İçinizdeki Şeytanı Yok Edebilir misiniz?

Hayata ve yaşama dair ne varsa A'dan Z'ye de...
Kullanıcı avatarı
furiouswish
Üye
Üye

Mesaj gönderen furiouswish »

iNsAn_ yazdı:
furiouswish yazdı:
iNsAn_ yazdı:içindeki şeytanı yok etmezsen o seni yok edecektir...kendini bilen insan buna izin vermez...
koruyucu meleklerim buna izin vermez merak etme.... :-D

içindeki melekte sensin,şeytanda...sen kendini bilirsen ki eğer şeytanada engel olmuşsundur aslında...
ne kadar engel olsanda cinnet geçirdiğin bi zamnda olamzsın bence.ayrıca içindeki şeytanın arad bi dışa çıkmasını istersin kendini bilsende zaten öyle olmasa kötülük olmazdı. ozamnda hiç kimse kendini bilen insan değil bence

iNsAn_
Üye
Üye

Mesaj gönderen iNsAn_ »

furiouswish yazdı:
iNsAn_ yazdı:
furiouswish yazdı:
iNsAn_ yazdı:içindeki şeytanı yok etmezsen o seni yok edecektir...kendini bilen insan buna izin vermez...

içindeki melekte sensin,şeytanda...sen kendini bilirsen ki eğer şeytanada engel olmuşsundur aslında...
ne kadar engel olsanda cinnet geçirdiğin bi zamnda olamzsın bence.ayrıca içindeki şeytanın arad bi dışa çıkmasını istersin kendini bilsende zaten öyle olmasa kötülük olmazdı. ozamnda hiç kimse kendini bilen insan değil bence

cinnet geçirtende şeytan :010 kötülük olmasaydı iyiliği anlayamazdık zaten.o yüzden şeytanda bir melek...
Herkes 'prenses' olabilir;ama herkes ''çokoprenses'' olamaz :D 2Z

Kullanıcı avatarı
furiouswish
Üye
Üye

iNsAn_ yazdı:
furiouswish yazdı:
iNsAn_ yazdı:
furiouswish yazdı:

cinnet geçirtende şeytan :010 kötülük olmasaydı iyiliği anlayamazdık zaten.o yüzden şeytanda bir melek...
ozamn dön baş yapalım.herkes içindeki şeytana arada bi uyar. :013

Kullanıcı avatarı
in_ven
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen in_ven »

uyar uyar :P
The burden is mine... alone

Kullanıcı avatarı
KING__
Üye
Üye

Mesaj gönderen KING__ »

kardeşler sunu soyleyeyım eskiden ben satandım ama duzeldım ve allha sükür ediyorum. ama seytana tapanla asla oyun olmaz ınsan en yakın arkadası 6 kardesmıs dıe kurban edermıı
hayat dert hayat sıkıntı hayatta herşeyden nefret ediyorsan ölümü yada kıyameti bekliyorsan hiç durma ölümüde kıyametide nefretin yaratacak

Kullanıcı avatarı
karpuz_agaci
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen karpuz_agaci »

KING__ yazdı:kardeşler sunu soyleyeyım eskiden ben satandım ama duzeldım ve allha sükür ediyorum. ama seytana tapanla asla oyun olmaz ınsan en yakın arkadası 6 kardesmıs dıe kurban edermıı

benim bir arkadasim seytana tapanlardan..ve haziranin 6 sinda tek fare mare kurban ediyo..yani insanlara zarari yok..tabi gelecek zamanda ne olucagini bilemem..bana karsi ama hic bir tersligi olmuyo..

icimdeki seytan diye birsey yok bence...o kötülükleri düsünen kendimim..ondan da kurtulamam, tek bastiririm..ama bunu da yapmam..

bloodyhead
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen bloodyhead »

beeeennn içimdekiii şeytanııımmmm.. dınınınıınnnnnnn :-D
*Saklaban*

Küresel sorun aslında uygarlık sorunudur!

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen angel_of_the_hell »

keşke içimdeki şeytan daha baskın olsaydı....!!... :007 ..
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)
{Minno$um.. Pamuktun, bulut oldun..}

Kullanıcı avatarı
furiouswish
Üye
Üye

şeytan sizi yok etmeden siz şeytanı yok edebilirmisinizki? içinizdeki şeytanı yok edebileseniz? soru içinde soru oldu buda he....

Kullanıcı avatarı
karpuz_agaci
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen karpuz_agaci »

icimdeki seytansiz ben de ben degilim...

_blindside
Üye
Üye

Mesaj gönderen _blindside »

furiouswish yazdı:şeytan sizi yok etmeden siz şeytanı yok edebilirmisinizki? içinizdeki şeytanı yok edebileseniz? soru içinde soru oldu buda he....

ya bırak. ben böyle şeylere gelemem zaten. yok şeytanmış, içmiş dışmış, sağ sol kuzey. nedir ya. ben benim kardeşim. şeytan meytan da yok içimde. var mı itirazı olan.

