Bitmeyen Roman...

Hayata ve yaşama dair ne varsa A'dan Z'ye de...
Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen angel_of_the_hell »

fernando babasını görme düşüncesiyle odayı şöyle bi taradı.. odada kendinden başka bikaç hemşire vardı sadece.. bi tanesi "sakin olun bay fernando.. sadece kontrol ediyoruz.." dedi..
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)
{Minno$um.. Pamuktun, bulut oldun..}

Kullanıcı avatarı
angelssmile
Üye
Üye

Mesaj gönderen angelssmile »

Fernando "buradan hemen gitmem lazım tamamlamam gereken çok önemli bir görev var." dedi ve hastane odasından koşarak ayrıldı. Hastane kapısının önünde karşısına...

Kullanıcı avatarı
bLiNd_
Üye
Üye

Mesaj gönderen bLiNd_ »

doktoru çıktı.. hasta(ha?)neden çıkmaması gerektigini söyledi.. onu geri yollamak için elinden geleni yaptı..

Kullanıcı avatarı
Zifiri
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Zifiri »

onu durdurmak zordu, doktoru hafif omuz darbesiyle iterek koşmaya devam etti. yalın ayak asfalt üzerinde koşarken doktora özür diledi.

Kullanıcı avatarı
bLiNd_
Üye
Üye

Mesaj gönderen bLiNd_ »

Ancak özür dilemesi gereken bir kişi daha vardı. Onun yanına bir an önce gidebilmek için sabırsızlandı.

Kullanıcı avatarı
Zifiri
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Zifiri »

ağzından hiç düşürmediği mızıkasını hastahanede unuttu, ne yapması gerekti? geriye gidemezdi fakat kalp atışları ritmini tutuyordu mızıkanın, içteydi, hissediyordu, geri dönüp alacak mıydı?
bunları düşlerken karşı yönden gelen hanımefendiye çarptı, bu ikinci özür dilemesi gereken değildi.

Kullanıcı avatarı
lauranthalasa
Üye
Üye

Mesaj gönderen lauranthalasa »

aklindan "neden neden neden ben?!" diye gecirirken yagan yagmurdan daha hizli kosmaya cabaladi ama yapamadi.Dizlerinin bagi cozuldu, oldugu yere yigilmamak icin birilerine tutundu,kim oldugunu bilmedigi ama suanda ona yardim edebilicek birileri olmasini deli gibi diliyordu.Kafasini kaldirip bakmaya cesaret edemiyordu,"ya ya ya o da beni birakip giderse" diye korktu yuzune bakmaktan ama yinede herseye ragmen denemleiydi bunu yapmaliydi.Gozlerini yerden kaldirip bakti ve "acaba bu o olabilir mi?" diye gecirdi icinden..

Kullanıcı avatarı
KRST
Üye
Üye

Mesaj gönderen KRST »

evet yıllar önce sebebsizce bırakıp giden..evet oydu ... ne yapmalıydı elini uzatıp yardımmı istemeli kalkıp gururluca karşıdında dimdik durmalımıydı neden şimdi gelmişti neden?