başınızdan geçen en igrenç-komik-salak olaylar

Hayata ve yaşama dair ne varsa A'dan Z'ye de...
Kullanıcı avatarı
c.o.b
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen c.o.b »

bi müşterimiz vardı onun yanına gittim bişiler almaya nese yanında bi çocuk var çalışan o ilgilendi nese ben çıktım gidiorum karşıdan birisi gelio ama tanıcam falan yaklaştı iice bi baktım içerde bnle ilgilenen çocuk ama daha yeni çıkmışım içerden imkanı yok yani böle bi olaya dedim olm seni ışınladılarmı buraya ne iş mistik güçleriniz falanmı var? çocuk böle dio abi heralde sen bm ikiz kardeşimi gördün şurda çalışıo :-D
dont speak..

Kullanıcı avatarı
KING__
Üye
Üye

Mesaj gönderen KING__ »

ben de ankarada calışırken mesaı kaldıgımızda 1 gıbı cıkıyoruz tabı ulasım aracları olmadıgından şirketin arabasını alıyorduk nese gece yolda 1 yaslı teyze ve oglu vardı usta dedım sunları alalım manyaklar dolmus bekliyorlardır dedım tamam dedı durduk dolmuş gecmez burdan artık gıdecegını yere kadar bırakalım dedık oldu tamam dedıler oglan kapıyı actı yaslı teyzeyı bındırdı kendısıde obur kapıdan bınmek ıcın arabanın etrafından donerken bızım ustada o bınmeyecek sanıp gazladı 4 km gıttık sanırım teyze'' yavrum benım oglanda bınecektı yaa dedi'' bizde ''şunu zamanında soylesene teyze 10 dk yoldayız'' dedık nese donduk baktık oglan orda gerı aldık arabaya oglanın tepkısı '' yaa abı anamı kacırdınız sandım yaa '' deyınce tam 1 hafta herkese anlatıp gulduk acayıp bı olaydı

Kullanıcı avatarı
Rintintin
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Rintintin »

bi gün gözüm için dr.a gitmiştm.Babamla hastaneye girdk nese bnm elimdi bi kaç kurabiye wardı, babam "kızım sen şu odaya gir tmm" dedi insan bi açıklama fln yapar şu dr. gelck fln der.Nese bnde elimdeki kurabiyeleri hemen azıma attım konuşamayacak hale gelmiştm.Ben odaya tam girdm bi dr. ayağa kalktı hemen bişeyler sormaya başladı işte "bu harf ne kızım" ben "e harfi" fln diorum bn hangi harfi sölersm arkadan bi ses bnm dediklerimi dio hatta bazen bendn önce dio.Nese dayanamadım ağızımda da kurabiyelerle "ya bi sussana bee şurda bi muayene ettirmedin" die baırdım.Sora dr. bana bir baırdıı ki anlatamam "yaaa kızım delimsn sen bn iki saattir arakadaki kızı muayene ediom sen hemen kızdan önce sölemeye başlıon" fln diyip azarlayark kovmuştu beni odadan :D bi de kız çok pis gülmüştü arkamdn yaaa :(

Kullanıcı avatarı
Darkfuneral
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen Darkfuneral »

Rintintin yazdı:bi gün gözüm için dr.a gitmiştm.Babamla hastaneye girdk nese bnm elimdi bi kaç kurabiye wardı, babam "kızım sen şu odaya gir tmm" dedi insan bi açıklama fln yapar şu dr. gelck fln der.Nese bnde elimdeki kurabiyeleri hemen azıma attım konuşamayacak hale gelmiştm.Ben odaya tam girdm bi dr. ayağa kalktı hemen bişeyler sormaya başladı işte "bu harf ne kızım" ben "e harfi" fln diorum bn hangi harfi sölersm arkadan bi ses bnm dediklerimi dio hatta bazen bendn önce dio.Nese dayanamadım ağızımda da kurabiyelerle "ya bi sussana bee şurda bi muayene ettirmedin" die baırdım.Sora dr. bana bir baırdıı ki anlatamam "yaaa kızım delimsn sen bn iki saattir arakadaki kızı muayene ediom sen hemen kızdan önce sölemeye başlıon" fln diyip azarlayark kovmuştu beni odadan :D bi de kız çok pis gülmüştü arkamdn yaaa :(
iyimiş :D Bu bütün anne ve babalarda var sanırım.
All mankind loves a lover.

