Siyah makyaj ve siyah giyinmek

Hayata ve yaşama dair ne varsa A'dan Z'ye de...
Kullanıcı avatarı
derindere
Üye
Üye

Mesaj gönderen derindere »

siyah makyaj bide bunu siyah kıyafetler tamamladığında millet satanist gözüyle bakkıyo yaa kime ne isteyen istediğini giyer sürer saygı saygı saYgı DUYMAK LAZIMMMMM :023

Kullanıcı avatarı
willow_rosenberg
Üye
Üye

Mesaj gönderen willow_rosenberg »

ben genelde siyah giyerim ama öle somurtuk somurtuk dolaşmam. hatta gülce die bi arkım vardır.1 dakkada 30 kere güleris biz. hatta bugün yolda krize grdik böle yolun ortasında durdk millet bize bakıyodu. ne var lan gülmek yasak mı ne bakıyonuz!!! diyemedik tabe:P

ben sadece siyah kalem çekerim böle acaip makyah malzemeleri kulanmam.baran'cım oku bunu:P
bana arkadaşlarım kısaca "bi saniye gider misin özel bişey konuşucaz" derler.

Savasci
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Savasci »

system_ yazdı:bi göz kalemi bide parlatıcı neyinize yetmiooo mis gibi oluo bence fazla abartıya gerek yokkk :006
+sonsuz diyebilceim bi msj.çantamda bu ikisnden başka bişe taşımıom ztn.gerçi siyah makyajı daa yapmadım, nasıl olacaını mrk etiim içinde ne zmndır yapcam diip duruom ama 1 aydr vakit bulupta yapamadım yada vaktm olduda aklıma gelmedi.ehehe. :P
~*~*~*~*~*~*~*~ Dead Spirit ~*~*~*~*~*~*~*~

Kullanıcı avatarı
kozmik_peri
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kozmik_peri »

bi kere siyak renk özellikle göz makyajında en güzel duran renktir belirginleştirir yada küçültür kalemi kullanım durumunuza bağlı.. :P
Istemedim uyanmayı bu soğuk uykudan. Cevapları aradim soruları sormadan. Düşürdüğün gölgeleri, düştuğün yerleri… kazıyorsan aklıma normal mi sence?

Kullanıcı avatarı
in_ven
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen in_ven »

kozmik bu işte usta : :010
En son in_ven tarafından 03 Oca 2008 18:11 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
zafersarhosu
Üye
Üye

Mesaj gönderen zafersarhosu »

Siyah makyaj cidden çok hoş duruyo.Özellikle Marilyn Manson'un Tainted Love klibindeki hatunda.Nası bişidir o :010

Kullanıcı avatarı
vaga_bond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen vaga_bond »

ya bu örnei çok mu aradın ya :grin:
ama sewerim o şarkı we klibi
artık yok siyah makyaj falan yeni yetmeler yapıyo artık bunları :003
Ne hissettiysem, ne bildiysem
Hasta ve yorgunum tek başımayım.Orada olabilir misin, çünkü seni bekleyen kişiyim ben.
Yoksa sen de mi affedilmeyensin???

Kullanıcı avatarı
zafersarhosu
Üye
Üye

Mesaj gönderen zafersarhosu »

Yoo ilk izlediğimde klibi ağzım burnum yamulmuştu hatunu görünce :oops: dolayısıyla aklımda kalmış :010

Kullanıcı avatarı
kozmik_peri
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kozmik_peri »

eh zaten bi züre sonra insan farklı renkler deneme isteği duyuyo.. çünkü aynaya baktığında kendin için de olsa baskası için de olsa yaptığın şey sana farklı gelmemeye baslıyo eğer sürekli siyahtaysan..
Istemedim uyanmayı bu soğuk uykudan. Cevapları aradim soruları sormadan. Düşürdüğün gölgeleri, düştuğün yerleri… kazıyorsan aklıma normal mi sence?

Kullanıcı avatarı
theHeLL
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen theHeLL »

özentilik amacıyla yapılmayan cinsteni ve göze batmayanına hastayım
"Eğer cennete o vakit istenmemişsem (doğum), ısrar etmeyeceğim.."

