Siyah makyaj ve siyah giyinmek

Hayata ve yaşama dair ne varsa A'dan Z'ye de...
Kullanıcı avatarı
angelssmile
Üye
Üye

Siyah makyaj ve siyah giyinmek

Mesaj gönderen angelssmile »

özellikle kızlara soruyorum. siyah makyaj yapar mısınız yoksa tamamen özentilik olduğunu mu düşünüyorsunuz?
en iyi makyaj yapan rocker hatun kim?
ya da nasıl makyaj yaparsınız falan işte...
۞I dont belong anywhere!!!۞ • DeviantArt • MySpace •  last.fm

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

allah akıl versin
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

ConsuL
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen ConsuL »

Bir erkek olarak, bayanda dikkat ettiğim 2 şey vardır. Koku ve dudak parlatıcısı(Güzel bir ruj sürmek şartıyla), bunun dışındaki yapılan makyajın rengi ne olursa olsun çokta dikkat çekici olmuyor benim için... Siyah için ise söylüyeceğim tek şey var ''Çok kötü'' Özellikle güzel yüzü olan kızların siyah makyaj yapmaları gerçekten kötü duruyor. :idea:
Oyun bittiğinde... Şah'da Piyon'da aynı kutuya konur...

sezrade
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen sezrade »

"normal" sıyah gozkalemı surerım ve klasık makyaj yaparım yapacak olursam..
ama arkadasın bahsettıgı gozlerını draculanın kabusu gıbı boyamıs şükrü saracçoglunda rüştü yerine kaleye gecmek ıcın aday arkadaslar sanırım..
o tur makyaj sadece hayatta tek basarabıldıgı sey baskası olmak olan hatunlara yakısır(!)
o tur makyaj yapıp kadıkoy taksım arası mekık dokuyan kızlara karsı antıpatı duyuyorum..
emınım aralarında cok ıyı olanlar da vardır ama bana gore hoş degıl o tıp ınsanlara da zaten yakısmaz...
boyamayın kardesım o kadar gozlerınızı...

Kullanıcı avatarı
vaga_bond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen vaga_bond »

beyaz tenli olduum için sihay makyaj çok sırıtıyo eskiden yapardım ama artık pek bi soudumşimdi sadece siyah göz kalemi tenimle aynı renkte bi pudra(o da çok açık renk oluo genelde)bide parlatıcı o kadar.dediim gibi eskidendi ama şimdi hep böle yapıorum.tabi arkadaşın dedii gibi draculaya benzetmezdim kendimi.her şey dozunda iidir. :022
Ne hissettiysem, ne bildiysem
Hasta ve yorgunum tek başımayım.Orada olabilir misin, çünkü seni bekleyen kişiyim ben.
Yoksa sen de mi affedilmeyensin???

Kullanıcı avatarı
yagmur_3
Üye
Üye

Mesaj gönderen yagmur_3 »

bende beyaz tenliyim we herzaman siyah göz kalemi kullanıyorum onun haricinde ne parlatıcı ne de pudra falan kullanmam!ayrıca okuldaki kızlardan dolayı parlatıcıya karşı aşırı bir antipatim war....!ben kendime yakıştırıyorum siyah makyajı ,herşeyden önce abartmıyorum ama bide abartanlar var ki siyah t_şhirt bidde siyah makyaj yapıp kendini sokağa atanlar işte onlarda çok komik duruyo....! :003

Kullanıcı avatarı
vaga_bond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen vaga_bond »

ya zaten artık herkes böle olduu için yapmıorum ya.bişi sanıolar kendilerini böyle yaptıklarında.zaten sorsan hiç bişide bilmezler :008 .onlar sayesinde bıraktım.göz kalemiyle takılıorum artık.
Ne hissettiysem, ne bildiysem
Hasta ve yorgunum tek başımayım.Orada olabilir misin, çünkü seni bekleyen kişiyim ben.
Yoksa sen de mi affedilmeyensin???

nightwish
Üye
Üye

Mesaj gönderen nightwish »

walla bence en güseli insanın doğal halii
biras renk ii olur ama fazlasu zarar
ahanda bööööleee :008 oluverirsin ank da
tavsiye etmeem :023

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

Benimde hemcinslerime tavsyiyem : ''abi bi bunun duru halinide gör bence ondan sonra kararını ver'' olur.. Bazıları öle makyaj yapıyo ki zannedersin Dyo boya fabrikasında boyahaneye girmiş de boyalamışlar onu..auehae
When you're pushed, killing's as easy as breathing

Kullanıcı avatarı
gombil
Üye
Üye

Mesaj gönderen gombil »

uleen bide onun silmesi var biee... akşam temizlemezsen yüzünü sabah gözlerin şişio fln göz kalemi neimize yetmiooo :shock:

Kullanıcı avatarı
Kanatsiz_Melek
Site ve Forum Yöneticisi
Site ve Forum Yöneticisi

