Siyah makyaj ve siyah giyinmek

Hayata ve yaşama dair ne varsa A'dan Z'ye de...
drexler
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen drexler »

margera yazdı:bende yapıyorum ama abart mıyorum zaten yaparsam konser werirken
gözümün altına sürüyorum...
abartmaya gerek yok ama kızlar istedikleri gibi yapabilir..
erkek için söylüyorum...
konser verirken ? ewet arkada$lar acıklıyoruz margera özlem tekindir.. :-D

UnFoRGiVeN05
Üye
Üye

Mesaj gönderen UnFoRGiVeN05 »

çok sık siyah makyaj yaparım.açık açık belli olucak şekilde siyah kalem çekerim.pek far sürme alışkanlığım yoktur.ben Şebnem Ferah'ın yaptığı makyaja hastayım ya.özellikle son albüm resmindeki makyaj ne öyle yaa süper!
AkıLLı oLup dünyanın kahrını çekiceğine deLi oL dünya senin kahrını çeksin ..!

Whisperwind
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Whisperwind »

Fazla makyajdan ben de hoşlanmıyorum. Biraz sade olmalı. Ama siyah derseniz, tahrik edici. 8)

Whisperwind
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Whisperwind »

Drexler, anladığım kadarıyla arkadaş erkek zaten. :)
Bence makyaj sade ise, kadına yakıştığı kadar erkeğe de yakışıyor.
En son Whisperwind tarafından 04 Ağu 2005 18:03 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
smG
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen smG »

walla aşırıya kaçmadığı takdirde severim.. ama yinede makyaj istemem kızlarda..

Kullanıcı avatarı
lonly
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen lonly »

şebnem ferahın albüm kapağındaki fotolarındaki makyaj çook süper olmuş

Kullanıcı avatarı
Kanatsiz_Melek
Site ve Forum Yöneticisi
Site ve Forum Yöneticisi

Mesaj gönderen Kanatsiz_Melek »

bence en güzel siyah makyaj amy lee ye yakışıyor çok tatlı oluyo hatun ya birde şebnem ferah makyajı çok güzel yakışıyor onada ne sürerse sürsün valla gidiyo
Kurbanlar... Hepimiz değilmiyiz!....(Kim,O Kim Deme...Benim,Ben...Öyle Bir Ben ki, Baştan Sona Sen...!)

Kullanıcı avatarı
zennice
Üye
Üye

Mesaj gönderen zennice »

makyaj yapan biri değilim ama açıkçası siyah makyajın çok çekici olduğunu söyleye bilirim yine de yakışana yakışıyo :wink:

Kullanıcı avatarı
smG
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen smG »

Kanatsiz_Melek yazdı:bence en güzel siyah makyaj amy lee ye yakışıyor çok tatlı oluyo hatun ya birde şebnem ferah makyajı çok güzel yakışıyor onada ne sürerse sürsün valla gidiyo
+1000
amy lee'ye yakışmayan mı var yaw (güzele ne yakışmaz felsefesi)

drexler
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen drexler »

oof amy off :003

Kullanıcı avatarı
Lysippe
Haberci & Moderatör
Haberci & Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen Lysippe »

abartılmışı gerçekten çok kötü... eskiden sadece gözlerime kalem çekerdim artık onu da yapmıyorum. yataktan kalktığım gibi... ne far ne kalem ne ruj ne parlatıcı ne pudra ne allık... tamamen doğal, olduğum gibi...

margera
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen margera »

drexler yazdı:
erkek için söylüyorum...
o zaman him,kurban (yine klibinde olduu gibi)green day
filan onlarda öööle ilerle yaw :x

drexler
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen drexler »

margera yazdı:
drexler yazdı:
erkek için söylüyorum...
o zaman him,kurban (yine klibinde olduu gibi)green day
filan onlarda öööle ilerle yaw :x
ya karde$im ben sana bi$i demedim..ben senin cinsiyetini filan bilmem etmem merak etme..sadece kücük bi espri alınmana gerek yok..

Kullanıcı avatarı
BeTRaYeD_FooL
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen BeTRaYeD_FooL »

Kanatsiz_Melek yazdı:bence en güzel siyah makyaj amy lee ye yakışıyor çok tatlı oluyo hatun ya birde şebnem ferah makyajı çok güzel yakışıyor onada ne sürerse sürsün valla gidiyo
+1 kesinlikle,başka söze gerek yok...
...The blood still runs but the wounds will heal and leave scars of remembrance...

Kullanıcı avatarı
trabrock
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen trabrock »

aşırı makyajdan nefret ediyorum ama hafif siyah makyaj çok güzel oluyo hele amyye ve şeboya

Mayh3m
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Mayh3m »

Ülkemizde bakılırsa rock üstünlüğündeki bayanlardaki makyajlar gayet sade ve hoş.
Ha şöyle birşeyde var elbette, bunların bazıları kendilerini bazı yönlere saptırıp makyajlarınıda abartı ve anlamsız bir biçime sokup kendini daha berbat etme aşamasında ilerliyen bayanları görmekteyiz.

