başınızdan geçen en igrenç-komik-salak olaylar

Hayata ve yaşama dair ne varsa A'dan Z'ye de...
Kullanıcı avatarı
head_of_hair
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen head_of_hair »

çıft katlı otobusten düşmüştüm ıgrenctı ya ama şoför anı fren yapınca conversın ıpıne bas çok kotu düşmüştüm ınene kadar kufur etmıştım şoföre tabı bu daha 1 tanesı yuzlerce aklımda en kalıcı olanı bu sanırm tepkılı bı sekılde kaldı bnde hee :P
.............:::::::::kalbin hıçbır mantıga sıgmayan ayrı bı mantıgı vardır :::::::.................

Kullanıcı avatarı
lastgasp
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen lastgasp »

Lovalace yazdı:
balgam yazdı:
hayatkalp yazdı:birisi bana seni seviyorum demişti
neresi salakça yha bunun çok güsel ;)
onun kendisi salak ondan :)
:-D

Kullanıcı avatarı
Mehzk
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Mehzk »

Olay benim bir arkadaşımın başından geçiyor...Dün bunlar taşınıyorlar,yüklüyorlar eşyaları kamyona, yola çıkıyorlar,yolda kamyoncu bir anda duruyor,iniyor, kamyonun arkasına doğru gidiyor, tabi arkadaslar ne olduğunu anlamıyorlar hala kamyonun ön koltuğunda saf saf oturuyorlar, arkadas dikiz aynasından bakıyor adam birini dövüyor, hemen iniyorlar aşağı, bir bakıyorlar adam bir kızı dövüyor, beğerse adam yolda kızını bir erkekle el ele görmüş, kıza vurmuş biraz daha sonra yanındaki erkeğe vurmuş, tekme atmaya kalkmış, :-D :-D Adamın kaburgası kasa batmış tekme atmaya çalışırken, adam olduğu yere yığılmış, sonra bide onu hastaneye götürmüşler...Dün akşam bir anlattı gülmekten yığıldık yerlere, gerçi gülermisin ağlarmısın bir durum olmuş...
Döv Onları,Filmlerdeki Gibi,Topumu Kestiler,Pestillerini Çıkart Onların...

Kullanıcı avatarı
nodoubt_16
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen nodoubt_16 »

iftar zamanı yaklaşıodu iki arkimle körüklü otobüslerden birine daldık otobüs firen yapınca şoförün olduğu yere kadar uçtum herkes deli gibi gülüodu bense etrafa küfrediyodum :007

Kullanıcı avatarı
Vampiria
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Vampiria »

Bi arkadasın basından gecmıs bu olay,eleman mınıbuste oturuyo en onde bı cocukla annesı gelıyo bunun yanına cocuk tam fırlama ama vıtesle falan oynuo soforun gomlegıne asılıyo falan bagırıyo ıcerde annesı laf dınletemıyo en son sofore donup sofor bey cocuga bıraz kızarmısınız dıyo sofor emınmısınz dıye bır soruyo kadına kadın evet lutfen belkı o zaman susar dıyo sofor kızgın bı ıfadeyle donup Sıkerım ama haaa yeter a.q sıkıcem elını ayagını dıye bı bagırıyo cocuk aglamıs :-D
Ben Kendi Kalbimin Vampiriyim Hiç Bitmeyen Kahkahaları Yüzünden Ayıplanan Gülmeyi Unutmuş Büyük Lanetlilerden Biri...

bad-dua
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bad-dua »

bi kerresinde cafede otururken bi kız arkadaşımız gelmişti hemen atladım yer veriyim diye sandalyeyi geri çekerken küüt arkaya kıza mı rezil olursun bütün cafe sakinlerine mi? :( :-D

Kullanıcı avatarı
tyrael
Üye
Üye

Mesaj gönderen tyrael »

