Özenti, Özentilik...

Hayata ve yaşama dair ne varsa A'dan Z'ye de...
Kullanıcı avatarı
in_ven
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen in_ven »

angel_of_the_hell yazdı:ya işte o bahsettin şey örnek alma sınırlarında olursa tmm.. ama örnek almayı yiyip bitirio elemanlar... işte ondan sonra özentiye dönüşüo.. bence...
+1 yine :-D
The burden is mine... alone

Kullanıcı avatarı
Rock_N
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen Rock_N »

system_ yazdı:
angel_of_the_hell yazdı:ya işte o bahsettin şey örnek alma sınırlarında olursa tmm.. ama örnek almayı yiyip bitirio elemanlar... işte ondan sonra özentiye dönüşüo.. bence...
n konuşmuş beeee kopmuş yine bitteriiiim..sende ancaq +1 yaz başka bişi bilmee baq bitterimee nasıl konuşuo heheheeeeh :-D

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen angel_of_the_hell »

Rock_N yazdı:
system_ yazdı:
n konuşmuş beeee kopmuş yine bitteriiiim..sende ancaq +1 yaz başka bişi bilmee baq bitterimee nasıl konuşuo heheheeeeh :-D
ha ben konuşmuşum ha o... :006 .. önmli olan beyinler+gönüller bir olsun... :-D ..
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)
{Minno$um.. Pamuktun, bulut oldun..}

Kullanıcı avatarı
Rock_N
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen Rock_N »

angel_of_the_hell yazdı:
Rock_N yazdı:
system_ yazdı:+1 yine :-D
ha ben konuşmuşum ha o... .. önmli olan beyinler+gönüller bir olsun... :-D ..
bak yine konuştuu wallaa beyinler+gönüller filan..n diim yaa encılcımmm ben sanaaa..kıskananlar çatlasıın :010

Kullanıcı avatarı
KaRaMaRTi
Üye
Üye

Mesaj gönderen KaRaMaRTi »

az önce söyle bir kullanıcı galerine baktımda bana göre bu sitedeki kullanıcıların %80 i özenti...

Eskiden bir konu başlığı vardı özenti tayfaları diye ordada baya tartısılmıstı bu konu..

" Başkası olma Kendin ol böyle çok daha güzelsin "

Kullanıcı avatarı
in_ven
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen in_ven »

Rock_N yazdı:
system_ yazdı:
hee olm o edbyt parçalıo bn de n arasın :-D

Kullanıcı avatarı
albinoo
Üye
Üye

Mesaj gönderen albinoo »

bi özenti baþlýðý açýlmasý bile çok tuaf beea... özenen adam özensin dinlediðinden ötesi ne kadar önemli ki... :014 :003
bellirsizliklerin içinde belirlemeye çalýþtýðým hayatýma þimdi ebediyen belirsizlik vaad ediyorum

Kullanıcı avatarı
mahsen
Üye
Üye

Mesaj gönderen mahsen »

neyin özentisi bu ya kendimizi ne kadar sorguluyoruz da bu kelimeyi bu kadar rahat söyleyebiliyoruz.kim neyi kendi araştırmış hazmetmiş duyguları ve bilinciyle yapıyor? kendini kabul ettirememiş ve hayattan beklentilerini alamamış bir insandan ne bekleyebilirsiniz? neden ellerinden tutmak yerine yüz çevirip çok aşağılayıcı bir şeymiş muamelesi yapılıyor.siz ne kadar gerçeksiniz?
batıp çıkarken içimdeki bataklığa
kurutsam anlamınımı yitirir bir parçam
her bir adımda çırpınsamda
o kendi gibi mi kalmalı orada

Kullanıcı avatarı
Rock_N
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen Rock_N »

KaRaMaRTi yazdı:az önce söyle bir kullanıcı galerine baktımda bana göre bu sitedeki kullanıcıların %80 i özenti...

Eskiden bir konu başlığı vardı özenti tayfaları diye ordada baya tartısılmıstı bu konu..

kullanıcı galerisine bakıpta özenti olup olmadıınıu anlayabiliosun yani..helal olsun mübarek adamsın..ama saçmalamışsın bence..kaçkere görmüşlüüün var ne kadar sobetin vardaa profilinden nasıl birisi olduunu tahmn edebiliosun¿

Kullanıcı avatarı
sumuklubalgam
Üye
Üye

Mesaj gönderen sumuklubalgam »

artık sıkıyor belli yerden sonra bu kavramlar neden hepimiz ekdnimize bakmıyoruz???tabi bunu başarmak çok zor ama..

SamotH
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen SamotH »

yok lan beni tanıyo mesela karamartı görüştük geçen izmitte...hemen anladı valla özenti olduğumu ermiş lan bu herif ciddi diyom bak :016
ben bir hıyarım,her deliğe uyarım.

lp_fefurkan
Üye
Üye

Mesaj gönderen lp_fefurkan »

KaRaMaRTi yazdı:az önce söyle bir kullanıcı galerine baktımda bana göre bu sitedeki kullanıcıların %80 i özenti...