Ancak gel görki, bazı bayanlardaki o siyah koyu makyajlar o kadar şeker ve o kadarda çekici olduğunu unutmamak gerekir, ha bu makyajları çoğunlukla goth hatun kesimi yapar ve yaptığındada güzel makyajlarla karşımıza çıkarlar.

Erkeklere gelince, bu makyaj olayı erkeklerdede söz konusu tabi, göze kalem, dudağa siyah ruj v.b, Bazı erkeklerde çok hoş durur. Esmer veya kumral tenli erkeklerde daha hoş hava yaratır aksine ise beyaz tenli erkeklerde siyah makyaj itici durur.

Bende makyaj yaparım, neden mi? Kendime yakıştırıyorum ki ben makyajı 6 sene önce yapmaya baslamıstım, gözlerime kalem çekmemle başladı, ardından onca yıl geçti hala gözlerime kalem çekerim ve sade bir makyaj ile halkın içinde rahat rahat gezerim, türk halkı ne kadar kin ve önyargı ile yaklassada umrumdada degildirler, dudaklarıma ruj sürmedim hiç ancak şöyle yaptım, siyah kalem ile dudaklarıma biraz cizgiler cektim ardından ise o cizgileri herhangi bir parmagım ile dudaklarıma dağıttım, çok hafif siyah görüntü bence kaçınılmaz bir cekicilik saglamakta..
...God hates us all....

Kullanıcı avatarı
purpleangel
Üye
Üye

Mesaj gönderen purpleangel »

bence siyah asildir ve her yerde güzeldir...

queenseleN
Üye
Üye

Mesaj gönderen queenseleN »

Siyah makyaj hmm...Ben makyaj yapmam bu birincisi :-) Ikincisi seboya siyah makyaj cok yakisir

Ücüncüsüde bazi insanlar siyah makyaji begenmezler...Hemen "Bu satanistmidir punckermidir" gibi bi düsünceleri olur..Bence gayet normal bisi...Bi insan nasil dudaklarina pembe ruj ve gözlerini altina (atiorum) yesil kalem sürüyosa Siyah ruj ve kalemde aynisidir...

A_SeX_PisToL
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen A_SeX_PisToL »

queenseleN yazdı:
Ücüncüsüde bazi insanlar siyah makyaji begenmezler...Hemen "Bu satanistmidir punckermidir" gibi bi düsünceleri olur..Bence gayet normal bisi...Bi insan nasil dudaklarina pembe ruj ve gözlerini altina (atiorum) yesil kalem sürüyosa Siyah ruj ve kalemde aynisidir...
katılıyom aslında sana ama ben kızlara siyah makyajı yakıştıramıyorum yani yakıştıramıyom derken ne bileyim sevmiyom ama nadir yakışanlarda vardır bu arada şebnem ferahada yakışmamış bence

ArMaGeDoN
Üye
Üye

Mesaj gönderen ArMaGeDoN »

Doğru...
Rostov Kasabı

queenseleN
Üye
Üye

A_SeX_PisToL yazdı:
queenseleN yazdı:
katılıyom aslında sana ama ben kızlara siyah makyajı yakıştıramıyorum yani yakıştıramıyom derken ne bileyim sevmiyom ama nadir yakışanlarda vardır bu arada şebnem ferahada yakışmamış bence
Evet haklisin bütün kizlara siyah makyaj yakismiyor..Ya bence simdi sebnem ferahin yeni klibinde (can kiriklari) makyaji cok kötü...Yüzü bembeyaz gözleri siyah..Olmamis bence :-)

A_SeX_PisToL
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen A_SeX_PisToL »

bi albümü vardı ya onun bööle kızıl saçları vardı albüm kapağında ellerini öne dooru uzatmış çok güzel bi şekilde bakıyodu o zaman biraz daha zayıftı :D işte o zaman ona aşşık olmuştum ama artık bitti :D

queenseleN
Üye
Üye

A_SeX_PisToL yazdı:bi albümü vardı ya onun bööle kızıl saçları vardı albüm kapağında ellerini öne dooru uzatmış çok güzel bi şekilde bakıyodu o zaman biraz daha zayıftı :D işte o zaman ona aşşık olmuştum ama artık bitti :D
Hihihi :-) O resim güzel haklisin...Ama benim asik olmam mümkün degil :-)

Kullanıcı avatarı
KaRaMaRTi
Üye
Üye

Mesaj gönderen KaRaMaRTi »

Siyah makyaj derken sürme de bu olayı giriyor sanırım ama benim anlamadığım konu adı üzerinde sürme niye sürüyonuz sürme diyor inadına sürüyorsunuz ? :023 :010 :013

Kullanıcı avatarı
lonly
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen lonly »

KaRaMaRTi yazdı:Siyah makyaj derken sürme de bu olayı giriyor sanırım ama benim anlamadığım konu adı üzerinde sürme niye sürüyonuz sürme diyor inadına sürüyorsunuz ? :023 :010 :013
:016