Özenti, Özentilik...

Hayata ve yaşama dair ne varsa A'dan Z'ye de...
ters999
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen ters999 »

çok kolay soruu..tikiler ve ciksler özentidir hepsi birbirinin aaynısı..al birini vur ötekine:)burunlarını sürtcen bunnarın:)

Kullanıcı avatarı
speed_of_pain
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen speed_of_pain »

turkıyede gothıc ım ben dıyenlerım %99 u sahte dir gothic degil götik tir.him dinleyıp ters hac takarlar bu ne perhiz bu ne lahana tursusu .. hatta bır gun kendını gothıc sanan bır sahsıyete sormuslarr kımlerı dınlersın dıye verdıgı yanıt su olmus _cradle of bodom_ bunu duydugum anda dumura ugrayıp kopmustum :-D :-D :-D
nefret ettim kendimden acının hızını bıraktıgı ızlerı yoketmek ıstedım defalarca neden dıye sordum kendime NEDEN... neden hala mutluluk maskesı takmıs bır depresıf ım

Kullanıcı avatarı
betul
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen betul »

ters999 yazdı:çok kolay soruu..tikiler ve ciksler özentidir hepsi birbirinin aaynısı..al birini vur ötekine:)burunlarını sürtcen bunnarın:)
özentiLikLe aLakası yok bnje..baska bi dünya eet ama özentiLik oLarak yargıLıyamassın..taximde de aynı sey geceRLi diiLmi..az cok herkes birbirine benzemiomu..?
Rüya ile gercegin arafında..Hep iyinin,askın tarafında..

Kullanıcı avatarı
gothic_gurl
Üye
Üye

Mesaj gönderen gothic_gurl »

biLdiðim tek þey ÖZENTÝLERDEN NEFRET EDÝYORUM!

bnm aLdýým biþeyi ertesi gün benden görmüþ birinin üstünde görürsem çok gcýk oLuorum..

Kullanıcı avatarı
Vampiria
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Vampiria »

allah beni ''ben gotiğim'' diyenlerden korusun müslüman bi ülkede nasıl gotik takılabılıyolar... illa gotik olcam diolarsa gitsinler iskandinav ülkelerine orda yasasınlar a.q :-D
Ben Kendi Kalbimin Vampiriyim Hiç Bitmeyen Kahkahaları Yüzünden Ayıplanan Gülmeyi Unutmuş Büyük Lanetlilerden Biri...

Kullanıcı avatarı
vehayat
Üye
Üye

Mesaj gönderen vehayat »

speed_of_pain yazdı:turkýyede gothýc ým ben dýyenlerým %99 u sahte dir gothic degil götik tir.him dinleyýp ters hac takarlar bu ne perhiz bu ne lahana tursusu .. hatta býr gun kendýný gothýc sanan býr sahsýyete sormuslarr kýmlerý dýnlersýn dýye verdýgý yanýt su olmus _cradle of bodom_ bunu duydugum anda dumura ugrayýp kopmustum :-D :-D :-D
süpersin ya götik ha :mrgreen:
"zaman geçer büyürüz sertleþir dünya"

Kullanıcı avatarı
fromhelllll
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen fromhelllll »

ya ben yalovada yaþarken çok karþýlasýyodum bu tip insanlarla müzik kutuna orhan gencebay þarkýsý atýp converse giyerler clup clup gezip saç sakal uzatýrlardý neyseki zor da olsa kurtuldum

Kullanıcı avatarı
Darkfuneral
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen Darkfuneral »

Bırakın insanlar istediği gibi giyinip istediği müziği dinlesin...

Özgürlükte bu değilmidir...

Ha eleştirirsin o ayrı konu ama converse giyipte orhan gencebay dinleyemez diye birşey soylemek bana biraz yanlış geliyor.

Çünkü Converse firmasının o ayakkabıları rock dinleyenler için üretmediği kanaatindeyim..

Saygılar.
All mankind loves a lover.

Kullanıcı avatarı
StalemaTe
Üye
Üye

Mesaj gönderen StalemaTe »

''cradle of bodom'' ahah buna bittm ya bnce bu özentilik diil tamamen ayrı bi tarz göstergesi :-D (aykırı insan modeli 8) ) ya özentilie glnce hepmz özentiyiz aslna bakılırsa kendi kişiliklerimizi olştururken mutlaka biyerlerdn birilerndn özeniorz ama kenarndn köşesndn ... abartılı olanı belki kişilikle ilgili bişey kişiliini tamamlayamayanların başkalarndn gördüüyle onu doldurma çabası belkide hayranlık duymayla ilgili birşey... garip bu insanoğlu garipp :010

Kullanıcı avatarı
3291
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 3291 »

benim mal bi arkadaþým wardý geçen seneyi beraber geçirdik. kýz önce pop falan dinliodu sonra baktým giderek bana benzemeye baþladý.. çewremdekiler çok söledi kopyalanýosun fln die bana.. sonra rock dinlemeye baþladý.. daha biçok grubun bi ay önce adýný bilmezken sonralarý sanki yýllardýr onlarý dinler gibi bi moda girdi.. orjinal albüm almazdý benim cdlerimden kopyalardý sonrada her yerde korana hayýr fln derdi.. zmnla giyim tarzý deiþti fln.. özenti die biþey tanýmlanýrsa ben bu kýzý örnek gösterebilirim rahatlýkla.. þimdilerde bi baltaya sap olamaz biçimde dewam edio hayatýna.. mrk ediorum þimdi albümleri kimden alýp kopyalýo :-D

Kullanıcı avatarı
Darkfuneral
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen Darkfuneral »

Bu kızın ismi seçilse benden kopyalıyo :D
Heheheh
All mankind loves a lover.

