Rüya ve tabiri

Hayata ve yaşama dair ne varsa A'dan Z'ye de...
drexler
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen drexler »

deprem ben de gördüm geçen günlerde..sarsıcı olaylar oldu..ama fazla sarsıcı diil..atlatılabilen cinsten.. :010

Kullanıcı avatarı
lavinya
Üye
Üye

Mesaj gönderen lavinya »

uKeLa yazdı:
lavinya yazdı:ya rüyada deprem ne anlama gelio bilen varsa yazsın
Bir yerden özel bir mesaj gelecek ...
saol yaa özel msj alınmıştır yani.çok mutlu oldum.rüyamı bile unuttum hatta :010

Kullanıcı avatarı
lavinya
Üye
Üye

Mesaj gönderen lavinya »

drexler yazdı:deprem ben de gördüm geçen günlerde..sarsıcı olaylar oldu..ama fazla sarsıcı diil..atlatılabilen cinsten.. :010
ya böle bişi olamaz ben bi kaç gün hep deprem gördüm.acaip tırstım.bgn rüya tabirleri falan aldım artk ama depremi bulamadı.sanırım bilinç altına ait bi durum benimki.izmirdeki depremden sonra..

drexler
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen drexler »

lavinya yazdı:
drexler yazdı:deprem ben de gördüm geçen günlerde..sarsıcı olaylar oldu..ama fazla sarsıcı diil..atlatılabilen cinsten.. :010
ya böle bişi olamaz ben bi kaç gün hep deprem gördüm.acaip tırstım.bgn rüya tabirleri falan aldım artk ama depremi bulamadı.sanırım bilinç altına ait bi durum benimki.izmirdeki depremden sonra..
ben buldum deprem in anlamını bi siteden..ama pek ho$ $eyler yazmıyo salla sen bilinc altı felandır dedigin gibi..bicok kez gördüysen bi mana cıkarmaya cali$ma bence..

Kullanıcı avatarı
lavinya
Üye
Üye

Mesaj gönderen lavinya »

ay aslında bi çok kez gördüm die merak ediorum ztn.bide hırsız gördüm oda ölüme cıktı.fene oldum ama inanmıcam böle seylere.saol

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

cumartesi gecesi besiktasın fenerbahceye 4-2 yenildigini gormustum,2-2 berabere kaldılar...ne tersine cıktı ne duzune...yalan o ruya yorumları :)
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen angel_of_the_hell »

yaw.. ben geçenlerde rüyamda.. bööle altınmıydı yoksa sadece altın sarısımı bilmiom ama... bööle haçlı küpeler takıodum habire yaa...!! bide suratımda içinden durmadan iltihap akan koccaaaamaan bööle nerdeyse arkası görncek türden bi delik vardı!!.. nooluo şimdi bu??... :( :(
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)
{Minno$um.. Pamuktun, bulut oldun..}

Kullanıcı avatarı
Vampiria
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Vampiria »

ben dun aksam hap ıcıp ıntıhar ettmıı gordum lan :016 gercı hapla da ıntıhar olmaz ama :010

Kullanıcı avatarı
balgam
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen balgam »

ya dün bi kabus gördüm arakdaşlarım falan nefert edşodu benden annem benim yüzümden hastaneye yatıoduuuuuuuuuu çok çirençti yhaaaa :(
"Angelo rotto//psykhe"::Ho affrontato quando lo avete lasciato...

Kullanıcı avatarı
in_ven
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen in_ven »

dün yeşil balık gördüm sonra o kurbğya dönüştüü :010
The burden is mine... alone

iNsAn_
Üye
Üye

Mesaj gönderen iNsAn_ »

2 oldu aynı rüyayı görüyorum :( süreqli 7bardak su içiyorum.hep farklı şeylerden dolduruyorum suyu testi tencere sürahi çeşme vs vs ama hep 7bardak.içiyorum bide.aynı rüyayı bidaha görmek beni ürpertti.ne anlama geldiğini bilen varmı :-D
Herkes 'prenses' olabilir;ama herkes ''çokoprenses'' olamaz :D 2Z

Kullanıcı avatarı
balgam
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen balgam »

iNsAn_ yazdı:2 oldu aynı rüyayı görüyorum :( süreqli 7bardak su içiyorum.hep farklı şeylerden dolduruyorum suyu testi tencere sürahi çeşme vs vs ama hep 7bardak.içiyorum bide.aynı rüyayı bidaha görmek beni ürpertti.ne anlama geldiğini bilen varmı :-D
sanırım haytında bişilere deişçek :-D

iNsAn_
Üye
Üye

Mesaj gönderen iNsAn_ »

balgam yazdı:
iNsAn_ yazdı:2 oldu aynı rüyayı görüyorum :( süreqli 7bardak su içiyorum.hep farklı şeylerden dolduruyorum suyu testi tencere sürahi çeşme vs vs ama hep 7bardak.içiyorum bide.aynı rüyayı bidaha görmek beni ürpertti.ne anlama geldiğini bilen varmı :-D
ahh ahhh umarımmm :-D deişsin bişiler hayatımda dile benden ne dilersen uehuehu :-D
Herkes 'prenses' olabilir;ama herkes ''çokoprenses'' olamaz :D 2Z

Kullanıcı avatarı
balgam
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen balgam »

iNsAn_ yazdı:
balgam yazdı:
ahh ahhh umarımmm :-D deişsin bişiler hayatımda dile benden ne dilersen uehuehu :-D
ben allahın sevgiili kullarındaım...

