başınızdan geçen en igrenç-komik-salak olaylar

Hayata ve yaşama dair ne varsa A'dan Z'ye de...
dead_or_alive
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen dead_or_alive »

ilk bisiklet deneyimi kazanırken, doğal olarak yaşım küçük oluyor..bana aşı yapan hemşire ye çarpmıştım..--gözlerini kapatıp bisikletin hızını kendne göre bırakan birisi için doal ama bi de bunun sonradı vardı..daha bana yapacağı aşı bitmemiştiiiiii :( walla işte o bana bayaa bi oturdu

kingsoftherock
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen kingsoftherock »

bır gun semınerdeyım ve cok sıkılmıstım ayaga kalktım ve tahtadakı bır olayı egıtmene sormak ıcın o arada elımde bulunan suyu laptopuna doktum:)
ve semıner yarıda kaldı :002
bir zamanlar akmar pasajının onunde bira parası topluyan kızlar sımdı..bagdat caddesının tiky kızları oldular.

Kullanıcı avatarı
nlpy
Üye
Üye

Mesaj gönderen nlpy »

ilkokul 5,sınıfta başımdan gecen bu rezilliği hiç bi zaman unutamam :(
Çok hoşlandığım bi çocuk vardı bahcede arkdaşımla dolaşıoduk...Birden hoşlandgım cocuk el sallamaya başladı bana dönük bi şekilde ve bende el salladım ama megerse bana değilde arkamda ki kız arkdaşına sallamış sonra hepsi birden yanıma gelip gülmüşlerdiiii :020 ama anca bu kadar salaklık olabilir yaa inanmıorum :( :(
"Müziği enstürman değil siz yaparsınız"

ters999
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen ters999 »

bigün atlas pasajnda böle bi curcuna ortamı kalabalık insannar war işte bissürü..yanmda da bitane kız arkm war işte..gesios..bi baktm kolundan tutmuş başka bi kız götürüo bizmkini:)biz anamadık noluyo die bakıoz kıza işte..bu kolundan çeken kız, bizm kızı kendi ark.ı sanmış ondan çekiştirip duruomuş..sora özr dilierek gitti tabi..çok gülmüştük yaw:)

Kullanıcı avatarı
Mehzk
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Mehzk »