Kullanıcı avatarı
donnie
Üye
Üye

Mesaj gönderen donnie »

hepimizin içinde özentilik dürtüsü yokmudur arkdaşlar hepimiz zamanında iyi - kötü bişeylere özenmemişizdir şu fani dünyada hı?sorarı size sorarım..fdsefasdfz

Kullanıcı avatarı
3291
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 3291 »

ya özentilik olur ama örnek alma biçiminde olur...

Kullanıcı avatarı
Papi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Papi »

3291 yazdı:benim mal bi arkadaşım wardı geçen seneyi beraber geçirdik. kız önce pop falan dinliodu sonra baktım giderek bana benzemeye başladı.. çewremdekiler çok söledi kopyalanıosun fln die bana.. sonra rock dinlemeye başladı.. daha biçok grubun bi ay önce adını bilmezken sonraları sanki yıllardır onları dinler gibi bi moda girdi.. orjinal albüm almazdı benim cdlerimden kopyalardı sonrada her yerde korana hayır fln derdi.. zmnla giyim tarzı deişti fln.. özenti die bişey tanımlanırsa ben bu kızı örnek gösterebilirim rahatlıkla.. şimdilerde bi baltaya sap olamaz biçimde dewam edio hayatına.. mrk ediorum şimdi albümleri kimden alıp kopyalıo :-D
benim çevremde de var bu tipten bir kız :006 hemde aynısından :x
büyüdük mü yani?büyüyünce her şeyin farklı olacağını biliyordum ama bu kadarını beklemiyordum.mesala beni hep seveceksin sanıyordum.

Kullanıcı avatarı
3291
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 3291 »

Papi yazdı:
3291 yazdı:benim mal bi arkadaþým wardý geçen seneyi beraber geçirdik. kýz önce pop falan dinliodu sonra baktým giderek bana benzemeye baþladý.. çewremdekiler çok söledi kopyalanýosun fln die bana.. sonra rock dinlemeye baþladý.. daha biçok grubun bi ay önce adýný bilmezken sonralarý sanki yýllardýr onlarý dinler gibi bi moda girdi.. orjinal albüm almazdý benim cdlerimden kopyalardý sonrada her yerde korana hayýr fln derdi.. zmnla giyim tarzý deiþti fln.. özenti die biþey tanýmlanýrsa ben bu kýzý örnek gösterebilirim rahatlýkla.. þimdilerde bi baltaya sap olamaz biçimde dewam edio hayatýna.. mrk ediorum þimdi albümleri kimden alýp kopyalýo :-D
benim çevremde de var bu tipten bir kýz :006 hemde aynýsýndan :x
sinir bozucu bi durum :023

ters999
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen ters999 »

betul yazdı:
ters999 yazdı:çok kolay soruu..tikiler ve ciksler özentidir hepsi birbirinin aaynısı..al birini vur ötekine:)burunlarını sürtcen bunnarın:)
özentiLikLe aLakası yok bnje..baska bi dünya eet ama özentiLik oLarak yargıLıyamassın..taximde de aynı sey geceRLi diiLmi..az cok herkes birbirine benzemiomu..?
hayr kimse birbirine benzemio az biraz..bu benim gorusum sonuçta ilgilenmek wea başkaldırmak zorunda diilsin!

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

ters999 yazdı:
betul yazdı:
hayr kimse birbirine benzemio az biraz..bu benim gorusum sonuçta ilgilenmek wea başkaldırmak zorunda diilsin!
taksim olayına bende katılıyorum...metal dinleyen siyah grup tshirtleri giyer kardesim olayına karsıyım...
sleeping with the earth my dying bride

layne
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen layne »

jonnathan yazdı:
ters999 yazdı:
betul yazdı: özentiLikLe aLakası yok bnje..baska bi dünya eet ama özentiLik oLarak yargıLıyamassın..taximde de aynı sey geceRLi diiLmi..az cok herkes birbirine benzemiomu..?
taksim olayına bende katılıyorum...metal dinleyen siyah grup tshirtleri giyer kardesim olayına karsıyım...
benim bi arkadaşım var mesela. kendisi omarylmz oluyor :) hem rock dinler hem pempe giyer :-D
betterman.

