çocukluðunuzda...

Hayata ve yaşama dair ne varsa A'dan Z'ye de...
Kullanıcı avatarı
ossurganotu
Üye
Üye

Mesaj gönderen ossurganotu »

furiouswish yazdı:
ossurganotu yazdı:bi de kurbaðalarýn içini deþip baðýrsaklarýný çýkarmayý. :P

bu iþi yaparken sen kaç yaþýndaydýn senden çok iyi bi bilim adamý olur be :P sen bu baðýrsak çýkarma iþine devam et bence....
eeüeüeüüeüüeüeüe
walla tahminen 5 falan þimdi mide kaldýrmýoooo :-D
bi de torpille patlatýrdýk ama o çok pis oluudu iþte :P

Kullanıcı avatarı
furiouswish
Üye
Üye

Mesaj gönderen furiouswish »

ossurganotu yazdı:
furiouswish yazdı:
ossurganotu yazdı:bi de kurbağaların içini deşip bağırsaklarını çıkarmayı. :P

bu işi yaparken sen kaç yaşındaydın senden çok iyi bi bilim adamı olur be :P sen bu bağırsak çıkarma işine devam et bence....
eeüeüeüüeüüeüeüe
walla tahminen 5 falan şimdi mide kaldırmıoooo :-D
bi de torpille patlatırdık ama o çok pis oluudu işte :P
abi sende harbi gelecek görüyorum ya.... bu yaşta bu zeka dedirten cinsten birisin sen beaw

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen angel_of_the_hell »

ossurganotu yazdı:bi de kurbağaların içini deşip bağırsaklarını çıkarmayı. :P
haydee... büyüdüüne çok sevndim wallaa.. :-D ... keşke kurbaa yerine yılanları deşseydin..... o zmn hep küçük kalmanı isteyebilrdim... :-D
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)
{Minno$um.. Pamuktun, bulut oldun..}

Kullanıcı avatarı
darkcry
Üye
Üye

Mesaj gönderen darkcry »

çocukluğumda nickoledeon diye bi kanalda pete and pete diye bi dizim vardı ne günlerdi heyyttt

Kullanıcı avatarı
kozmik_peri
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kozmik_peri »

köpeklerimi.. hayvan sevgimi doruğa ulaştıran hayvanlardır köpekler ve 3 tane köpeğim vardı onları özledim..
Istemedim uyanmayı bu soğuk uykudan. Cevapları aradim soruları sormadan. Düşürdüğün gölgeleri, düştuğün yerleri… kazıyorsan aklıma normal mi sence?

Kullanıcı avatarı
pLayhard
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen pLayhard »

Çocukluktaki psikolojimi istiorum ya o zamanlar hiç bişii kafayı takmıomuşum kafam rahatt oluodu ama artık öle değil yaa ...

I_know
Üye
Üye

Mesaj gönderen I_know »

komşunun oğLuyLa sinekLeri yakaLAyıp buzLuğa atmayI sonra donan sinekLeri kaLorifere koyup çözmeyi :-D :-D
En son I_know tarafından 04 Şub 2007 14:23 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
tak etti canıma bu maskeLi baLo bu maskeLi baLo ve onun sahte yüzLeri . .

Kullanıcı avatarı
pLayhard
Üye
Üye
İletişim:

çocukluğumda en çok saklambaç ip atlamak istop yakartop ayna

ben anlamıştım satii bu kıs hiper aktif biri die ;) ( umarım görmezz gene bişi der bana yoksa :P )

Kullanıcı avatarı
pLayhard
Üye
Üye
İletişim:

Ben kıs kaçıran fişeğinin yakıp mahallediki abilerin cebine sokar kaçardımm ... Bitenesinin pantolunu yandı geldi annemden parasını istedi ne salak biriymiş demio ki çocuktur ne bilcek yancanı die :)))

Kullanıcı avatarı
karpuz_agaci
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen karpuz_agaci »

benim basimdan gecmedi, ben tek izliyordum ama yine de anlatim dedim..
kücükken dedem birkezinde bize geldi, kardesim o zamanlari...herhalde 4 yaslarindaydi..
dedem ona: "yaa senin ne güzel saclarin var, ver de bana kelimi kapatim" dedi..
kardesimde hemen bir makas buldu aynanin önünde saclarini kesip, dedeme verdii.. :-D ..yaa iste bu cocukluk..

Kullanıcı avatarı
nevv_ra
Üye
Üye

Mesaj gönderen nevv_ra »

:-D :-D

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

ay bişi itiraf etcem.. ben güççükkene ananeciimin ( :020 ) bahçesinde börtü böcekle oynarkene... tırtılları ezmeye çalışıodum.. ama baya tombul ve yusyuvarlak bi gövdeleri olduu içn hersefernde huylanıp orayı terkediodum..... böle ayaımın altında yuvarlanıodu üstüne abandıkça.... hehee... ama yok o anları özlemedim... :-D .. ama başak aplamla ananemin kiraz ağacına çıkarkenki maceralrımızı çok össlediim.....
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)

err0ri5t
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen err0ri5t »

çekirgelerin tek bacağından bağlayıp onları gezdirdiğimi hatırlıyorum :-D
the longest line of cocaine

