Rüya ve tabiri

Hayata ve yaşama dair ne varsa A'dan Z'ye de...
Kullanıcı avatarı
laziko
Üye
Üye

Mesaj gönderen laziko »

olur öyle þeyler geçmiþ olsun :005
Biz böyle ayakta öleceðiz besbelli

Kullanıcı avatarı
golt
Üye
Üye

Mesaj gönderen golt »

bak kardes karabişey görecen 3 gulfü bir elham oku gecer ...
"Dün sabaha karşı kendimle konuştum.Ben hep kendime çıkan bir yokuştum.
Yokuşun başında bir düşman vardı.Onu vurmaya gittim kendimle vuruştum"

Kullanıcı avatarı
laziko
Üye
Üye

Mesaj gönderen laziko »

evet korunmanýn en iyi yolu :010
Biz böyle ayakta öleceðiz besbelli

Kullanıcı avatarı
golt
Üye
Üye

Mesaj gönderen golt »

bak buda alternatif görürsen hemen venom marduk meyhem dinle bulamazsan güdüllü mıstık dinle ve pencereden asagıya atla hemen korunursun..

Kullanıcı avatarı
rahibe_teresa
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen rahibe_teresa »

drexler yazdı:
rahibe_teresa yazdı:ya bn bi rüya gördüm bööle tupturuncu bi örümcek(aynı hüseyinin sacları gibi turuncu) (basım kadar bişi örümcein boyutuda)bn uyurken bööle masum masum gelio boynumda falan dolaşıo. ama bana hç bi zarar vermio......... tabi bundn sonra rüya die bişi kalmıo ve bn cıılık atarak uyanıorum yataımda koskocaman örümcek var die.. ama sonradan rüya olduunu anlıorum :oops:
örümcek kısmettir..
kısmet mi .... :016 ne kısmeti nası bi kismet yaw bu acaba... mrk ettim şimdi.... :oops:
\\ kimdi giden kimdi kalan giden mi suçluduR heR zaman.. //

Kullanıcı avatarı
Trimpot
Site Sahibi
Site Sahibi
İletişim:

Mesaj gönderen Trimpot »

gecen gece ruyamda di$imi kendi elimle cektigimi gordum.
di$ avucumdaydi.

kotu gunlere alâmetmis.
cidden de oyle oldu.

drexler
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen drexler »

rahibe_teresa yazdı:
drexler yazdı:
rahibe_teresa yazdı:ya bn bi rüya gördüm bööle tupturuncu bi örümcek(aynı hüseyinin sacları gibi turuncu) (basım kadar bişi örümcein boyutuda)bn uyurken bööle masum masum gelio boynumda falan dolaşıo. ama bana hç bi zarar vermio......... tabi bundn sonra rüya die bişi kalmıo ve bn cıılık atarak uyanıorum yataımda koskocaman örümcek var die.. ama sonradan rüya olduunu anlıorum :oops:
örümcek kısmettir..
kısmet mi .... :016 ne kısmeti nası bi kismet yaw bu acaba... mrk ettim şimdi.... :oops:
3 wakte kadar iyi bi haber alcana delalet..

Kullanıcı avatarı
rahibe_teresa
Müdavim Üye
Müdavim Üye

drexler yazdı:
rahibe_teresa yazdı:
drexler yazdı: örümcek kısmettir..
bn bu 3 vakti hiç anlamamışımdır.. 3 dk mı 3 sa mi 3 gün mü 3 hafta mı 3 ay mı 3 mevsim mi 3 yıl mı ????????

drexler
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen drexler »

rahibe_teresa yazdı:
drexler yazdı:
rahibe_teresa yazdı: kısmet mi .... :016 ne kısmeti nası bi kismet yaw bu acaba... mrk ettim şimdi.... :oops:
bn bu 3 vakti hiç anlamamışımdır.. 3 dk mı 3 sa mi 3 gün mü 3 hafta mı 3 ay mı 3 mevsim mi 3 yıl mı ????????
heheh hepsi bea..3 saliseden tut ta 3 asıra kadar..wakit bu ya belli olmaz napcaı.. :010

Kullanıcı avatarı
rahibe_teresa
Müdavim Üye
Müdavim Üye

drexler yazdı: heheh hepsi bea..3 saliseden tut ta 3 asıra kadar..wakit bu ya belli olmaz napcaı.. :010
ee bn bu ii hbri ne zmn alıcam.. 3 asra ölücem zaten .. onu at.. 3 salise 3 dk ve 3sa gecti zaten.. sıra geldi 3 gün 3 ay 3 yıl.... :-D :P :016

Kullanıcı avatarı
golt
Üye
Üye

Mesaj gönderen golt »

KÜLLİ YALAN KARABASAN YOKTUR VE OLMAMISTIR OLAMAZDA OLMAMALIDIR OLMAMAKLA BERABER ASLA OLMAYACAKTIR ...

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen angel_of_the_hell »

ya ben.. 2-3 gündr rüyalarımda durmadan öpüşüp koklaşıom... :oops: ... hemde bi tanesi joshua jacksondı!!!... :016 :-D ... cık cık cık.... sonum ii diil bnm... anladım ben..... :(
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)
{Minno$um.. Pamuktun, bulut oldun..}

iNsAn_
Üye
Üye

Mesaj gönderen iNsAn_ »

adanaya gidiorum uçağa biniorum birden uçak gemi gökyüzü ise deniz oluo.noluo yaffff :-D ölcemmi yoksa hı?
Herkes 'prenses' olabilir;ama herkes ''çokoprenses'' olamaz :D 2Z

