Gündem

Hayata ve yaşama dair ne varsa A'dan Z'ye de...
Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen simsiyah_85 »

issirganotununissirmiyani yazdı:şu an gündemde kız isteme olaylarımız var :)
budurumda bizlerinde gündeminde oooo hayırlı olsun abi deme durumumuz var :)

anladın sen :-D
hayat farkında mısın, anlıyor musun durumu? beni yendiğin an kaybettin sen bu oyunu!

Kullanıcı avatarı
issirganotununissirmiyani
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen issirganotununissirmiyani »

saol yaa darısı başınıza damat olcam ben :-D
issirganotununissirmiyani ''değişim başladı anı yaşa'' vodafone gibi oldu behh

Kullanıcı avatarı
issirganotununissirmiyani
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen issirganotununissirmiyani »

bu arada fünya kadınlar gününüz kutlu olsun hatun kısmı :)
issirganotununissirmiyani ''değişim başladı anı yaşa'' vodafone gibi oldu behh

Kullanıcı avatarı
kindmonster
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen kindmonster »

issirganotununissirmiyani yazdı:saol yaa darısı başınıza damat olcam ben :-D
bende damat olmak istiyorum.evdekiler kız bakıyor bana.zorla evlendircekler ben bulamıyorum diye :-D
İşsizlik başa bela,kahrolsun bankalar..

Kullanıcı avatarı
kindmonster
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

theHeLL yazdı:
simsiyah_85 yazdı:
masterloves yazdı:Dün akşam uzun zaman sonra karşılaştık ÇİLEKEŞ ile.Onlarla en son Barışarock'ta karşılaşmış ve konserden önce kuliste konuşmuştum.Dün akşam Blue Jean Dergisi gecesinde Balans'ta sahneye çıkmadan önce kuliste görüştüm onlarla.Ve sizin için ALİ ile kısa bir röportaj yaptım.Aklıma gelen soruları sordum.Bu benim ilk röportaj deneyimim oldu.Fotoğrafı daha sonra ekleyeceğim.

ROCKTR.COM RÖPORTAJI- MASTERLOVES ve ALİ (Çilekeş) 07/03/2007 BALANS

MASTERLOVES: Merhaba Ali.Uzun zaman sonra yine karlılaştık.nasılsın?
ALİ: Teşekkür ederim Hakan Abi.iyiyim.Sen nasılsın?
MASTERLOVES: Teşekkür ederim ALİ.Bende iyiyim.En son Barışarock'ta karşılaşmıştık.O gün sahnede teknik sorunlar yaşadın.Hatta bir ara teknisyen gibi sorunla bizzat kendin uğraştın.Biraz anlatırmısın?
ALİ: Evet.Bizden önce sahneye çıkanlarda bir aksilik olmadı ama aksilik beni buldu.Tesisat yeterli değildi ve organizasyonda bir eksilik vardı.Baktım ses gelmiyor gitardan.Menajer Tolga koşturuyor.Seyirci etkilenmemeye çalışsada.Beni etkiledi.Sorun tam olarak giderilmesede programı bitirdik.Yinede seyircinin etkilenmeden bize eşlik etmesi güzeldi.Orada olanlara teşekkür ederim.
MASTERLOVES:Uzun zamandır turnedesiniz.programınız bayağı yoğun.Buradan ekrar Ankara'ya oradanda İzmir'e festivallere geçeceksiniz.Evliya Çelebi gibi dolaşıyorsunuz:)
ALİ: Evet konser taleplerini karşılamaya çalışıyoruz.Şehir şehir dolaşıyoruz.Konserler yoğun geçiyor.Tabii uzun zaman oldu.Biraz yorgunuz ama bunlar tatlı yorgunluklar.
MASTERLOVES: Yeni albüm ne zaman çıkacak?
ALİ:Bu sene mutlaka çıkacak.Hayranlarımızın bu konudaki talebini biliyoruz ve çok çalışıyoruz.
MASTERLOVES: Pentagram yeniden döndü.Efsane için ne diyorsun?
ALİ: Evet çok iyi oldu.Pentagram çok büyük bir grup.Bizde severek dinliyoruz.Bostancı'daki ilk konsere grup olarak gittik ve çok eğlendik.
MASTERLOVES: 25 Marttaki ikinci Pentagram konserine gitmeyi düşünüyormusun?
ALİ:O tarihte sanırım turnede olcağız yoksa kesinlikle kaçmaz o konser.
MASTERLOVES: Kurban yeniden toplandı.V esizile bir konse verdi.O konserden bahsedermisin?
ALİ:Kurban'ın toplanması iyi oldu.Onlarıda severk dinliyoruz.Zaten Burak albüm kayıtlarında bize eşlik etmişti.Deniz şimdi askere gitti.O dönünce konserlerde karşılaşırız.Berabert verdiğimiz Bostancı konserinde ben biraz iyi değildi.kendimi iyi hissetmiyordum ama elimden geleni yaptım.Yinede konser güzel geçti.Seyirciye teşekkür ederim.
MASTERLOVES: Metallica Türkiye'ye gelecek diye bir söylenti var.Onlarda sizin gibi yeni albüm hazırlığında.Bu konuda ne diyorsun?
ALİ: Yeni albümlerini bizde meraklma bekliyoruz.Bu sene ülkemize gelirlerse sevniriz tabii.Öyle bir konsere mutlaka gideriz.James Hetfield mükemmel bir adam.
MASTERLOVES: Ben hafta içi hergün www.rocktr.com'dayım.Bu kısa röportajı rocktr.com üye arkadaşlarım için yapıyorum.Onlarla beraber birgün rocktr.com afişi elimizde bir konserinize gelmeyi isteriz.Senide sitemizdeki ÇİLEKEŞ forumuna bekliyoruz.Tabii diğer grup arkadaşlarınıda...
ALİ:Konserler dışında fırsat bulursam tabiiki rocktr.com'a uğrarım.Oradaki üye arkadaşlara çok selam.Rocktr.com afişi ile konserlerimizde sizide görmek isteriz tabiiki.
MASTERLOVES:Bu röportaj için teşekkür ederim ALİ.Benim için ilk deneyim oldu.Başka bir konserde görüşmek üzere.Sana ve ekibe iyi çalışmalar.Bol şans.
ALİ:Ben teşekkür ederim Hakan Abi.Sanada iş hayatında başarılar.Tekrar görüşmek dileğiyle...
2.ci topiğe ne gerek var?
okunsun istiyon anladık da neden 2farklı yere tamamen kopyaladın ki abi
tamam sildim arkadaşlar kızmayın :(

