Siyah makyaj ve siyah giyinmek

Hayata ve yaşama dair ne varsa A'dan Z'ye de...
Kullanıcı avatarı
shadow_girl
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen shadow_girl »

geçenlerde kafasına ayakkabı bağcığı bağlamış bir kız gördüm

Kullanıcı avatarı
st_anger_07
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen st_anger_07 »

yuh :D:D:D onu niye baglamis acaba sorsaydin bogazina hadi neysede

Kullanıcı avatarı
shadow_girl
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen shadow_girl »

tarz yapcak ya o manada süs olsun diye heralde.

hell_queen
Üye
Üye

Mesaj gönderen hell_queen »

özentilikle alakası yok.ben kendime yakışan makyajı yapıyorum.siyah da yapıyorum gri de yapıyorum mor da yapıyorum hatta pembe bile yapıyorum nasıl yakışıyorsa öyle..yada kıyafetime uykgun makyajı yaparım genelde..
hafif siyah göz kalemi ve kırmızı ruj.. bu kadar :)
Müzik Tanrının Sesidir

Kullanıcı avatarı
herhangi_biri
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Re: Siyah makyaj ve siyah giyinmek

Mesaj gönderen herhangi_biri »

angelssmile yazdı:özellikle kızlara soruyorum. siyah makyaj yapar mısınız yoksa tamamen özentilik olduğunu mu düşünüyorsunuz?
en iyi makyaj yapan rocker hatun kim?
ya da nasıl makyaj yaparsınız falan işte...
Tarih: 2005-06-12, 21:48:45 tarihinde konu acıldıgından beri aynı seyi tartısıyormusuz :)
ve aşagı yukarı hep aynı seyi farklı cümlelerle birbirimize anlatıyormusuz :)
ozentiler muhabbeti, siyah makyajın yakısanı var yakısmayanı muhabbeti, siyahtan baska renkler de var muhabbeti gibi...
ilginc.
-_-MiDineTte-_- hiç bir yıldız yok gökyüzün de ulaşamayacagımız...

Kullanıcı avatarı
deathster
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen deathster »

ehehe güzel valla böle devam ehuauhauha ben şahsen hep siyah makyaj yaparım sihay kıyafet giyerim ama ayakkabılar muahakkak pembedir ehuhuaheuha
Thousand of cars and a million guitars, Screaming with power in the air, Weve found the place where the decibels race, This army of rock will be there

http://www.myspace.com/firewind DİNLE!!!

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Çok çok basittirki; kişi severek siyah giyiniyorsa hoştur.Eğer "yok ben metalciyim,dumancıyım,mor ve gerisiciyim,metalikacıyım,siyah giyinmem lazım,gothic olmam lazım"zihniyetindeyse o insan(yada insan süsü verilmiş canlı) atsın kendini uygun bir yerden.
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

selenn
Üye
Üye

Mesaj gönderen selenn »

213 yazdı:Çok çok basittirki; kişi severek siyah giyiniyorsa hoştur.Eğer "yok ben metalciyim,dumancıyım,mor ve gerisiciyim,metalikacıyım,siyah giyinmem lazım,gothic olmam lazım"zihniyetindeyse o insan(yada insan süsü verilmiş canlı) atsın kendini uygun bir yerden.
:D katiliyorum..

birde bunu aileye anlatmak var..
begeniyorum, bana yakisiyo, oyüzden giyiniyorum diyorsun, anlamiyorlar..
"metal dinleyen herkes satanistidir, siyah giyinen herkes ise gothik.."..
hey allahim..

Kullanıcı avatarı
morsitans
Üye
Üye

Mesaj gönderen morsitans »

Her renk mkyaj yaparım yakıştığı sürece. genelde siyahtır çünkü siyah giymeyi 'seviorum'. ama baştan aşağı siyah olmam asla. aykkabım badim yada en azından kolumdaki bileklik bile olsa renkli bişey takarım.

Bi ayakkabı bağcığı muhabbeti geçmiş baya önce. Ben de takıyorum arada ama sebebi kıyafetime uygun güsel kurdela tarzı şeyler bulamamamdan kaynaklanıo. her renk ayakkabı bağcığım olduğu için acelyle onlardan takıorum ama bilindiği gibi 'punk' tarzı takılanların bi çoğu bunu 'farklı olmak' olarak algılar ve garip şeyler takarlar. Hiç alakası yok. Farklı olmak bu tarz ilginç yada dikkat çekici şeyler takmakla sağlanamz saçma bi zihniyet.
The beginning of the end*.

Kullanıcı avatarı
misa
Üye
Üye

Mesaj gönderen misa »

herkesin bi şeyi var :D :D

ya takılsın işte herkes kafasına göre yapanda iyi yapmayanda :P
Önce çizene kadar öleceksin sonra ölene kadar çizeceksin... #buvons mon ami #

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

Şu sıcaklarda siyah giymekte ısrar etmek son derece akıldışı
When you're pushed, killing's as easy as breathing

Kullanıcı avatarı
Sadeceucnokta
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Sadeceucnokta »

karpuz_agaci yazdı:bi siyah kiyafetim bile yoktur. ic camasirim haric. hic gelemem siyaha.
:-D
Eskidendi, eskidendi, çok eskiden...