Kullanıcı avatarı
furiouswish
Üye
Üye

_blindside yazdı:
furiouswish yazdı:şeytan sizi yok etmeden siz şeytanı yok edebilirmisinizki? içinizdeki şeytanı yok edebileseniz? soru içinde soru oldu buda he....

ya bırak. ben böyle şeylere gelemem zaten. yok şeytanmış, içmiş dışmış, sağ sol kuzey. nedir ya. ben benim kardeşim. şeytan meytan da yok içimde. var mı itirazı olan.

var sayın hakimim! :-D her insanın içinde şeytanca duygular vardır ve bu duyguları sen yok desende besler aslında sen göstermiyorum desen bile.... içinde mecazi anlamda şeytan var yani söliiim.

Kullanıcı avatarı
_AnGeLiCa_
Üye
Üye

Mesaj gönderen _AnGeLiCa_ »

bence içimizde yok edilemez bir şeytan ve bir melek var... çünkü doğamızda hem iyilik hem kötülük var. mühim olan hangi zamanda neyin doğru olduğu. şeytanı bilmezsem meleği algılayamam. meleği bilmezsemde şeytanı.. ikiside benim ve ikisinede ihtiyacım var...
öl ve ruhun kanalizasyon kokulu çürüklerden arınsın

drexler
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen drexler »

_AnGeLiCa_ yazdı:bence içimizde yok edilemez bir şeytan ve bir melek var... çünkü doğamızda hem iyilik hem kötülük var. mühim olan hangi zamanda neyin doğru olduğu. şeytanı bilmezsem meleği algılayamam. meleği bilmezsemde şeytanı.. ikiside benim ve ikisinede ihtiyacım var...

heyt heyt heyt!süper yazı :002

Kullanıcı avatarı
_AnGeLiCa_
Üye
Üye

walla arada bi geliolar öle... :)

_blindside
Üye
Üye

drexler yazdı:
_AnGeLiCa_ yazdı:bence içimizde yok edilemez bir şeytan ve bir melek var... çünkü doğamızda hem iyilik hem kötülük var. mühim olan hangi zamanda neyin doğru olduğu. şeytanı bilmezsem meleği algılayamam. meleği bilmezsemde şeytanı.. ikiside benim ve ikisinede ihtiyacım var...

heyt heyt heyt!süper yazı :002

Eğer öyleyse benim içimde sadece şeytan var.

Kullanıcı avatarı
albinoo
Üye
Üye

Mesaj gönderen albinoo »

hajýlar bu ne ya adam o baþlýðý oraya geyik olsun diye koydu zannediyodum ki millet ciddi ciddi þeytan melek muhabbeti yapýyo ha oldu oturup bide cin çaðýralým yada kurþun falan döktürelim yaaaa býrakýn hayat geyik hele þeytan meytan hayli hayli geyik þeyler... bence bunun geyiðini yapmanýz lasým.... :003 :013
bellirsizliklerin içinde belirlemeye çalýþtýðým hayatýma þimdi ebediyen belirsizlik vaad ediyorum

Kullanıcı avatarı
_AnGeLiCa_
Üye
Üye

iyide... şeytan we melekten kastımız orda iyi ve kötü kawramları... sen geiğini yapabilirsin...

_blindside
Üye
Üye

bence de kayde değer bi geyik konusu. bunun üstüne felsefe yapacak değilim. hiçbişeye felsefe yapmam zaten.

Kullanıcı avatarı
pLayhard
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen pLayhard »

BU durum da şöle bişi yapabiliriss şeytan sonuçta bise kötü şeyler yaptırmak isteğen bi var oluşş bu şerefsizin niyeti bellii ee insanoğlunda daa akıl die bişi war kötü olan şeylerii sezip anlarsn ve bnuu bölece yapmamış olursunnn olayınn iyi yününü gerçekleştirsinn şeytan da göt gibi kalır orda bu şekılde engel olaiblirsin sanırım :013

Kullanıcı avatarı
Finduilas
Üye
Üye

Mesaj gönderen Finduilas »

hangi şeytanı :015

Kullanıcı avatarı
karamel
Üye
Üye

Mesaj gönderen karamel »

yok olmasýn..herkesin þeytaný kendine sonuçta..
ne üzgün ne kýrgýným..

Kullanıcı avatarı
frantic_kenan
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen frantic_kenan »

relax olun yahu şeytan meytan kalmaz o zaman :-D
This is the voice of silence no more...

Kullanıcı avatarı
kokomoko
Üye
Üye

Mesaj gönderen kokomoko »

içinde her zaman biraz şeytan olucak yoksa hayatın tadı çıkmaz... :P
I Am Not aNtI-soCıaL soCIeTy ıS aNtI-me.!

Kullanıcı avatarı
dilan90
Üye
Üye

Mesaj gönderen dilan90 »

ben çok mutluyum şeytanımla.yok etmek istediim falan da yok :P