Saat 7 gıbı fılan kısın uskudardan eminonuye gelicem ordadan da bakirköye gecicem.Her neyse üskudardan dolmusa bindim.50 milyon uzattım.Adam bozamam dedi ve beni asagı indirdi gitti.Bi ton küfür ettm arkadasından:-DDedim önlem olsun bakala gittm bitane cıkolata aldım 50 mılyon uzattm.Adam bozuk yok dedi burdan da postayı yedik.Baska bakkal arıyorm.Derken büfe gördüm.Orda parayı bozdurdm.Dolmus bekliyorm gene nyse bindk sahılde indim.Eminönü isklesine binicem.Öle dolu kı jeton alma kuyrugu vapur kalktı kalkıcak.Neyse orda bole korsan akbilciler var orda kolay gecmek isteyenleri ama fiyat 1.5 milyon neyse adam bastı bende vapur kacmasın die kosarak gecmeye calısırken ayagım buyuk bır aacıyla ileri attm ıcın o makinelerin 3 tane olan pervane gıbi demırlerıne taklılp ters taklaa atıp dustum.Herkesin bakısına aldırmadan.Vapura kosmaya devam ettm :-D :-D
кαяαиℓıктα gσя∂υgυи ѕєу вıℓıимєzℓıктıя

Kullanıcı avatarı
tyrael
Üye
Üye

Mesaj gönderen tyrael »

Saat 7 gıbı fılan kısın uskudardan eminonuye gelicem ordadan da bakirköye gecicem.Her neyse üskudardan dolmusa bindim.50 milyon uzattım.Adam bozamam dedi ve beni asagı indirdi gitti.Bi ton küfür ettm arkadasından:-DDedim önlem olsun bakala gittm bitane cıkolata aldım 50 mılyon uzattm.Adam bozuk yok dedi burdan da postayı yedik.Baska bakkal arıyorm.Derken büfe gördüm.Orda parayı bozdurdm.Dolmus bekliyorm gene nyse bindk sahılde indim.Eminönü isklesine binicem.Öle dolu kı jeton alma kuyrugu vapur kalktı kalkıcak.Neyse orda bole korsan akbilciler var orda kolay gecmek isteyenleri ama fiyat 1.5 milyon neyse adam bastı bende vapur kacmasın die kosarak gecmeye calısırken ayagım buyuk bır aacıyla ileri attm ıcın o makinelerin 3 tane olan pervane gıbi demırlerıne taklılp ters taklaa atıp dustum.Herkesin bakısına aldırmadan.Vapura kosmaya devam ettm :-D :-D
кαяαиℓıктα gσя∂υgυи ѕєу вıℓıимєzℓıктıя

Kullanıcı avatarı
4eksi1esittir3
Üye
Üye

Mesaj gönderen 4eksi1esittir3 »

Vampiria yazdı:Bi arkadasın basından gecmıs bu olay,eleman mınıbuste oturuyo en onde bı cocukla annesı gelıyo bunun yanına cocuk tam fırlama ama vıtesle falan oynuo soforun gomlegıne asılıyo falan bagırıyo ıcerde annesı laf dınletemıyo en son sofore donup sofor bey cocuga bıraz kızarmısınız dıyo sofor emınmısınz dıye bır soruyo kadına kadın evet lutfen belkı o zaman susar dıyo sofor kızgın bı ıfadeyle donup Sıkerım ama haaa yeter a.q sıkıcem elını ayagını dıye bı bagırıyo cocuk aglamıs :-D
heuheuheu güzel bi olay :-D
lal la la la la la

Kullanıcı avatarı
Issued
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Issued »

ortaköy mojito ya gitmiþtik 25 kiþi falanýz. sürüden 2 kiþi arkada kalmýþ.3 bardak votka-redbull diktikten sonra fark ettik durumu

kapýya bi çýktým bizim 2 dallama bodyguard larý itekliolar. allahtan içerde tanýdýklar vardý da kurtardýk çocuklarý ellerinden.
her þehrin bir hikayesiher hikayenin bir kahramanýher kahramanýn bir düþmaný vardýr

