Rüya ve tabiri

Hayata ve yaşama dair ne varsa A'dan Z'ye de...
Kullanıcı avatarı
theHeLL
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Rüya ve tabiri

Mesaj gönderen theHeLL »

bu başlığı nereye açacağımı bilemedim ama en sonunda burada açmaya karar verdim ne kadar inanıyosunuz rüyalara ve tabirinin mantıklı olduğuna (veya gelecek hayatlar kesitler taşıdığına) inanıyor musunuz?

(Aynı başlık daha önce açıldıysa özür dilerim bir kez daha açtığım için) :(
"Eğer cennete o vakit istenmemişsem (doğum), ısrar etmeyeceğim.."

drexler
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen drexler »

rüya tabirine inanmıyorum..ama fal olayına o kadar kesin bi$ey soleyemiyorum cünkü ne biliim sanki orada soylenenlerin bana dair doğru $eyler oldugu oluyo..hele tarot..bi arkada$ım 2dk icinde hayatımı onume döktü afalladım resmen..ama tabi ki sacma $eyler..

Kullanıcı avatarı
INFLaMeS
Üye
Üye

Mesaj gönderen INFLaMeS »

Aslına bakarsan inanmıyo deilim ama inanıyo da deilim yani ikisinin arasında bişey diyebilirim tabire bakarım ama illede o olacak demem. Fal olayına ise hiç girmedim kesinlikle inanmam

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen angel_of_the_hell »

*theHeLL*cim.. cnm bnm!!.. senn bu baslii açma sebebini çok ii biliorum... :-D :P .. cancaazim.. sen merak etme.. bisi olmicak sana.. :005 .. :006

buarada bnde çogu rüyamin etkisinde kalirim.. ama btn rüyalarimn çiktiinida sööleyemem doorusu... *theHeLL* sennkilerde çikmicaaakk!! :015 :003
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)
{Minno$um.. Pamuktun, bulut oldun..}

Kullanıcı avatarı
Lysippe
Haberci & Moderatör
Haberci & Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen Lysippe »

rüyalara inanmıyorum desem yalan olur, ama rüyalara göre hareket de etmem. 2 sene önce vize sonuçlarımı görmüştüm. hepsi de doğru çıktı. tabi bu bütün rüyalarım gerçek olacak demek değildir. zaten rüya tabirleri dendiğinde bir obje ya da olay birden çok anlama yorulabiliyor. en basitinden rüyada ayakkabı giyiyor olmak sıkıntıya işarettir ya da bunun gibi şeyler. biri ölür, ömrüne ömür katıldı deriz. batıl inanç gibi birşey. başta dediğim gibi ne inanırım ne de inanmam. benim için güzel bir eğlence unsurudur ama...

drexler
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen drexler »

Lysippe yazdı:. 2 sene önce vize sonuçlarımı görmüştüm. hepsi de doğru çıktı...
bi gece de benim wizeler icin yatıwer be :-D

Kullanıcı avatarı
Lysippe
Haberci & Moderatör
Haberci & Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen Lysippe »

gelecekten haber veren rüyalar görülür... lütfen randevu alınız. :P

drexler
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen drexler »

musait bi zamanda iyi olur..tanıdık indirimi ? :002

drexler
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen drexler »

sitede sorun mu war ya ?
En son drexler tarafından 09 Kas 2005 22:15 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
Lysippe
Haberci & Moderatör
Haberci & Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen Lysippe »

tabi efendim, tanıdık indirimi de yaparız. psişik güçlerim emrinizdedir... :P

drexler
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen drexler »

gözlerim ya$ardı walla..bu zamanda kim kime bole iyilik yapıo allan a$kına he?aglicam $imdi! :)

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

ya ben geçenlerde rüyamda çok iirenç bişi gördüm...!! bööle hamam böceinden daha büyük... örümcek gbi bişi... ve ağı o kdr güçlüki koparamırum!! elime, koluma fln yapıo.. bööle tırmanmaya başlıo ağından.. ben panik tabi... soora koparamayınca dişliorum fln.. en sonunda yapıom bişiler.. sonra böcek spreyyle öldürmeye çalışıodum!!.. hemde yataımdaydı yaa... çok korkunçtu... :016
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)

drexler
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen drexler »

angel_of_the_hell yazdı:ya ben geçenlerde rüyamda çok iirenç bişi gördüm...!! bööle hamam böceinden daha büyük... örümcek gbi bişi... ve ağı o kdr güçlüki koparamırum!! elime, koluma fln yapıo.. bööle tırmanmaya başlıo ağından.. ben panik tabi... soora koparamayınca dişliorum fln.. en sonunda yapıom bişiler.. sonra böcek spreyyle öldürmeye çalışıodum!!.. hemde yataımdaydı yaa... çok korkunçtu... :016
kısmettir kısmet :-D

