Siyah makyaj ve siyah giyinmek

Hayata ve yaşama dair ne varsa A'dan Z'ye de...
Kullanıcı avatarı
morcuburcu
Üye
Üye

Mesaj gönderen morcuburcu »

KaRaMaRTi yazdı:Siyah makyaj derken sürme de bu olayı giriyor sanırım ama benim anlamadığım konu adı üzerinde sürme niye sürüyonuz sürme diyor inadına sürüyorsunuz ? :023 :010 :013
:016 :help kabul et kötüydü!
...aburcuburcuburcu...

one_more_wine
Üye
Üye

Mesaj gönderen one_more_wine »

en son öle makyajlar 3 yıl önce yapıodum :010
göz kalemi we ruj... :P

xPsycHox
Üye
Üye

Mesaj gönderen xPsycHox »

ıyyk...öLe siyah ruj fLn sürüp,etrafta takıLan özentiLeri görünce midem kaLkıo... :wacko
·٠•●Love is The Name,Sex is The Game

one_more_wine
Üye
Üye

zuhaha bn ruj we kalem dedim ama ruj siyah diil öle yaaa :-D

xPsycHox
Üye
Üye

Mesaj gönderen xPsycHox »

senin içn demedim ki yha (: ki öLeyse ztn seninki de siyah makyaj oLmuo :D
·٠•●Love is The Name,Sex is The Game

one_more_wine
Üye
Üye

yok ben baştan söliimde banada birden siyah ruj gibi geldi p yüsden bide sen yasınca tamam dedim :010

Kullanıcı avatarı
annabel_lee
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen annabel_lee »

susayaci yazdı:beyaz tende siyah göz ve kirmizi ruj kombinasyonunu begenmeyen bizden diildir.
ya iyi hoş da bazıları da böle acayip cart bi kırmızı sürüyo bana gereksiz geliyo fazlaca dikkat çekici..

Kullanıcı avatarı
Trimpot
Site Sahibi
Site Sahibi
İletişim:

Mesaj gönderen Trimpot »

susayaci yazdı:20 den sonrasina bakin. guzelse guzeldir. degilse gidip uyarirsiniz.
-sana ne yahu- demez mi ondan sonra yurdum insani. hele hele 20 yasindaysa... aman dokunmayin o'na.

siyah göz ve kirmizi ruj bir erkek olarak etkileyici bir durum icra eder bence.

Kullanıcı avatarı
Lysippe
Haberci & Moderatör
Haberci & Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen Lysippe »

20'den sonrası aaahh ah... 19 yaşımın son günleri de. çevremdeki insanlar makyajsız halimin çok daha iyi olduğunu söylerler. yaptığım makyaj da önceki mesajımda belirttiğim gibi sadece göz kalemidir. iki türlüsü de benim için çok farketmediği için makyaj benim için hiçbir zaman zorunluluk olmadı...

Kullanıcı avatarı
KaRaMaRTi
Üye
Üye

Mesaj gönderen KaRaMaRTi »

Şimdi sol tarafta benim avatarım var bu acaba siyah makyaj kapsamına giriyormu ? Ayrıca erkeklerde siyah makyaj olayına nasıl bakıyorsunuz ? Örnegin gözlerine sürme sürüyorlar bu olay sizce itici mi yoksa çekicimi ?

Kullanıcı avatarı
Lysippe
Haberci & Moderatör
Haberci & Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen Lysippe »

erkeklerde siyah makyaj... hatunlardaki gibi abartınca kötü, yakışanı var yakışmayanı var. siyah makyaj yapan 3-5 arkadaşım var ne tesadüftür ki hepsine de çok yakışıyor. başarılı buluyorum ama herkeste değil...

Kullanıcı avatarı
KaRaMaRTi
Üye
Üye

Lysippe yazdı:erkeklerde siyah makyaj... hatunlardaki gibi abartınca kötü, yakışanı var yakışmayanı var. siyah makyaj yapan 3-5 arkadaşım var ne tesadüftür ki hepsine de çok yakışıyor. başarılı buluyorum ama herkeste değil...
Şöyle bi gözünde canlandır beni yada yardımcı olması için kişisel fot galerime bakıver bana nasıl olar sence ? İlginize şimdiden teşekkür ederim..

Kullanıcı avatarı
Lysippe
Haberci & Moderatör
Haberci & Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen Lysippe »

KaRaMaRTi yazdı:
Lysippe yazdı:erkeklerde siyah makyaj... hatunlardaki gibi abartınca kötü, yakışanı var yakışmayanı var. siyah makyaj yapan 3-5 arkadaşım var ne tesadüftür ki hepsine de çok yakışıyor. başarılı buluyorum ama herkeste değil...
Şöyle bi gözünde canlandır beni yada yardımcı olması için kişisel fot galerime bakıver bana nasıl olar sence ? İlginize şimdiden teşekkür ederim..
esmer olduğun için çok sırıtmaz. bence dene güzel olabilir ama kesinlikle ve de kesinlikle az yapılmalı derim ben. yani kömürlük penceresi gibi olmasın...

