)

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

ya bişi dicemm... hani ben şimdi veterinerlii kazanamadım ya... şimdi her sabah reality tv de animal S.O.S var.. yani daha öncede vardı.. hiç kaçırmazdım.. halada kaçırmıom.. ama bööle izlerken aalayasım gelio yaa... içim yanıo desem harbiden yeridir.... :cry:

drexler
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen drexler »

angel_of_the_hell yazdı:ya bişi dicemm... hani ben şimdi veterinerlii kazanamadım ya... şimdi her sabah reality tv de animal S.O.S var.. yani daha öncede vardı.. hiç kaçırmazdım.. halada kaçırmıom.. ama bööle izlerken aalayasım gelio yaa... içim yanıo desem harbiden yeridir.... :cry:
yaaa angel cım sen büyük sözü dinnemessen bole olur..ben sana ne dediidim he ?

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

bgn *hayvanlar günü*.. :010 tüm hayvanların ve kndilerini hayvan sananların -bi nevi kendilerini yücelte çabası..- günlerini kutluorum..... allahıımm!! veteriner oliim.. noolur yaa.... :wink:

feyin
Üye
Üye

Mesaj gönderen feyin »

bir kedim var adıda kedi sadece kedi diyince bakıyo :018
her kalp kırıldığında yolculuk başlar mavi renkten siyahlığa karanlığa her bir kalp kırıldığında

Kullanıcı avatarı
flake01
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen flake01 »

walla alman kurdum war dý ismi de Setra idi alman otobüs þirketi ne alaka die sormayýn bilmiyorum direk aklýmýza o geldi ama gitti þimdi yok :020 :cry:
normalde sevdiðim 4 hayvan var birisi köpekbalýklarý ikincisi jaguar üçüncüsü bengal kaplaný dördüncüsü ise bir albino piton hep almak istedim insallah ileride :grin:
Çaydanlýk Kulpsuz olurmu Marine Medic siz olurmu Arbiterler Dondursada Firebat ler yakar beni.....
Çirkin Kadýn Yoktur Az Vodka Vardýr...

Kullanıcı avatarı
balgam
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen balgam »

kedim vardı ama verdimm adı minicikti hehe :010 :grin:

Kullanıcı avatarı
Ned_Kelly
Üye
Üye

Mesaj gönderen Ned_Kelly »

ya ben kedi familyasına çok büyük bi saygı duyuyorum..belirtmiştim daha önce...aslanından ev kedisine kadar harika hayvanlar bence...bi kere çok estetikler...

ama hakkındaki belgeselleri izleyip şaşırdığım bi hayvan türü varsa o da fil!
ana o ne sinirli hayvanmış ööle ya!!!
kayıtlardan bi tanesinde bi fil adamın tekini ortadan ikiye ayırmaya çalışıyodu...yerden yere vuruyodu...
çok çabuk sinirlenebiliomuş bu hayvanlar...bi de sölenedildiine göre kadınlar gibi anlaşılmazlarmış... :grin:

neye sinirlencekleri belli olmazmış yani.. :grin:
ben de efendi bi hayvan zannediodum bu filleri ya...
hayal kırıklığına uğradım şahsen...