Siyah makyaj ve siyah giyinmek

Hayata ve yaşama dair ne varsa A'dan Z'ye de...
Kullanıcı avatarı
mayhos
Üye
Üye

Mesaj gönderen mayhos »

eger satanist damgasını yemek istemiosanız siyah makyaj yapmıyacagız cunku ole degısık bi milletizki sıyah kirli mekyaj yyapınca bide degisik oldunmu(/giyim bakımından vs. vs.) senden kacıolar ya acyip bir sey vallaa :016

Kullanıcı avatarı
tutkaL
Üye
Üye

Mesaj gönderen tutkaL »

ya bırak miLLet doğaLLığınLa beğensin =P
ben kaLem kuLLanıyorum beLki parLatıcı ama uzun zamandır parLatıcı sürmedim =)=)=)=)
sahte güLüşLerden uzak...

Kullanıcı avatarı
merve89
Üye
Üye

Mesaj gönderen merve89 »

bence de doðallýk en iisi
ben sadece kalem kullanýyorum

Kullanıcı avatarı
buraq_
Üye
Üye

Mesaj gönderen buraq_ »

yaw gothic kızlar acaip ilgilimi çekiyo ben nası kurtulcam bu takıntıdan :(

Kullanıcı avatarı
speed_of_pain
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen speed_of_pain »

siyah makyajı daha dogrusu koyu renk makyajı cok severım
insanların makyajımın hakkında ne dedıklerını önemsemem hatta tam tersıne aa vampır gıbı olmussun alıce cooper a benzemıssın gıbı soylemlerı duymaktan ınanılmaz hoslanırım...
nefret ettim kendimden acının hızını bıraktıgı ızlerı yoketmek ıstedım defalarca neden dıye sordum kendime NEDEN... neden hala mutluluk maskesı takmıs bır depresıf ım

Kullanıcı avatarı
desperateengel
Üye
Üye

Mesaj gönderen desperateengel »

213 yazdı:allah akıl versin
+1 şimdi bütün millet siyah makyaj yapıp çıkıyo sokağa özenti gibi çok iğrenç oluyo bence :-D

Kullanıcı avatarı
antidepresan
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen antidepresan »

artk fazla yapmorum sadece cilt bakımı yaporum öle makyaja vakt ayrmorum eskisi kadr kalm yetrli
bir vardım bir yoktum hep vardım hiç yoktum...

Kullanıcı avatarı
bombaleyos
Üye
Üye

Mesaj gönderen bombaleyos »

ya siyah makyajı gören herkes aaa şeytancı falan yok kardeşim öle bişi ne alaka ... bn şahsen siyah makyajı çok tutuyorum şebomuzda tutuyo sanırım acaip kadınsı oluo makyajıyla :P

Pois0nGirL
Üye
Üye

Mesaj gönderen Pois0nGirL »

ben sadece gözlerime makyaj yaparım.. Siyah da çok severim ama abartı olamsın tabii ki.. Ama ruj makyajı fazla gsterir prof. olmadığı sürece. Şebnem de kullanıyo ama abartı durmuyo mesela. Özellikle allık, sürmeyin bence arkdaşlar :023
Resim
нєρ 10υη 100üη∂єη αηηє

Kullanıcı avatarı
rose
Üye
Üye

Mesaj gönderen rose »

sevmem
En son rose tarafından 03 Ağu 2007 20:12 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
izmirliim
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen izmirliim »

siyah makyaj yapmayı çok severim ama her ortam kaldırmıyor tabii yine de vazgeçilmezlerimden

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Yapmayın makyaj kardeşim.O güzel yüzünüzü kirletmeyin yada o iğrenç tipinizi maskelemeyin :010
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

Kullanıcı avatarı
desperateengel
Üye
Üye

Pois0nGirL yazdı:ben sadece gözlerime makyaj yaparım.. Siyah da çok severim ama abartı olamsın tabii ki.. Ama ruj makyajı fazla gsterir prof. olmadığı sürece. Şebnem de kullanıyo ama abartı durmuyo mesela. Özellikle allık, sürmeyin bence arkdaşlar :023

eveeett ya burda bi kızlar var yeşil far kırmızı ruj yanaklarda pembe :007 ne kızlar var yaa ama olsun bizim giblerin değeri artıyo :-D

