Özenti, Özentilik...

Hayata ve yaşama dair ne varsa A'dan Z'ye de...
Kullanıcı avatarı
balgam
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen balgam »

jonnathan yazdı:
nodoubt_16 yazdı:
balgam yazdı:
destinyofrock yazdı:
balgam yazdı:
uKeLa yazdı:Başkası olma kendin ol !

böle çok daa güzelsin..!!

Ya gel bana sahici sahici...! :-D

yada anja gidersin :010
anasının kuzusu die başlıcaz uyarılcaz vazgeçin :006
+1

lan bi geyik yapılmıo
safi geyik geri açılsın !! :-D
"Angelo rotto//psykhe"::Ho affrontato quando lo avete lasciato...

uKeLa
Üye
Üye

Mesaj gönderen uKeLa »

balgam yazdı:
jonnathan yazdı:
nodoubt_16 yazdı:
balgam yazdı:
destinyofrock yazdı:
balgam yazdı:

+1

lan bi geyik yapılmıo

Geyik klubü var .. Buyurun oraya

Kullanıcı avatarı
balgam
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen balgam »

uKeLa yazdı:
balgam yazdı:
jonnathan yazdı:
nodoubt_16 yazdı:
balgam yazdı:
destinyofrock yazdı:
balgam yazdı:

+1

lan bi geyik yapılmıo

bn tümden açılmasını istiorum üstteki kişiyi istiorum alltakine soru sormak siitorummmmmmmmmmmmmmm :-D

Kullanıcı avatarı
nodoubt_16
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen nodoubt_16 »

balgam yazdı:
uKeLa yazdı:
balgam yazdı:
jonnathan yazdı:
nodoubt_16 yazdı:
balgam yazdı:
destinyofrock yazdı:
balgam yazdı:

+1

lan bi geyik yapılmıo

bn tümden açılmasını istiorum üstteki kişiyi istiorum alltakine soru sormak siitorummmmmmmmmmmmmmm :-D
BENDE İSTİOMMMM

Kullanıcı avatarı
rahibe_teresa
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen rahibe_teresa »

nodoubt_16 yazdı:
balgam yazdı:
uKeLa yazdı:
balgam yazdı:
jonnathan yazdı:
nodoubt_16 yazdı:
balgam yazdı:
destinyofrock yazdı:
balgam yazdı:

+1

lan bi geyik yapılmıo
safi geyik geri açılsın !!

BENDE İSTİOMMMM
bn alttaki kişiye yalova ank arası kaç km die sormaı balgma a her lafa adını unttum herifina dını söölemesini ösledim...

konu nedii. hıı özentilik... buralarda çok var uyus oluyorum onlara yaf....
bööle bi kız gördüm... birbiriile alakalı alakasız ne kdr grup varsa hepsini sırasına yazmış falan bööle... :x o grupların $arkılarını sorsan bi tanesinin ismini bile bilmez !!!
\\ kimdi giden kimdi kalan giden mi suçluduR heR zaman.. //

Kullanıcı avatarı
Finduilas
Üye
Üye

Mesaj gönderen Finduilas »

özentilik her konuda olablr ama mzk konusunda özellikele metalle ise bisitede bi kişinn görüşlerine katılmakla kalıorum

türkiyede metalciler hakkında şunlar söylenebilir.

müzikten anlamayıp ta,anlıyormuş ayağına yatarlar.özenti oldukları için "siz özentisiniz" dendiğinde üstünüze yürürler(bkz: gerçekler acıdır)
amaçları genelde piasa yapmaktır.yaş grubu 16-22 arası değişir.metal dinlemek onlara göre statü sembolüdür.hatta entellektüel olduklarını sanırlar.bir müzik nekadar daha sertse o kadar daha "kaliteli" olduğuna inanırlar.yumuşak müzik onlara göre poptur,ve pop müzik herzaman amelecedir.bilinmeyen bir grup dinlemek üstünlüktür,birbirilerine bu şekilde hava atmaya çalışırlar.hevesleri geçtiğinde tiki denen insan türüne dönüşürler.