Kullanıcı avatarı
ground
Üye
Üye

Mesaj gönderen ground »

err0ri5t yazdı:çekirgelerin tek bacağından bağlayıp onları gezdirdiğimi hatırlıyorum :-D
ne büyük bi hayvan sevgisi :-D
Hiç ölümü diledin mi?

err0ri5t
Üye
Üye
İletişim:

ground yazdı:
err0ri5t yazdı:çekirgelerin tek bacağından bağlayıp onları gezdirdiğimi hatırlıyorum :-D
ne büyük bi hayvan sevgisi :-D
valla aynı çekirgeleri sonra bi şişeye koyup ateşe attığımı sonra şişeyi patlattığımı ve yine aynı çekirgeleri kız kaçıranlarla "uçan çekirgeler" yaptığımı da hatırlıyorum..

ne büyük hayvan sevgisi :P :-D

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

çekirge olayını bnde yapmıştım.. bi keresinde yemek vakti olduu içn ve annem evde çekirge istemedii içn.. kapının girişinde bi yere baalamıştım.... tekrar aşaa indiimde karşılaştıım şey.. "ip+ipe baalı tek bi bacak" olmuştu...

err0ri5t
Üye
Üye
İletişim:

O bana da olmuştu.O yüzden büyük peygamber çekirgelerini yakalardım..Ama sonra büyüyünce,kedilere merak sardım.

Önce 1 , sonra 2 , sonra 3 ve en son 4. kattan attım.4. kattan attıklarım benden hızla kaçtığı için , 5. kat denemesini yapamadan, büyüdüm ve bu alışkanlığımdan da vazgeçtim...

Kullanıcı avatarı
Rock_N
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen Rock_N »

topraktan soluncaları bulup çıakrıp ikiye bölerdim..sonrada ikiye bölüorum hala yaşıo nasıl hayvan bu ya die uyuz olur bi daa 2 ye bölerdim..sonra bi daa bi daa bi daa...yani bi nevi mitoz bölünme uygulardım solucanlaraa hihihhi :010

humuluslupulus
Üye
Üye

Mesaj gönderen humuluslupulus »

walla her çarsamba ananemle pazar gidip sattlerce civcivlerin başında beklemeyi
gecelere kadar kapı önünde ortada sıçan,saklambaç oynamayı(ki hawa karadığında mahalledeki ufaklıklarla oynuyom bazen fawori elemanlarıyım:P) kucuk amcamın işi gereği bizi asfalt fabrikasına götürdüü zamanlar we çokta belediyede çalışan öbür amcamın öğlenleri ewe gelip bizi dozerin kepçesinde gezdirmesini özledim :cry: :cry: :cry:
imitasyonlar aslını yaşatırrrrrrrrr!!!!!!!!

Kullanıcı avatarı
mmeelleekk
Üye
Üye

Mesaj gönderen mmeelleekk »

bir bilet istiyorum
tek kiþilik olsun
çocukluðun saflýðýna
gidip orda yaþamam gerek...
BeN BÖyLe DeÐiLdÝm Ne ZaMaN KaYbOLdUm RüzGaRLa DaNs EdErDiM Ne ZaMaN SAvRuLdUm...

Kullanıcı avatarı
ground
Üye
Üye

Mesaj gönderen ground »

err0ri5t yazdı:O bana da olmuştu.O yüzden büyük peygamber çekirgelerini yakalardım..Ama sonra büyüyünce,kedilere merak sardım.

Önce 1 , sonra 2 , sonra 3 ve en son 4. kattan attım.4. kattan attıklarım benden hızla kaçtığı için , 5. kat denemesini yapamadan, büyüdüm ve bu alışkanlığımdan da vazgeçtim...
ehehehe... çok müthiş ya :-D
Hiç ölümü diledin mi?

Kullanıcı avatarı
bluessy
Üye
Üye

Mesaj gönderen bluessy »

küçükken bata çıka oyun oynardım sokaklarda ...o bakımdan çok şanslı bi cocuktum ..ailem süslü püslü gidirip oynamaya yollamazdı ..rahat rahat kana kana oynardım deliler gibi kırlenırdım =)

ama ben yınede en cok, kurduğum bisiklet çetesini özluyorum =) sokakların tozunu attırırdık=)

Kullanıcı avatarı
nightmare_8
Üye
Üye

Mesaj gönderen nightmare_8 »

tuvaletim gelmesine ragmen oyuna dewam etmeyi sonra altima yapmayi sonrada annemden azar isitmeyi özledim :-D :-D

Kullanıcı avatarı
decemberflower
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen decemberflower »

uluabat köyünün kenarında uluabat beldesinde geçti küçüklüğüm.hep erkeklerle oynardım :010 annem açğla diye bi kızla tanıştırmıştı zorla.elime çanta verirdi,makyaj malzemelerini falan verirdi azcık kızlara özeneyim diye.bense çağlanın yanından kaçıp erkeklerle balık tutardım.ellerimle bazen :-D ..süperdi o günler ah..çok deli küfrederdim bide.zaten ondan şehre taşındık..ne kadar faydasını gördüler bilemiyorum
En son decemberflower tarafından 02 Haz 2006 19:37 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
never say goodbye..

Kullanıcı avatarı
antidepresan
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen antidepresan »

çocukluumda ii hatrladıım tek şey erkk çocuu gibiidm ve devamlı kavgalara giderdim çok güseldi ya millete tekme tokat girmekk :P :P
bir vardım bir yoktum hep vardım hiç yoktum...