Kullanıcı avatarı
rujlekesi
Üye
Üye

Mesaj gönderen rujlekesi »

ya içime kertenkele girdiii küçüjük bişeydi ama olsun :S tişörtümü çıkarjaktım yaa sokakta o kadar iğrenç bi durumdu yani :(( öğğk yaa böölesine kötü bi olay yok yaa

Kullanıcı avatarı
merve89
Üye
Üye

Mesaj gönderen merve89 »

geçen gün annemle birlikte hastaneye gittik sýra bekliyorduk karþýmýza yaþlý bir kadýn oturdu kadýn bizimle daha doðrusu benimle muhabbet etmeye baþladý muhabbet iyiydi hoþtu ama uzadýkça uzuyordu sonu yok gibiydi sonra kadýn kendi kýzýndan fln bahsetti üniversitedeymiþ fln sende mi ünidesin die sordu bende yok ben lisedeyim dedim inanamadý kadýn neyse hadi bunu anladým olabilir dedim geçtim ne de olsa lise sonum fakat sonra kadýn bombayý patlattý annemi götererek kardeþin mi diye sordu!! neye uðradýðýmý þaþýrdým güliyim mi aðlýyim mi þaþýrdým, afalladým... yok o bnm annem demekle yetindim sadece.. tmm annem ufak tefek bir þey ama bu kadar da olmaz kii... :016 :(
kolay deðil, rol yapsamda bazen, beni hiç bir þey güldürmüyor..sorun deðil çünkü artýk zaten beni hiç bir dert öldürmüyor..

Kullanıcı avatarı
ayak_ustu
Üye
Üye

Mesaj gönderen ayak_ustu »

ya bgn bi arkım anlattı annesi her bayram sabahı bagıra bagıra "bgn bayram erken kalkın çocuklrrrrrrrr!" die şarkı sylüomş ve kız kafayı ymk üzre bunun bnm başıma geldiini düşündüm ve koptum üstelik kız şöle anlatıo "annmin her bayram sabahı başma glp bu şarkıyı sölemesinden nefret ediorum.kdn manyak deli olucm yaaaa :007 " dio hey allaım ne mnyk anneler war ehe ehe :-D :-D

Kullanıcı avatarı
broken_pln
Üye
Üye

Mesaj gönderen broken_pln »

bi gün arkadaşlarımla gezerken psikopatın teki çantama tükürdü

Kullanıcı avatarı
Papi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Papi »

broken_pln yazdı: bi gün arkadaşlarımla gezerken psikopatın teki çantama tükürdü
öööğğğgghhh :|
büyüdük mü yani?büyüyünce her şeyin farklı olacağını biliyordum ama bu kadarını beklemiyordum.mesala beni hep seveceksin sanıyordum.

Kullanıcı avatarı
goqhan
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen goqhan »

lise yıllarındayken okuldan cıkıp eve gelmek icin otobuse bindim;
otobus soforune
-abii bi ogrenci alırmısın?? (buda ayrı bi ilginc sorudur sanki yok olmam dicek :010 )
-ögrenci kimligin varmı senin??
-abi yanımda yok ama okul kıyafetlerim ustumde yaa iste yetmezmi
soforun bana verdigi cevapsa;
-eee.. bende sofor koltugunda oturuorum ama poliste beni durdugunda ehliet soruo
bunun ustune benim tepkii
-abi bi kisi alırmısın surdan :-D