Kullanıcı avatarı
trabrock
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen trabrock »

geçen sene 3. dünya savaşını ve kıyametin koptuğun u görmüştüm aynı rüyada yani ikisi birlikte oluyodu
aslında önce savaş sonra kıyamet zaten diğeri olamaz :-D
hala bişe olmadı
bu rüyanın tabiri ne acaba bilen var mı belki de yaşanmıştır...
YalnızLığı aNLa

Kullanıcı avatarı
bluessy
Üye
Üye

Mesaj gönderen bluessy »

inanamıyorum ama inanmayan bırı olarak yasadıgım bir olayı aktarmak istiyorum..bıraz uzun ama özür;

ben üni.ye 3 senede girdim..

son sene üni sınavı yaklaşırken belırlı zaman aralıklarıyla ve bırı üni sınavından bir gece önce olmak üzere 3 rüya gördüm..

ilk rüyada aılecek bır arabayla boğaz köprüsünden geçmek üzereyiz tam köprüye giriyoruz bir yerlerden bir anons duyuluyor..cabuk çekilin köprü yıkılıyor diye..aynen geriye dönüyoruz ve tam köprüden cıkınca köprü yerle bir oluyor..(o sene üni sınav sıstemı degısmişti)

2. rüyada yine aynı sekılde köprüden geçeceğiz, tam giriyoruz aynı anons ve biz yıne geri dönüyoruz ve arkamızdan köprü yerle bir (o sene de sorular çalınmıstı)

3. rüyada yani üniversite sınavını kazandıgım sene sınavdan önceki gece gördüğüm rüyada ise; aynı şekilde köprüye geliyoruz ve ilerliyoruz tam karşıya az bir mesafe kalmısken yıne o anonsu duyuyoruz ve gazlayıp karşı tarafa geçiyoruz ve arkamızdan köprü yıkılıyor ve ben o sene garip bi sekılde kazanacağımı biliyordum :wacko

yine de inanmıyorum rüyalara ...beynimin bana oynadığı bir oyun bu sanırım..çünkü ilk sene bilerek boş form vermıstım ikinci senede kendı kendıme tatil ilan edıp çalısmamıstım..sadece son sene eyvah yaslanıyorum dıyıp korkmus ve oturup adam gıbı çalısmıstım..yaw sizcede bu bilinç altımızın bize oynadığı bir oyun deıl mi yaw? =)

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bloodline666 »

golt yazdı:KÜLLİ YALAN KARABASAN YOKTUR VE OLMAMISTIR OLAMAZDA OLMAMALIDIR OLMAMAKLA BERABER ASLA OLMAYACAKTIR ...
sana bir bassında gör üstüne bir çullandı mı bak nasıl birşey o zaman :-D
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

Kullanıcı avatarı
furiouswish
Üye
Üye

Mesaj gönderen furiouswish »

bloodline666 yazdı:
golt yazdı:KÜLLİ YALAN KARABASAN YOKTUR VE OLMAMISTIR OLAMAZDA OLMAMALIDIR OLMAMAKLA BERABER ASLA OLMAYACAKTIR ...

ya karabasan varmı ya banada gelmedi hakkaten...aman zaten varsa gelmesin, geldiği gibi gitsin hiç çekemem onu uykumdayken vala... :P

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

furiouswish yazdı:
bloodline666 yazdı:

ya karabasan varmı ya banada gelmedi hakkaten...aman zaten varsa gelmesin, geldiği gibi gitsin hiç çekemem onu uykumdayken vala... :P
bir iki sefer gelmişti bana bir daha istemem :023
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

Kullanıcı avatarı
furiouswish
Üye
Üye

bloodline666 yazdı:
furiouswish yazdı:
bloodline666 yazdı: sana bir bassında gör üstüne bir çullandı mı bak nasıl birşey o zaman :-D

bir iki sefer gelmişti bana bir daha istemem :023

ne yaptıki sana...? :010

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

üstüme uzanmış yatıyordu bir de ağır kalkmıyorda :-D :P

Kullanıcı avatarı
furiouswish
Üye
Üye

bloodline666 yazdı:üstüme uzanmış yatıyordu bir de ağır kalkmıyorda :-D :P

peki gitmesi için ne yapmamız gerek? :006 okuyup üflüycekmiyiz... :-D :P

Kullanıcı avatarı
bluessy
Üye
Üye

Mesaj gönderen bluessy »

Ailemden birinin başına geliyor arasıra ama sanırım böle bir durumda o kişinin başkası tarafından uyandırılması gerekiyor..uyanmak isteyip uyanamadıklarını, bağırmak istediklerini ama seslerinin cıkmadığını söluyorlar genelde..ama biri dürterek falan uyandırırsa kendilerine geliyorlar sanırım :018

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

allahtan ben uynabilmşim o zmn!!.. tabi hmn sevgili(!) aney ve papişkomun aralarına sıkışıverdim.... :-D anam anam anam... bide uyanamsam kalpten giderdim heralde.....!! :016
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)

Kullanıcı avatarı
furiouswish
Üye
Üye

bluessy yazdı:Ailemden birinin başına geliyor arasıra ama sanırım böle bir durumda o kişinin başkası tarafından uyandırılması gerekiyor..uyanmak isteyip uyanamadıklarını, bağırmak istediklerini ama seslerinin cıkmadığını söluyorlar genelde..ama biri dürterek falan uyandırırsa kendilerine geliyorlar sanırım :018

peki beni kim dürtecek...? :( ya yalnız uyuyosan ve sesinde çıkmıyosa poku yedik ozamn desene :-D yusufyusuf olurum vala.. blindsidecım karabasan gelirse yetiş kurtar beni ondan :fie

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

uyanamıcaanı düşünme bence.... kabus görüosun ve kanter içnde uyanıosun işte... o tip bişi düşün... yada başucuna bi saat kur...saat başı çalsın... :P .. yok o çok acımasız oldu...