Mesaj gönderen Kanatsiz_Melek »

gerçektende siyah makyaj çok alakasız oluyo bazılarına çok yakışıyo abartmadan yapıldığı takdirde ama asla ben yapmam bende doğallıktan yanayım çok nadir ve çok doğal makyaj yapmayı severim ama fondoten pudra falan nefret ederim sanki yüzümde maske varmış gibi ve sık yapılan makyajada karşıyım ünlüleri biliyorsunuz makyajsız asla dışarı çıkamıyolar bazılarıda çıkınca hemen manşetlere taşınıyo ne kadar çirkin diye çünkü makyaj özellikle kapatıcılar yüzdeki gözenekleri tıkıyo ve bu deriye zarar veriyo sonrada lekeler delik deşik görüntüler ortaya çıkıyor benim burdan herkese tavsiyem sık makyaj yapmayın ve ne olursa olsun makyajı özenle temizlemeden yatağa girmeyin
Kurbanlar... Hepimiz değilmiyiz!....(Kim,O Kim Deme...Benim,Ben...Öyle Bir Ben ki, Baştan Sona Sen...!)

casey
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen casey »

fon de ten :P denen hedeyi bu yıl ıcınde kesfetmıs bı kız olarak pek mutluyum yalnız marka ne denli iyi olursa olsun suruldugu gun bilimum aknesel yuz-renk bozukluklarını örtuyor olsa da 3-5 gun içinde anormal bir üremeyle yüzü haşat ediyor.
konu neydi? siyah makyaj... siyahtan kasıt koyu tonların kullanımıysa bence acık renge en ıyı gıden sıyah ve herhangi bir rengin kombinasyonu. esmerlerin sıyah tonlu makyaj yapmasını da ne erkege ne de kıza yakıstırıyorum. bi de özellikle esmer kızların koyu renkli rimel surmesıne anlam veremıyorum. ne guzel kırpıklerınız var... ben ultra beyaz bi insan oldugum ıcın normal de görünmeyen kirpiklerimden nefret edıyorum ve 7 gunun max 4 gunu koyu kahverengi rimel kullanıyorum. normal halime alısan ınsanlar komple goz makyajı yaptıgımı sansa da napayım, mecburum. bu arada ben bunun hiç bir yan etkisini görmedim. arada lensımı de boyamam dısında. koyulassın dıye badem yagı fılan sur dedıler ondan da tırstım.

Kullanıcı avatarı
darkcry
Üye
Üye

Mesaj gönderen darkcry »

punk müzik yapan erkek vocallere siyah ruj yakışıyo bide kliplerde

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

erkekler naapıp edip uzak durmalı bence...
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
lonly
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen lonly »

jonnathan yazdı:erkekler naapıp edip uzak durmalı bence...

+1milyon

Kullanıcı avatarı
darkcry
Üye
Üye

Mesaj gönderen darkcry »

canm bende abartılı travesti gibi demedim mesela grizunun klibinde nekadar manyak olmuştu bence :018

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bloodline666 »

siyah değil herşeye karşıyım herkesin doğal halini severim :022

drexler
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen drexler »

ben de hic sewmem.ozellikle gothic ayaklarına yatmak ugruna ozentilikle yapılırsa daha da sinirimi bozar.siyah makyaj cok az kadına yakı$ır..

Kullanıcı avatarı
magdalene-
Üye
Üye

Mesaj gönderen magdalene- »

biraz özen olmalı tabi ama öyle boyalı suratlar çok itici geliyo

Kullanıcı avatarı
venice_queen
Üye
Üye

Mesaj gönderen venice_queen »

genelde hoş durmuyo :018
yaşaM diye birşey yok...unutMak diye birşey yok!!!

SamotH
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen SamotH »

bloodline666 yazdı:siyah değil herşeye karşıyım herkesin doğal halini severim :022

işte bu forumdaki 1 seneye yaklaşan üyeliğim boyunca en çok destekleyeceğim mesajdır bu...
ben bir hıyarım,her deliğe uyarım.

Kullanıcı avatarı
merve
Üye
Üye

Mesaj gönderen merve »

walla kim ne derse desin siyah makyaj bana özentilik gibi gelio!

Kullanıcı avatarı
in_ven
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen in_ven »

bi göz kalemi bide parlatıcı neyinize yetmiooo mis gibi oluo bence fazla abartıya gerek yokkk :006

Kullanıcı avatarı
diotima
Üye
Üye

Mesaj gönderen diotima »

aşırısı özentilik tabiikide..siyah kalem hafif allık ve açık bir parlatıcı yeter de artar bile...siyahı abartan arkadaşlarda heralde kıyafetler siyah başka bi renk gitmezki diyerek buluolar kendilerini siyaha..bir yandan da haklılar ...herşey siyahken birazdaha ağır makyaj yapmak isteyince seçicek başka da renk kalmıo galiba...
:!:

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen angel_of_the_hell »

valla ben accaip süsülüyümdür... ama süslü dediimde ööle siyah yada koyu makyaj diil... ilk başlarda siyah kalem kullanırdım ama 1 senedr kullanmıorum.. rimel, krem far, parlatıcı, hafifi allık, ve özelliklede küpemsiz dışarı pek çıkmam... siyah makyajdan ztn hiç hoşlanmam.. bana bile abartı gelir.. yakışanı var ama siyah yakışana daha pastel tonlarda yakışır... :-)
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)
{Minno$um.. Pamuktun, bulut oldun..}