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

goqhan yazdı:lise yıllarındayken okuldan cıkıp eve gelmek icin otobuse bindim;
otobus soforune
-abii bi ogrenci alırmısın?? (buda ayrı bi ilginc sorudur sanki yok olmam dicek :010 )
-ögrenci kimligin varmı senin??
-abi yanımda yok ama okul kıyafetlerim ustumde yaa iste yetmezmi
soforun bana verdigi cevapsa;
-eee.. bende sofor koltugunda oturuorum ama poliste beni durdugunda ehliet soruo
bunun ustune benim tepkii
-abi bi kisi alırmısın surdan :-D
Şöför abi gerçekten güel bir noktaya değinmiş.Kutluyorum kendisini :-D 8) :010

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen simsiyah_85 »

benzeri bi olay şöförlerle alakalı... :)

neysee bi gün stajdan eve dönüyom ta lise zamanlarımda.. benim durağımdan bir önceki durakta ayaklandım ve o durağı geçer geçmes otobüs, kendi durağımda inmek için erkenden düğmeye bastım ve otobüs çok kalablık değil adam orda ayakta kapıyı beklediğimi falan da görüyo ve düğmeye basılı ışık yanıyo bunu da görüyo ama her ne hikmetese ben durağıma varmış olmam raamen kapıyı açmıyo!! ya sabır dedim içimden bağırdım normal bi şekilde
-kapıyı açarmısınız: (bekle bekle açmıo)
bi kez dahaa
-kapıyı açarmısınız (bekle bekle yine açmıo)
ve bi kez daha
-kapı kapı! :wacko
hayda adam inat etti şöför amca açmıyo tüm otobüs bana bakıo bende dellendim doruu kapıdan şöförün yanına doru gayet öfkeli bi şekilde yürümeye başladım, dedim ki
-hadi düğmeye bastım görmedin, 2 saattir sesimide mi duymuyomusun nie açmıosun şu kapıyı dedim ters bi şekilde, adam baktı baktı çok bilmiş bi tavırla banaa bak benim senin yaşında kızım var! dedi ve bişeyler sölemeye başlarken dedim bi dakka bi dakka nolmuş senin benim yaşım kadar kızın varsa? benimde senin yaşın kadar babam var! ama insanlara böle senin davrandığın gibi davranmıo.. aç şu kapıyı hemen dedim ve tüm otobüstekilerin alkışıyla durağım geçmiş olsamda inebildim.. :-D
başta çok sinirlendim ama çok eğlenceliydi 8)
hayat farkında mısın, anlıyor musun durumu? beni yendiğin an kaybettin sen bu oyunu!

Kullanıcı avatarı
goqhan
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen goqhan »

simsiyah_85 yazdı:benzeri bi olay şöförlerle alakalı... :)

neysee bi gün stajdan eve dönüyom ta lise zamanlarımda.. benim durağımdan bir önceki durakta ayaklandım ve o durağı geçer geçmes otobüs, kendi durağımda inmek için erkenden düğmeye bastım ve otobüs çok kalablık değil adam orda ayakta kapıyı beklediğimi falan da görüyo ve düğmeye basılı ışık yanıyo bunu da görüyo ama her ne hikmetese ben durağıma varmış olmam raamen kapıyı açmıyo!! ya sabır dedim içimden bağırdım normal bi şekilde
bi kez dahaa
ve bi kez daha
hayda adam inat etti şöför amca açmıyo tüm otobüs bana bakıo bende dellendim doruu kapıdan şöförün yanına doru gayet öfkeli bi şekilde yürümeye başladım, dedim ki
-hadi düğmeye bastım görmedin, 2 saattir sesimide mi duymuyomusun nie açmıosun şu kapıyı dedim ters bi şekilde, adam baktı baktı çok bilmiş bi tavırla banaa bak benim senin yaşında kızım var! dedi ve bişeyler sölemeye başlarken dedim bi dakka bi dakka nolmuş senin benim yaşım kadar kızın varsa? benimde senin yaşın kadar babam var! ama insanlara böle senin davrandığın gibi davranmıo.. aç şu kapıyı hemen dedim ve tüm otobüstekilerin alkışıyla durağım geçmiş olsamda inebildim.. :-D

oo senin olaydaa sen kahraman olmusun yalnız :010
ama bende senii kutluorum cok gusel solemisin agzına saglık

