çocukluðunuzda...

Hayata ve yaşama dair ne varsa A'dan Z'ye de...
ters999
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen ters999 »

küçükken karpuzu kabuuyla yermişim anemler elimden almaya çalışınca ağlarmışım :)

Kullanıcı avatarı
courtney_hate
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen courtney_hate »

anneannem bakkala gönderirdi beni git süt al diye
bakkala gidip 1 şişe o marka süt isterdim
adamlar bana gülüp 'sek süt istiyosun heralde derlerdi'
ben de evet derdim ama içimden de 'koskoca bakkal olmuşlar bi südün adını söyleyemiyolar onun sonunda 1 harf daha var' derdim

yaptığım hatayı anlamam biraz geç oldu
ben ne biliyim o südün adının gerçekten SEK olduğunu, benim sandığım, söylediğim,istediğim şeyin cinsel ilişki anlamına geldiğini

:016

rezilim biliorum
umut doğurmak için, hayatla seviştim

criticize
Üye
Üye

Mesaj gönderen criticize »

babamın cebinden para çalıp atari salonuna yatırıp mortal kombat ta cage i alıp kafadan kopartıp eve eli boş dötü yaş dönerdikde okulu soranlara süperdi gene matematikten 5 aldım derdim
karşıyaka alsancak vapuru

Kullanıcı avatarı
fromhelllll
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen fromhelllll »

8. kattan aþþagý içi su dolu balonu insanlarýn üzerine atmak

ysseulb
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen ysseulb »

çocukken bakkala gittiğimizde gözüme kestirdiğim abur cuburu alıpcebime atar gidermişim =) annem kızım napıyosun deyincede "ama neden anne, bunları biz alalım diye koymamışlar mı buraya" dermişim=))) annemde evet ama para vermemiz lazım dermiş=) ama bakkal amce her seferinde sevimli bulup beni hediye edermiş ikolata, şeker her neyse =))) kıyak iş ya çocukluk dünya umrunuzda olmuyo valla...

Kullanıcı avatarı
Dokken
Üye
Üye

Mesaj gönderen Dokken »

Toz bembeliğini özledim çocukluğumun. Sorumluluk almadığım, amaçsızca yaşadığım, en ufak şeyde mutlu olabildiğim o günleri...
Bir oyuncağım vardı adı Ege onla takıldım yıllarca , garip duygusal bir bağ oluşmuş aramızda hatırladıkça hüzünleniyorum. Ev taşırken kaybedenler utansın!..

Kullanıcı avatarı
Mehzk
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Mehzk »

Küçükken bi' abimin yanında bi' ablamın yanında yatardım...Beni paylaşamazlardı...Bi' de abimle ablam yumoş yumuşatıcıdan yumoş oyuncağı kazanmışlardı bana ona sarılıp uyurdum...Beni kılıktan kılığa sokup fotolarımı çekmişler şimdi o fotolarıma bakarak abime ve ablama binlerce tesekkur ediyorum... :-D
Döv Onları,Filmlerdeki Gibi,Topumu Kestiler,Pestillerini Çıkart Onların...

Kullanıcı avatarı
KRST
Üye
Üye

Mesaj gönderen KRST »

mahallede deli gibi oynamayı her tür oyunu bilirdim be

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen simsiyah_85 »

çocukken kurduğum hayyalleri özledimmmm :)
hayat farkında mısın, anlıyor musun durumu? beni yendiğin an kaybettin sen bu oyunu!

Kullanıcı avatarı
vaga_bond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen vaga_bond »

dün evde yatarken mickey mouse ve donald ın maceralarını izlerken gözlerim doldu. hepsinin içinde olduğu bi yap-boz um vardı benim, her pazar oturur alf izlerdim, her dediğim olurdu herşey daha kolaydı daha masumdu.hiç büyümicem sanırdım, hiç büyümek de istemedim zaten....çok özledim o günleri...
Ne hissettiysem, ne bildiysem
Hasta ve yorgunum tek başımayım.Orada olabilir misin, çünkü seni bekleyen kişiyim ben.
Yoksa sen de mi affedilmeyensin???

Kullanıcı avatarı
addo
Üye
Üye

Mesaj gönderen addo »

küçükken bi kere bizim eve misafir gelmişti bende hiç sewmiom misafirleri .gittim tek başıma tv izliorum . acun firarda gibi bi programın eski bölümlerini.kadının biri sunuyodu orda singapuru anlatıolardı .bizimkiler oraya tatile gittigi için ben pür dikkat dinliorum tabi .sonra kadn dediki singapurun en meşhur sporu nedir dedi . adam bi cevap werdi ama ben yanlış anlamışım sporun adını sex olarak duymuşum (belkide yanlış degildir :-D ) hemen koşa koşa bizimkilerin yanına gittim onu solemek için . babam noldu falan dedi . bende baba baba sana bi soru singapurun en meşhur sporu nedir dedim babamda bilmem neymiş dedi .. bende of baba yaa sende hiç bişey bilmiosun sex babaaa sex dedim .tabi bunu der demez misafirlern suratı bembeyaz oldu .ne yapcaklarını şaşrdılar :-D :-D :-D
bildigim birşey warsa hiç birşey bilmedigimdir.....

just_an_angel
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen just_an_angel »

küçükken en büyük problemim oyuncağımın kırılmasıydı ama şimdi.......

