Terörle Mücadele

Hayata ve yaşama dair ne varsa A'dan Z'ye de...
Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

o herif hapisten çıksın dehap il binasına molotof kokteyl atmayan ne olsun a.q :( :010
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

Kullanıcı avatarı
issirganotununissirmiyani
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen issirganotununissirmiyani »

wolfali yazdı:o herif hapisten çıksın dehap il binasına molotof kokteyl atmayan ne olsun a.q :( :010
molotoflarına yardım ederim
issirganotununissirmiyani ''değişim başladı anı yaşa'' vodafone gibi oldu behh

Burhan_abi
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Burhan_abi »

Haydin erkekler askere ..
"Namazını kıl Ölüm gelmeden...!"

"Dünya hayatı bir oyun ve eğlenceden ibarettir.."

Kullanıcı avatarı
Müdavim Üye
Müdavim Üye

muha bakın burda bile ayaklanma çıktı artık ülkedeki durumu düşünün :(

Kullanıcı avatarı
TuGBiSH
Üye
Üye

Mesaj gönderen TuGBiSH »

ya ben sanmıorum ya bu iş bi şekilde önlenir yoksa iç çatışmaların ardı arkası kesilmez..o kadr şehit ailesi var vatan dostu var kalleşler bi yana..biz biraz gamsız bi millet portresi çizioruz markadır,şarkıcıdır,kız erketir vs gibi konular dışında baka bişeyden anlamayan çok boş beyinleri de içimizde barındıroruz ama milletçe sakladıımız milliyetçilik duygularımızda yok diil...hukuku alet etmesn şerefsizler ya!...midemi bulandıyor bu satılmışlık ya onca sehit düşen askerlerimizin kanı yerde kalıcak sucluları elini kolunu sallayarak dolasıcak..böle adalet mi olur ya!!

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

apoyu kimse salmaya cesaret edemez.esasında bunları haber etmekteki amaç da iç karışıklıklara zemin hazırlamakdır kanımca.gördüğünüz gibi haberi bile herkesi gaza getirdi serbest bırakılınca olacaklar şerefsizlerin işine yarar ama asla serbest kalmaz merak etmeyin.
o şerefsiz ölene kadar o zindanda öldükten sonrada cehennemde çekecek cezasını.

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

O zindanda da zaten yapıcağını yapıyor.Avukatlarıyla verdiği talimatlar la örgüt faaliyetini sürdürmeye devam ediyor.Orda da pek bi konforda adam.Bence o da çıkmak istemez ordan!

Kullanıcı avatarı
Müdavim Üye
Müdavim Üye

bence o şerefsizi 10 tane şehit anası 10 tane şehit eşinin eline verecekler cezasını çeker ozaman :x

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

KoRn_eR yazdı:O zindanda da zaten yapıcağını yapıyor.Avukatlarıyla verdiği talimatlar la örgüt faaliyetini sürdürmeye devam ediyor.Orda da pek bi konforda adam.Bence o da çıkmak istemez ordan!
çok doğru.dağdan daha raha ettiği kesin.ama yapacağımız bişey yok.ab ayağına bütün suçlular'a pek iyi davranılıyor.bu işin sonunu çok merak ediyorum şahsen.

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

Abi sorun bu ülkenin bir tavır koyamaması."Ben dedim oldu" diyemiyor.

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

o kadar kolay cıkacagını sanmıyorum.tsk'nın buna goz yumacagına ihtimal dahi vermiyorum...
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
TuGBiSH
Üye
Üye

Mesaj gönderen TuGBiSH »

issirganotununissirmiyani yazdı:bence o şerefsizi 10 tane şehit anası 10 tane şehit eşinin eline verecekler cezasını çeker ozaman :x
bu apo ilk yakalandıında ortaya şehit ailelerince atılan bi düşünceydi onlarda senle aynı fikir de..ben su an bıle hapiste o adamın cezasının islah edildiine ınanmıorum açıkcası coğu hukumluye göre cok daa ii kosullarda ceza cekıo...bence en agırı ona verilmeliydi ki bu ibret olsun.insan hakları ayağına elimizi kolumuzu bağlıo bazı şeyler ama adamın yaptıkları ve hala bıraktıı izlerin ülkemizi getırdığı duruma bakılırsa bence hata edıorz kaldıkı şiddete siddetle karsıyım ama bazı seylerin önune gecılmeli artık..acık konusmak gerek sözde insan haklarının arkasına bu denli ağır hükümlüler sadece Türkiyede saklanabılıo ve agır muamelere maruz kalmıo..ancak dier söz sahibi bize de baskı da bulunana devletler kendı devletlerine karsı yapılan buyuk saldırları suikastleri hiçte bıze dayattırdıkları sekılde insani sekılde karsılamıorlar.bu işin içinde onca dolap dönerken türkiyenın belini doğrultması oldukça güç maalesef...vatan millet sakarya muhabbetine götürüo olaylar bizi adeta..sonumuz hayır...

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

Saten tek güvencem de TSK dır benim bu ülkede.Kamuoyu anketlerindede en güvenilir kurumların başında geliyor..

Kullanıcı avatarı
TuGBiSH
Üye
Üye

Mesaj gönderen TuGBiSH »

KoRn_eR yazdı:Abi sorun bu ülkenin bir tavır koyamaması."Ben dedim oldu" diyemiyor.
kesinlikle!!...ama ne tsk nede toplum aponun serbestlııne göz yummaz yasa gectı mı bılmıorum sınavlar muhabeetıne uzak kaldım cok ama bende pek ihtimal vermıorum bence aksaklık sorun ya duzeltyılır yada iptal edılır.

