Görmeye / Duymaya tahammül edemiyorum

Hayata ve yaşama dair ne varsa A'dan Z'ye de...
Kullanıcı avatarı
uplife
Üye
Üye

Mesaj gönderen uplife »

tayyip ve dostlarının politikalarından..

Kullanıcı avatarı
st_anger_07
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen st_anger_07 »

paramı geç ve eksik ödeyenlerden..

Kullanıcı avatarı
ccns
Üye
Üye

Mesaj gönderen ccns »

medeniyetsizlerden,saygısızlardan,haksızlıklardan, bi de körü körüne aşık olanlardan nefret ediorummmmmmm :007

Kullanıcı avatarı
theHeLL
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen theHeLL »

paramı yattığı gün saat bile geçmeden çekip 2-3günde tozu bile kalmayıncaya kadar harcamaktan ve tabii ki de kendimi tutamamaktan nefret ediyorum
"Eğer cennete o vakit istenmemişsem (doğum), ısrar etmeyeceğim.."

Kullanıcı avatarı
sonyaratuk
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen sonyaratuk »

"AŞK" kelimesini fazla benimseyenlerden...
Hiç Maymundan
İnsan Olurmu Yahuu Darwini Kimse Anlamamış İnsandan Maymun Olur Demek İstemiş
Adam...

Kullanıcı avatarı
Ghost_Murder
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Ghost_Murder »

uplife yazdı:tayyip ve dostlarının politikalarından..
ve göz yumulan terör eylemlerinden...

malayki_koma
Üye
Üye

Mesaj gönderen malayki_koma »

eski sevgilisine nispet yapmak için sağa sola sarmaş dolaş fotolarını koyan hatunlara
En son malayki_koma tarafından 27 May 2007 23:59 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kendimi buz gibi çok sert zannederdim
Meger ne kolaymisim hemen eriyiverdim

Kullanıcı avatarı
duayen
Üye
Üye

Mesaj gönderen duayen »

malayki_koma yazdı:eski sevgilisine nispet yapmak için sağa sola sarmaş dolaş fotolarını koyan yollu kızlara...
belki eski sevgilisine nispet yapmak istememiştir be koç...yollu kız dememelisin çok yanlış bi tabir...senin bacına veya sevgiline o tarz bi kelime kullansalar belki sen geleceğini karartmamak için sakin karşılayabilirsin ama...ülkemizde kaybetceği hiçbişey olmayan gözükara insanlar da var..kaybetceği şeyler olsada kimvurduya götürüverirler adamı...sonra nolur bi anlık yanlış tabir adama mezar olur...çok dikkatli olmalısın böle konularda...türk silahlı kuvvetleri adamı heryerde koruyamaz!!!

malayki_koma
Üye
Üye

duayen yazdı:
malayki_koma yazdı:eski sevgilisine nispet yapmak için sağa sola sarmaş dolaş fotolarını koyan yollu kızlara...
belki eski sevgilisine nispet yapmak istememiştir be koç...yollu kız dememelisin çok yanlış bi tabir...senin bacına veya sevgiline o tarz bi kelime kullansalar belki sen geleceğini karartmamak için sakin karşılayabilirsin ama...ülkemizde kaybetceği hiçbişey olmayan gözükara insanlar da var..kaybetceği şeyler olsada kimvurduya götürüverirler adamı...sonra nolur bi anlık yanlış tabir adama mezar olur...çok dikkatli olmalısın böle konularda...türk silahlı kuvvetleri adamı heryerde koruyamaz!!!
bilemiorum valla ne için yapıldıgını ama bana amaç benim dediğimmiş gibi geldi. bu arada ben kendimden baska hiç bir seye, hiç kimseye güvenmem. kim vurduya gidersek de yapıcak bisey yok vatan saolsun:))bu arada tehdit edilmek insanları sinirli yapar sinirli insanlarda bazen ne yaptığını bilmeyip sonuçları düşünmeden kötü şeyler yapabilirler sen de dikkatli ol!!! :023 tamam yollu kızlar tabiri biraz yanlıs kacmıs olabilir degistirdim onu(bi anlık sinirle yazmıştım zaten).yoksa öle bir şey düşündüğüm için değil yani.

malayki_koma
Üye
Üye

karsısındakinin neler yapabileceginden bihaber sekilde dayılananlara...

Kullanıcı avatarı
doacan
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen doacan »

malayki_koma yazdı:karsısındakinin neler yapabileceginden bihaber sekilde dayılananlara...

bende

ysseulb
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen ysseulb »

karşılarındaki insanın bilgisine saygı duymayıp her konuda ama her konuda ahkam kesenlere
http://ysseulb.deviantart.com/
http://ballroomdancer.azbuz.com

WhAt iF YoU SLepT? aNd WhAt iF, iN YouR SLeeP, YoU DReaMeD?aNd WhAt iF, iN YouR DReaM, YoU WenT To HeAVeN aNd THeRe PLuCKeD a STrANgE aNd BeaUTiFuL FLoWeR? aNd WhAt iF, WHeN YoU AWoKe, YoU

bad-dua
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bad-dua »

Gizli numaraları görmeye telefonu açınca ses duymamaya.