Kullanıcı avatarı
fromhelllll
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen fromhelllll »

just_an_angel yazdı:küçükken en büyük problemim oyuncaðýmýn kýrýlmasýydý ama þimdi.......
+1

Kullanıcı avatarı
stan
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen stan »

cuma geceleri TRT e "bir baska gece" adli program vardi. ve her cuma gercekten bir baska gece olurdu...
ever try ever fail no matter try again fail again fail better!!!

Kullanıcı avatarı
nightmare_8
Üye
Üye

Mesaj gönderen nightmare_8 »

ben kucukken annem benı yere oturtuoms oturdgm yerden sacımı yoluomsm snra elımde bı tane bırakıp saatlerce oynuomsm kaybednce tekrar....cocuklgm bole gectı :-D
Günaydn gece yarisi ewe geliorm,gün benden bikti nasil onun olablrm?

Kullanıcı avatarı
halbmond
Üye
Üye

Mesaj gönderen halbmond »

kafama göre istediin zaman sokakta arkadaşlarımla saklambaç fln oynamak..hiç bi derdimin tasamın olmaması.. :(
deutsche und dichter

Kullanıcı avatarı
dev!l_O_
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen dev!l_O_ »

mandalina yiyemezdm kabuklarından dolayı babam zorla yedirrdi bende kabukları ağzmda biriktirrr gider tuwalete çıkarırdım :-D bi kerede abbanemn masasınn altına çıkrmştm :P
O kadar mutluyum ki şimdi kusabilirim!!..

Kullanıcı avatarı
nodoubt_16
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen nodoubt_16 »

çişimi çok yaparmışım altıma annem döfmesmiş ama ne kadınmış bee :-D
Korkma Hadi Konuş Anlat Niye Sustun En Son Sen Tutuştun Nefretle Beni Bekle Karanlığım Uyanmadan Beni Uyut...

Kullanıcı avatarı
Vampiria
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Vampiria »

aile albümünü dikatle gozden gecırdım bı daha.. hıc saglam fotoğrafım yok ya mutlaka ya kasımda yarabandı yada kafamda sargı falan var :-D :-D
Ben Kendi Kalbimin Vampiriyim Hiç Bitmeyen Kahkahaları Yüzünden Ayıplanan Gülmeyi Unutmuş Büyük Lanetlilerden Biri...

Kullanıcı avatarı
kamze
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kamze »

annem bi gün evde yokken onun bütün çiçeklerini paramparça yapmışım bütün yapraklarını falan..sonra annem apar topar gelmiş tabii şok..demiş kısım napıosun sen die..elimde çiçek yaprakları cevap vermişim: fasülye yemei yapıom ki ben!
eh annem beni nasıl öldürmemiş ben de şaşıom dorusu..nese sonuçta yaşıom hala işte.. :-D
pencere önü çiçeği

Kullanıcı avatarı
phyzc
Üye
Üye

Mesaj gönderen phyzc »

kendi halimde olmak

Kullanıcı avatarı
hi_fi_girl
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen hi_fi_girl »

yediğim yemekleri miğdemdeki kız ve kedinin yediğini zannederdin....yağmur yağdığında gökteki musluğun açıldığını zannederdim...televizyondaki insanların hiç uyumadığını zannederdim...palyaçolardan korkardım...

Kullanıcı avatarı
keremo83
Üye
Üye

Mesaj gönderen keremo83 »

hi_fi_girl yazdı:yediğim yemekleri miğdemdeki kız ve kedinin yediğini zannederdin....yağmur yağdığında gökteki musluğun açıldığını zannederdim...televizyondaki insanların hiç uyumadığını zannederdim...palyaçolardan korkardım...
palyaçolardan bende korkardım ve hala çok itici geliyolar.

Kullanıcı avatarı
nodoubt_16
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen nodoubt_16 »

çamurdan pasta yapardım köfte yapardım bisim sitedeki duvarlara atardık kapıcı şikayet ederdi bide küççküken bi kıza sinir oluodum gül yapraklarıyla boklu hatice yazmıştım :-D :-D
Korkma Hadi Konuş Anlat Niye Sustun En Son Sen Tutuştun Nefretle Beni Bekle Karanlığım Uyanmadan Beni Uyut...

Kullanıcı avatarı
murti
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen murti »

hala çocugum felan..:P:)
hayatın gizini vereceğim sana!!!

benle derdin varsa bana gel!!