Rüya ve tabiri

Hayata ve yaşama dair ne varsa A'dan Z'ye de...
Kullanıcı avatarı
furiouswish
Üye
Üye

Mesaj gönderen furiouswish »

peki karabasan kime, neden geliyo? banada gelicek mi...listesi uzundur şimdi onun bana daha sıra gelmedi demekki :-D yada sevdi beni önce sevmediklerine gidiyo... nese ya ben çok düşünmeyim.. hadi öptüm seni karabasancım kapım sana herzamn kapalı tamam mı bunu unutma bye :006

Kullanıcı avatarı
sumuklubalgam
Üye
Üye

Mesaj gönderen sumuklubalgam »

kıyamet ne anlamda? :006

Kullanıcı avatarı
identical
Üye
Üye

Mesaj gönderen identical »

kimi rüyalar gerçeði yansýtabilir tabi ama çoðu o gün yaþadýðýmýz,aklýmýza takýlan olaylarla ilgili olur genelde..pek inanmasamda ilginç bi rüya gördüðümde bakarým rüya tabirine,insan merak ediyo tabii...kan görülünce rüyada, rüya geçersiz sayýlýyomuþ..yani geleceðe dair bi þey verme ihtimali yok..bi de korkunç ,kötü bi rüya görüldüðünde önüne gelene anlatmak da doðru diilmiþ...hatta rüyanýn nasý çýkacaðý da ilk anlattýðýmýz kiþinin yorumuna baðlýymýþ(o yüzden rüyayý anlatcaðýnýz kiþiyi de dikkatli seçin :-D )karabasan olaylarý da psikolojik olabilir ya da üç harflilerin iþidir.....

Kullanıcı avatarı
annabel_lee
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen annabel_lee »

off karabasan çok kötü bi olay.bi kere başıma geldi.çok garip,uyku haliyle uyanıklık arasında bi yerde sıkışıp kalıyosun sanki.bana olduu sırada annemlerin falan sesini duyduğumu hatırlıyorum,ama sanki felç olmuş gibi hiçbiyerini oynatamıyosun,bağıramıyosun,sesin çıkmıyo.çok berbat bişi ya,yine olur korkusuyla kaç gün uyuyamadığımı hatırlıyorum..
ben de psikolojik bişi olduunu biliyorum,bilimsel bi açıklaması var yani,öle üç harflilerle falan alakası yok.. :010

Kullanıcı avatarı
rahibe_teresa
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen rahibe_teresa »

yaw 2 gecedir aynı rüyayı görüyorum.....
^gece uyuyorum işte.... hırsızın teki nasıl beceriosa yada hangi akla hizmetse bnm odamın balkonuna tırmanıo....(benim odam 3 katta.. bu hırsız aptal mı ki giriş katındaki salonun pnceresinden girmioda. 3. kata bnm balkonuma tırmanıo.. rüya işte..)neyse efenim.. bu hırsız tırmanıo benim odanın balkona... sonra elinde bi alet camı kesio.. ve bnm tam sırada çişim geldii için uyanıyorum....ama camda birinin olduunu görünce kalkamıorum yerimden ama ne biçim çişim var altıma yapcam nerdeyse. bn yorganın altındanda bu herifi izliom gizlice. ama yakalancam diede ne biçim korkuyom...neyse bu herif cmaı elindeki aletle kesti küçücük bi yeri...bn ordan elini sokup balkon kapısını yada oenceresini açmasını beklerken adam o küçücük delikten içeri girdi.. ve bana yaklaşmaya başladı... ve benim hala çişim vardı.... adam o camı kestii aleti üstüme dooru tuttuu...^ sonra noldu bilmiom çünkü "aaaaaaaaaaaaaaaaaaa......." die baırarak uyandım.... ve bunu son 2 gecedir görüyorum.... aynı şekilde. herşey tıpatıp aynı____
\\ kimdi giden kimdi kalan giden mi suçluduR heR zaman.. //

