İntihar etmek için bir neden gerekli mi?

Hayata ve yaşama dair ne varsa A'dan Z'ye de...
Kullanıcı avatarı
bluedeep11
Üye
Üye

Mesaj gönderen bluedeep11 »

intihar edenlerinde wardır mutlaka önemli bi nedenleri ama hiç bişe için degmez bence öle bişe yapmam için akıl saglıgımı yitirmiş olmam gerekli... :023 :010

Kullanıcı avatarı
KING__
Üye
Üye

Mesaj gönderen KING__ »

yooooooooooo

Kullanıcı avatarı
herhangi_biri
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen herhangi_biri »

adam en acısız yolu izlemiş
:-D
-_-MiDineTte-_- hiç bir yıldız yok gökyüzün de ulaşamayacagımız...

Kullanıcı avatarı
decemberflower
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen decemberflower »

Burhan_abi yazdı:http://marshallus.free.fr/videos.php?vi ... gation.wmv

Bu videoyu izleyin ( +18 ) Bakalım inthar hakkındaki düşünceleriniz değişecekmi ?
intahar etmek istersem hep kafama sıkmak istemişimdir cidden hoş gözüküyomuş.kardeşimede izlettim.alışsın :006
never say goodbye..

anarshist
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen anarshist »

her insan hayatında bir defa intehar eder :) bunu yapmak için kan akıtmaya gereksinim yoktur sigara içinler içki içenler kavgacı olanlar vs. ben yazsam rocktr nin web alanı yetmeyecek :D onun için yazmıyorum ama sen anladın ? :) neyse son sözüm şu

"""" denizde yüzerken su altında tutulan nefes , ve hayatın içinde depresyona girdiğimiz anlar , hepsi birer intehar""""

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

anarshist yazdı:her insan hayatında bir defa intehar eder :) bunu yapmak için kan akıtmaya gereksinim yoktur sigara içinler içki içenler kavgacı olanlar vs. ben yazsam rocktr nin web alanı yetmeyecek :D onun için yazmıyorum ama sen anladın ? :) neyse son sözüm şu

"""" denizde yüzerken su altında tutulan nefes , ve hayatın içinde depresyona girdiğimiz anlar , hepsi birer intehar""""
Bence hiç de öyle değil.Ben deniz altındayken nefesimi tutuyorum çünkü tutmazsam ölücem ve tutuyorum ki çıkana kadar tuttuğum nefesle yaşayım , su yüzüne çıktığımda da nefes alabileyim..

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

decemberflower yazdı:

Bu videoyu izleyin ( +18 ) Bakalım inthar hakkındaki düşünceleriniz değişecekmi ?
intahar etmek istersem hep kafama sıkmak istemişimdir cidden hoş gözüküyomuş.kardeşimede izlettim.alışsın :006
abi napıyonuz yaa..bu kadar yorum okudum.ne kadar da intihara meğilli insan varmış.Ya bak yapmayın etmeyin.Ölümden sonra ne olacağını hepimiz bilmiyoruz(inanmak hariç).Son pişmanlığın bir işe yaramadığını bu dünyada öğrenmeniz lazımdı..

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

KoRn_eR yazdı:
decemberflower yazdı:

abi napıyonuz yaa..bu kadar yorum okudum.ne kadar da intihara meğilli insan varmış.Ya bak yapmayın etmeyin.Ölümden sonra ne olacağını hepimiz bilmiyoruz(inanmak hariç).Son pişmanlığın bir işe yaramadığını bu dünyada öğrenmeniz lazımdı..
KoRn_eR seni seviyorum :010
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

anarshist
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen anarshist »

KoRn_eR yazdı:
anarshist yazdı:her insan hayatında bir defa intehar eder :) bunu yapmak için kan akıtmaya gereksinim yoktur sigara içinler içki içenler kavgacı olanlar vs. ben yazsam rocktr nin web alanı yetmeyecek :D onun için yazmıyorum ama sen anladın ? :) neyse son sözüm şu

Bence hiç de öyle değil.Ben deniz altındayken nefesimi tutuyorum çünkü tutmazsam ölücem ve tutuyorum ki çıkana kadar tuttuğum nefesle yaşayım , su yüzüne çıktığımda da nefes alabileyim..
he doğru düz mantığa göre bakılırsa öyledir ama birde ince dalgalı akım vardır ki nefesini tuttugunda ölen hücrelerinin farkına vararak hayatı detaylarıyla yaşayan insanlar vs. vs. sen cok (anlamayan yorum yazmasın özele mesaj atsın ben uzun uzun anlatırım)

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

anarshist yazdı:
KoRn_eR yazdı:

he doğru düz mantığa göre bakılırsa öyledir ama birde ince dalgalı akım vardır ki nefesini tuttugunda ölen hücrelerinin farkına vararak hayatı detaylarıyla yaşayan insanlar vs. vs. sen cok (anlamayan yorum yazmasın özele mesaj atsın ben uzun uzun anlatırım)
Ben yanarım o ölen hücrelerime.Adam zevk alıyorsa daha fazla yorum yapamıcam bununla ilgili.

Kullanıcı avatarı
yuko
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen yuko »

üffff beaaa içim gitti..

bir anda herşey bittii

çok kötü birşey

Kullanıcı avatarı
endoplazmikjan
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen endoplazmikjan »

neden mi...hiç bi neden gerekmes salaqsan intiar edebilirsin gayet normal..yoq illa intihar etçeksen yaþayarak intihar et..bunu bile beceremes ama o salaqlar..hatta n demek istediimi anlayamaslar bile...
® KendÝ ÜstümdE BiR DoðrU, KendisinE YönelmeM GerekeN BiR YasA TanýmýyoruM..

