Dövme & Piercing

Hayata ve yaşama dair ne varsa A'dan Z'ye de...
James_Hetfield
Üye
Üye

Mesaj gönderen James_Hetfield »

Bi sorun mu war... :lol:
MASTER__OF__PUPPETS

Kullanıcı avatarı
vaga_bond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

....

Mesaj gönderen vaga_bond »

ben kaşıma piercing yaptırdım yaptırcaksanız düşünmein.düşününce wazgeçiosunuz.bi anda geldi aklıma gidip yaptırdım.hiç ama hiç acımıyo.ama gel gör ki salak ci kuaför yüzünden kaşım yırtıldı yeniden yaptırcam.bu sefer sağ tarafa... :D
Ne hissettiysem, ne bildiysem
Hasta ve yorgunum tek başımayım.Orada olabilir misin, çünkü seni bekleyen kişiyim ben.
Yoksa sen de mi affedilmeyensin???

margera
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen margera »

ben bu yaz h.teory askeri yaptırmayı düşünüyorum
-koluma-------------- 8)

Kullanıcı avatarı
Trimpot
Site Sahibi
Site Sahibi
İletişim:

Mesaj gönderen Trimpot »

Bir de şunu söylemek istiyorum; askere gitmeyenler -dövme yaptırsam mı acaba-, -orada laf eden olur mu- sorusunu kendilerine sorabilirler.

Askeriye de dövmenin sakıncaları:
1- Size doğrudan -façacı- damgası vuruluyor.
2- PDR (psikolojik tedavi)ye gönderiyorlar.
3- Bir kaç salak komutan'ın laflarına mağruz kalıyorsunuz.
4- Genelde psikopatların olduğu bir tabura sürülüyorsunuz.

Ben yukarıda yazılanları askerde yaşadım fakat rhat bir askerlik geçirdim o ayrı. Neyse.. Benden hatırlatması.

Kullanıcı avatarı
amacsizkedi
Üye
Üye

Mesaj gönderen amacsizkedi »

valla dövme her bakımdan g.t ister hem acısı,hemde yaptırcağın şeyin geçici bi heves olmaması şart bence.ben bi melek düşünüyorum ama ..

err0ri5t
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen err0ri5t »

Dilimde piercing vardı,şeker yiyemediğim için çıkarttım.
Belimde,yarısı içeride,yarısı boxerımın dışında olmak üzere bi dövmem war.

Piercing gereksiz vücut kusurları bırakıyor.(Kulak kıkırdağında,şekil değişikliği,dilde tad almada sorun (ne kadar orta kısım çok az tad alsa bile) ve beyinde apse olma imkanı,kaşta,kaş dökülmesi,kaş yarılması.dudak kenarında iltahap...) Ayrıca artık pop oldu :D

Dövme,3 ay sonra sıkıldım! 1 yıldır sıkıntılı geziyorum ve para bulunca üzerine cover-up yaptırıcam.Yani şekil değişikliği..
En son err0ri5t tarafından 08 Oca 2006 21:05 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
the longest line of cocaine

Kullanıcı avatarı
yagmur_3
Üye
Üye

Mesaj gönderen yagmur_3 »

ben sol kaşıma piercing yaptırmayı istiyorum ama kaşım deforme olucak die korkuyorum ayrıca babam ünüversiteyi kazanmadan izin vermiyo üniversitede bu yıl olmıycak sanırım bu yüzden piercing sevdam 1 sene daha rafa kalkıcak....offf yaaa!

glam
Üye
Üye

Mesaj gönderen glam »

err0ri5t yazdı:Dilimde piercing vardı..Öpüşemediğim için çıkarttım.
Belimde,yarısı içeride,yarısı boxerımın dışında olmak üzere bi dövmem war.

Piercing gereksiz vücut kusurları bırakıyor.(Kulak kıkırdağında,şekil değişikliği,dilde tad almada sorun (ne kadar orta kısım çok az tad alsa bile) ve beyinde apse olma imkanı,kaşta,kaş dökülmesi,kaş yarılması.dudak kenarında iltahap...) Ayrıca artık pop oldu :D

Dövme,3 ay sonra sıkıldım! 1 yıldır sıkıntılı geziyorum ve para bulunca üzerine cover-up yaptırıcam.Yani şekil değişikliği..

pşt piercing pop mop olmadı!!!kaşımda var ve de o dedigin hiçbieyden olmadı bana.saglma yerde yaptırıp iyi bakarsam hiçbişey de olmaz.heyt!
i am always mine!

bozuk_para89
Üye
Üye

Mesaj gönderen bozuk_para89 »

valla bana annmbabamizin wermioduuu dowmeee ee tabii yasakolan sey tatlı olurr bende kendi dowmemi kendiimm yappptıımm kucukk bişi olduu ama olsuuunnnn