çok dooru söylemiş :005 :015

Kullanıcı avatarı
GiMLiStorM
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen GiMLiStorM »

özenti:bu siteye veya bu tip sitelere üye olup,bir tane bile grup-şarkıcı forumlarına msj atmayan,rock müzikle uzaktan yakından alakası olmayan,maksadları 1-2 rocker hatunla tanışmak olan tiplerdir...
not:bu kişiler sitemizdede mevcuttur...
Even the smallest person can change the course of the future...

uKeLa
Üye
Üye

Mesaj gönderen uKeLa »

GiMLiStorM yazdı:özenti:bu siteye veya bu tip sitelere üye olup,bir tane bile grup-şarkıcı forumlarına msj atmayan,rock müzikle uzaktan yakından alakası olmayan,maksadları 1-2 rocker hatunla tanışmak olan tiplerdir...
+ buluşmak !

Soykan
Üye
Üye

Mesaj gönderen Soykan »

bence de... sonuna kadar katılıyorum ikinize

uKeLa
Üye
Üye

Mesaj gönderen uKeLa »

Soykan yazdı:bence de... sonuna kadar katılıyorum ikinize
İlk mesajını böyle katılmakla kullandın rock mzüikle ilgili konulara atsaydın şimdi bir damga yedin özenti diye :yahoo

+ abi ne yaptın sen böle avatar mavatar :D

Kullanıcı avatarı
Rock_N
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen Rock_N »

GiMLiStorM yazdı:özenti:bu siteye veya bu tip sitelere üye olup,bir tane bile grup-şarkıcı forumlarına msj atmayan,rock müzikle uzaktan yakından alakası olmayan,maksadları 1-2 rocker hatunla tanışmak olan tiplerdir...
gimli...baba..sonsuz katılıorum!

Kullanıcı avatarı
__rocker__
Üye
Üye

Mesaj gönderen __rocker__ »

kimse anne karnýndan kafa sallayarak ya da metallýca vs.. müziði eþliðinde doðmuyor. sitede rastladýðýn 16-22 yaþ grubu arkadaþlarý buraya rock müzik hakkýda biþiler öðrenmek ya da hoþ sohbet olayýna girmek için katýlým gösterdiklerini düþünüyorum. herkese özentisin çocuksun vs.. sin þeklinde yorumlar yapýlmasýna tamamen karþýyým. müzik evrenseldir bence. rock müzik seven biri türkü ya da sanat müziði dinleyemez dinliyosa aramýza katýlamaz diye biþey olamaz. burda herkes birbirinin müzik bilgisini ölçüp karizma yapmaya çalýþýna kadar (baba sen þunlarý þunlarý dinliyon mu þeklinde) bilmeyen öðrenmek istiyenlere bilgi verse daha mantýklý olmaz mý???? ben kendimden örneklemek istiyorum: ortaokul 1. sýnýftan beri rock tarzýný severim ve dinlerim ama kulaðýma hoþgelenleri. þarkýlarý dinlerim þarkýcýlarla pek fazla ilgilenmem ( metallýcanýn solistinin ayakkabý numarasýný ezberleyecek kadar vaktim olmadý) ama seviyorum bu tarzý kendime yakýn buluyorum ve mutlu oluyorum. bir çok yeniliði merak ettiðim ve görmek istediðim için (arkadaþ tavsiyesi) bu sitedeyim. herkese rock müziðin tek bir parçasýný bile caný gönülden dinleyip beðenmiþ olan tüm arkadaþlara selamlar.... :002
popçu olup kýçýný sallayana kadar rockçý ol kafaný salla... inadýna rock inadýna heavy :)

Kullanıcı avatarı
duskerem
Üye
Üye

..........