Kullanıcı avatarı
DisCoNNecT
Üye
Üye

Mesaj gönderen DisCoNNecT »

dünyadaki zamanýn tadýný sonuna kadar çkarmak lazým bnce
baalanmadan biþei düþnmeden kafana göre takýlmak lazým ne intiharý ya daa çekilcek onca þey war dur bi sora edersin :013 :023

Kullanıcı avatarı
dumanaddict
Üye
Üye

Mesaj gönderen dumanaddict »

cık cık cık :023 günahh gunah :-D
intihar etmek.; sana verilen hayatı geri tepmek...sevdiklerini geride bırakmak...yenik düşmek...çaresizliğine umutlarını eklememek...
ve cehennemden hiç çıkamamak...
bütün bunlar olmadan sunulan bi hayatı evet zor da olsa yaşamak,düşmek ama yeniden kalkabilmek,ve sevdiklerinle beraber olmak daha iyi bir seçim olsa gerek...
Rock bir müzik türü değil, bir hayat tarzıdır!

Kullanıcı avatarı
fixxer
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]
İletişim:

Mesaj gönderen fixxer »

kesinlikle gerekir yani denemiş olan birisi konuşuyor ciddiye alın lütfen :010 ve kesinlikle tavsiye :023 etmem hayat herşeye rahmen süfer yaff yaşayın geberene kadar :002

Kullanıcı avatarı
fanta
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen fanta »

acizlik...aptallık...düşüncesizlik...
edison bile pişman...

SamotH
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen SamotH »

ilgi çekmek için intihar reklamı yapan bebelere armağanımdır...

http://i33.photobucket.com/albums/d80/b ... -dolla.jpg
ben bir hıyarım,her deliğe uyarım.

Kullanıcı avatarı
whatsername
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen whatsername »

çok fena ya.. cesaret ister öyle bir anda çekip kafaya sıkmak..
Lasciate mi cantare

Kullanıcı avatarı
tuana2
Üye
Üye

Mesaj gönderen tuana2 »

intaar etmek kolaydır zaten kafana koymussan yaparsın ama yok tereddutun varsa ıntaar edemezsın zaten..insan neden intaar eder kı?? hayat intaarı hakedecek kadar luxmu? bılmıorum ıntaar edenlerın yerıne koymaya calısıorum kendımı.. kımbılır neler yasıolar..hayal kırıklıkları,umutzuzluk,kendınden verdıgın tavızler,bı kısılıgın cokusu...ole bı saplantı ve cıkmazlık halı kı ıntaaar duygusu.. hersey senın elınde aslında nefes almak yada almaak..ve karar vermek...yasıcak bişiin kalmamıssa .. dıbıne kadar batmıssan ve artık umut doguracak gucun kalmamısssa.. zaaten yasıyan bı ölusun..ıntaar edenlere hayranım aslında o cesaretı kendınde bulabilenlere..ben o kadar seye ragmen hala yasamak dıorum..keske herkes bırbırıne umut verebılse bosluga dusupte baska seylerden medet ummasa ınsan..ve nefes almanın tadına varabilseee..
ayna küresel..goruntuye aldanmaaa...!!!!

R3d_D3viL
Üye
Üye

Mesaj gönderen R3d_D3viL »

intihar etmek için neden gerekli değildir bence zaten o ruh haline gelmiş isen yere düşüp kırılan bir bardak bile seni intihara sürükleyebilir.
(bkzn:Sevgilisinden ayrılıp güzelim boğazımı kirleten aptal saptal ggençler)

Kullanıcı avatarı
taralom
Üye
Üye

Mesaj gönderen taralom »

nedene ne gerek var ya takil kafana gore

Kullanıcı avatarı
misafir
Üye
Üye

Mesaj gönderen misafir »

yani bi insan
ufff çok canım sıkıldı ben bi intihar edip geliyim:P demes heralde aslında yine bi neden war ortada
yani elbetteki nedene gerek war.
ZANNIMCA TABİİİİİ

Kullanıcı avatarı
taralom
Üye
Üye

Mesaj gönderen taralom »

misafir yazdı:yani bi insan
ufff çok canım sıkıldı ben bi intihar edip geliyim:P demes heralde aslında yine bi neden war ortada
ZANNIMCA TABİİİİİ
intahar edip geri gelemezsin ki zaten :-D
Greatones - vokal
Sound=taralom(ikisi de ayni kisi) :D

Kullanıcı avatarı
misafir
Üye
Üye

Mesaj gönderen misafir »

taralom yazdı:
misafir yazdı:yani bi insan
ZANNIMCA TABİİİİİ
intahar edip geri gelemezsin ki zaten :-D
hadi canııım :-D

Kullanıcı avatarı
dilara_d_d_d
Üye
Üye

Mesaj gönderen dilara_d_d_d »

bence intahara ön yargýlý olmamak gerek en azýndan ben öyleyim.ya bi anlýk gözün kararmasýyla herþey olabilir, intaharda..bazen hayat aðýr bi yük oluo insanýn sýrtýnda ve bu dayanýlmas yükten kurtulmak içinde tek çýkar yok ölüm gelebilir o an.bi neden yokkende monoton bi hayat çoo..k sýkýcý olabilio bu da intaharý doðurabilio hayatla mücadele tabiki daha iyi ama...intahar benim son yýllarda hep aklýmýn bi köþesinde ve çýkmýo maalesef!!!en ufak biþeyde intaharý düþündüðüm bile oluyo..sonra kendi kendime gülüyorum..bu anlattýklarým birçok kiþiye saçma gelebilir doðal tabiki..ama bi an herþey unutulup intahar tek çýkar yol gibi görünebilir!!!!