Kullanıcı avatarı
theHeLL
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen theHeLL »

masterloves yazdı:
theHeLL yazdı:
simsiyah_85 yazdı:2.ci topiğe ne gerek var?
okunsun istiyon anladık da neden 2farklı yere tamamen kopyaladın ki abi
kızan yok dostum sakin ol sadece post için etrafa yüzlerce yazı yazanlardan gibi görünme yeter :010 buarada bütün bayanların dünya kadınlar günü kutlu olsun
"Eğer cennete o vakit istenmemişsem (doğum), ısrar etmeyeceğim.."

Kullanıcı avatarı
kindmonster
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

theHeLL yazdı:
masterloves yazdı:
theHeLL yazdı: okunsun istiyon anladık da neden 2farklı yere tamamen kopyaladın ki abi
kızan yok dostum sakin ol sadece post için etrafa yüzlerce yazı yazanlardan gibi görünme yeter :010 buarada bütün bayanların dünya kadınlar günü kutlu olsun
ok.DÜNYA KADINLAR GÜNÜ KUTLU OLSUN :010

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

dünya kadınlar günü kutlu olmasın.
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen angel_of_the_hell »

wolfali yazdı:dünya kadınlar günü kutlu olmasın.
len cin ali adamı hasta etme.. kutlu olmıcakda nolcak bakiim hıı?!.. cık cık cık cıkk.. :023 .. :P
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)
{Minno$um.. Pamuktun, bulut oldun..}

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

angel_of_the_hell yazdı:
len cin ali adamı hasta etme.. kutlu olmıcakda nolcak bakiim hıı?!.. cık cık cık cıkk.. :023 .. :P
gayet gereksiz günlerden bir tanesi..kutlu da olmasın hiçbir halt olmasın.
çok gıcığım bu tür günlere çokk :P
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen angel_of_the_hell »

wolfali yazdı:
angel_of_the_hell yazdı:
gayet gereksiz günlerden bir tanesi..kutlu da olmasın hiçbir halt olmasın.
çok gıcığım bu tür günlere çokk :P
ben annadım anacım.. sen kıskanıon senin günün yok diye.. ama yanılıyosun.. :-D.. artık seninde bi günün var!!.. 9 mart dünya cin ali günü!!.. :D
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)
{Minno$um.. Pamuktun, bulut oldun..}

Kullanıcı avatarı
lonly
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen lonly »

benim gündemim bugün okulumzda olan olaylar..silahlar çekldi sloganlar atıldı hiç görmediği kadar polis ve panzerleri okulumu doldurdu...hocalarımın üzgün yüzleri ve öğrecilerin şaşkın çaresiz hallerini sanrım unutmcam...okulu terketmek zorunda kaldım...sinrim bozuldu ve onlara akıl fikir diledim tüm kalbimle...bir an kendimi televizyonlarda izlediğim sahnelerin birinin içinde buluverdim...eski günleri yaşayan insanların nekdr zorlandıkları nekdr korkup huzursuz olduklarını çok iyi anladım...halbuki bugün onların yaşadıklarının yarısını yaşamadım bile:((
insan kendine rağmen yaşamayı bilmeli bazen...

Kullanıcı avatarı
MuHoS
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen MuHoS »

lonly yazdı:benim gündemim bugün okulumzda olan olaylar..silahlar çekldi sloganlar atıldı hiç görmediği kadar polis ve panzerleri okulumu doldurdu...hocalarımın üzgün yüzleri ve öğrecilerin şaşkın çaresiz hallerini sanrım unutmcam...okulu terketmek zorunda kaldım...sinrim bozuldu ve onlara akıl fikir diledim tüm kalbimle...bir an kendimi televizyonlarda izlediğim sahnelerin birinin içinde buluverdim...eski günleri yaşayan insanların nekdr zorlandıkları nekdr korkup huzursuz olduklarını çok iyi anladım...halbuki bugün onların yaşadıklarının yarısını yaşamadım bile:((
amanınnn geçmişş olsunn cnm yaaaa, bayadırr çıkmıodu böle olaylarr gene azdılarr sanırsamm :x
Nerden Bilirdim HaYatın Önce SınAv Yapıp SoNra Ders Verdiğni...

Kullanıcı avatarı
lonly
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen lonly »

MuHoS yazdı:
lonly yazdı:benim gündemim bugün okulumzda olan olaylar..silahlar çekldi sloganlar atıldı hiç görmediği kadar polis ve panzerleri okulumu doldurdu...hocalarımın üzgün yüzleri ve öğrecilerin şaşkın çaresiz hallerini sanrım unutmcam...okulu terketmek zorunda kaldım...sinrim bozuldu ve onlara akıl fikir diledim tüm kalbimle...bir an kendimi televizyonlarda izlediğim sahnelerin birinin içinde buluverdim...eski günleri yaşayan insanların nekdr zorlandıkları nekdr korkup huzursuz olduklarını çok iyi anladım...halbuki bugün onların yaşadıklarının yarısını yaşamadım bile:((
amanınnn geçmişş olsunn cnm yaaaa, bayadırr çıkmıodu böle olaylarr gene azdılarr sanırsamm :x
saol caneyim...malesef yeniden azdılar:(
insan kendine rağmen yaşamayı bilmeli bazen...

Kullanıcı avatarı
kindmonster
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Rumlar Lokmacı'daki duvarı yıktı

KKTC'nin Lokmacı Barikatı'nda üst geçidi kaldırmasının ardından Rumlar da Lokmacı Barikatı'nın kendi tarafındaki duvarı yıktı.

Londra'da bulunan KKTC Başbakanı Ferdi Sabit Soyer, telefonla Bayrak
Televizyonu'na (BRT) yaptığı açıklamada, ''O duvar orada kalamazdı'' dedi.

Soyer, ''Kıbrıs Türk halkının çözüm siyaseti, eşitliğe dayalı bir sonuca
ulaşma siyaseti, Avrupa Birliği ilkeleri, demokratik vicdan çerçevesindeki
zeminde yansımasını bulmak zorundaydı'' diye konuştu.

Çözüme yönelik kararlı duruşlarını sürdüreceklerini ifade eden Soyer,
Rumların duvarı yıkmasının ''pozitif bir gelişme'' olduğunu kaydetti.
Başbakan Soyer, bundan sonraki süreçte Lokmacı kapısının açılması için
teknik çalışmalar konusunda gerekenin yapılacağını söyledi

Kullanıcı avatarı
kindmonster
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

DİSK, KESK, TMMOB, TTB, TÜRK DİŞ HEKİMLERİ BİRLİĞİ, TÜRK ECZACILAR BİRLİĞİ'NİN İSTANBUL BİLEŞENLERİ VE İSMMMO, İSTANBUL BAROSU, İSTANBUL VETERİNER HEKİMLER ODASI'NIN ÇAĞRISIDIR

Irak İşgali'nin 4. Yılı nedeniyle savaşa dur demek için gerçekleştirilecek olan "20 Mart 20:00' da Savaşa Dur De" kampanyası kapsamında yapılacak olan basın açıklamasına katılımınızı bekliyoruz.

Tarih: 12 Mart 2007 Pazartesi günü

Saat 12: 00'de

Yer: Taksim Gezi Parkı

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

Kaynak??
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
kindmonster
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

TMMOB İstanbul İl Koordinasyon Kurulu Sekreterliği

Tel: 0212 227 69 10 Dah:127

ysseulb
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen ysseulb »

Bugünümün gündeminde beni ne zamandır deli eden alerjimin kaynağının bulunması var =) sonunda bulundu artık sıra tedavide gerisi kolay=) çimen ve tohum alerjim varmış Özellikle hububat türü bitkilerin tohumları ve bunların üremek için kullandığı polenler =)

bulunduya artık gerisi kolay ohh beee =) en azındna düşmanımı biliyorum =)
http://ysseulb.deviantart.com/
http://ballroomdancer.azbuz.com

WhAt iF YoU SLepT? aNd WhAt iF, iN YouR SLeeP, YoU DReaMeD?aNd WhAt iF, iN YouR DReaM, YoU WenT To HeAVeN aNd THeRe PLuCKeD a STrANgE aNd BeaUTiFuL FLoWeR? aNd WhAt iF, WHeN YoU AWoKe, YoU

Kullanıcı avatarı
stigma_26
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen stigma_26 »

sunumum vardý bugün...kazasýz belasýz atlattým!kötü bi notta da almadým...hatta þaþýlasý bi durum,ii bi not aldým :)
That's me in the corner...

Kullanıcı avatarı
Mehzk
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Mehzk »

Şimdiden su an gündemde olan (zorla gündemde kalan) ünlülerin ve magazin programı yapımcılarının terkedilmiş yaşlılıklarını görmek istiyorum,insanları abuk subuk olaylarıyla mesgul etmenin,toplum değerleriyle alcakca oynamanın,insanları yadsınamaz bir hızla yozlaşmaya sürüklemenin bedelini cekmelerini diliyorum...
(Bir tane örnek:ünlü manken güzide duranın corabından bas parmağı nasıl fırlayıp '' ce '' dedi az sonra!!!)
Döv Onları,Filmlerdeki Gibi,Topumu Kestiler,Pestillerini Çıkart Onların...

bad-dua
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bad-dua »

Ülkeyi sahiplenen bu büyük adamlar çocuklarını torunlarını niye yurt dışında okuturlar anlamam

Kullanıcı avatarı
Mehzk
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Mehzk »

:( Sabah 6 da baslayan Süper Baba için her gece uykusuz kalıyorum...
Döv Onları,Filmlerdeki Gibi,Topumu Kestiler,Pestillerini Çıkart Onların...

ysseulb
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen ysseulb »

Serbest kürsü'nün yeniden açılmasını istiyorum...Bu forumda bu kadar kısıtlama içinde bir orada rahat ediyordum şimdi iyice elimizi kolumuzu bağladınız forumda...hiç değilse o zaman duygularımızı, sıkıntımızı, üzüntümüzü paylaşıyorduk rahatlıyorduk....şu an köpek gibi üzgünüm saatlerdir deli gibi ağlıyorum bişiler yazmak içimi dökmek istiyorum...ama buraya olmuyor işte...geri istiyorum serbest kürsüyü :( :(
http://ysseulb.deviantart.com/
http://ballroomdancer.azbuz.com

WhAt iF YoU SLepT? aNd WhAt iF, iN YouR SLeeP, YoU DReaMeD?aNd WhAt iF, iN YouR DReaM, YoU WenT To HeAVeN aNd THeRe PLuCKeD a STrANgE aNd BeaUTiFuL FLoWeR? aNd WhAt iF, WHeN YoU AWoKe, YoU

Kullanıcı avatarı
demakrotive
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen demakrotive »

ysseulb yazdı:Serbest kürsü'nün yeniden açılmasını istiyorum...Bu forumda bu kadar kısıtlama içinde bir orada rahat ediyordum şimdi iyice elimizi kolumuzu bağladınız forumda...hiç değilse o zaman duygularımızı, sıkıntımızı, üzüntümüzü paylaşıyorduk rahatlıyorduk....şu an köpek gibi üzgünüm saatlerdir deli gibi ağlıyorum bişiler yazmak içimi dökmek istiyorum...ama buraya olmuyor işte...geri istiyorum serbest kürsüyü :( :(
başka yere yaz
şıp şıp şıp şıp şıp şıp... (damlaya,damlaya damlaya damlaya damlaya..) okyanus oldum dum dum dum dum dum tak dum ta tak..