Kullanıcı avatarı
sezgin52
Üye
Üye

Mesaj gönderen sezgin52 »

silah veriyorlar anne ,yat diyorlar, kalk diyorla....BEYNIMI YIYARLAR anne beynimi yiyiyorlar...... :fie :fie :fie :fie
hıc bır sey kalmazkı kula tek dostum var ^^THErockULA^^

Kullanıcı avatarı
Lysippe
Haberci & Moderatör
Haberci & Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen Lysippe »

ayrıca özel bir gün için aşırı makyaj yapmıştım bir kere... ne kadar korkunç olduğumu burda göstermek istemiyorum. :-D gerçi o günün konsepti olarak korkunç olmamız lazımdı, merak edenlere yollayabilirim... makyajda abartmak nasıl oluyormuş görün... :-D

Kullanıcı avatarı
darkcry
Üye
Üye

Mesaj gönderen darkcry »

ben bi aralar konserlere giderken robert smith makyajı yapıyor idim gayet de güzel oluyor ama donuşte taksiye oyle binince adam besmele çekmişti içinden :P

Kullanıcı avatarı
smG
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen smG »

KaRaMaRTi yazdı:Siyah makyaj derken sürme de bu olayı giriyor sanırım ama benim anlamadığım konu adı üzerinde sürme niye sürüyonuz sürme diyor inadına sürüyorsunuz ? :023 :010 :013
bence de iyi bi konuya değinmişin.. sürME

Kullanıcı avatarı
venice_queen
Üye
Üye

Mesaj gönderen venice_queen »

smG yazdı:
bence baya saçma olmuş...danışma gibi bişey bu!!!
yaşaM diye birşey yok...unutMak diye birşey yok!!!

Kullanıcı avatarı
KaRaMaRTi
Üye
Üye

smG yazdı:
KaRaMaRTi demiş ki ! KaRaMaRTi der arkadas çünkü o KaRaMaRTi hem ne dese polimik oluyor SMG kardes bak aradan sende kaynadın sen sen ol bir daha bana katılma eşlik etme valla bunlar yir adamı yirrrr :)

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

dagılmayın...
sleeping with the earth my dying bride

purpleblank
Üye
Üye

Mesaj gönderen purpleblank »

siyah makyajdan kasıt far dahil simsiyah göz makyajıysa bence günlük yaşamda biras ağır kaçar..ama söz konusu göz kalemise sürmeden çıkmam dışarı..özellikle mor kalem süper oluyo..sadece kalem ve bi parlatıcının kızlara yakıştığını düşünüyorum..
can yeleğim,karışmasın kimseler bize..

FucKer_
Üye
Üye

Mesaj gönderen FucKer_ »

siYah Makyaj abartıLmaDığnda KızlaRda Çookk Sexyy Duruyoo...
="I Fight For The Ones Who Can't Fight"=

HaTeD
Üye
Üye

Mesaj gönderen HaTeD »

yakışır ya da yakımaz şeklinde kesin bi cvp vermek oldukça zor ve yanlış olur bence..yani yakışanı da var yakışmayanı da...ama kesinlikle karşı diilim..ben de çok abartmadıkça siyah veya koyu bi renkle belirginleştiririm gözlerimi..ki açıkçası çoğu zaman başkasının hoşuna gitsin diye diil kendi hoşuma gittiği için yapıorum bunu!!!zevk meselesi... :grin:
Tia Mi Aven Moridin Isainde Vadin!..._thurinwethil_

iNsAn_
Üye
Üye

Mesaj gönderen iNsAn_ »

HaTeD yazdı:yakışır ya da yakımaz şeklinde kesin bi cvp vermek oldukça zor ve yanlış olur bence..yani yakışanı da var yakışmayanı da...ama kesinlikle karşı diilim..ben de çok abartmadıkça siyah veya koyu bi renkle belirginleştiririm gözlerimi..ki açıkçası çoğu zaman başkasının hoşuna gitsin diye diil kendi hoşuma gittiği için yapıorum bunu!!!zevk meselesi... :grin:
+ sonsuz
Herkes 'prenses' olabilir;ama herkes ''çokoprenses'' olamaz :D 2Z

Kullanıcı avatarı
donnie
Üye
Üye

Mesaj gönderen donnie »

şahsen ben siyah renk kullanmam ama isteyen siyah yapar isteyen gökkuşağı gibi boyar yani herkesin kendi seçimi bu saygı duymak lazım..ama siyah makyaj+siyah oje+siyah body+siyah convwers+eski bi kot pantolon giyip dikkat çekmek için yalandan bunalım triplerine girern somrtuk somurtuk dolaşan kız arkadaşlarımıza da hiç bi anlam veremiyorum açıkçası