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

drexler yazdı:
angel_of_the_hell yazdı:ya ben geçenlerde rüyamda çok iirenç bişi gördüm...!! bööle hamam böceinden daha büyük... örümcek gbi bişi... ve ağı o kdr güçlüki koparamırum!! elime, koluma fln yapıo.. bööle tırmanmaya başlıo ağından.. ben panik tabi... soora koparamayınca dişliorum fln.. en sonunda yapıom bişiler.. sonra böcek spreyyle öldürmeye çalışıodum!!.. hemde yataımdaydı yaa... çok korkunçtu... :016
kısmettir kısmet :-D
oo!! o zmn iimişde... umarım bu kısmet sürüngenler yada çokbacaklılarla ilgili diildr!! :-D :P

Kullanıcı avatarı
rahibe_teresa
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen rahibe_teresa »

ya bn bi rüya gördüm bööle tupturuncu bi örümcek(aynı hüseyinin sacları gibi turuncu) (basım kadar bişi örümcein boyutuda)bn uyurken bööle masum masum gelio boynumda falan dolaşıo. ama bana hç bi zarar vermio......... tabi bundn sonra rüya die bişi kalmıo ve bn cıılık atarak uyanıorum yataımda koskocaman örümcek var die.. ama sonradan rüya olduunu anlıorum :oops:
\\ kimdi giden kimdi kalan giden mi suçluduR heR zaman.. //

drexler
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen drexler »

rahibe_teresa yazdı:ya bn bi rüya gördüm bööle tupturuncu bi örümcek(aynı hüseyinin sacları gibi turuncu) (basım kadar bişi örümcein boyutuda)bn uyurken bööle masum masum gelio boynumda falan dolaşıo. ama bana hç bi zarar vermio......... tabi bundn sonra rüya die bişi kalmıo ve bn cıılık atarak uyanıorum yataımda koskocaman örümcek var die.. ama sonradan rüya olduunu anlıorum :oops:
örümcek kısmettir..

Kullanıcı avatarı
laziko
Üye
Üye

Mesaj gönderen laziko »

ya ben rüya tabirlerinin kiþiden kiþiye deðiþtiðini biliyorum zaten nasýl yorarsan öyle olurmuþ derler ya :010 ama fal olayýna inanmak beni açmýyor ama baktýrýrým arkadaþlara güzel geyik oluyor :-D :-D
Biz böyle ayakta öleceðiz besbelli

Kullanıcı avatarı
in_ven
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen in_ven »

:016 dün rüyamda metallicayı grdm kayseriye geliolarmışş n alakysa :-Dsnra bzm okuldann bzm tayfa bze gelioo v metallicayla bzm evde konser verioruzzz :-D :003
The burden is mine... alone

Kullanıcı avatarı
golt
Üye
Üye

Mesaj gönderen golt »

rüyamda ankarada dost kitap evinin önünden gecerken kapı önünde oturan kırmızı kafalı lacivert gözlü bir yaratık görüyorum ama yüzü okadar tanıdık ki gidip merhaba diemek istiyorum ama yapamıyorum ,kolundaki dövmenin cok güzel oldugunu sormak istiyorum konusamıyorum,kulagındaki mp3 calardan dinlediği sarkıyı merak ediyorum ama duyamıyoorum vee oldugum yerden gerigeri gidiyorum arkamdaki sonsuz karanlığa...ve uyanıyorum
"Dün sabaha karşı kendimle konuştum.Ben hep kendime çıkan bir yokuştum.
Yokuşun başında bir düşman vardı.Onu vurmaya gittim kendimle vuruştum"

drexler
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen drexler »

karabasana yakalananız war mı?beni fena bastı da gecen gün arkada$..

Kullanıcı avatarı
laziko
Üye
Üye

Mesaj gönderen laziko »

yokta geçen arkadaþý basmýþlar eleman anlatýrken çok kötü oldu týrstým valla uzak dursun benden :016

Kullanıcı avatarı
golt
Üye
Üye

Mesaj gönderen golt »

karabasan diye bişey yok sizi korkutmuslar karabasan sizin beyninizdeki işlemeyen yada cakısan bi bölüm etkisi...yaw psikolog mu olsam nee
"Dün sabaha karşı kendimle konuştum.Ben hep kendime çıkan bir yokuştum.
Yokuşun başında bir düşman vardı.Onu vurmaya gittim kendimle vuruştum"

Kullanıcı avatarı
laziko
Üye
Üye

Mesaj gönderen laziko »

aslýnda biyolojik birsey ama öyle adlandýrýlmýþ

drexler
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen drexler »

ne olduunu bilemem ama gecen gece ya$adıklarımı bilirim..uyanmayı isteme ama uyanamama..irenc bi duygu..en son cıglık atarak uyandıımı hatrlıom..hayatımda ilk kez ya$adım ya$amaz olaydım..

Kullanıcı avatarı
in_ven
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen in_ven »

drexler yazdı:ne olduunu bilemem ama gecen gece ya$adıklarımı bilirim..uyanmayı isteme ama uyanamama..irenc bi duygu..en son cıglık atarak uyandıımı hatrlıom..hayatımda ilk kez ya$adım ya$amaz olaydım..
ya benim arkiye çok geliomuşş pekii niee gelioo ya bna hçç olmdıı ndnn olur çk mrk ediorumm yaa :010
The burden is mine... alone