Ne acıdır! Yediler bizi...
Bugün sabah 10 gibi kampüse gitmek üzere dolmuşa(midibüs-ısuzu) bindim,genelde her saat kalabalık olan dolmuş fazla kalabalık değildi,arka 4 lü koltukta boş yer gördüm ve cam kenarına oturdum...Arka 4 lüde ben hariç bir kişi daha vardı;kız diğer cam kenarında oturuyordu,dolayısıyla aramızda 2 koltuk boş yer kalmıştı...Yaklaşık bir 5 dakika sonra durakta 50 yaş üzeri bir çift bindi,bayan bildiğimiz teyze-anne , eşarplı falan, eşi ise amca-dayı diyebileceğimiz hafif kır saçlı muhtemelen eşinden 4-5 yaş büyük,bıyıklı bir adamdı...Tabi arka 4 lüde boş yer olunca bunlar ortamıza oturdular...Biraz sonra konuşmaya başladılar:
Bay: Kabul et ne olcak...
bayan : Bnm kocaman oğullarım var onlara sormadan cevap vermem,
Bay: Benim şuşu yerdeki evime taşınırız, daha olmazsa şuşu yerdeki ne falan filan..
Bayan: Onları bilemem ben, oğluma sorcam falan fişman...
Bizde kızla ister istemez bu acayip konuşanın kulak konuğu olduk,adam bayanı aynen ayartmaya çalışıyordu,konuşma gittikçe eğlenceli olmaya başlamıştı:
Bay: Evlenelim 3 ay bnm İzmirdeki evimde kalalım,sana şurayı gezdirecem...
Bayan suskun dinliyordu...
Bi' ara diğer taraftaki kız teyzeyi uyaracak gibi oldu,daha sonra vazgeçti sanırım...
Bu böyle 20 dakika falan sürdü,ta ki: Durakta 3 çocuk binene kadar...
Elemanlar sanırım 24-25 yaşlarındalardı ve kampüse gideceklerdi...
Baktım oturacak yer olmadığından arka tarafa geldiklerini düşünüyordum...Sonra.:
Çocuklardan biri "hocam nasılsınız?" dedi ortaya doğru:
Ben kıza söylediğini zannederken sanırım kızda bana söylediklerini düşünüyordu çünkü o bana ben ona bakıyordum...
Derken çiften önce bayan konuştu: İyiyim Emre sen nasılsın?
Emre(cocuklardan biri):Tskler hocam...
Dedi ve diğer arkadaşlarının yanına gitti.
O andan sonra çift(zannettiğimiz bay ve bayan) bir süre suskun kaldı.
Ben tamamen şoktayım,ne onlara bakabiliyorum,ne de konuşamıyorum, konuşucam fakat konuşsam onları dinlediğimi anlamaları beni küçük düşürebileceğini düşündüm.(Neden böyle düşündüm bilmiyorum)
Bu arada diğer cam kenarındaki kız ağzı açık kalmış sağa sola bakıyordu,galiba o da benim gibi kafasında çelişkileri parlatıyordu...
Bir süre sonra bay ve bayan tekrar konuşmaya başladılar; Bazı kişileri değerlendiriyorlardı, Oğuz şöyle yaptı ama şöyle yapmalıydı, duymadığım terimler konuşuyorlardı,galiba yarısı İngilizce yarısıda Eski Türkçeydi(tahminime göre)...Derken yaklaşık 10 dakika sonra kampüse varmayı başartık ve hep beraber kız,bay-bayan ve en son ben indim.Bayan yüzüme bakım gülümsüyordu, öfkem geçmemişti, hiçbir tepki vermeden yürüdüm gittim.
Anladığım 2 side kurttu, tiyatro hocası falandılar herhalde...Neden böyle birşey yaptıkları hakkında aklıma cok sey geldi fakat tam olarak su diyemiyorum,okursanız neden böyle yaptıkları hakkında görüşlerinizi yazarsanız sevinirim..
55 dakika süren bu kampüs yolculuğu bana ve galiba diğer cam kenarındaki kıza zehir olmuştu... :(
Döv Onları,Filmlerdeki Gibi,Topumu Kestiler,Pestillerini Çıkart Onların...

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen simsiyah_85 »