Mesaj gönderen duskerem »

__rocker__ yazdı:kimse anne karnından kafa sallayarak ya da metallıca vs.. müziği eşliğinde doğmuyor. sitede rastladığın 16-22 yaş grubu arkadaşları buraya rock müzik hakkıda bişiler öğrenmek ya da hoş sohbet olayına girmek için katılım gösterdiklerini düşünüyorum. herkese özentisin çocuksun vs.. sin şeklinde yorumlar yapılmasına tamamen karşıyım. müzik evrenseldir bence. rock müzik seven biri türkü ya da sanat müziği dinleyemez dinliyosa aramıza katılamaz diye bişey olamaz. burda herkes birbirinin müzik bilgisini ölçüp karizma yapmaya çalışına kadar (baba sen şunları şunları dinliyon mu şeklinde) bilmeyen öğrenmek istiyenlere bilgi verse daha mantıklı olmaz mı???? ben kendimden örneklemek istiyorum: ortaokul 1. sınıftan beri rock tarzını severim ve dinlerim ama kulağıma hoşgelenleri. şarkıları dinlerim şarkıcılarla pek fazla ilgilenmem ( metallıcanın solistinin ayakkabı numarasını ezberleyecek kadar vaktim olmadı) ama seviyorum bu tarzı kendime yakın buluyorum ve mutlu oluyorum. bir çok yeniliği merak ettiğim ve görmek istediğim için (arkadaş tavsiyesi) bu sitedeyim. herkese rock müziğin tek bir parçasını bile canı gönülden dinleyip beğenmiş olan tüm arkadaşlara selamlar.... :002
mükemmel gerçekten :002
Birinden hepsini tanı.....

Kullanıcı avatarı
balgam
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen balgam »

mevcut olanlarıda temizlijem ben bigün ama neshe :x

Kullanıcı avatarı
ex
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen ex »

onlara özenti değil abaza diyom ben :-D

dipçiknot:özentilik o kadar kötü bişey değil fazlası zarar.zaten herhangi bi konuda başarıya ulaşmak için önce kendine uyana özenmek sonra kendi yaratıcılığını konuşturmak önemlidir

Kullanıcı avatarı
balgam
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen balgam »

yha bizim dershanede bi kız öantasına hem eminem meh metallica hem anarşi rozeti takmış işte böleleri özenti oluo :-D

Kullanıcı avatarı
in_ven
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen in_ven »

balgam yazdı:yha bizim dershanede bi kız öantasına hem eminem meh metallica hem anarşi rozeti takmış işte böleleri özenti oluo :-D
abi burda onLardan sürüyle :010
The burden is mine... alone

Kullanıcı avatarı
balgam
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen balgam »

system_ yazdı:
balgam yazdı:yha bizim dershanede bi kız öantasına hem eminem meh metallica hem anarşi rozeti takmış işte böleleri özenti oluo :-D
abi burda onLardan sürüyle :010
bide ukela dövjemm yhaaaaaa

Kullanıcı avatarı
Vampiria
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Vampiria »

bence özenti diye kulp takmak yanlıs ama bazı ınsanlarda ozentı olmak ıcın yarısıyolar.. örn. okudugum dersanede cok var...
Ben Kendi Kalbimin Vampiriyim Hiç Bitmeyen Kahkahaları Yüzünden Ayıplanan Gülmeyi Unutmuş Büyük Lanetlilerden Biri...

Kullanıcı avatarı
deli_mor
Üye
Üye

Mesaj gönderen deli_mor »

Finduilas yazdı:özentilik her konuda olablr ama mzk konusunda özellikele metalle ise bisitede bi kişinn görüşlerine katılmakla kalıorum

türkiyede metalciler hakkında şunlar söylenebilir.

müzikten anlamayıp ta,anlıyormuş ayağına yatarlar.özenti oldukları için "siz özentisiniz" dendiğinde üstünüze yürürler(bkz: gerçekler acıdır)
amaçları genelde piasa yapmaktır.yaş grubu 16-22 arası değişir.metal dinlemek onlara göre statü sembolüdür.hatta entellektüel olduklarını sanırlar.bir müzik nekadar daha sertse o kadar daha "kaliteli" olduğuna inanırlar.yumuşak müzik onlara göre poptur,ve pop müzik herzaman amelecedir.bilinmeyen bir grup dinlemek üstünlüktür,birbirilerine bu şekilde hava atmaya çalışırlar.hevesleri geçtiğinde tiki denen insan türüne dönüşürler.