Kullanıcı avatarı
brave
Üye
Üye

Mesaj gönderen brave »

rahibe_teresa yazdı:yaw 2 gecedir ayný rüyayý görüyorum.....
^gece uyuyorum iþte.... hýrsýzýn teki nasýl beceriosa yada hangi akla hizmetse bnm odamýn balkonuna týrmanýo....(benim odam 3 katta.. bu hýrsýz aptal mý ki giriþ katýndaki salonun pnceresinden girmioda. 3. kata bnm balkonuma týrmanýo.. rüya iþte..)neyse efenim.. bu hýrsýz týrmanýo benim odanýn balkona... sonra elinde bi alet camý kesio.. ve bnm tam sýrada çiþim geldii için uyanýyorum....ama camda birinin olduunu görünce kalkamýorum yerimden ama ne biçim çiþim var altýma yapcam nerdeyse. bn yorganýn altýndanda bu herifi izliom gizlice. ama yakalancam diede ne biçim korkuyom...neyse bu herif cmaý elindeki aletle kesti küçücük bi yeri...bn ordan elini sokup balkon kapýsýný yada oenceresini açmasýný beklerken adam o küçücük delikten içeri girdi.. ve bana yaklaþmaya baþladý... ve benim hala çiþim vardý.... adam o camý kestii aleti üstüme dooru tuttuu...^ sonra noldu bilmiom çünkü "aaaaaaaaaaaaaaaaaaa......." die baýrarak uyandým.... ve bunu son 2 gecedir görüyorum.... ayný þekilde. herþey týpatýp ayný____
bak ben sana rüyaný yorayým: Hýrsýz görmek rüyada iyidir,aslýnda evliðe adým atmaya iþarette derler...
sana ulaþmak isteyen biri var galiba,ve bu tüm inkanlarý zorluyor,niyeti ciddi bu kiþinin.
ama sen evlilikten korkuyosun.....
nasýl yordum :010 ama cidden rüyada hýrsýz evlilikle alakalýymýþ,annem öyle der :010

Kullanıcı avatarı
Lysippe
Haberci & Moderatör
Haberci & Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen Lysippe »

geçen hafta final haftası olduğu için sınavları rüyamda görmeye başlamıştım. bir rüyada da röportaj teknikleri finaline girecektim. birşeyler oldu ve giremedim, hoca da beni tekrar sınava alacağını söyledi. yanına gittim hocanın. dedim ne zaman yapacaksınız? seni telafi sınavlarına giren öğrencilerle birlikte alacağım dedi. telafi sınavlarında alınabilecek en yüksek notun CC olduğunu kazımışım kafama, bunu duyunca ağlamaya başladım. hocam yapmayın etmeyin, AA alacağım ders bu, CC gelirse ne yaparım ben? ortalama yapmaya çalışıyorum falan filan... hatun biraz daha çalışırsın zeynepcim dedi. ne alakası var diye devam etmişim ben de. bir uyandım ki ağlamışım gerçekten de... :( :cry:

drexler
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen drexler »

Lysippe yazdı:geçen hafta final haftası olduğu için sınavları rüyamda görmeye başlamıştım. bir rüyada da röportaj teknikleri finaline girecektim. birşeyler oldu ve giremedim, hoca da beni tekrar sınava alacağını söyledi. yanına gittim hocanın. dedim ne zaman yapacaksınız? seni telafi sınavlarına giren öğrencilerle birlikte alacağım dedi. telafi sınavlarında alınabilecek en yüksek notun CC olduğunu kazımışım kafama, bunu duyunca ağlamaya başladım. hocam yapmayın etmeyin, AA alacağım ders bu, CC gelirse ne yaparım ben? ortalama yapmaya çalışıyorum falan filan... hatun biraz daha çalışırsın zeynepcim dedi. ne alakası var diye devam etmişim ben de. bir uyandım ki ağlamışım gerçekten de... :( :cry:
idealistliğin zararları :010

