başınızdan geçen en igrenç-komik-salak olaylar

Hayata ve yaşama dair ne varsa A'dan Z'ye de...
Kullanıcı avatarı
Delilah_
Üye
Üye

başınızdan geçen en igrenç-komik-salak olaylar

Mesaj gönderen Delilah_ »

ben başlım önce bi gün tranvayda gidiorum kulaımda volkman son ses müzik dişnliom....tranvay tıklım tıkış arkamdaki fortcu lavuktan kurtulmaya çalışıom .....öndeki heriftem müsade isticem afedersiniz dedim bi baktım millet kafayı çevirip bana bakıo noldu dedim sora ses seviyemi ölçmek için kulaımdan kulaklıı çıkardım tekrar azönce ki ses tonumla pardon dedim meerse sesimi nerdeyse dier kolondaki ler bile duymuş
dreaming beyond death

Kullanıcı avatarı
Trimpot
Site Sahibi
Site Sahibi
İletişim:

Mesaj gönderen Trimpot »

bugun aksam saat 19 gibi isyerindeyim. telefon çalar...
arayan kisi ile aramda soyle bir konusma gecer:

- iyi aksamlar, yusuf bey orada mi? (bizim sirketten bir arkadasi soruyor)
+ hayir suan burada degil. mesaimiz saat 18'de bitiyor. sabah ararsaniz kendisine ulasabilirsiniz.
- peki siz orada mi calisiyorsunuz? (soruya bak soruya)
+ beyfendi, burada calismasam telefona bakmazdim herhalde...
- eee kem kum... peki tesekkurler, iyi aksamlar.
+ iyi aksamlar.

Kullanıcı avatarı
Rock_N
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen Rock_N »

ya benim koimk deil ama çok bozulmuştum...

bigün arkadaşlar filan toplandık kızlı erkekli benim yazıldıım bi hatun varr kıza bi karizma yapmışım ewde neese ew teli çaldıı açtımm bide ahizesiz direct hoparlörden açtım bi teyzee

"hakanla görüşçektim" dedi güsel teyzem eminimki yanacıkları tombiş teyzelerden :))
"teyzecim öle birisi oturmuor" dedim...
"tmm kızım kusura bakma" dedi ve kapatıı...

sanki bilerek kiralanmış laf sokmak için aramış teyzem yaaa..! kız koptuu ubütüm gün kızım kızım muabetlerii deli oldum yaaa snra ne söcdüm o teyzeye amaa.... karizma oldu sıfır bile deill eksilerde sürünüooo bi daada saten çıkmadı karizma artılara o günden beri kız bana kızım dioo...
teyze senin varyaaa... :006

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen angel_of_the_hell »

yaw bnm hergünüm ayrı bi rezillik... bunu btn samimiyetimle söölüorum.. ama cidden rezillik yane.. hele lisedeyken daha beterdi.. yane okulun en rezil kızı kim deseler.. parmakla gösterilen bi tiptim... hangi birini anlatiim bilmiorumki..... ahh.. ahh.... ama özledim walla... :020 .....
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)
{Minno$um.. Pamuktun, bulut oldun..}

Kullanıcı avatarı
rahibe_teresa
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen rahibe_teresa »

bugun ark.ımla giidoduk.. batıkentten metroya bincez.. ama uyuzluumuz tuttu ve en son vagona gidelim dedik.. en son vagona tam bincez kapılar kapandı ark. vagonun içind ebn dedışında kaldım :oops: tam arkı arııcam şarjım bitti.. ve arayamadım.. neyseki kızılayda bulduk birbirimizi... aynı ark.la akşam dersane cıkışındada buluştık itşe batıkent'e döncez.. bndeki akla bak nie aynı kişiile gidion sen.. öölen olanalrdan sona... neyse bu sefer 297 ye bindk ama karnımız aıckmıştı ve burger king e girip paket patates yaptırdık.. 297 de yere oturduk ve yemeye basladık :-D :-D :-D yaslı teyze bize bakıp gencliee bak ayıp ayıp :023 terbiye kalmadı bunalrdan türüncen bi nutuk cekti. ... ve biz en sonunda cöplerimizide 297 de burakıp ewe saasalim varabildik ... :016 :-D
\\ kimdi giden kimdi kalan giden mi suçluduR heR zaman.. //

