Gündem

Hayata ve yaşama dair ne varsa A'dan Z'ye de...
Kullanıcı avatarı
MuHoS
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen MuHoS »

houseofholy yazdı:bir gazetenin kendi ilkeleri doğrultusunda kendi gibi düşünen insanlara çağrı yapması neden bu kadar eleştiriliyor anlamadım. bunun neresi provokasyon. asıl eleştirilmesi gereken insanları düşünmekten uzaklaştıran, magazin manyağı yapan medya olmalı. beni o gazeteyi okumaya iten korku değil ülkede olup bitenlere karşı duyduğum merak.
Cumhuriyeti bu tehlikeyle karşı karşıya getirenlere hesap sorması gerekilirkenn bun dile getiren toplumsal bilinci göreve çağırann bi gazeteye bu kdr eleştirmekk Atatürkün Türkiyesininn ne hale geldiğini anlamamıza brz yardımcı olur inş tabi anlamak isteyenlereee
Nerden Bilirdim HaYatın Önce SınAv Yapıp SoNra Ders Verdiğni...

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

MuHoS yazdı:
houseofholy yazdı:bir gazetenin kendi ilkeleri doğrultusunda kendi gibi düşünen insanlara çağrı yapması neden bu kadar eleştiriliyor anlamadım. bunun neresi provokasyon. asıl eleştirilmesi gereken insanları düşünmekten uzaklaştıran, magazin manyağı yapan medya olmalı. beni o gazeteyi okumaya iten korku değil ülkede olup bitenlere karşı duyduğum merak.
Cumhuriyeti bu tehlikeyle karşı karşıya getirenlere hesap sorması gerekilirkenn bun dile getiren toplumsal bilinci göreve çağırann bi gazeteye bu kdr eleştirmekk Atatürkün Türkiyesininn ne hale geldiğini anlamamıza brz yardımcı olur inş tabi anlamak isteyenlereee
Bu kampanyayı eleştirenlerin kim oldukları ve amaçları zaten belli o yüzden tartışmaya gerek bile yok. Anlamak isteyene zaten herşey çok net ortada...
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
Sadeceucnokta
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Sadeceucnokta »

jonnathan yazdı:
MuHoS yazdı:
Bu kampanyayı eleştirenlerin kim oldukları ve amaçları zaten belli o yüzden tartışmaya gerek bile yok. Anlamak isteyene zaten herşey çok net ortada...
Ekmeğin hep reçelli tarafını görmesin insanlar reçelsiz tarafınıda görsünler .. Burda tartısma yapmadım tartısmalarımı bilirsin mesajları tartısmadan sonra silinir.. Burda sadece olayın baska bi boyutunu göz önüne serdim isteyen istediği yolda yürümeye devam eder .. Bir olayı ele almak için tüm yönlerini açığa çıkarmak gerekir . Bana göre tirajları artırmak için yapılan bir oyundur hepsi bu cumhuriyete sahip çıkacaksan önce bu cumhuriyette bulunan insanların düsüncelerine sahip çıkacaksın onlalrı bütünlestireceksin kutuplastırmayacaksın .. Neyse tartısmaya gerek yok bencede hersey ortada ..
En son Sadeceucnokta tarafından 25 Şub 2007 22:42 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Eskidendi, eskidendi, çok eskiden...

Kullanıcı avatarı
veronique
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen veronique »

keske birazda iktidarın bu ulkeye yaptıklarını acıga cıkarsak ulkecek muhalefet yerine..

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

veronique yazdı:keske birazda iktidarın bu ulkeye yaptıklarını acıga cıkarsak ulkecek muhalefet yerine..
Çıkıyorda biraz balık hafızalı olduğumuzdan olsa gerek, gündem değişince unutuluveriyor...

Kullanıcı avatarı
Sadeceucnokta
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Gündem adlı baslıga .. Bugün gündemimde saçımı boyatmam vardı (Bize ne senin şaçından foto galerinde görmüyormuyuz resmini) yada bugün gündemimde ton balıklı yeşillikli limonlu sandviçciğim yemek vardı(bize ne senin sandavicinden burda seninle maddi bakımdan düsük olanlar o yediğini yiyemeyenlerde var bunu yazmandaki amaç nedir ? ) diye yazan bir foruma bu tür bilgileri yazmakta biraz fazla geldi bana artık yazmıyorum.. Bende herkes gibi laylaylom yaşıcam bu forumu bu zamana kadar kastıkda ne oldu ?
En son Sadeceucnokta tarafından 25 Şub 2007 22:54 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
Sadeceucnokta
Müdavim Üye
Müdavim Üye

komplikemanyak yazdı:Serbest kürsü adlı başlıgımız GÜNDEM olarak degiştirilmiştir..

Bu başlıktaki Misyonumuz;

Her türlü güncel konuyu özgür tartışabileceğiniz bir ortam saglamaktır..