Kullanıcı avatarı
Lysippe
Haberci & Moderatör
Haberci & Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen Lysippe »

drexler yazdı:
Lysippe yazdı:geçen hafta final haftası olduğu için sınavları rüyamda görmeye başlamıştım. bir rüyada da röportaj teknikleri finaline girecektim. birşeyler oldu ve giremedim, hoca da beni tekrar sınava alacağını söyledi. yanına gittim hocanın. dedim ne zaman yapacaksınız? seni telafi sınavlarına giren öğrencilerle birlikte alacağım dedi. telafi sınavlarında alınabilecek en yüksek notun CC olduğunu kazımışım kafama, bunu duyunca ağlamaya başladım. hocam yapmayın etmeyin, AA alacağım ders bu, CC gelirse ne yaparım ben? ortalama yapmaya çalışıyorum falan filan... hatun biraz daha çalışırsın zeynepcim dedi. ne alakası var diye devam etmişim ben de. bir uyandım ki ağlamışım gerçekten de... :( :cry:
idealistliğin zararları :010
bu hafta açıklanacak sonuçlar, CC gelirse vururum hocayı artık.

iTRaMaRaK
Üye
Üye

Mesaj gönderen iTRaMaRaK »

Rüyamda rocktr de mod oldugumu gördüm

Kullanıcı avatarı
dilan90
Üye
Üye

Mesaj gönderen dilan90 »

çok sık rüya görürüm ama açıkçası bunların bişeyler ifade ettiğine inanmıyorum..öyle olsaydı şimdiye kadar bi çok şeyin çok daha farklı olması gerekirdi hayatımda..

Kullanıcı avatarı
rahibe_teresa
Müdavim Üye
Müdavim Üye

brave yazdı:
rahibe_teresa yazdı:yaw 2 gecedir aynı rüyayı görüyorum.....
^gece uyuyorum işte.... hırsızın teki nasıl beceriosa yada hangi akla hizmetse bnm odamın balkonuna tırmanıo....(benim odam 3 katta.. bu hırsız aptal mı ki giriş katındaki salonun pnceresinden girmioda. 3. kata bnm balkonuma tırmanıo.. rüya işte..)neyse efenim.. bu hırsız tırmanıo benim odanın balkona... sonra elinde bi alet camı kesio.. ve bnm tam sırada çişim geldii için uyanıyorum....ama camda birinin olduunu görünce kalkamıorum yerimden ama ne biçim çişim var altıma yapcam nerdeyse. bn yorganın altındanda bu herifi izliom gizlice. ama yakalancam diede ne biçim korkuyom...neyse bu herif cmaı elindeki aletle kesti küçücük bi yeri...bn ordan elini sokup balkon kapısını yada oenceresini açmasını beklerken adam o küçücük delikten içeri girdi.. ve bana yaklaşmaya başladı... ve benim hala çişim vardı.... adam o camı kestii aleti üstüme dooru tuttuu...^ sonra noldu bilmiom çünkü "aaaaaaaaaaaaaaaaaaa......." die baırarak uyandım.... ve bunu son 2 gecedir görüyorum.... aynı şekilde. herşey tıpatıp aynı____
bak ben sana rüyanı yorayım: Hırsız görmek rüyada iyidir,aslında evliğe adım atmaya işarette derler...
sana ulaşmak isteyen biri var galiba,ve bu tüm inkanları zorluyor,niyeti ciddi bu kişinin.
nasıl yordum :010 ama cidden rüyada hırsız evlilikle alakalıymış,annem öyle der :010
way beeaa... ne biçim b yorum bu böyle......
ben ewlencem ha^^^ düğünüme tüm RockTR davetlidir :P
+++bide bu rüyayı hiç bi gece ihmal etmeden aynı şekilde görmee devam ettim...hala da ediyorum... insan aynı rüyayı bu kdr çok ve ık görür mü ya... :016 cok sıkıcı oluo aslında... izlediin bi korku filmini her gün yeniden izlemek gibi bişi..... :x