çok dooru söylemiş :005 :015
++++ :002

Kullanıcı avatarı
GiMLiStorM
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen GiMLiStorM »

balgam yazdı:
mevcut olanlarıda temizlijem ben bigün ama neshe :x
yardımlarımı esirgemem :015
Even the smallest person can change the course of the future...

Kullanıcı avatarı
aci_var_mi_aci
Üye
Üye

Mesaj gönderen aci_var_mi_aci »

Bir yerde de özenmek gerekiyor. Herkes netice olarak özenerek baþlamýyor mu bir þeylere? 'Özentilik' olayýný bir nevi arayýþ olarak nitelendirmeyi doðru buluyorum aslýnda. Ki zaten 'özenti' dediðimiz vatandaþlarýn da içlerinden bir zaman sonra ak ve kara belli ediyor kendini.

Sonuç olarak ona buna 'özenti' diyenlerin de özentilik dönemleri mutlaka olmuþtur... belki de hala devam ediyordur.

Kullanıcı avatarı
balgam
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen balgam »

şimdi zaten kimse ana karnında başlamıo bu işe tabiki b yerde bizde özenerke başlıoruz...orası doğru zaten.Sonuçta hiçbirimiz yaratmadık bu müziği.Benim özenti kavramım zaten sadece bi grubun yada birinin 1 2 şarkısıyla ortaya çıkıp o müzikten hiç zevk almadan o müzii sanki tepeden tırnağa biliomuş gibi davranan kişiler..Bunu da asla yaşla bağdaştırmadım.ÖZenti olan kişileri küçük görmüyorum sadece birazcık acıyorum.BEn neden bu müziği dinniorum?Çünkü kendime bişiler kattığını hissediyorum..Eğer dinlediğin şey sana birşey katmıyorsa dinlemenin ne anlamı var,zevk almadıın birşei sırf başkası yapıyor diye yapmak...BEnce yanlış olan bu!!Sen o dinlediğini yada yaptıını hissetmiosan başkası snn bu müzii yada işi yaptını bilse ne yazar?En azından bu benim fikrim..Bence kendimiz oolmalıyız çünkü yapabilieceğimiz tek şey bu..!!

hayatkalp
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen hayatkalp »

balgam yazdı:şimdi zaten kimse ana karnında başlamıo bu işe tabiki b yerde bizde özenerke başlıoruz...orası doğru zaten.Sonuçta hiçbirimiz yaratmadık bu müziği.Benim özenti kavramım zaten sadece bi grubun yada birinin 1 2 şarkısıyla ortaya çıkıp o müzikten hiç zevk almadan o müzii sanki tepeden tırnağa biliomuş gibi davranan kişiler..Bunu da asla yaşla bağdaştırmadım.ÖZenti olan kişileri küçük görmüyorum sadece birazcık acıyorum.BEn neden bu müziği dinniorum?Çünkü kendime bişiler kattığını hissediyorum..Eğer dinlediğin şey sana birşey katmıyorsa dinlemenin ne anlamı var,zevk almadıın birşei sırf başkası yapıyor diye yapmak...BEnce yanlış olan bu!!Sen o dinlediğini yada yaptıını hissetmiosan başkası snn bu müzii yada işi yaptını bilse ne yazar?En azından bu benim fikrim..Bence kendimiz oolmalıyız çünkü yapabilieceğimiz tek şey bu..!!
+0.1 , ve seni özledim :)
Bazen kelimeler yetmez

Kullanıcı avatarı
head_of_hair
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen head_of_hair »

bırakın yaa onlarınkı kendılerını kandırmaktan baska bısey dııl san saten 2 dk konuş kımın ne oldugunu anlıosun onlarınkısı degıısk bn artık heee deyıp gecıom ya aslında her ınsanın kendısıne gore bı özendıgı ınsan vardır unutmayın bu gercegı onun gıyınışı,makyajı,sacı,conversı,pıercıngı,gıtarı hayatı algılayışı insanın dogumu bunlarla bırlıkte olmuo her yerden kaptıgını alıosun bunlarda bı gercek ...
.............:::::::::kalbin hıçbır mantıga sıgmayan ayrı bı mantıgı vardır :::::::.................