ters999
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen ters999 »

bazen pembe giymek de eylenceli olabilir :D

Kullanıcı avatarı
frantic_kenan
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen frantic_kenan »

jonnathan yazdı:
ters999 yazdı:
betul yazdı: özentiLikLe aLakası yok bnje..baska bi dünya eet ama özentiLik oLarak yargıLıyamassın..taximde de aynı sey geceRLi diiLmi..az cok herkes birbirine benzemiomu..?
aynen.. uludağda iken insanları rock çı olduğuma inandırana kadar çatladım. tiki miyim hayır kesinlikle değilim. normal giyinirim işte. kafama ne eserse. rock dinleyen siyah giyer mevzusu saçma hakaten. hele şimdi deu de yaz okulunda görüyorum insanları. o sıcakta acıyın kendinize yahu.
This is the voice of silence no more...

ters999
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen ters999 »

rockçılık wea pankçılık giyimle olmaz katılıyorum.. ama yazın o sıcaanda siyah giyme konusunda katılmıyorum.. siyahtan güsel renk mi var yahu?:)

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen simsiyah_85 »

ya bencede giyimle olmazzzz
öle gözüken dışardan baktığında ama tanıdığında en koyu arabesk fantezi şarkıları dinleyen ve mezdeke şarkılarında göbek atan kızlar gördüm :-D

renk kısıtlaması pek mantıklı olmasada bende siyahtan vazgeçemiorum ya renkli giysem bile mutlaka siyah bişeyler takıp takıştırıorum neden bende bilmiorum walla :010
hayat farkında mısın, anlıyor musun durumu? beni yendiğin an kaybettin sen bu oyunu!

Kullanıcı avatarı
_hasonowic_
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen _hasonowic_ »

haha ne saçma şeyler tartışılıyo yaa..
hepiniz ananızın karnından bu şekildemi doğdunuz tabi şeklinizide bilemicem yaa neyse... ve şunada eminmki burda böyle konuşanların bi çoğu bu sınıfa giriyodur belkide... yaa sizene isteyen istedini yapar... hepiniz özenmedinizmi? şunu söyliyim meselaa sigara içenler sigaraya nasıl başladılar alın size en büyük özentilik örneği buyrun yorumlayın kafanızda... allah bilir buraya yazanların bi çoğuda bu boku içiyodur.. ve gelipte bana sakın haa ben sigara içmeye severek başladıms eviyomda demesin...

birde bakıyomda burda az çok tanıdığım zamanında belli bi muhabbetim olmuş bazı kişileride görüyom negüzel atıp tutuyo.. yazdıklarına bakıyoooom bide ona bakıyom ve sahede kahkahalar atıyom..... buraya öyle bi yazmışki gören onu bibok sanıcak zavallı insanın bilmediği bişi var hiç bişi bilmediği kendisinin.. neyse ben onun ne pok oldunu biliyom ya o yeter... beni güldürüyo buda güzel bişi :-D
işte buyüzden diyorum bu başlığa yazan kişilerin bazılarında biçoğunda yada olan bişidir bu belkide....

ters999
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen ters999 »

_hasonowic_ yazdı:haha ne saçma şeyler tartışılıyo yaa..
hepiniz ananızın karnından bu şekildemi doğdunuz tabi şeklinizide bilemicem yaa neyse... ve şunada eminmki burda böyle konuşanların bi çoğu bu sınıfa giriyodur belkide... yaa sizene isteyen istedini yapar... hepiniz özenmedinizmi? şunu söyliyim meselaa sigara içenler sigaraya nasıl başladılar alın size en büyük özentilik örneği buyrun yorumlayın kafanızda... allah bilir buraya yazanların bi çoğuda bu boku içiyodur.. ve gelipte bana sakın haa ben sigara içmeye severek başladıms eviyomda demesin...

birde bakıyomda burda az çok tanıdığım zamanında belli bi muhabbetim olmuş bazı kişileride görüyom negüzel atıp tutuyo.. yazdıklarına bakıyoooom bide ona bakıyom ve sahede kahkahalar atıyom..... buraya öyle bi yazmışki gören onu bibok sanıcak zavallı insanın bilmediği bişi var hiç bişi bilmediği kendisinin.. neyse ben onun ne pok oldunu biliyom ya o yeter... beni güldürüyo buda güzel bişi :-D
işte buyüzden diyorum bu başlığa yazan kişilerin bazılarında biçoğunda yada olan bişidir bu belkide....
abicim iyi misin ya??bu kadar kin we nefret duyuyosan ne işin var ki zaten?gerçi gülmek içindir muhtemelen..neyse.. ben bu gereksiz tepkiye bi anlam weremedim :018

Kullanıcı avatarı
_hasonowic_
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen _hasonowic_ »

ters999 yazdı:
_hasonowic_ yazdı:haha ne saçma şeyler tartışılıyo yaa..

abicim iyi misin ya??bu kadar kin we nefret duyuyosan ne işin var ki zaten?gerçi gülmek içindir muhtemelen..neyse.. ben bu gereksiz tepkiye bi anlam weremedim :018
ben kimseye bişi kusmadımki konu özentilik özentilik için konuştum.. bide burda özentilik hakkında yazmış olan birisini gördüm daha evvelden tanıdıım onun hakkında bişiler dedim...
sizde herşeyi kötüye yoruyosunuz canım... aaaa