Kullanıcı avatarı
Ghost_Murder
Müdavim Üye
Müdavim Üye

malayki_koma yazdı:
duayen yazdı:
bilemiorum valla ne için yapıldıgını ama bana amaç benim dediğimmiş gibi geldi. bu arada ben kendimden baska hiç bir seye, hiç kimseye güvenmem. kim vurduya gidersek de yapıcak bisey yok vatan saolsun:))bu arada tehdit edilmek insanları sinirli yapar sinirli insanlarda bazen ne yaptığını bilmeyip sonuçları düşünmeden kötü şeyler yapabilirler sen de dikkatli ol!!! :023 tamam yollu kızlar tabiri biraz yanlıs kacmıs olabilir degistirdim onu(bi anlık sinirle yazmıştım zaten).yoksa öle bir şey düşündüğüm için değil yani.
yürüü beee aslanım :tamam

Kullanıcı avatarı
misa
Üye
Üye

Mesaj gönderen misa »

........
En son misa tarafından 31 May 2007 13:39 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Önce çizene kadar öleceksin sonra ölene kadar çizeceksin... #buvons mon ami #

Kullanıcı avatarı
Ghost_Murder
Müdavim Üye
Müdavim Üye

misa yazdı:bilip bilmeden herşeyi kendi üstüne alıp huzursuzluk çıkaran insanlar.........
kendilerini dünyanın merkezinde gören insanlar.....
kusursuz yaratıldıklarını sananlar....
ve ayrıca bi zamanlar yüzüne baktığın insanın arkasından imalarda bulunan insanlara tahammül edemiyorum....
birde aylık ilişki yaşamak için sevgili olan insanlara dayanamıorum !!!
festival gibisin katılmak isterim :005 :010

Kullanıcı avatarı
duayen
Üye
Üye

Mesaj gönderen duayen »

Ghost_Murder yazdı:
misa yazdı:bilip bilmeden herşeyi kendi üstüne alıp huzursuzluk çıkaran insanlar.........
ve ayrıca bi zamanlar yüzüne baktığın insanın arkasından imalarda bulunan insanlara tahammül edemiyorum....
seni insanlığa davet ediyorum...bi derdi olan varsa bulsun beni..uludağ üniversitesi görükle kampüsü..kredi ve yurtlar kurumu...bu sözüm senin içinde gecerli ömer!!!

Kullanıcı avatarı
Ghost_Murder
Müdavim Üye
Müdavim Üye

mesaj silmiyenlerim çok olsun izmitteyiz her zaman bekleriz sevgiler ;)

Kullanıcı avatarı
hi_fi_girl
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen hi_fi_girl »

bad-dua yazdı:Gizli numaraları görmeye telefonu açınca ses duymamaya.
+1 bide arayıp kimsiniz diyenlere :) sen aradın di mi? sen söyle kim olduğunu töbe yaaa :-D

bad-dua
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bad-dua »

hi_fi_girl yazdı:
+1 bide arayıp kimsiniz diyenlere :) sen aradın di mi? sen söyle kim olduğunu töbe yaaa :-D
birde bakıyosun yabancı bi numara telefonu açıyosun karşıdan şöle bi ses! 'maarem abi nerdesin abi hadi geç kalıyoz abi.' maarem kim diyosun kapatıyo direk görgüsüz hayvanlar

Kullanıcı avatarı
hi_fi_girl
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen hi_fi_girl »

bad-dua yazdı:
hi_fi_girl yazdı:
birde bakıyosun yabancı bi numara telefonu açıyosun karşıdan şöle bi ses! 'maarem abi nerdesin abi hadi geç kalıyoz abi.' maarem kim diyosun kapatıyo direk görgüsüz hayvanlar
:-D

malayki_koma
Üye
Üye

duayen yazdı:
Ghost_Murder yazdı:
seni insanlığa davet ediyorum...bi derdi olan varsa bulsun beni..uludağ üniversitesi görükle kampüsü..kredi ve yurtlar kurumu...bu sözüm senin içinde gecerli ömer!!!
yazın izmit kışın da ankaradayım kaşınan bi yerlerin varsa gel bul beni, kimseyi dövmeye gidemem bursaya filan

malayki_koma
Üye
Üye

misa yazdı:........
bu kadar cok seye tahamül edemeyenlere....
bu arada sölemeliyim Bİ GÜLLE BAHAR GEÇMEZ.

Kullanıcı avatarı
Ghost_Murder
Müdavim Üye
Müdavim Üye

izmitliyiz ondan öncesi paşalıyız him ve saod tshirtlü gençleri dövmekten ve akabinde tshirtlerini üzerlerinden yırtıp almaktan fazlasıyla sıkıldık heyecan arıyoruz kaşınmak istiyen arkadaş varsa terminalden davul zurna eşliğinde karşılanır hiç merak etmesin...

Kullanıcı avatarı
siyakoce
Üye
Üye

Mesaj gönderen siyakoce »

burda bi karışıklık olmş sanırsam ama..nese boşwerin ya..:D
bn,şu salak kadın ve magazin programlarına,ortalığı karıştırmaktn başka işe yaramayan içlerinden biri bile işe yaramayan siyasetçilere,herkesi kendindn küçük gören kişiliksiz kişilikleree,sınawım b.k gibi geçti 1 alcam diip 4-5 kapıp şaşırmış numarası yapanlara...bnm anında cwp werdiiim msj lara geç weya hiç cwp gelişi..ws. :D