Pois0nGirL
Üye
Üye

desperateengel yazdı:
Pois0nGirL yazdı:ben sadece gözlerime makyaj yaparım.. Siyah da çok severim ama abartı olamsın tabii ki.. Ama ruj makyajı fazla gsterir prof. olmadığı sürece. Şebnem de kullanıyo ama abartı durmuyo mesela. Özellikle allık, sürmeyin bence arkdaşlar :023

eveeett ya burda bi kızlar var yeşil far kırmızı ruj yanaklarda pembe :007 ne kızlar var yaa ama olsun bizim giblerin değeri artıyo :-D
eheheh pembe allık mı ? kuskunççççç :-D
Resim
нєρ 10υη 100üη∂єη αηηє

Kullanıcı avatarı
desperateengel
Üye
Üye

Pois0nGirL yazdı:
desperateengel yazdı:

:-D evet yaa dersanede böle geziyolar.... :-D

Pois0nGirL
Üye
Üye

desperateengel yazdı:
Pois0nGirL yazdı:
desperateengel yazdı:
Ben sana daha güzelini anlatayım :-D

SAçlar topuz jöleli, önden iki uzun kahkül, gözde masmavi bir far, dudaklar eflatun bir ruj, pembe ile kırmızı arası bir allık tabii ki o elatuın ruj üstüne lipstick :-D bi de, göğüs dekolteli fırfırlı bir body :-D
Resim
нєρ 10υη 100üη∂єη αηηє

Kullanıcı avatarı
desperateengel
Üye
Üye

Pois0nGirL yazdı:
desperateengel yazdı:
Pois0nGirL yazdı: eheheh pembe allık mı ? kuskunççççç :-D

SAçlar topuz jöleli, önden iki uzun kahkül, gözde masmavi bir far, dudaklar eflatun bir ruj, pembe ile kırmızı arası bir allık tabii ki o elatuın ruj üstüne lipstick :-D bi de, göğüs dekolteli fırfırlı bir body :-D
üff yeter bayılmak üzereyim iğrenç tiksinç ve ötesi hatta :-D allah akıl versin aynaya bakmıyolar mı hiç be :P

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

:016
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

just_an_angel
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen just_an_angel »

Pois0nGirL yazdı:
desperateengel yazdı:
Pois0nGirL yazdı: eheheh pembe allık mı ? kuskunççççç :-D

yaw bunları yapan kızlar kaç yaşındalar :o

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Banada bi keresinde gothic makyaj uygulamışlardı.Yok green day'in vokaline benzedin yok şuna benzedin falan feşmekan..onlar bana benzemeye çalışsın.akıllı olsunlar.alırım ciğerinden bir parça :010

Pois0nGirL
Üye
Üye

crazy_muge yazdı:
Pois0nGirL yazdı:
desperateengel yazdı: :-D evet yaa dersanede böle geziyolar.... :-D

yaw bunları yapan kızlar kaç yaşındalar :o
15 - 18 arası işte :D
Resim
нєρ 10υη 100üη∂єη αηηє

Kullanıcı avatarı
kindmonster
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen kindmonster »

ya makjay kızları daha seksi yapıyo güzelde siyah makyaj beni korkuyuro be kardeşim :oops:

ters999
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen ters999 »

siyah kızlara acaipp yakışıyo..hatta bazı erkeklere bile yakışıyo:)

Kullanıcı avatarı
head_of_hair
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen head_of_hair »

effet falla erklerde daha deişik ve maynak duruo kıslarda alışılmış bı durum nede olsa bıde saclar uzunsa offf bee kım tutar bunu :-D
.............:::::::::kalbin hıçbır mantıga sıgmayan ayrı bı mantıgı vardır :::::::.................

Kullanıcı avatarı
mahser
Üye
Üye

Mesaj gönderen mahser »

şişmana,zayıfa,uzuna,kısaya.....siyahın yakışmadığı insan tipi var mı ki?