Kullanıcı avatarı
rahibe_teresa
Müdavim Üye
Müdavim Üye

iTRaMaRaK yazdı:Rüyamda rocktr de mod oldugumu gördüm
rüyalar tersine çıkarmış derler__ :-D

Kullanıcı avatarı
tipitip
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen tipitip »

rahibe_teresa yazdı:

bence olcaksınn güven kendiine yeter kii :-D
___burma burma bıyıklarım tarkan seni ayıklarım :))

Kullanıcı avatarı
rahibe_teresa
Müdavim Üye
Müdavim Üye

tipitip yazdı:
rahibe_teresa yazdı:

temmuzdan beri bu sitedeyim bu herif o zmndna beri mod olcaanı sööleip duruo.... nese konu bu diil....
RÜYALAR TERSİNE ÇIKAR DERLER__ bn büyüklerin yalancısıyım.... :006

Kullanıcı avatarı
tipitip
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen tipitip »

rahibe_teresa yazdı:
tipitip yazdı:
rahibe_teresa yazdı: rüyalar tersine çıkarmış derler__ :-D

temmuzdan beri bu sitedeyim bu herif o zmndna beri mod olcaanı sööleip duruo.... nese konu bu diil....
RÜYALAR TERSİNE ÇIKAR DERLER__ bn büyüklerin yalancısıyım.... :006

hayatta olamaz ozaman :-D
___burma burma bıyıklarım tarkan seni ayıklarım :))

Kullanıcı avatarı
balgam
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen balgam »

rüyamda burağı görüyorum en anlama gelio
"Angelo rotto//psykhe"::Ho affrontato quando lo avete lasciato...

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

istanbul'u gordum en son...sozluge baktım bisey demiyor...
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
balgam
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen balgam »

jonnathan yazdı:istanbul'u gordum en son...sozluge baktım bisey demiyor...
ben sana hemen yorumliim istanbula gitcen:P :P

drexler
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen drexler »

gecen gün ruyamda ne kadar akrabam warsa hepsini gördüm..ama kesik kesik bi arada diil..amcam,dayım,halam,yengem,teyze oglu,kuzenler..ilgincti gercekten..

iTRaMaRaK
Üye
Üye

Mesaj gönderen iTRaMaRaK »

Rüyamda rocktr de mod olamadıgımı gördüm bu seferde ..

Kullanıcı avatarı
balgam
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen balgam »

iTRaMaRaK yazdı:Rüyamda rocktr de mod olamadıgımı gördüm bu seferde ..
mod mu olcan ne :))

Kullanıcı avatarı
in_ven
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen in_ven »

ohaa yaa rüyamDA ANNEMİ ÖLDRÜODUMM :016 hayırrr nasıll oluoo anlamadımm yaaa töe yöbeeeeee :(
The burden is mine... alone

Kullanıcı avatarı
trabrock
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen trabrock »

en son emre aydını gördüm galiba
son şarkı baya iyi ondan olmalı
ama nası gördüm orası komik baya
emre aydın tsyi 2-1 yeniyodu maçta ne alakaysa :-D
YalnızLığı aNLa

Kullanıcı avatarı
rahibe_teresa
Müdavim Üye
Müdavim Üye

brave yazdı:
rahibe_teresa yazdı:yaw 2 gecedir aynı rüyayı görüyorum.....
bak ben sana rüyanı yorayım: Hırsız görmek rüyada iyidir,aslında evliğe adım atmaya işarette derler...
sana ulaşmak isteyen biri var galiba,ve bu tüm inkanları zorluyor,niyeti ciddi bu kişinin.
nasıl yordum :010 ama cidden rüyada hırsız evlilikle alakalıymış,annem öyle der :010
yaw bişiler oluo ya... 2 gündür bu rüyayı aynı şekilde görüomm... :016 bu rüyanın ne demek olduunu biri öörenip bana söyleyebilir mi ???