Mehzk yazdı:Ne acıdır! Yediler bizi...
Bugün sabah 10 gibi kampüse gitmek üzere dolmuşa(midibüs-ısuzu) bindim,genelde her saat kalabalık olan dolmuş fazla kalabalık değildi,arka 4 lü koltukta boş yer gördüm ve cam kenarına oturdum...Arka 4 lüde ben hariç bir kişi daha vardı;kız diğer cam kenarında oturuyordu,dolayısıyla aramızda 2 koltuk boş yer kalmıştı...Yaklaşık bir 5 dakika sonra durakta 50 yaş üzeri bir çift bindi,bayan bildiğimiz teyze-anne , eşarplı falan, eşi ise amca-dayı diyebileceğimiz hafif kır saçlı muhtemelen eşinden 4-5 yaş büyük,bıyıklı bir adamdı...Tabi arka 4 lüde boş yer olunca bunlar ortamıza oturdular...Biraz sonra konuşmaya başladılar:
Bay: Kabul et ne olcak...
bayan : Bnm kocaman oğullarım var onlara sormadan cevap vermem,
Bay: Benim şuşu yerdeki evime taşınırız, daha olmazsa şuşu yerdeki ne falan filan..
Bayan: Onları bilemem ben, oğluma sorcam falan fişman...
Bizde kızla ister istemez bu acayip konuşanın kulak konuğu olduk,adam bayanı aynen ayartmaya çalışıyordu,konuşma gittikçe eğlenceli olmaya başlamıştı:
Bay: Evlenelim 3 ay bnm İzmirdeki evimde kalalım,sana şurayı gezdirecem...
Bayan suskun dinliyordu...
Bi' ara diğer taraftaki kız teyzeyi uyaracak gibi oldu,daha sonra vazgeçti sanırım...
Bu böyle 20 dakika falan sürdü,ta ki: Durakta 3 çocuk binene kadar...
Elemanlar sanırım 24-25 yaşlarındalardı ve kampüse gideceklerdi...
Baktım oturacak yer olmadığından arka tarafa geldiklerini düşünüyordum...Sonra.:
Çocuklardan biri "hocam nasılsınız?" dedi ortaya doğru:
Ben kıza söylediğini zannederken sanırım kızda bana söylediklerini düşünüyordu çünkü o bana ben ona bakıyordum...
Derken çiften önce bayan konuştu: İyiyim Emre sen nasılsın?
Emre(cocuklardan biri):Tskler hocam...
Dedi ve diğer arkadaşlarının yanına gitti.
O andan sonra çift(zannettiğimiz bay ve bayan) bir süre suskun kaldı.
Ben tamamen şoktayım,ne onlara bakabiliyorum,ne de konuşamıyorum, konuşucam fakat konuşsam onları dinlediğimi anlamaları beni küçük düşürebileceğini düşündüm.(Neden böyle düşündüm bilmiyorum)
Bu arada diğer cam kenarındaki kız ağzı açık kalmış sağa sola bakıyordu,galiba o da benim gibi kafasında çelişkileri parlatıyordu...
Bir süre sonra bay ve bayan tekrar konuşmaya başladılar; Bazı kişileri değerlendiriyorlardı, Oğuz şöyle yaptı ama şöyle yapmalıydı, duymadığım terimler konuşuyorlardı,galiba yarısı İngilizce yarısıda Eski Türkçeydi(tahminime göre)...Derken yaklaşık 10 dakika sonra kampüse varmayı başartık ve hep beraber kız,bay-bayan ve en son ben indim.Bayan yüzüme bakım gülümsüyordu, öfkem geçmemişti, hiçbir tepki vermeden yürüdüm gittim.
Anladığım 2 side kurttu, tiyatro hocası falandılar herhalde...Neden böyle birşey yaptıkları hakkında aklıma cok sey geldi fakat tam olarak su diyemiyorum,okursanız neden böyle yaptıkları hakkında görüşlerinizi yazarsanız sevinirim..
55 dakika süren bu kampüs yolculuğu bana ve galiba diğer cam kenarındaki kıza zehir olmuştu... :(
şaka gibi :wacko
hayat farkında mısın, anlıyor musun durumu? beni yendiğin an kaybettin sen bu oyunu!

Kullanıcı avatarı
no_panic
Üye
Üye

ölümle burun buruna

Mesaj gönderen no_panic »

10 yaşında olduğum yıllar bi bisikletim wardı ama frenleri tutmayan bir bisikletti ve bizde bir tatil köyündeydik birgün bisikletle gezmek için dışarı çıkmıştım sen tatil köyünün yokuşundan aşağı bisikletle vın uçurumun sonuda altından arabalar ğeçen bi ucurum yani altında anayol var neyse sen ordan hızla aşağı sür bisikleti tam uçurumun önünda bi taş varmış sen bide o taşa ön tekerlekle çarp tepe takla uç bisikletten uçurumun kenarında küçük çam ağaçları varmı ona tutunarak ölümün eşiğinden döndüm iğrenç bii gündü :x
rocker_ali :D

Kullanıcı avatarı
-rocker-
Üye
Üye

Mesaj gönderen -rocker- »

bi keresinde minibüsteim.çıt çıkmıoo..öle böle diil fena şekilde geyirmiştim.. :-D ordan kadının teki utan utan bi de kız olcan diince yerin dibine girdim. :oops: :P

Kullanıcı avatarı
anTTiLa
Üye
Üye

Mesaj gönderen anTTiLa »

ya bu olay çok utanç verici bu olaydan sonra içkilerimi dışarda sınırladım...
kızılayda injimaya gitmiştik lise arkadaşları toplandık tanıştığım yeni insanlarda var sevgililer önemli bi durum yani
ben 4 ay sonra buluşunca kankilerle baya bi içcem dedim 8 bardak votka içtim sonra bi midem bulanıo bi başım dönüo :( okadar hızlı çarptıki o 8 votka fon dip yaptığımdan olsa gerek gidicem tuvalete diyemiorum o kafayla masanın altına kussam farketmezler diye düşünüyorum :010 kafam arkadaşın dizinde masanın altına kusmaya başladım herkes bi şok gibi aman allahım durmuyorum :010 tuvaletede götüremiyolar çünkü kaldıramıolar nese masayada kusmuşum üstümede kusmuşum arkadaşlarada kusmuşum
sonra heryer kusmuk tabi garsonlar geldi masayı yeri falan temizlio ama nasıl utanıyorum...
tam heryer temizlendi derken ben yine kusmaya başladım :oops: gine temizlemeler...yan masadan tip tip bakışlar...sonra adamlar türk kahvesi falan getirdi ayıldım gibi oldum
o gece arkadaşların gecesini mahvettiğimemi yanayım,daha o güzel yere bi daha gidemeyeceğimemi
sonra taksiyle yurda geldim sabah arkadaşlar dedi üztüm kusmukmuş ve herkes beni öyle gördü :oops:
işte bundan sonra bi daha dışarda ayarlıyorum kendimi...

Kullanıcı avatarı
karpuz_agaci
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen karpuz_agaci »

gittigim yilbasi partisinde de iki 14 yasinda emoyaratiklari vardi.
- bunlari kim birakti iceriye?yasgruplari pek uymuyo sanki...
- yok be, kizarkadasimin arkadaslari
- ne yani?! kiz arkadasin 14 mu len?!seni cocuktecavuzcusu !
- ne yapim, caresizim...

saat bire dogru bu iki 14 yasindaki emoyaratiklari icin ambulans cagirilmasi gerekti..alkolzehirlenmesi.. :-D

Kullanıcı avatarı
houseofholy
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen houseofholy »

benim en rezil anım marketin camına kafayı geçirmem oldu. camı o kadar güzel silmişlerki yok sandım ve içeri girmeye çalıştım tabi ki kaçınılmaz son. camla bütünleştik bir an ve benim suratım dayak yemiş gibi oldu. bir hafta kocaman kırmızı bir burun ve kısılmış gözlerle gezdim. ohh be rahatladım anlatınca. utanmıyorum artık

Kullanıcı avatarı
vaga_bond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen vaga_bond »

an itibariyle başıma gelmiş bulunmakta :oops:
telefon geldi açtım
arayan vatandaş: merhaba oktay beyi alabilirmiyim?
ben: kim alıyodu?
arayan vatandaş: ben alıyodum :s aman arıyorum :s mustafa ben

tabi ben yarıldım laugh laugh ben dalgın adam benden dalgın :-D
aslında alabilirmisin diye sormak vardı laugh
Ne hissettiysem, ne bildiysem
Hasta ve yorgunum tek başımayım.Orada olabilir misin, çünkü seni bekleyen kişiyim ben.
Yoksa sen de mi affedilmeyensin???

Kullanıcı avatarı
issirganotununissirmiyani
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen issirganotununissirmiyani »

:-d :-d dumur :016 :-d :-d
issirganotununissirmiyani ''değişim başladı anı yaşa'' vodafone gibi oldu behh

Kullanıcı avatarı
houseofholy
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen houseofholy »

yolda kozalaklara tekme atarak giderken kozalaklardan bir tanesi yoldaki arabalardan birinin ön camına isabet etti. adam bana o kadar güzel baktı ki hala unutamam. bide birşeyler söyledi ama neyseki camlar kapalıydı

Kullanıcı avatarı
anTTiLa
Üye
Üye

Mesaj gönderen anTTiLa »

geçen düşünürken aklıma geldi gerçi nasıl unatabilirimki:D
kızılaydaki o rezillikten sonra sadece evde içmeye karar vermiş olan ben en yakın arkadaşımla evde kalınca içelim içebildiğimiz kadar dedik dvd falan izliyoruz bir yandanda içiyoruz derken kapı çaldı bide baktık arkadaşın kuzeni ama bi insan bu kadar yakışıklı olur :010 nese içtik içtik derken kafa olduk tabi benim bi noktadan sonra film koptu...
sabah uyandım hiçbirşey hatırlamıyorum hiçbişey hatırlamadığım için rahatım tabi kahvaltı falan gitti arkadaşın kuzeni
meğersem gece içip içip kafa olunca çocuğa iyice yaklaşıp demişimki çok yakışıklısın lafım biter bitmez çocuğun üstüne kusmaya başlamışım :oops:beni tuvaletede götürememişler çünkü onlarda kafa :010 resim dosyasına falan kusmuşum
çok kötü oldum bunu duyunca tabi :oops: ama sonra arkadaşın kuzeni en yakın arkadaşlarımdan biri oldu :010