Kullanıcı avatarı
lonly
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen lonly »

valla hergün çok komik olaylar oluyo ama ben hiçbirinde angel of the hellin ayvalıkda sarhoş olduğu gün kadar rezil bi gün yaşamadım...yolda yürüyememesi çenesinin düşüp aynı olayı binlercekere anlatmasını geçtim... tam sızdı artık rahat rahat uyuyabilirm dediğim an birden kalkıp suratıma kusmasınıda geçtim...sonra batan etrafı temizlediğmide(kızım benden iyi dostu bulamassın) bi tarafa bıraktım...amaaaaaaa süheyla teyzemle levent amcam durumu çakıcakda bize olan güvenleri sarsılacak die yaşadığım yürek çarpıntısını asla unutamam....bihteri yattığımız odaya zor attım vallaa allahtan korkudanmıdır bilinmez annesi gelince çok kounuşmadı :-D
insan kendine rağmen yaşamayı bilmeli bazen...

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

lonly yazdı:valla hergün çok komik olaylar oluyo ama ben hiçbirinde angel of the hellin ayvalıkda sarhoş olduğu gün kadar rezil bi gün yaşamadım...yolda yürüyememesi çenesinin düşüp aynı olayı binlercekere anlatmasını geçtim... tam sızdı artık rahat rahat uyuyabilirm dediğim an birden kalkıp suratıma kusmasınıda geçtim...sonra batan etrafı temizlediğmide(kızım benden iyi dostu bulamassın) bi tarafa bıraktım...amaaaaaaa süheyla teyzemle levent amcam durumu çakıcakda bize olan güvenleri sarsılacak die yaşadığım yürek çarpıntısını asla unutamam....bihteri yattığımız odaya zor attım vallaa allahtan korkudanmıdır bilinmez annesi gelince çok kounuşmadı :-D

kızım!!.. bilincim yerindeydi.. o kdr deli sarhoş olmadım sonuçta.... :-D .. heheheee... iimiş dedim... :-D ..... hay allahım.. harbi komediydi ya.... tam "ahanda uyuyom artık.." diodumkiiii.... senn suratında patladı uykum... :-D .... heheheheeee... iimiş dedim... :-D ....
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)

Kullanıcı avatarı
Rock_N
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen Rock_N »

angel_of_the_hell yazdı:
lonly yazdı:valla hergün çok komik olaylar oluyo ama ben hiçbirinde angel of the hellin ayvalıkda sarhoş olduğu gün kadar rezil bi gün yaşamadım...yolda yürüyememesi çenesinin düşüp aynı olayı binlercekere anlatmasını geçtim... tam sızdı artık rahat rahat uyuyabilirm dediğim an birden kalkıp suratıma kusmasınıda geçtim...sonra batan etrafı temizlediğmide(kızım benden iyi dostu bulamassın) bi tarafa bıraktım...amaaaaaaa süheyla teyzemle levent amcam durumu çakıcakda bize olan güvenleri sarsılacak die yaşadığım yürek çarpıntısını asla unutamam....bihteri yattığımız odaya zor attım vallaa allahtan korkudanmıdır bilinmez annesi gelince çok kounuşmadı :-D

kızım!!.. bilincim yerindeydi.. o kdr deli sarhoş olmadım sonuçta.... :-D .. heheheee... iimiş dedim... :-D ..... hay allahım.. harbi komediydi ya.... tam "ahanda uyuyom artık.." diodumkiiii.... senn suratında patladı uykum... :-D .... heheheheeee... iimiş dedim... :-D ....

rezil nolcaqq...heheeeh ağzınla iç kızım sende :-D :014

Kullanıcı avatarı
lonly
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen lonly »

angel_of_the_hell yazdı:

bilincin yerindemi hangi bilinci yerinde olan insan bi olayı bin kere anlatır...hele o iğrenç eylemi gerçekleştirdikden sonra kalk kızım bu böyle olamz dediğimde sana bana verdiğin saçma cevapları hatırlamak bile istemiyorum :-D

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

lonly yazdı:
angel_of_the_hell yazdı:

bilincin yerindemi hangi bilinci yerinde olan insan bi olayı bin kere anlatır...hele o iğrenç eylemi gerçekleştirdikden sonra kalk kızım bu böyle olamz dediğimde sana bana verdiğin saçma cevapları hatırlamak bile istemiyorum :-D

sence bilinci yeinde olmayan bi insan nası olurda ufak ayrıntılar dışındaki şeyleri hatrlayabilr??... allaalllaaaaa... kusmak bilince bakmıo maalesef... miden bulandımı çıkarıverion en yakınındaki kişinin suratına..!! :-D .. heheheheee... harbi komkti ama yaa.... :-D bacım!!.. içelim.. kusalım... :003 :015 :014 :-D

Kullanıcı avatarı
rahibe_teresa
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen rahibe_teresa »

yaa.. metro olayını yasadıım aynı ark.la birlikte yürürken kızılay da .. tam tömbeki nin karşısında yaslı bi teyze vardı dilenciydi. para istedi.. bizde tam burger king den p.kızatması almış paket yaptırmış biçimde yiye yiye gidioduk.. dilenci para istedi bizde paramız yok biz öörenciiz diiip ketcap ve mayonez verdik.... :oops:
\\ kimdi giden kimdi kalan giden mi suçluduR heR zaman.. //

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Rock_N yazdı:
angel_of_the_hell yazdı:

rezil nolcaqq...heheeeh ağzınla iç kızım sende :-D :014

aa!!.. diene bak!!.. fatura gelince görüşelim senle cnm!!... :-D :P ...

buarada bgn dersanede yaşadıım bi olayı anlatıom hmn... şimdiii... ben bi arkadaşımla helaya gttm... çok çişim gelmişti.... arkadaşımın adıda irem.. -şimdi adını veriom çnkü... onun ismnin olayla ilgisi var..- ben ona *iroşima* diom... bikaç gün önce buldum bunuda.. hemde japaaan ismi gbi.. :-D .. neyse... konuya dönelim... şimdi ben girmişim yapıom çişimi... o sırada tabi bnm dur-durak bilmeyen çenem dırdırdırdır şeklinde çalışıo... ve sesmde bni dışarda bekleyen iroşimama ulaştrmak amacıyla bayaa yüksek çıkıo... "aman beah!!... nede çok çişim varmış!!.. işe işe bitmio wallaaa...!!".... "iroşimaaaaa!!..."... "murtiii...muurrrtt!!..".. "çiiiiişşşş!!.." tarzında basbas baırıorum... o sırada iroşima gülmeye başladı... bnde.."nie gülüon laaaann??... iroşiiiimaaaa!!".. fln diom... sonra bi kapı sesi... yan heladaki kız işini bitrmiş... çıkıo..!!... bu sefer bnide aldı bi gülme... kndi çapımda gülüom... sonra güle güle.. kapıyı açtım.. bi baktım kız ayna önnde.. hmn geri girdim... soora kız gttkten sonra iroşima geldi çıkardı bni... aslında iroşimanın asıl güldüü olay ben baırırken bi kızın gelip süslenio olmasıymış... süslenen kız gülüp.. "cık cık cık..." sesleriyle olay yerini terkettii sırada 2.kızımızın heladan çıkması onada süpriz olmuş... tabi iroşimanın imalı imalı "bihteerrr!!.." demesinin nedenini şimdi şimdi çakıorum..... :-D :-D

Kullanıcı avatarı
shekeep
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen shekeep »

ooooo ben hep sonlara kalmışım :007
ben anlatmaya kalksam oooo çok yer tutar :-D
onun için bi ara buluşalım :-D
sarhoş olduum bi anda buluşursak koparsınız :P
çok gezen papuç b*k getirir!..

Kullanıcı avatarı
Lysippe
Haberci & Moderatör
Haberci & Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen Lysippe »

okuldan çıktım, arkadaşla taksime gidiyordum. otobüse bindik. karşılıklı koltuklarda oturuyoruz. karşımızdaki adam bana bakıyormuş, ben dışarı baktığım için farketmemiştim. sonra yanımdaki arkadaşa hristiyan mı bu dedi. kafamı çevirdim, hayır değilim dedim. o zaman misyonersin dedi, hayır misyoner de değilim dedim. o zaman bu kolye ne demek oluyor dedi. ankh vardı boynumda. yanımdaki arkadaş ters bir cevap vermemden korkup uğur amca o dedi. hııı dedim ben de, evet uğur. adam da ama bizim daha güzel uğurlarımız var, nazar boncuğu mesela dedi. çantasını açtı, nazar boncuklarından yapılmış bir bileklik uzattı, zorla da taktırdı...

Kullanıcı avatarı
karpuz_agaci
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen karpuz_agaci »

ankara/ kizilay da milletin ortasina istifar ettim.. :oops: ..igrenc kategorisine giriyor herhalde..
simdiye kadar her zaman bir evin icinde kusardim...herseyin bir ilk kezi varmis...

Kullanıcı avatarı
Lovalace
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Lovalace »

iğrenççç olarak oturduğumuz bir mekanda ( sokakta ) önümden hamam böceği geçiyordu birden nasıl olduysa ayağımla ezdim böceği ve attım azıma yedim =) 15 kişi fln oturuoduk herkes azı açık bana baktı baya bi komikti aslında ve iğrençti :)
† ßaris bili©i †

Kullanıcı avatarı
Delilah_
Üye
Üye

Mesaj gönderen Delilah_ »

bide buna bakın
bi gün arkadşla sabahladık ben uyumak istiom o artık uyumayalım yok sa akşama kadar çok kötü oluruz dio nese ona uydum uyumadım..sabah 8 buçuk civarı yürüyüşe çıkalım dedik..halası gelirken ekmek alın die para verdi bize biz yolda yürüoız...başım feci dönüo ve gözlerim kapanıo benim arkadaş miam canım miam gel biraz parkta oturalımdedi nese biz oturduk yerle 14 tane tuborgun şişe birası millet akşam alem yapmış parkta nesem bira şişelerini topladık bankın oraya önümüze dizdik yerdede bi tüfek oyuncak ama ..ben dedim biraz uzanım buraya uyursam uyandır oda tamam benim uykum yok sen takıl dedi..o uzandı bende onun bacaklara kafamı koydum....
....
...
..
benim miam kıpraştı falan hay *mına koyım dedim bi kafayı kaldırdım bi amca ...amca dio sizin eviniz yok mu bu biraları sizmi içtiniz yok mok dinletemedim amcam sölenio bide kız olcaksınız ..lan orda uyumuşuz oyuncak tüfek benim mianın kolları arasında hatun sarılmış bi de tüfee sanki bi bok olsa tüfek bizi koruycak saate bi baktık saat 10 1 buçuk saattir bankta uyuyomuşuz ama biz artık gülmekten katılıoz amca hala sölenio..ne biçim kızmışız da cartta currtaa
dreaming beyond death

Kullanıcı avatarı
Rock_N
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen Rock_N »

herkes iğrençlilkleirni anlatıosa bene sölerimm benimde var tabee iğrençliklriim heheeeh :P

lisedeeykennn en samimi dostum ve benn iki iğrenç insann :015 tenefüslerdeee ülker halley alırdıkk..sonraaaaa 2 tane halleyi ağzımıza atıp çok fazla ezmeden çiğnerdikk tam kıvamına getidiimiz zaman ağzımızdakii vıcık vıcık olmuşş halley bisküvisinii dier 2 bisküvinin arasına özenle çıkartırdık yandan taşanarıdaaa yaladıkmıı ortayaa halleydeen oluşan bi ikram olurdu (ikram dediim bisküvi, arasında çikolata gibi bişi varr işte o ) bunu ikram die millete verirdikk bi güsel yerlerdiii ve bisde gülmektenn donumuza işerdiii...fizik hocası bile vedikkk yedi adammm accaip gülmüştüm yaaa bide nie gülüonus diee soruncaa iice kopmuştumm heheee ne günlerdi beaaah :006 :020

deneyin baqın ikramdan hiç bi farkı olmuo ve herkes kanıoo tam makaraaa heheeh :P

Kullanıcı avatarı
lonly
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen lonly »

Rock_N yazdı:herkes iğrençlilkleirni anlatıosa bene sölerimm benimde var tabee iğrençliklriim heheeeh :P

lisedeeykennn en samimi dostum ve benn iki iğrenç insann :015 tenefüslerdeee ülker halley alırdıkk..sonraaaaa 2 tane halleyi ağzımıza atıp çok fazla ezmeden çiğnerdikk tam kıvamına getidiimiz zaman ağzımızdakii vıcık vıcık olmuşş halley bisküvisinii dier 2 bisküvinin arasına özenle çıkartırdık yandan taşanarıdaaa yaladıkmıı ortayaa halleydeen oluşan bi ikram olurdu (ikram dediim bisküvi, arasında çikolata gibi bişi varr işte o ) bunu ikram die millete verirdikk bi güsel yerlerdiii ve bisde gülmektenn donumuza işerdiii...fizik hocası bile vedikkk yedi adammm accaip gülmüştüm yaaa bide nie gülüonus diee soruncaa iice kopmuştumm heheee ne günlerdi beaaah :006 :020

deneyin baqın ikramdan hiç bi farkı olmuo ve herkes kanıoo tam makaraaa heheeh :P

senin yüzünden öğürmekten bi hal oldum...başım döndü resmen yaaa.ahkkten çooook iğrenç bi olay hamam böceği yemek bile daha sevimli :(

Kullanıcı avatarı
in_ven
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen in_ven »

lonly yazdı:
Rock_N yazdı:herkes iğrençlilkleirni anlatıosa bene sölerimm benimde var tabee iğrençliklriim heheeeh :P

senin yüzünden öğürmekten bi hal oldum...başım döndü resmen yaaa.ahkkten çooook iğrenç bi olay hamam böceği yemek bile daha sevimli :(
aynenn valllaa iğrençç yaaa hayattann soğudummm
The burden is mine... alone

Kullanıcı avatarı
karpuz_agaci
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen karpuz_agaci »

niaaaaahahahahahahahahaaaaaa......
ben de o yiyen kisilerden biri olabilirdim...

Arkadasim bana Elma suyu yerine [siz düsünün, cünkü dersem, ne bilim , siteden uzaklastirilirim belki diye demiyorum..ama erkeklerin özelliklerini düsünün, ve kizlarin o isi yapamadiklarini düsünün...(o yatak isinden haric, ama ona benzeyen bi is...)ya ne dedim simdi yaa?!...umarim anladiniz..] vermeye calisti, tam yudum alirken, kokusundan bildim..onun üstüne dökücektim..ama o benden daha akilli oldugu icin maalesef tutturamadim... ve benim giyeceklerimin üstüne damlattim ...öyle kokkus gibi 2 saat okulda öylece derse katilmak zorundaydim..tam da hocamin önüne...bakislarindan o da kokuyu aldi gibi...

Kullanıcı avatarı
in_ven
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen in_ven »

karpuz_agaci yazdı:niaaaaahahahahahahahahaaaaaa......
ben de o yiyen kisilerden biri olabilirdim...

Arkadasim bana Elma suyu yerine [siz düsünün, cünkü dersem, ne bilim , siteden uzaklastirilirim belki diye demiyorum..ama erkeklerin özelliklerini düsünün, ve kizlarin o isi yapamadiklarini düsünün...(o yatak isinden haric, ama ona benzeyen bi is...)ya ne dedim simdi yaa?!...umarim anladiniz..] vermeye calisti, tam yudum alirken, kokusundan bildim..onun üstüne dökücektim..ama o benden daha akilli oldugu icin maalesef tutturamadim... ve benim giyeceklerimin üstüne damlattim ...öyle kokkus gibi 2 saat okulda öylece derse katilmak zorundaydim..tam da hocamin önüne...bakislarindan o da kokuyu aldi gibi...
:016 :016 :016 :016 :016 :016 anladımm gbii :-D :016 :016 :016 :016 :016 :016
The burden is mine... alone

Kullanıcı avatarı
Rock_N
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen Rock_N »

system_ yazdı:
lonly yazdı:

zuhahahaaa bunda ne var yaa...gayet normal bişi bu benim beslenme şeklim bu heheheeeh (benim için normal tabi) :006 :014 :P

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Rock_N yazdı:
system_ yazdı:
lonly yazdı:

zuhahahaaa bunda ne var yaa...gayet normal bişi bu benim beslenme şeklim bu heheheeeh (benim için normal tabi) :006 :014 :P

bak!!... bi kez daha üstüne basa basa söölüorum!!.... "İÇİNDEKİ ŞEYTAN DURDUR!!!"..... ıyk... iiki senle aynı okulda diilmişiz... ama aslında aynı okulda olsak çok eğlenrdik haa... ben rezil... sen irenç... ortaya bi karışık yaptıkmı.. komedi olurdu walla... :-D :-D

buarada bende bi olayımı daha anlatmak istiom... lise2ye gidiom o sıralar.. ve tvlerde britney-madoona düeti dönüp duruo.. bende sevgili *punk182*cimle... uslu dururmuyuz??... durmadan makara yapıp duruoz.... :-D ... (ahh ahh.... :020 ).. neyse.. hah işte biz bi tenefüsde bzm hayvani büyüklükteki ve genelde herkesn tenefüsünü geçirdii yer olan kantinimzdeyiz.. ben başladım şarkıyı söölemeye... ama bi yandan klip gerei.. ben kaçıom.. *punk182* kovalıo.. ben madonnayım.. o britney.. :-D .. neyse... işte bi yandan söölüoz bi yandan oraya buraya koşturuoz.. insanların saından solundan orasından burasından geçioz... ama tbi insanlar bnm bu hallerime alışık olduu içn "hahaaa.. yine bu kızz.." diip gülüolar... neyse.. işte o koştrma sırasında... ben duvarlara fln sürünüom bööle... sexy görntüler oluo... :-D .. o sırada zil çaldı.. dedik klibn sonu gelse ii olcak... çnkü tüm tenefs boyu şarkıyı btirip bitirip tekrar sööledk... :-D ... o sırada dedm hadi yakalsın bni... duvarda sürünürkeenn... brz yavaşladım.. oda bni yakaldı... hani hatrlarmısınz??... klibin sonunda britney madonnayı yakalıo duvara yapıştırıo.. tam öpcekken madonna kayboluveriodu... hah... işte şimdi o sahneye geldik.. *punk182*cim bni yakaladı duvara yapıştırdı.. tam öpcekkkk.... tabi bm ööle zırt die kaybolma şansım yok... "napiim napiiim...?.. ulan kızda yaklaşıo.. dudaklarıma yapışmadan bişi yapmalıyım...!!"şeklnde düşünüom... o sırada bi fikir geldi aklıma... :idea: .. tam o öpcekkeenn... ben "vışt!!" sesyle.. aşaa kaydım... yani.. yere oturdumda denebilir... :-D .. tabi epru duvara yapıştı... bi dumurla gözleri bni arıo... "ana.. gerçek oldu.. gerçek oldu!!" şeklinde... :-D .. o sırada ben eprunun omuz hizasında açık olan bacaklarının arasından yere yatmış... (buda gerçek.. yane abartı diil.. bzm kopmalarımız cidden yere yatarak gülme şklnde oluodu... bide ztn yerdeyim o sırada...)... secdeye yatar gbi.. kopmakla meşgulum.... sonra epru bi baktı.. bn yerdeyim.. oda bu sefer duvarları tepikleyerek kopmaya başladı... :-D ... tabi bu sırada.. bize bakıp gülnlerin yanı sıra... "amanın!!.. tanımıoz..." şeklnde.. gözlerini kaçırıp gidenlerde olmuştu...... heheheee... ama cidden çok komedydi yaa... nası zeki bi kızsam... :013 ... cnm eprum bnm... sende olmasan... :015 :006

layne
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen layne »

angel_of_the_hell yazdı:
Rock_N yazdı:
system_ yazdı:
lonly yazdı:

bak!!... bi kez daha üstüne basa basa söölüorum!!.... "İÇİNDEKİ ŞEYTAN DURDUR!!!"..... ıyk... iiki senle aynı okulda diilmişiz... ama aslında aynı okulda olsak çok eğlenrdik haa... ben rezil... sen irenç... ortaya bi karışık yaptıkmı.. komedi olurdu walla... :-D :-D

buarada bende bi olayımı daha anlatmak istiom... lise2ye gidiom o sıralar.. ve tvlerde britney-madoona düeti dönüp duruo.. bende sevgili *punk182*cimle... uslu dururmuyuz??... durmadan makara yapıp duruoz.... :-D ... (ahh ahh.... :020 ).. neyse.. hah işte biz bi tenefüsde bzm hayvani büyüklükteki ve genelde herkesn tenefüsünü geçirdii yer olan kantinimzdeyiz.. ben başladım şarkıyı söölemeye... ama bi yandan klip gerei.. ben kaçıom.. *punk182* kovalıo.. ben madonnayım.. o britney.. :-D .. neyse... işte bi yandan söölüoz bi yandan oraya buraya koşturuoz.. insanların saından solundan orasından burasından geçioz... ama tbi insanlar bnm bu hallerime alışık olduu içn "hahaaa.. yine bu kızz.." diip gülüolar... neyse.. işte o koştrma sırasında... ben duvarlara fln sürünüom bööle... sexy görntüler oluo... :-D .. o sırada zil çaldı.. dedik klibn sonu gelse ii olcak... çnkü tüm tenefs boyu şarkıyı btirip bitirip tekrar sööledk... :-D ... o sırada dedm hadi yakalsın bni... duvarda sürünürkeenn... brz yavaşladım.. oda bni yakaldı... hani hatrlarmısınz??... klibin sonunda britney madonnayı yakalıo duvara yapıştırıo.. tam öpcekken madonna kayboluveriodu... hah... işte şimdi o sahneye geldik.. *punk182*cim bni yakaladı duvara yapıştırdı.. tam öpcekkkk.... tabi bm ööle zırt die kaybolma şansım yok... "napiim napiiim...?.. ulan kızda yaklaşıo.. dudaklarıma yapışmadan bişi yapmalıyım...!!"şeklnde düşünüom... o sırada bi fikir geldi aklıma... :idea: .. tam o öpcekkeenn... ben "vışt!!" sesyle.. aşaa kaydım... yani.. yere oturdumda denebilir... :-D .. tabi epru duvara yapıştı... bi dumurla gözleri bni arıo... "ana.. gerçek oldu.. gerçek oldu!!" şeklinde... :-D .. o sırada ben eprunun omuz hizasında açık olan bacaklarının arasından yere yatmış... (buda gerçek.. yane abartı diil.. bzm kopmalarımız cidden yere yatarak gülme şklnde oluodu... bide ztn yerdeyim o sırada...)... secdeye yatar gbi.. kopmakla meşgulum.... sonra epru bi baktı.. bn yerdeyim.. oda bu sefer duvarları tepikleyerek kopmaya başladı... :-D ... tabi bu sırada.. bize bakıp gülnlerin yanı sıra... "amanın!!.. tanımıoz..." şeklnde.. gözlerini kaçırıp gidenlerde olmuştu...... heheheee... ama cidden çok komedydi yaa... nası zeki bi kızsam... :013 ... cnm eprum bnm... sende olmasan... :015 :006

hakkaten bomba bi olaymış. :D
betterman.