Kullanıcı avatarı
sucre_en_cube
Üye
Üye

Mesaj gönderen sucre_en_cube »

walla ben grmedim de bi rüya tabiri kitabýnda þöle bi yoruma rastladým ve koptum

lületaþý: rüyada lületaþý görmek bir yolculuk esnasýnda eskiþehir'den geçeceðinize,salep içeceðinize,susamsýz simit yiyeceðinize ve hayýrlý bir haber alacaðýnýza yorumlanýr..laugh

bunun yorumu da size kalmýþ artýk :-D

Kullanıcı avatarı
theHeLL
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen theHeLL »

sucre_en_cube yazdı:walla ben grmedim de bi rüya tabiri kitabında şöle bi yoruma rastladım ve koptum

lületaşı: rüyada lületaşı görmek bir yolculuk esnasında eskişehir'den geçeceğinize,salep içeceğinize,susamsız simit yiyeceğinize ve hayırlı bir haber alacağınıza yorumlanır..laugh

bunun yorumu da size kalmış artık :-D
yok artık daha neler be...doğru mu bu..cidden böyle mi yazıyo
"Eğer cennete o vakit istenmemişsem (doğum), ısrar etmeyeceğim.."

Kullanıcı avatarı
balgam
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen balgam »

theHeLL yazdı:
sucre_en_cube yazdı:walla ben grmedim de bi rüya tabiri kitabında şöle bi yoruma rastladım ve koptum

lületaşı: rüyada lületaşı görmek bir yolculuk esnasında eskişehir'den geçeceğinize,salep içeceğinize,susamsız simit yiyeceğinize ve hayırlı bir haber alacağınıza yorumlanır..laugh

bunun yorumu da size kalmış artık :-D
yok artık daha neler be...doğru mu bu..cidden böyle mi yazıyo
e yuh..inanmayın böle şeler ama yha..

Kullanıcı avatarı
yalnizgezen
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen yalnizgezen »

bı ruya gordum cok ılgınc ama anlatamam :-D uleyn bır suru seyı bır anda yasadım be :( :-D keske cogu zaman ruyalarım gercek olsa guzel seyler oluyo
ben bir mülteciyim
kendi yüreğimden başka
sığınacak yerim yok yurdum yok
tüm kitapların arasında kurutulup saklanan
anılarla dolu bir yerdeyim....

Kullanıcı avatarı
antidepresan
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen antidepresan »

rüyamda hep hoşlandıım çocuu görüorm ama tık yok sadece rüya yane :007

Kullanıcı avatarı
yalnizgezen
Müdavim Üye
Müdavim Üye

antidepresan yazdı:rüyamda hep hoşlandıım çocuu görüorm ama tık yok sadece rüya yane :007

ben bosuna demıyom ruyalar gercek olsa keske dıye ( tabı bazıları ):-D
ben bir mülteciyim
kendi yüreğimden başka

Kullanıcı avatarı
ex
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen ex »

rüyamda hiç tanımadıım bi kız tuttu beni öptü kız çok süperdi ama ben kızı tekme tokat dövdüm ne biçim rüyaydı o beah eşşek kafam :-D

Kullanıcı avatarı
yalnizgezen
Müdavim Üye
Müdavim Üye

ex yazdı:rüyamda hiç tanımadıım bi kız tuttu beni öptü kız çok süperdi ama ben kızı tekme tokat dövdüm ne biçim rüyaydı o beah eşşek kafam :-D

heheheh :-D guzelım kız dovulurmu yaw :-D yasık olmus neyse :-D
ben bir mülteciyim
kendi yüreğimden başka

Kullanıcı avatarı
cell_in
Üye
Üye

Mesaj gönderen cell_in »

bende rüyamda erkek arkadaşımla öpüşüyodum :-D internetten anlamına baktım hayatımda bazı şeylerin yoluna girceğini söledi ben inanmadım ama akşama kadar bütün aksilikler düseldi rüyalara inanmaya başladım valla :015
ben öyle bir ölürüm ki yer şaşar toprak bakar ve ben öyle bir ölürüm ki ölüm bile şaşar kalır !..

Kullanıcı avatarı
v00d00
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen v00d00 »

bende gelinli oyuncak bebekler gördüm dün...
böyle yerden çok az yükseklikte süzülüyolardı...küçük bi çam ağacı var bizim bahçede.üzerinde tül varmış bi tane pembe.işte onun arkasında kayboluyolardı.ama sürekli geliyolardı...
arkadaşa diyorum "lan bebekler geliyo bebekler" diye bağırıyorum.arkasını dönüp bakıyo "ne bebeği lan bebek falan yok orda" diyo.ben iyice sapıtıyorum.acaba şizofreni başlangıcı mı falan diye.bas bas bağarıyorum "bebekler geliyooo!!bebekler geliyooo!görmüyo musunuz yaaa??" diye.etraftaki insanlar da bana delirmişim gibi bakıyolar.sonra sinirleniyorum.gerçek değillerse gider yanlarına bakarım diyorum.bebeklere doğru koşuyorum sinirle karışık korkuyla.arkadan arkadaş bağrıyo "dur olm nereye gidiyosun" diye.ben daha hızlı koşuyorum falan.sonra uyandım.3,5 attım
everybody knows what the blues is all about ;
it's a pain you can't live with
it's a woman you can't live without...

Kullanıcı avatarı
betul
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen betul »

ruyamda kuaforum zahittin abi saclarını 2gunde 1 yıka bak ucları kırılmıs diyordu..sonra ben 2 gunde 1 yıkıyorum tesekkur falan ediyor bana..bunun tek bir tabiri var saolsun sabah seren yaptı onu..((:
Rüya ile gercegin arafında..Hep iyinin,askın tarafında..