Başkasına özenti demek için bu kadar kasmaya gerek yok!!!bak ben kabul ediyorum ÖZENTİYİM!!!ama sen bunu profilime bakarak nasıl anlarsın bilmiyorum?? :023 :023 sadece ismim yazılı(furkan:tam bir özenti ismi demi??!!!) :023

Kullanıcı avatarı
in_ven
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen in_ven »

yavv n kkasıonuz insan önce kendine bakmalı özenmek ok ama kendi benlğnden farklılaşmak :023 özenirsin ama biyere kadardırr yane asıl şeyi kaybetmmlii :023

Kullanıcı avatarı
hopelesspsyhco
Üye
Üye

Mesaj gönderen hopelesspsyhco »

özenmek çok ta kötü bişe deildir aslında ama yapanlar abartıp işin profösürymüş gibi dawranmaya baslayınca insan sinirlenmeden edemio drum dağdan geldi bağdakini kowmaya benzio bi çok insan war öle oln giynmişine bakarsan en babacı rockçı weya bnzemek istediii sey gibi dolaşır ama özünde o olmadıktan sona öle yuapsa ne ya yarar bu da karakteristik özelli oturtamamıştır demektir..
kenDiMdEn gErİyE KaLn TeK ŞeY SeNn

Kullanıcı avatarı
hopelesspsyhco
Üye
Üye

Mesaj gönderen hopelesspsyhco »

özenmek çok ta kötü bişe deildir aslında ama yapanlar abartıp işin profösürymüş gibi dawranmaya baslayınca insan sinirlenmeden edemio drum dağdan geldi bağdakini kowmaya benzio bi çok insan war öle oln giynmişine bakarsan en babacı rockçı weya bnzemek istediii sey gibi dolaşır ama özünde o olmadıktan sona öle yuapsa ne ye yarar bu da karakteristik özelli oturtamamıştır demektir..atalarımız bosuna BAşKAsI olMa kEnDiL Ol demememişler mi demi ama
kenDiMdEn gErİyE KaLn TeK ŞeY SeNn

laciwert
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen laciwert »

bu konuda çok üzülüorum etrafımızda daha yaşları ufak metal müzil dinlemeyen ama o guruplarıı da kendilerii gibi yaşıoo zanneden 14 15 yaşındaki genelliklee kız çocuklarının ot çekip heroin kullanmasıı...
Your Song Of Eternity Has Lost Its Meaning

Kullanıcı avatarı
Rock_N
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen Rock_N »

kızlarr benceee siz işze özeniiinn nede olsa biz oturarak işemek zorunda deiliiss ayrıca işerken nişanda alabilioruss siz bunları yapamıosunusss heheheeee özenin bize beneee saten özeniosunusdaaaa :006 :-D :P

bu arada özentilik olayına farklı bi yön verdim n adamım ben yaaa :005

SamotH
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen SamotH »

Rock_N yazdı:kızlarr benceee siz işze özeniiinn nede olsa biz oturarak işemek zorunda deiliiss ayrıca işerken nişanda alabilioruss siz bunları yapamıosunusss heheheeee özenin bize beneee saten özeniosunusdaaaa :006 :-D :P

bana hemen nurtopu gibi aslan bi erkek oğlan doğur!!! DERHAL!!!

Kullanıcı avatarı
Rock_N
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen Rock_N »

SamotH yazdı:
Rock_N yazdı:kızlarr benceee siz işze özeniiinn nede olsa biz oturarak işemek zorunda deiliiss ayrıca işerken nişanda alabilioruss siz bunları yapamıosunusss heheheeee özenin bize beneee saten özeniosunusdaaaa :006 :-D :P

bana hemen nurtopu gibi aslan bi erkek oğlan doğur!!! DERHAL!!!
iide senin bisim tarafımızda olman gerekmiomuuuu :(

SamotH
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen SamotH »

dur isteğimi geri alıyorum.... ayakta işerken rekor denemesi esnasında doğuracaksın!!! heh tam oldu şimdi

Kullanıcı avatarı
Rock_N
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen Rock_N »

SamotH yazdı:dur isteğimi geri alıyorum.... ayakta işerken rekor denemesi esnasında doğuracaksın!!! heh tam oldu şimdi
istersen bide ağzımdan doğurayım...tamam geri aldım bennn lafımııı ben özeniorumm kızlaraaaa nasılda güsel doğuruolar öle bebecikleriii :-D

Kullanıcı avatarı
dmnlik
Üye
Üye

Mesaj gönderen dmnlik »

bosverin kim kime ozeniosa ozensin.siz kendinize ozenin cogu zaman....

laciwert
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen laciwert »

neyse bizene yaw kim ne istiosa veya kime özeniosa veya ne yapmak istiosa onu yapsın ...
Your Song Of Eternity Has Lost Its Meaning

Kullanıcı avatarı
Rock_N
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen Rock_N »

aslında bişilere özenmeden hayat olmaz...meselaa birisinin üzerinedki bişiyi görüoruzz beğenip gidip alıoruz bu özenmek olmuomu acab?? yada beğenmekmi...ne biliim ama bişi varki özenmek güzel bişi hele bide özendirmek ap ayrı bişey..!!!özenmek,özenilmek olmasaydı tarz die bişi olurmuydu??herkes bişeylere özenip bişeyler yapıo..bilmiorumda özenmek lasım özendirmek lasım kısacası...

Kullanıcı avatarı
kozmik_peri
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kozmik_peri »

bi süre sonra aman bu özenti sen özentisin ben özentiyim gençlik ölmüş gibi tartısmalara girmeme gereği duyuyosunuz zaten.. kim özenti kim değil umrunuzda olmamaya baslıyo ki bence birisinin karsısına geçip çok özentisiiinn ayy o ne biçim saç baş kılık kıyafet diyerek yapılan yorumlar özentilik olarak adlandırılan şeyden daha beter bi durum..
Istemedim uyanmayı bu soğuk uykudan. Cevapları aradim soruları sormadan. Düşürdüğün gölgeleri, düştuğün yerleri… kazıyorsan aklıma normal mi sence?