Güzel paylasımlar dilegiyle ..
Böylede bir açıklama mevcutken birde ...

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

TamYeriTamZamanıNoktaKom;
Buda Tayyip'ten inciler...

!!!!!UNUTMA UNUTTURMA !!!!!

Seçimlerden sonra yapilan iddiali ve süslü söylemlerine

kanarak AKP'den ümitli oldugunu söyleyenler için.....

Tayyip... Unutanlara *Elhamdulillah seriatciyiz. (21.11.1994 Milliyet) *Yilbasina karsiyim. (19.12.1994 Sabah) *Ben tekkeye degil dergaha gittim. (22.1.1997 Gozcu) *Ata'ya saygi durusunda sap gibi ayakta durmaya gerek yok. (12.5.1994Hurriyet) *10 Kasim'da yaygara kopartildi. (14.11.1994 Hurriyet) *Icki yasaklansin. (1.5.1996 Hurriyet) *Istanbul'u Medine yapacagiz. (Akis)

*Butun okullar Imam Hatip yapilacak. (17.9.1994 Cumhuriyet) *Ben Istanbul'un imamiyim. (8.1.1995 Hurriyet) *Mayo reklami sehvet somurusudur. (6.3.1996 Hurriyet) *Milli Piyango zulumdur. (29.9.1994 Hurriyet)

*Taksim'deki caminin temelini insallah atacagiz. (1.7.1994) *Cumhurbaskani'nin imam hatipli olacagi gunler yakindir. (5.2.1996 Akit) *Sarik operasyonu cok komik. (15.5.1995 Sabah) *Yesil (kaldirim rengi) medeniyettir. ( 25.6.1994) *Ben Meclis'in dua ile acilmasindan yanayim. (8.1.1996

Milliyet) *Imamlar da nikah kiysin. (9.5.1995 Milliyet)
-------------Asagida yazi, bir Hürriyet gazetesi

yazarinin, 29 Ekim 2002 tarihli
köse yazisindan alintidir ; Bugün size ülkemizi

yönetmeye talip olan bir sahsin imzasiyla gönderilen

oglunun nikáh davetiyesini belgeliyorum.
Subat tarihinin yanindakine bakiniz!

29 Zilkade 1421. Bugün Türkiye'de böyle bir tarih kullaniliyor mu?

Zilkade diye bir ay var mi? Nedir zilkade? Arabi aylarin on birincisi!

1421 diye yil var mi? Yok! Nedir o? Arap takvimi! İste bu Tayyip ve ekibi, sizin

oylariniza talip. Türkiye'yi onlar kurtaracak! İçlerinden kimi Atatürk' e hakaretten hüküm giymis, kimi sivas katliami saniklarinin avukatlari, kimi

yolsuzluktan, hirsizliktan yargilaniyor, Tayyip ise altinlari borç aldigi
(!) oglunun;

davetiyesinde 29 Zilkade 1421 tarihini kullaniyor! Hem de

''Ben artik degistim!!!'' dedigi günlerden sonra.
Savulun, Tayyip kafasi isbasinda!

(Can DÜNDAR) !GERÇEKLERİ BİR KEZ

DAHA HATIRLAMAK HERKESİN HAKKI!!!
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

Kullanıcı avatarı
houseofholy
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen houseofholy »

sanırım hatırlamak için ucunun bize dokunması gerekiyor. bize zararı olmayan hiçbirşeyi çok fazla umursamıyoruz ya da çabuk unutuyoruz. çiftçileri, esnafı, memuru hiç bu kadar ayaklanmış görmemiştim. yaşadıklarını onların kolay unutacağını sanmıyorum.tabi görmemiştim lafını sadece yaşadığım süreci göz önünde bulundurarak söylüyorum.
herşey onun içinde, o herşeyin dışında..

Kullanıcı avatarı
issirganotununissirmiyani
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen issirganotununissirmiyani »

karar verdim evleniyorum :)
issirganotununissirmiyani ''değişim başladı anı yaşa'' vodafone gibi oldu behh

Kullanıcı avatarı
kindmonster
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen kindmonster »

issirganotununissirmiyani yazdı:karar verdim evleniyorum :)
bende istiyorum.bacanak olup çifte düğün yapsak :003
İşsizlik başa bela,kahrolsun bankalar..

Kullanıcı avatarı
Müdavim Üye
Müdavim Üye

haha dün babası ile görüşmeye gittim oldu sayılır begenmişler beni :013

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Öyle bir ülke olduk ki, şehitlerimiz bile şehitten sayılmıyor artık. Görev başında öldürülmedi gibi garip bir nedenden hemde...

Kullanıcı avatarı
Sadeceucnokta
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Yılın ilk ay tutulması cumartesi yaşanacak

Yılın ilk Ay Tutulması 3 Mart Cumartesi gecesi yaşanacak. Tutulma cumartesi gecesi saat 23.30’da başlayacak ve 03.12’de son bulacak.