Kullanıcı avatarı
the_nuisance
Üye
Üye

Mesaj gönderen the_nuisance »

benim anlamadığım bişey var bu rcok çılar neden illa siyahı seviyoolaaaar bide erkekler gözleri falan boyarlar abi öne öle ya kızlara yakısır ama o bşaka tabeee

Narcoholic
Üye
Üye

Mesaj gönderen Narcoholic »

kalem sürmek hoş... :grin:
If I couldn't sing, I've no idea what kind of bitter person I would've become.

bloodyhead
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen bloodyhead »

kalem sadece..
*Saklaban*

Küresel sorun aslında uygarlık sorunudur!

humuluslupulus
Üye
Üye

Mesaj gönderen humuluslupulus »

ya walla bu siyah makyaja olan tepkiyii anlamıyon ben ya newar kardeşim hep sürerim hepte sürcem yani ama yakısana yakışıyooo tabii :010 panda gibi duran tipleride bunların içinden ayırmak lazım :P

twelly
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen twelly »

tabi rockncoke da gördüğüm üzere bazı mini cici kardeşlerim bööle siyah kalemle boyamayı aştım gözünün üstüne ve altına çentiklerde çiziktirmişiti bu şeklide olmadığı sürece sevdiğim bir şeydir siyah kalemm
böcüüü :016

Kullanıcı avatarı
the_tears
Üye
Üye

Mesaj gönderen the_tears »

hýmm beyaz tenliyim ve herkes yakýþtýðýný söylüyor aslýnda yakýþtýðý için yapmam üstelik özentilerden de nefret ederim sýrf moda diye :007 :007 :evil: :evil: :x benim tarzým bu zaten sadece gözlerimi boyarým abartmamak þartýyla süperdir zaten doðal güzelim ne gerek var o saçma sapan yüzlerce boyaya hatta artýk siyah gözler öyle bi moda olmuþki bizim salak saf süzmeler de baþladý yapmaya soðudum yaw artýk direkt çýkýyom evden ehue :grin: :grin: kendimi çok seviyom yaw :P :P :grin: özenti kýzlara tavsiyem :023 KENDÝNÝZ OLUN!!!!!

Kullanıcı avatarı
Lysippe
Haberci & Moderatör
Haberci & Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen Lysippe »

twelly yazdı:tabi rockncoke da gördüğüm üzere bazı mini cici kardeşlerim bööle siyah kalemle boyamayı aştım gözünün üstüne ve altına çentiklerde çiziktirmişiti bu şeklide olmadığı sürece sevdiğim bir şeydir siyah kalemm
böcüüü :016
rockn coke'dan öte, seni gothic konserlere davet etmek isterim... bir de orda gör makyajlıları... :010

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen angel_of_the_hell »

the_tears yazdı:özenti kızlara tavsiyem :023 KENDİNİZ OLUN!!!!!
tavsiyene uycaklarından emin olabilirsin!!.....?!... :P
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)
{Minno$um.. Pamuktun, bulut oldun..}

o-ha
Üye
Üye

Mesaj gönderen o-ha »

makyaj ıcın gusel bır renk olup herkese yakıstırmıorum cok özentı duranları war acıkcası.. kendımede pek yakıstırmam :010 :002

twelly
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen twelly »

rockthepublic evet hepsi aynı bir sürü hatunn :005

snz_gkz
Üye
Üye

Mesaj gönderen snz_gkz »

siyah makyaj gayet hoş duruyo abartılmadığı sürece tabii.... :grin:
___....:::sonsuzluk:::....___

Kullanıcı avatarı
balgam
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen balgam »

siyah makyaj=vazgeçilmez
"Angelo rotto//psykhe"::Ho affrontato quando lo avete lasciato...

Kullanıcı avatarı
_AnGeLiCa_
Üye
Üye

Mesaj gönderen _AnGeLiCa_ »

valla insanların şeytan :evil: görmüş gibi bakmalarına ragmen yapmaktan vazgeçmediğim bi hadise.. yakıstırıyorum kendime napıyım...

Kullanıcı avatarı
nisaaaaan
Üye
Üye

Mesaj gönderen nisaaaaan »

kusura bakmayın arkadaşlar hepiniz tek bir ağız olmuşsunuz hani biriniz siyah makyaj güzel dese hepiniz güzel diceksiniz gibime geliyo benm fikrime gelnce insanlar tek bir fabrikadan çıkmıyo dolayısıyle kimisine doğal olmak kimisine makyaj yakışıyo siz diceksiniz ki bu kız acayip makyaj yapıyo ama hyr sadece göz kalemi ve rimel kullanıyorum çünkü gözlerim büyük gerek yok ama yakışana gerçektn gidiyo hım grubundaki ville valo'ya yakıştıı gibi