Kullanıcı avatarı
Lovalace
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Lovalace »

sen bi daha ne evde nede dışarda iç yoksa kötü olacak :)
† ßaris bili©i †

Kullanıcı avatarı
anTTiLa
Üye
Üye

Mesaj gönderen anTTiLa »

Lovalace yazdı:sen bi daha ne evde nede dışarda iç yoksa kötü olacak :)
artık içerken 2 şartım var evde ve kız kıza :010

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen simsiyah_85 »

kendi okuduğum ilköğretim okulunda numaram 154 idi ve benim mezun olduğum sene kardeşim o okula yazıldı 1 sınıf öğrencisi olarak ve benim okul numaram olan 154 nası bi tesadüfse o sene kardeşime denk geldi :)
bana komik ve ilginç gelen bi tesadüftür bu :)

ve o hala orda okuyo ve büyüdükçe de bana daha çok benzio :-D eheuhue
hayat farkında mısın, anlıyor musun durumu? beni yendiğin an kaybettin sen bu oyunu!

Kullanıcı avatarı
karpuz_agaci
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen karpuz_agaci »

gece
otelde
banyodan bir ses geliyor
ben bir hirsiz saniyorum
yanimdaki kisiyi uyartmaktan korkuyorum, benim "onu" (yani hirsizi) farkettigimi farkeder, ve ikimizi oldurur diye.
sabah, yanimdaki uyayanar kadar, yerimden kimildamadim, ve belki her iki dakkaya bir nefes alip verdim.

bu kadar salak birsey basimdan gecmedi, ve bu yasimda bu olaydan sonra bir beyaz tel buldum sacimda! doktora gittim, sen fazla stres ediyorsun dedi. :-D

artik bir daha ki sefer, hirsiz, tecavuzcu, ne olursa olsun, ayaga kalkip ustune yurucem... !

Kullanıcı avatarı
keremo83
Üye
Üye

Mesaj gönderen keremo83 »

Oturduğum yerde pek arkadaşım yoktur benim neyse geçen eve gelirken anahtarları çıkardım cebimden tam apartmanın kapısnı acacakken bi baktım yan binada oturan bi elemean var adı caner lan caner diye enseye bi asıldım bunun çocuk ne caneri abi diyo bitaraftanda enseyi sıvazlıyo garibim yakmış belli neyse pardon birader dedim tokalaştım gönderdim arkadan bakıyorum eleman eli ensesinde gitti öyle ayıb oldu yaaaa :013

Kullanıcı avatarı
keremo83
Üye
Üye

-rocker- yazdı:bi keresinde minibüsteim.çıt çıkmıoo..öle böle diil fena şekilde geyirmiştim.. :-D ordan kadının teki utan utan bi de kız olcan diince yerin dibine girdim. :oops: :P
olsun içinde durup dert olucagana dısarı çıksın mert olsun iyi yapmışın sen :-D

Kullanıcı avatarı
-rocker-
Üye
Üye

keremo83 yazdı:
-rocker- yazdı:bi keresinde minibüsteim.çıt çıkmıoo..öle böle diil fena şekilde geyirmiştim.. :-D ordan kadının teki utan utan bi de kız olcan diince yerin dibine girdim. :oops: :P
olsun içinde durup dert olucagana dısarı çıksın mert olsun iyi yapmışın sen :-D
ehüehüehü..dime yane :P
şebnem ferah!..dün,bugün,yarın ..ölümüne tek aşkımsınn şebommm..!!! <3

Kullanıcı avatarı
keremo83
Üye
Üye

Tabi yaa valla geldimi tutmucan ben geğirerek sayı sayıyom 10 a kadar ama :-D

Kullanıcı avatarı
-rocker-
Üye
Üye

o da bi marifet.. :-D hic unutmm ilkoklda bi arkdşm vrdı..geyirerek ismimi sölerdi :P
şebnem ferah!..dün,bugün,yarın ..ölümüne tek aşkımsınn şebommm..!!! <3

Kullanıcı avatarı
keremo83
Üye
Üye

Valla geğiriğim kuvvetlidir istemli olanlarda istem dışı olanlarda bi kez modaya doğru çıkarken bi tiky hatun vardı bi geğirmişim yanında yarma dedi bende iii bidaha yarmama dedi sustu ve uzadı :-D