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

goqhan yazdı:

bi kez dahaa
ve bi kez daha
-hadi düğmeye bastım görmedin, 2 saattir sesimide mi duymuyomusun nie açmıosun şu kapıyı dedim ters bi şekilde, adam baktı baktı çok bilmiş bi tavırla banaa bak benim senin yaşında kızım var! dedi ve bişeyler sölemeye başlarken dedim bi dakka bi dakka nolmuş senin benim yaşım kadar kızın varsa? benimde senin yaşın kadar babam var! ama insanlara böle senin davrandığın gibi davranmıo.. aç şu kapıyı hemen dedim ve tüm otobüstekilerin alkışıyla durağım geçmiş olsamda inebildim..
oo senin olaydaa sen kahraman olmusun yalnız
teşekkür ederim :)
hayat farkında mısın, anlıyor musun durumu? beni yendiğin an kaybettin sen bu oyunu!

dead_or_alive
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen dead_or_alive »

simsiyah_85 yazdı:
goqhan yazdı:

kapıyı açarmısınız (bekle bekle açmıo)
bi kez dahaa
kapıyı açarmısınız(bekle bekle yine açmıo)
ve bi kez daha
kapı kapı!
-hadi düğmeye bastım görmedin, 2 saattir sesimide mi duymuyomusun nie açmıosun şu kapıyı dedim ters bi şekilde, adam baktı baktı çok bilmiş bi tavırla banaa bak benim senin yaşında kızım var! dedi ve bişeyler sölemeye başlarken dedim bi dakka bi dakka nolmuş senin benim yaşım kadar kızın varsa? benimde senin yaşın kadar babam var! ama insanlara böle senin davrandığın gibi davranmıo.. aç şu kapıyı hemen dedim ve tüm otobüstekilerin alkışıyla durağım geçmiş olsamda inebildim..
başta çok sinirlendim ama çok eğlenceliydi
oo senin olaydaa sen kahraman olmusun yalnız
teşekkür ederim
:-D :-D bu söze gülünür amma :-D :-D

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

dead_or_alive yazdı:
simsiyah_85 yazdı:
goqhan yazdı: oo senin olaydaa sen kahraman olmusun yalnız
teşekkür ederim
bu söze gülünür amma
nie kız :D
çocuk güzel sölemişsin azına saalık demiş bende teşekür etmişim a ne var bunda :P

ters999
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen ters999 »

yanlışlıkla okuldaki prof.lardan birine amca dedim yaw cok komikti zuhaha:)

Kullanıcı avatarı
hi_fi_girl
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen hi_fi_girl »

bi gece eve yalnız dönerken sarhoşun biri musallat oldu.. peşime takıldı.. en sonunda kayış koptu ona yumruk atıp kaçmak zorunda kaldım.. olduğu yere yığıldı sanırım fazla hatırlayamıyrum heyecandan .. ama arkamdan saydığı küfürler çok feciydi :016

Kullanıcı avatarı
Darkfuneral
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen Darkfuneral »

hi_fi_girl yazdı:bi gece eve yalnız dönerken sarhoşun biri musallat oldu.. peşime takıldı.. en sonunda kayış koptu ona yumruk atıp kaçmak zorunda kaldım.. olduğu yere yığıldı sanırım fazla hatırlayamıyrum heyecandan .. ama arkamdan saydığı küfürler çok feciydi :016
Valla keşke butun hatunlar senin kadar cesaretli olabilse...

Tebrikler valla..
All mankind loves a lover.

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

hi_fi_girl yazdı:bi gece eve yalnız dönerken sarhoşun biri musallat oldu.. peşime takıldı.. en sonunda kayış koptu ona yumruk atıp kaçmak zorunda kaldım.. olduğu yere yığıldı sanırım fazla hatırlayamıyrum heyecandan .. ama arkamdan saydığı küfürler çok feciydi
sarhoşların vakaaları bu sıralar arttı nedense hadi hayırlısı :P

Kullanıcı avatarı
siyah-
Üye
Üye

Mesaj gönderen siyah- »

boş derste hatunun teki geldi oturdu falan işte biz tabi geyik ortamı kurmuştuk nese bu baya bi kızdı bize sora biz bunla azcık dalga geçtik nese kadın meğerse bizim yeni gelen tarihçimizmiş o günde tarih vardı bi kaç ders sora kadın tekrar girdi sınıfa tabi takmış bi kere kafayı bize sözlüyede kaldırdı bundan soraki her tarih dersinde de kalkcaz sanırım :(

Kullanıcı avatarı
hi_fi_girl
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen hi_fi_girl »

wolfali yazdı:
hi_fi_girl yazdı:bi gece eve yalnız dönerken sarhoşun biri musallat oldu.. peşime takıldı.. en sonunda kayış koptu ona yumruk atıp kaçmak zorunda kaldım.. olduğu yere yığıldı sanırım fazla hatırlayamıyrum heyecandan .. ama arkamdan saydığı küfürler çok feciydi
sarhoşların vakaaları bu sıralar arttı nedense hadi hayırlısı :P
nerdeyse 1,5 sene oldu.. hala o caddeden geçerken tırsıyorum :016 Allah tan sarhoştu da sonradan o yolda pusu kurup intikam alma duygusu gütmedi... bu arada cesaret ile falan alakası yok.. nasıl yaptığımı bilmiyorum bile... kabus gibiydi. şimdi olsa bişi yapamam gibi geliyor...

Kullanıcı avatarı
orphanedland_x
Üye
Üye

Mesaj gönderen orphanedland_x »

gecen gün kafede benim hatunun üzerine cay döktüm :( Allahım cok kötü oldm ya..yazık kızcaız öölecaylı caylı gitti eve :(
6 Hafta önceki düşüncelerimi hala daha sürdürmemi bekliyorlar...Eğer öyle olursa kölesi olmaz mıyım düşüncemin...

Kullanıcı avatarı
Electro_CM
Üye
Üye

Mesaj gönderen Electro_CM »

ya bigun ankara sincan semtinde dedemlerde kalıyorum canım sıkıldı ogunde festival vardı ayna grubu gelicek evde oturmaktansa gideiim izleyim dedim herneyse gittim işte önlerden bakıyorum bayagıda bi kalabalık 3-4 tane müslümcü die tabir ettigimiz tip :D ellerindeki zincirleri havada sallayıp çakmak yakıyorlar felan şarkıda hareketli oldukca bide önlerde olmaları herkez tarafıondan görülmelerine sebep oluyor herneyse bi kişi diger arkadaşının sırtına cıktı daha iyi görebilmek için sonra 2.ci tırmandı biraz biz şaşırdık hemde gülüyoruz üst üste 3 adam var :) sora 4.cüde cıkınca bi 10 saniye ayakta kalabildiler ve en üstteki 3 metre ileri savrularak kalabalıga karıştı :D konserden çok onları izlemiştim ilginç bir gündü :)

kingsoftherock
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen kingsoftherock »

mohomohmohmohmohmohoh
ya ondan cok ne var
mesela ben genelde yoldakı dıreklerı cok severım
cunku haftada bır kez kesın bır dırege carpar ve rezıl olurummm :020 :020 :020
bir zamanlar akmar pasajının onunde bira parası topluyan kızlar sımdı..bagdat caddesının tiky kızları oldular.