Ankara Üniversitesi Rasathanesi Müdürü Berahitdin Albayrak yaptığı açıklamada, tam tutulma olarak izlenecek gök olayının Türkiye'nin bütününden görülebileceğini bildirdi.
Güneş tutulmasının aksine Ay Tutulmalarını herhangi bir gözlem aracı olmaksızın çıplak gözle izlenebileceğini belirten Albayrak, Türkiye'de izlenebilecek olan bir sonraki Tam Ay Tutulmasının 15 Haziran 2011'de gerçekleşeceğini ifade etti..

Kullanıcı avatarı
fixxer
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]
İletişim:

Mesaj gönderen fixxer »

komplikemanyak yazdı:Yılın ilk ay tutulması cumartesi yaşanacak

Yılın ilk Ay Tutulması 3 Mart Cumartesi gecesi yaşanacak. Tutulma cumartesi gecesi saat 23.30’da başlayacak ve 03.12’de son bulacak.

Ankara Üniversitesi Rasathanesi Müdürü Berahitdin Albayrak yaptığı açıklamada, tam tutulma olarak izlenecek gök olayının Türkiye'nin bütününden görülebileceğini bildirdi.
Güneş tutulmasının aksine Ay Tutulmalarını herhangi bir gözlem aracı olmaksızın çıplak gözle izlenebileceğini belirten Albayrak, Türkiye'de izlenebilecek olan bir sonraki Tam Ay Tutulmasının 15 Haziran 2011'de gerçekleşeceğini ifade etti..
ne güzel ben izlerim :D ulen varya uzaylılar istila ediyor diye bide triplere girerim :D
Hayatı Ciddiye Alan O Salaklardan Değilim Bugün Gülerim Yarın Gülerim Ben Hep Gülerim... Gelin Hep Birlikte Gülelim!!!

Kullanıcı avatarı
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Kerkük bir kürdisan şehri diyen zihniyet sabır taşırmak üzeresin unutma :007

Kullanıcı avatarı
_RockMania_
Üye
Üye

Mesaj gönderen _RockMania_ »

issirganotununissirmiyani yazdı:Kerkük bir kürdisan şehri diyen zihniyet sabır taşırmak üzeresin unutma :007
sözde kürdistan devletciinin sözde haritasından esinlenip fotokopisinden şehrin en işlek caddesine havuz yaptıran belediye başkanlarımız olduğu sürece daha çok sabrımız taşar bizim :x
"Kendime Rağmen Durmam Basar Giderim" Sen "İster Yaşa, İster Sön"..... <<<GaNaMos>>> ...

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

_RockMania_ yazdı:
issirganotununissirmiyani yazdı:Kerkük bir kürdisan şehri diyen zihniyet sabır taşırmak üzeresin unutma :007
sözde kürdistan devletciinin sözde haritasından esinlenip fotokopisinden şehrin en işlek caddesine havuz yaptıran belediye başkanlarımız olduğu sürece daha çok sabrımız taşar bizim :x
dtp adlı parti görünümlü apo yavsaklarından olusan bir angut topluluğu bu ülkede siyasi bir kimlik kazanabiliyorsa ben her şeyi beklerim..yakında kürdistanı da kurarlar,ülkemizden de toprak isterler..almıslar arkalarına bastakileri,ne ala memleket...
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

Kullanıcı avatarı
Müdavim Üye
Müdavim Üye

size yakın seçimden bir resim sunayım ozaman şimdi dtp seçimlere girse kazanamıcagı belli birşey dogu illerinden kişiler bagımsız adaylık koyacaklar ve meclise girince dtp çatısı altında bileşecek. 60 a yakın vekil olacaklarını düşünüyorum bunların içinde ibrahim tatlısesin oalcagınıda düşünüyorum

Kullanıcı avatarı
kindmonster
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen kindmonster »

edit: Irkçılık yapmayın... jonnathan
İşsizlik başa bela,kahrolsun bankalar..

Kullanıcı avatarı
Müdavim Üye
Müdavim Üye

masterloves yazdı:
edit: Irkçılık yapmayın... jonnathan
çok bir faşişt gördüm seni :010

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

issirganotununissirmiyani yazdı:
masterloves yazdı: edit: Irkçılık yapmayın... jonnathan
çok bir faşişt gördüm seni :010

nihal atsız sitesinde yazardı bu, ama bu forumda silerler böyle bir mesajı sanırım.

bad-dua
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bad-dua »

iyice siyaset sitesi oldu zaten bura

Kullanıcı avatarı
Müdavim Üye
Müdavim Üye

baddua yazdı:iyice siyaset sitesi oldu zaten bura
başlık gündem üzerine futbol siyaset dedikodu hepsiş var :)

bad-dua
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bad-dua »

bir rock sitesinde siyaseti tartışmak var birde siyaset yapmak var.