Kullanıcı avatarı
courtney_hate
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen courtney_hate »

13 yaşındaydım, benden 27 yaş büyük annemi ablam sandılar

15 yaşındaydım, dallamanın biri 'okuyo musunuz çalışıyo musunuz' diye bir soru yöneltti.ben daha lise 1e gidiyoru diyince 'ee şey daha şey görünüyosunuz....olgun.' dedi

şimdi 16 yaşındayım

2 ay kadar önce yolda yürürken karşıda kaldırımda birkaç kişi oturuyordu. aralarında 1buçuk 2 yaşlarında bir kız çocuğu vardı.çocuk beni görünce 'anne anneee' diye bağırmaya başladı.ben de saf saf uzaktan gördü ya benzetmiştir diye düşüne durayım, o tarafa yaklaştıkça çocuk daha çok yırtınıyordu. ayağının dibine kadar geldiğimde, yanındakiler tutmasalar kucağıma atlayacaktı.ben geçip gittim çocuk peşimden hala anne annneeeee diye bağırıp gelmeye çalışıyordu, yanındakiler de 'dur kızım senin annen o değil, annen birazdan gelecek' demeye devam ediyorlardı

dün de 8 yaşındaki kardeşimle parkta oturuyorduk.kardeşimin boyu omzumu geçiyor diyim siz anlayın ne kadar büyük olduğunu. derken parka yaşlı bir amca gelip konuşmaya başladı benimle.ve arada beni ortadan ikiye ayıran şu soruyu yöneltti:'kızın mı?
black-eye :025
umut doğurmak için, hayatla seviştim

Kullanıcı avatarı
Papi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Papi »

courtney_hate yazdı: 2 ay kadar önce yolda yürürken karşıda kaldırımda birkaç kişi oturuyordu. aralarında 1buçuk 2 yaşlarında bir kız çocuğu vardı.çocuk beni görünce 'anne anneee' diye bağırmaya başladı.ben de saf saf uzaktan gördü ya benzetmiştir diye düşüne durayım, o tarafa yaklaştıkça çocuk daha çok yırtınıyordu. ayağının dibine kadar geldiğimde, yanındakiler tutmasalar kucağıma atlayacaktı.ben geçip gittim çocuk peşimden hala anne annneeeee diye bağırıp gelmeye çalışıyordu, yanındakiler de 'dur kızım senin annen o değil, annen birazdan gelecek' demeye devam ediyorlardı
bana da benzeri olmuştu.arkadaşla gidiyorduk.2-3yaşlarında bir kız çocuğu üstüme üstüme koştu, elime yapıştı.annesi falanda yok meydanda.mahallede oynuyordu heralde.tuttu elimi bırakmıyor.baktım yüzüne falan.az bir süre öyle yürüdük :P sonra sanırım ablası seslendi 6-7yaşlarında.bana baka baka koştu gitti :D
büyüdük mü yani?büyüyünce her şeyin farklı olacağını biliyordum ama bu kadarını beklemiyordum.mesala beni hep seveceksin sanıyordum.

ters999
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen ters999 »

otopüste teyzenin biri bana ''oolum mu kızım mı neysen şu parayı uzatır mısın?'' demişti..bide hawusdayken çocuun biri yanıma gelip ''abi sen kız mısın?'' die sormuştu çok komik nan :lol

Kullanıcı avatarı
narcissus
Üye
Üye

Mesaj gönderen narcissus »

benim de sakarlıklarım meshurdur.lise sonda sırada otururken arkamdaki sıraya dogru donmek istedim.sıranin kenarında oturdugumun farkında diildim tabi.bi anda yerde buldum kendmi.hem de dersin ortasında!!!30 kisinin bakislarını uzerimde hissettim bi anda.etek belime kadar sıyrıldı.allah tan kız lisesinde okudum da sınıfımızda 6 tane erkek wardi(zaten onlar da bizden sayılır :-D )hocanin bakislarini ömrüm boyu unutamam.saskinligin yani sıra bi de 'salak' diodu bakislari :P nesse ben toparladim kendimi oturdum tekrar sırama.arkamdaki arkadas'bi ara senin botunu hawada gordüm'dedi.tabii 15 dakka gülmekten konusamadik :-D