Kullanıcı avatarı
kozmik_peri
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kozmik_peri »

annemle babama dudağıma piercing yaptırıcağımı söylediğimde tepkileri cok garip oldu :) bi yandan fazla karsı cıkmamaya calısıp bi yandan da vazgecirmeye calıstılar bende sürpriz yapıcam onlara :P
Istemedim uyanmayı bu soğuk uykudan. Cevapları aradim soruları sormadan. Düşürdüğün gölgeleri, düştuğün yerleri… kazıyorsan aklıma normal mi sence?

ozgurirlanda
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen ozgurirlanda »

burnunuza fındık dovmesı yaptırın, gorunsun dıye ugrasmak zorunda kalmassınız

Kullanıcı avatarı
vaga_bond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

kozmik_peri yazdı:annemle babama dudağıma piercing yaptırıcağımı söylediğimde tepkileri cok garip oldu :) bi yandan fazla karsı cıkmamaya calısıp bi yandan da vazgecirmeye calıstılar bende sürpriz yapıcam onlara :P

bendebaşta söyledim yaptırcam die banada aynı tepkiyi werdiler.ama kendime zarar werebilme ihtimalide wermediler.bende süprüs yaptım onlara yaptırıncada git onu çıkart diemiyolar tabi :wink:
Hasta ve yorgunum tek başımayım.Orada olabilir misin, çünkü seni bekleyen kişiyim ben.

Kullanıcı avatarı
lechuim
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen lechuim »

ben lise 1 deyken dudağımı kendim delmiştim.akşam okuldan eve gelince abim gördü ve ya bizimkilere söyle öyle takmaya devam et ya da onu çıkart dedi.aslında ailem sert değldir ama genede çıkarttım.2 gün takabildim ancak.yaklaşık 1 ay önce yine deldim ama bu kez babam çok geçmeden gördü.ve piercing i hemen çıkartmamı söyledi .bende napim çıkarttım.galiba üniversityi , istediğim herşeyi yapabilmek için okumak istiyorum.... :wink:

DeLi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen DeLi »

kendiniz delmeyin gözünüzü seveyim ya

Kullanıcı avatarı
vaga_bond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

DeLi yazdı:kendiniz delmeyin gözünüzü seveyim ya

beenmiomusun itiraf et güzel duruyo. :wink:

DeLi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen DeLi »

vaga_bond yazdı:

benim demek istediğim kendi başınıza delmeyin..yani gidin işi bilen bir profosyonele yaptırın yazık valla herşey olabilir

Kullanıcı avatarı
darkcry
Üye
Üye

Mesaj gönderen darkcry »

ben geçen yıl dudağımı yanlış delmişdim ve etipuf gibi olmuştu dudağım herkes ver bi alt dudak diye benle alay etmişti bida töbe pearcing mi :)

Kullanıcı avatarı
vaga_bond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

DeLi yazdı:
vaga_bond yazdı:

benim demek istediğim kendi başınıza delmeyin..yani gidin işi bilen bir profosyonele yaptırın yazık valla herşey olabilir

saol düşüncen için.ama ben arkadaş gibi kendim delmedim deldirdim berbat bi cümle oldu kabul :oops:

James_Hetfield
Üye
Üye

Mesaj gönderen James_Hetfield »

Böle abartılmadıı srece hoş görünüo bence...Tabi bide sağlıklı olması için sağlam bi yerde yaptırmak lazım...
MASTER__OF__PUPPETS

DeLi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen DeLi »

vaga_bond yazdı:
DeLi yazdı: benim demek istediğim kendi başınıza delmeyin..yani gidin işi bilen bir profosyonele yaptırın yazık valla herşey olabilir

saol düşüncen için.ama ben arkadaş gibi kendim delmedim deldirdim berbat bi cümle oldu kabul :oops:
boşver anladık biz senin demek istediğini :lol:

Kullanıcı avatarı
lechuim
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen lechuim »

ama hiç acımadı ve de kanamadı .hm de çok iyi deldim .bi de iltihap da kapmadı..

DeLi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen DeLi »

%10'da bir ihtimaldir tabi.... %90 gibi :wink:

Kullanıcı avatarı
kozmik_peri
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kozmik_peri »

darkcry yazdı:ben geçen yıl dudağımı yanlış delmişdim ve etipuf gibi olmuştu dudağım herkes ver bi alt dudak diye benle alay etmişti bida töbe pearcing mi :)
8O ama ama ama ben dudağımı.. :lol:
Istemedim uyanmayı bu soğuk uykudan. Cevapları aradim soruları sormadan. Düşürdüğün gölgeleri, düştuğün yerleri… kazıyorsan aklıma normal mi sence?

Kullanıcı avatarı
Kanatsiz_Melek
Site ve Forum Yöneticisi
Site ve Forum Yöneticisi

Mesaj gönderen Kanatsiz_Melek »

bencede güzel duruyor bende burnuma istiyorum tabi acxımayacak diye garanti verirlerse :lol:
Kurbanlar... Hepimiz değilmiyiz!....(Kim,O Kim Deme...Benim,Ben...Öyle Bir Ben ki, Baştan Sona Sen...!)

drexler
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen drexler »

burnuna piercinq yaptıranlar boğaya benziyo..