Kullanıcı avatarı
balgam
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen balgam »

KoRn_eR yazdı:Saten tek güvencem de TSK dır benim bu ülkede.Kamuoyu anketlerindede en güvenilir kurumların başında geliyor..
+1.
"Angelo rotto//psykhe"::Ho affrontato quando lo avete lasciato...

Burhan_abi
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Burhan_abi »

Ya apoya dokunamazlar apoyu amerikalılar kendi elleri ile teslim etti Türkiye ye tabi ona dokunulmaması şartı ile ..
------------------------------------------------------------------------
Apo için MİT-CIA protokolü

Abdullah Öcalan'ın ele geçirilerek Türkiye'ye getirilmesinde, Türk gizli servisi MİT ile Amerikan gizli servisi CIA birlikte ve ortak operasyon yapacaklardır. Öcalan sağ olarak ele geçirilip adil bir şekilde yargılanacaktır.

ABD'nin teklifi 4 Şubat 1999 akşamı, CIA'nın Ankara temsilcisi, MİT'in resmi konutundaki randevusuna tam saatinde geldi. Amerikalı casus, MİT Müsteşarı Şenkal Atasagun'a, Öcalan'ın ortak bir operasyonla yakalanmasını öneriyor, ancak sağ olarak getirilip yargılanması konusunda güvence istiyordu.
Özel ekip kuruluyor Türkiye, Apo'nun Atina'da olduğunu 1 Şubat'ta öğrendi, Atina inkâr etti. CIA ile protokolün ardından MİT özel bir ekip hazırladı. Ekibe, PKK'yla mücadelede pek çok askerini şehit veren, K. Irak'taki Türkmen örgütlenmesinde görev alan asker kökenli bir MİT mensubu da dahil edildi.

Çağlar'a 200 bin dolar 5 Şubat'ta yedi kişilik ekibe uzun menzilli bir uçak aranmaya başlandı. İşadamı Cavit Çağlar'a ait jet uçağının aranan nitelikte olduğu saptandı. MİT Müsteşarı, Çağlar'ı arayıp, bir yurtdışı gezisi için uçağı kiralamak istediğini söyledi. Ücret olarak da 200 bin dolarda anlaştılar.
ABD vaz mı geçiyor? Hazırlıklar sürerken CIA yetkilisi, Şenkal Atasagun'a, Öcalan'ın Kenya'daki yerini bulamadıklarını söyledi. Yoksa Amerika vaz mı geçiyordu? Atasagun, "Öcalan Kenya'da Yunanistan büyükelçisinin evinde" dedi. Amerikalı, bu noktadan sonra geri dönemeyeceklerini anladı.
Uçakta Öcalan çekimi 10 Şubat'ta Türkiye'den ayrılan uçak 15 Şubat günü Nairobi'ye geçti. Öcalan uçağa girdiği andan itibaren videoyla kayıt yapıldı, toplam 90 dakikalık çekim gerçekleştirildi. Ancak Atasagun basına verilecek bölümleri bizzat montajlayıp yedi dakikaya indirdi..

Kaynak isteyenler : Özel mesaj atsınlar ..
"Namazını kıl Ölüm gelmeden...!"

"Dünya hayatı bir oyun ve eğlenceden ibarettir.."

Kullanıcı avatarı
yalnizgezen
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen yalnizgezen »

butun terorle ilgisi olanların ttttttttaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a.q
ben bir mülteciyim
kendi yüreğimden başka
sığınacak yerim yok yurdum yok
tüm kitapların arasında kurutulup saklanan
anılarla dolu bir yerdeyim....

Kullanıcı avatarı
ela
Üye
Üye

Mesaj gönderen ela »

apo çıkar çıkmaz bilemem ama içerde olması karakol baskınlarını yollara mayın döşenmesini ailesi asker olan çocukların saldırıya uğramasını engellemiyor yaşadığım yerde çatışmalar oluyor askerler şehit oluyor ve ne yazık ki bunun önüne geçemiyoruz ve sanırım geçemeyeceğiz
hayat beni savurdu yerden yere sen ezme!!!

anarshist
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen anarshist »

terör azaldıkça etkisimi büyüyor ne ?

Kullanıcı avatarı
e_s_r_a
Üye
Üye

Mesaj gönderen e_s_r_a »

haklı oLABİLİRSİN AMA zaten yaptıkları şey etki bırakmak diil mi
benim işte başka söze ne gerek...

anarshist
Üye
Üye
İletişim:

:) bizde onlardamı bir etki bıraksak ne ? KAFALARINA KAFALARINA :::::)))))

Kullanıcı avatarı
e_s_r_a
Üye
Üye

Mesaj gönderen e_s_r_a »

iyi fikir bak ama şiddet yok ya:))
benim işte başka söze ne gerek...

anarshist
Üye
Üye
İletişim:

ee şiddetsiz bu iş olmuyo ki :) kafalarında mor etki :)

Kullanıcı avatarı
dumanaddict
Üye
Üye

Mesaj gönderen dumanaddict »

onca şehit onca aile..yazık...doğuda eğitim olmazda yine o çocukları alıp dağa çıkaracaklar...halen oldugu gibi..Şanlıurfada öğretmenlerin açtığı bir dernek 100 çocugu okutmuş ve 67 si fen lisesine gitmiş,kalanlar anadolu lisesine ws..ama hala dağa çıkarılan çocuklar warmış geçen gün gidildi yani düşününn...eğitim kesinlikle şartt!
Rock bir müzik türü değil, bir hayat tarzıdır!

Kullanıcı avatarı
nitsilif
Üye
Üye

Mesaj gönderen nitsilif »

terör , sadece yasal olmayan kişilerin yaptığı birşey değil

ya bazı devletler kendileriyle nasıl mücadele edecek

Resmi terörizm'in başı israiL