bi gun okul kantininde oturuoduk.benim de cep telefonum kotumun arka cebinde durur hep.disarda da kar war.ben kantinden cıktım,onumde de 3 basamaklik merdiwen war.daha adimimi atarken kendimi basamaklarin dibinde otururken buldum.tabii iki ayagim da hawada!!ben gulme krizine girdim,millet bana bakio saskinlikla.bu arada benim cep telefonu mefta oldu :( ertesi gun tamire goturdum.adam ne dese begenirsiniz!!!??? 'üstünden kamyon mu gecti bunun??!!'arkadasla yere serildik gülerken 'yok abi ben gectim'dedim :-D adam da koptu..ve cep telefonum bi daha calismadi

Kullanıcı avatarı
courtney_hate
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen courtney_hate »

anneannemde kalırken yaşadığım bir olay:

ben:anneanne ben banyoya giricem de burda başka şampuan yok mu?
şampuan kullanmak gibi bir alışkanlığı olmayan anneannem: orda var ya 2 tane
b:orda 1 tane var o da çok eski ama(99yılının şampuanı hala orda duruyo)
a:ya 2 tane var yanyana
b:nerde hani.bi tek bu pembe olan var. o da kullanılmaz artık
a:yeşil var ya orda.onunla yıka işte saçını

az daha saf olsam yeşil kutudaki şeyle saçlarımı yıkamaya kalkıp, kafayı delip, hakkın rahmetine kavuşmuştum

bahsi geçen yeşil kutunun üstünde eşek kadar KİREÇ ÇÖZÜCÜ yazıyor çünkü

iyi ki anneannemin şampuan kullanmak gibi bir alışkanlığı yok :010
umut doğurmak için, hayatla seviştim

Kullanıcı avatarı
cell_in
Üye
Üye

Mesaj gönderen cell_in »

yaklaşık iki gün önce tranvayda gidiyorum ama çok sıkışık tranvay milletle birbirimize girdik herkes burnundan soluyo camdan içeriye bi kelebek girmiş uçuşup duruyo zaten kalabalığımız kendimize yetmiş :-D b de o yer kaplıyo yaşlı adamın biri bütün sıkılganlığıyla acaba bileti var mı diye sorunca tanıdık tanımadık herkes yarıldı gülmekten güzel bi espriydi saol amcaa :006
ben öyle bir ölürüm ki yer şaşar toprak bakar ve ben öyle bir ölürüm ki ölüm bile şaşar kalır !..

Kullanıcı avatarı
nodoubt_16
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen nodoubt_16 »

döner yerken kankimin üstüne ayran püskürtmüştüm acaip gülmüştü millet :oops:
Korkma Hadi Konuş Anlat Niye Sustun En Son Sen Tutuştun Nefretle Beni Bekle Karanlığım Uyanmadan Beni Uyut...

Kullanıcı avatarı
lastgasp
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen lastgasp »

Lovalace yazdı:iğrenççç olarak oturduğumuz bir mekanda ( sokakta ) önümden hamam böceği geçiyordu birden nasıl olduysa ayağımla ezdim böceği ve attım azıma yedim =) 15 kişi fln oturuoduk herkes azı açık bana baktı baya bi komikti aslında ve iğrençti :)
senden de igrencleri var bariş.. bak izle bi
http://www.resimvideo.com/index.php?act ... 0&pic=1367

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen simsiyah_85 »

önümde yüreyen
adam:
-afedersiniz falanca yer ne tarafta? die sordu
diğer adam:
-hmmmmm (çok net ve emin bi tavırla)burdan yüz buçuk metre ilerde. (soran da dahil herkes dumur oldu tabii :-D)

aradan bayaa bi geçti ama ben hala çözemedim 100,5metre mi? yoksa 150 metre mi? :)
ama adamın mimikleri falan baya güldürmüştü bizi :-D
hayat farkında mısın, anlıyor musun durumu? beni yendiğin an kaybettin sen bu oyunu!