Kullanıcı avatarı
dev!l_O_
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen dev!l_O_ »

sıcak yaz günerlnde simsiyah tipleri gördükçe benm içim sıkılıo miğdem bulanmaya başalıo=D onların yerine ben terlemye balşıyom onları öyle gör
nce =D
O kadar mutluyum ki şimdi kusabilirim!!..

Kullanıcı avatarı
speed_of_pain
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen speed_of_pain »

bende siyah gıyıyorum siyah makyaj yapıyorum hatta evet yaz sıcagında bot giyiyorum ne gothic olmaya calısıyorum ne de metalci ..begenı tercıh meselesı bu acıkcası kendını kategorıze etmek ısteyen ınsanlarla aynı kefeye konmakta beni sinir ediyor ama insanlar işte ...
nefret ettim kendimden acının hızını bıraktıgı ızlerı yoketmek ıstedım defalarca neden dıye sordum kendime NEDEN... neden hala mutluluk maskesı takmıs bır depresıf ım

Kullanıcı avatarı
dev!l_O_
Müdavim Üye
Müdavim Üye

kadının teki şort altına siyah çizme giymiş ama süyet (nasıl yazılıodu ya =D ) çok güldümm

Hypga
Üye
Üye

Mesaj gönderen Hypga »

Makyaja hepten karşıyım o ayrı mesele de...Siyah giyinmenin illa ki "metal dinliyor" görüntüsü vermek amacıyla olup olmadığını kanıtlayan bir şey de yok. Her siyah giyenin "metal uğruna" öyle giyindiğini bilemeyiz. Kaldı ki, metalin kıyısından geçmeyen ama siyah ağırlıklı giyinen insanlar var. Aslında fazla kasmamak gerek bu konuyu. Şu yaz sıcağında bile karalara bürünenler insanlar da olacaktır zaten. Kendi haline bırakmak lazım onları..

oceanus
Üye
Üye

Mesaj gönderen oceanus »

göz kalemi bile kullanmm sadece haff kokulu parfm doğal olmak en güzel olan bnce.bu aralr siyah giyim öznti halini aldı bncede üstlk anlamsız rock dinlemek siyah giyinmeyi aykırı olmaya çalışmayı gerektirmez diye düşünüyorum

Kullanıcı avatarı
ToTenkopf
Üye
Üye

Mesaj gönderen ToTenkopf »

Severim Genel oalrak siyah yada koyu renklidir ama sadece siyah girerim triplerine girmem oje sürerim erkek olunca biraz riskli oluyo memleketimizde ama olsun :D

Kullanıcı avatarı
speed_of_pain
Müdavim Üye
Müdavim Üye

dev!l_O_ yazdı:kadının teki şort altına siyah çizme giymiş ama süyet (nasıl yazılıodu ya =D ) çok güldümm
bende gıyıyorum bazen ayrıca eger basarılı bır cızme sort kombınasyonu olursa gayet şık olacagı ınancındayım
nefret ettim kendimden acının hızını bıraktıgı ızlerı yoketmek ıstedım defalarca neden dıye sordum kendime NEDEN... neden hala mutluluk maskesı takmıs bır depresıf ım

Kullanıcı avatarı
kozmik_peri
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kozmik_peri »

"farklı olmaya çalışırken farklı olmaya çalışanlarla aynı olmak" söz konusu artık. bunun da siyahı beyazı alı moru olmuyor. sıkıntının kaynağı bu siyah konusunda
Istemedim uyanmayı bu soğuk uykudan. Cevapları aradim soruları sormadan. Düşürdüğün gölgeleri, düştuğün yerleri… kazıyorsan aklıma normal mi sence?

Kullanıcı avatarı
utkugk
Üye
Üye

Mesaj gönderen utkugk »

farklı olmaya çalışırken farklı olmaya çalışanlarla aynı olmamak için farklı olacağıma and içerim. ne mutlu türküm diyene.

Kullanıcı avatarı
dev!l_O_
Müdavim Üye
Müdavim Üye

giyinmeyin siyah falan gençliğinizn tadını çıkarın =))
bu arada kızlara tavisyemm mini elbiseler çok hoşş biz takmış durmdayız öle uyuyoz hatta =PPP

Kullanıcı avatarı
speed_of_pain
Müdavim Üye
Müdavim Üye

siyah guzel bır renktır yakısıyorsa gıyın :D

Kullanıcı avatarı
no_fear_15
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen no_fear_15 »

speed_of_pain yazdı:siyah guzel bır renktır yakısıyorsa gıyın :D
:D yakışıo ama artık ailem sana siyah bişi almııcaz dedi :D tüm kıyafetlerm siyah neredeyse :-D

Kullanıcı avatarı
speed_of_pain
Müdavim Üye
Müdavim Üye

bana sureklı sıyah alıolar :D genelde onun dısında bısey gıymıyorum cunku:D