Kullanıcı avatarı
endoplazmikjan
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen endoplazmikjan »

simsiyah_85 yazdı:önümde yüreyen
adam:
-afedersiniz falanca yer ne tarafta? die sordu
diðer adam:
-hmmmmm (çok net ve emin bi tavýrla)burdan yüz buçuk metre ilerde. (soran da dahil herkes dumur oldu tabii :-D)

aradan bayaa bi geçti ama ben hala çözemedim 100,5metre mi? yoksa 150 metre mi? :)
ama adamýn mimikleri falan baya güldürmüþtü bizi :-D
helal olsun milimetrik adammýþ ((:

benimde zýçarken kafama sifon düþme muabbeti varr ahh ahh :010
® KendÝ ÜstümdE BiR DoðrU, KendisinE YönelmeM GerekeN BiR YasA TanýmýyoruM..

Kullanıcı avatarı
dev!l_O_
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen dev!l_O_ »

bi gün arkadşmla karşıyakadan alsancak wapuruna bindik-ama görşmeyeli uzun zaman olmuş-bir dalmışız muhabbete wapur alsancağa warmış bide karşıyakaya geri dönmş bile! :-D biz bunu farkednce kaldık öyle,napalım düe düşndk falan derkn hadi inelm dedk adamlar bize laf soktu bide bidaa beşele geri döncenizimi düşündünzz diye!en kötü yanı da buydu yanlış anşaldık! bunda daha salak bi olay yoktr inmeyi unuttuk yaaa :-D daha ne olsun :-D

bad-dua
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bad-dua »

bigün dolmuşla eve dönerken arkadan birisi kolyeye bi asıldı döndüm baktım yaşlı teyzenin biri kolyen gümüşmü diye bakıyorum evladım dedi.evet teyze dedim teyze inanmadı heralde hala inceliyo neyse ikna ettik donunda da braktı. :-D

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

az önce kardeşim yanıma gelip yüzüme baktı baktı allah cezanı vermesin bana ne kadar cok benziosun keşke doğmasaydın, rezil ediosun beni gibilerinden bişiler dedi ve odadan gitti :)

salak mıdır nedir töbe töbee! :-D
hayat farkında mısın, anlıyor musun durumu? beni yendiğin an kaybettin sen bu oyunu!

Kullanıcı avatarı
endoplazmikjan
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen endoplazmikjan »

simsiyah_85 yazdı:az önce kardeþim yanýma gelip yüzüme baktý baktý allah cezaný vermesin bana ne kadar cok benziosun keþke doðmasaydýn, rezil ediosun beni gibilerinden biþiler dedi ve odadan gitti :)

salak mýdýr nedir töbe töbee! :-D
(: çocuk dolmuþ demekki :p
® KendÝ ÜstümdE BiR DoðrU, KendisinE YönelmeM GerekeN BiR YasA TanýmýyoruM..

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

tarık mengüçmüdür nedir o adam (şakşuka) piyasaya çıktığı zamanlar lüleburgazdaydım.

bi gün minibüse bindim oturma yerleri full dolu tek oralı olmayan ben diğer hepsi yerlisi (şansıma bi çoğuda şopardı o an minibüstekilerin) neyse minibüste zangır zangır ses hobaaa gidos biyerlereee derken radyocu tarık mengüç şakşuka demzmi allaaaaah bunlar bi oleey falan bi kutlama yaptılar aralarında önce sonra müzüün başlamasıyla hobaaa (ben hariç) herkes ayağa ben bi baktım herkes oynuo minibüste oo oh oo oh :dance :yahoo :001

ya çok komikti gülmekten yarıldım :lol: