Ermeni Sorunu

Hayata ve yaşama dair ne varsa A'dan Z'ye de...
Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bloodline666 »

Papi yazdı:hepimiz ermeniyiz :025
hiçbir zaman ermeni olmayacağım bu zaman kadar yüzlerce belki binlerce şehit verdik ama hiçkimse 'Hepsimiz mehmetiz' diye bağırmadı bu yüzden ben ermeni değilim
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

Kullanıcı avatarı
MuHoS
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen MuHoS »

bende mehmetimm
Nerden Bilirdim HaYatın Önce SınAv Yapıp SoNra Ders Verdiğni...

Kullanıcı avatarı
keremo83
Üye
Üye

Mesaj gönderen keremo83 »

Ermenilerin soykırımı kabul ettirme arzusu manevi bir dava değil sonuçta amaçları bunu kabul ettirip Türkiyeyi uluslar arası mahkemede yargılatıp istediği tazminatı koparmak ve Türkiyenin kendilerini tanımasını sağlamak.Dünya bunların terörist olduğunu paris ve esenboğa saldırılarıyla gördü.Gördü ve kendi vatandaşlarınında ölmesine rağmen unuttu.Ve merak ediyorum 60 a yakın diplomatımız şehit edildiğinde kaç tane ermeni hepimiz türküz diye yakasına yazılar yazdı ve en acısı kaç vatandaşımız şehit diplomatlarımız için meydanlarda yürüyüşler yaptı?Dün yazmıştım bunu yine gönderme ihtiyacı duydum.

Kullanıcı avatarı
Sadeceucnokta
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Sadeceucnokta »

Forum Türkiyenin kücük bir kesiti adeta ibretle okuyorum yazılanları ...
Eskidendi, eskidendi, çok eskiden...

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

keremo83 yazdı:
Ermenilerin soykırımı kabul ettirme arzusu manevi bir dava değil sonuçta amaçları bunu kabul ettirip Türkiyeyi uluslar arası mahkemede yargılatıp istediği tazminatı koparmak ve Türkiyenin kendilerini tanımasını sağlamak.Dünya bunların terörist olduğunu paris ve esenboğa saldırılarıyla gördü.Gördü ve kendi vatandaşlarınında ölmesine rağmen unuttu.Ve merak ediyorum 60 a yakın diplomatımız şehit edildiğinde kaç tane ermeni hepimiz türküz diye yakasına yazılar yazdı ve en acısı kaç vatandaşımız şehit diplomatlarımız için meydanlarda yürüyüşler yaptı?Dün yazmıştım bunu yine gönderme ihtiyacı duydum.
kesinlikle...
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

Kullanıcı avatarı
lastgasp
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen lastgasp »

wolfali yazdı:
keremo83 yazdı:
kesinlikle...
ordaki yürüyüse katılanların arasındaki Türk lere diyecek birsey bulamıorum ..
milliyetlerinden ve vatan sevgilerinden süpheliyim .
...ne yazık ki......
dün söylediğim neyse ona inanıyorum . aslında ne söylediğimi tam bilmiyorum . ama ne düşündüğümü biliyorum . ve söylediğim şeyin o olduğunu varsayıyorum .

Kullanıcı avatarı
karpuz_agaci
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen karpuz_agaci »

fazla uzaga gitmeyin, gecen sene martta berlin de yuruyus oldu, alman parlamentosu "soykirimi" kabul etmesin diye.
avrupada 5 milyon turk yasio (berlinin yarisi zaten turk...), ve tas catlasa 5000 kisi geldi, ve bu hukumetten ve diyerlerinden destek gelmedi maalesef.turkiyedekilere birsey diyemiyorum, para sorunu, uzaklik felan.
peki reklamini, haberlerde birsey duydunuzmu? yoook, olmaz, ulkemiz uyanir neyder de baslarina is acar..

bir kadin ermeni bayrayila ustume ustume yurudu, bana "katiiiiiil" diye bagirdi neyse yuruyustekiler destek oldu, ama tek 5000 kisi ulkesi icin sorumluluk duyuyorsa simdiden vah vah diyorum...berlindeki iki uc ermeni hemen ayaklanabiliyorlar...

Kullanıcı avatarı
Papi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Papi »

kucuk bi olayda Ataturkculugu,laikliği koruyan,ülkesine söz ettirmeyen kişiler bir anda ermeni oldu.anlamak mümkün değil!hepimiz Hrant'ız pankartlarını anladım ama ermeniyiz ne demek!
büyüdük mü yani?büyüyünce her şeyin farklı olacağını biliyordum ama bu kadarını beklemiyordum.mesala beni hep seveceksin sanıyordum.

Kullanıcı avatarı
ex
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen ex »

Herkes bi yerlerden sallama meraklısı günümüz Türkiyesinde..."yani hajım amerika türkiyeye savaş açsa mna koruz hepsinin" " tabe olm ne zannediyon..." falan muhabbetler boş boş döner durur..gerek MiT gerek diğer gizli özneler kendilerini bi bok sanıp işte kendi çaplarında bişeler karıştırırlar...maksat laik demokratik düzen...ee nooldu...amerika türkiyeye savaş açsa ne olur...incirlikte türk subay tutuklayan amerika bizi yenemiyecek mi?...her şeye rağmen bir düzen şartsa bu düzeni korumak için doğru adımları kendi başına atmalı türkiye...onun bunun robottan ayaklarını kullanarak değil!...hiç bişeye girmesede olur bu ülke...

Hrant Dink konusuna gelince..işte karıştırılan mevzuatlar sonunda aslında kimine göre "salak"lık yapan bu adam...vatanında kalarak kendini kurban ilan etmiştir....biz ermenilerinde mna koduk olayı...oysa ermenilerin diil bizzat kendimizin mna koduk!...her neyse bazı kavramları tartışmamak gerek..hepimiz ermeniyiz lafınıu direkt olarak biz türk düşmanıyız olarak algılamayın...

Kullanıcı avatarı
Vampiria
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Vampiria »

bencede hepimiz ermeniyiz lafı yanlış yerlere çekiliyor bundan bende rahatsızlık duyuyorum.
Ben Kendi Kalbimin Vampiriyim Hiç Bitmeyen Kahkahaları Yüzünden Ayıplanan Gülmeyi Unutmuş Büyük Lanetlilerden Biri...

Kullanıcı avatarı
issirganotununissirmiyani
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen issirganotununissirmiyani »

Katranı kaynatmakla olur mu şeker, cinsi bozuk olan cinsine çeker
issirganotununissirmiyani ''değişim başladı anı yaşa'' vodafone gibi oldu behh

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

issirganotununissirmiyani yazdı:Katranı kaynatmakla olur mu şeker, cinsi bozuk olan cinsine çeker
yok artık daha neler...
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Sözde Soykırım Tasarısı ABD Temsilciler Meclisi'nde
Washington (AA) - Sözde Ermeni soykırım iddialarının, ABD Kongresinin alt kanadında tanınmasını öngören tasarı, Temsilciler Meclisine resmen sunuldu.

Ermeni lobisinin önde gelen isimlerinden Demokrat milletvekilleri Adam Schiff ve Frank Pallone ve Cumhuriyetçi milletvekilleri George Radanovich ve Joe Knollenberg tarafından sunulan tasarı, 435 üyeli Temsilciler Meclisinde halen 140'dan fazla üyenin destek imzasını taşıyor.

Konuyla ilgili düzenlenen basın toplantısında, Pallone, "soykırımın" tanınmasının artık zamanın geldiğini ileri sürerek, Temsilciler Meclisinin yeni Demokrat Başkanı Nancy Pelosi'nin de bu yaklaşımı desteklediğini kaydetti ve "bunu şanlı bir durum" olduğunu iddia etti.

Milletvekillerinden Schiff, tasarının geçmesi için uygun bir ortamın bulunduğunu, ancak bunun kolay olmayacağını, çünkü tasarının kabulünü engellemeye çalışan çevrelerin ellerinden geleni yapacağını söyledi.

Milletvekillerinden Pallone, "Biz de geçmişte Kızılderilileri soykırıma uğrattık. Bunlar her toplumda olabiliyor" dedi.

Bu arada, İstanbul'da geçen günlerde öldürülen gazeteci Hrant Dink'in soykırım iddialarının yabancı parlamentolarda tanınmasının, Türkiye'deki tartışma ortamına zarar verdiğini dile getirdiğinin hatırlatılması üzerine, Schiff, kendilerinin Türkiye'ye değil ABD halkına karşı sorumlu olduklarını söyledi.

Türkiye'yi, ABD'nin müttefiki olarak nitelendiren Schiff, tasarının kabulünün kısa dönemde Türk-Amerikan ilişkilerine olumsuz etkileri olabileceğini, ancak zamanla bunun geçebileceğini savundu. Schiff, "Türkiye'nin hassasiyeti tasarının kabulüne engel olmamalı. 'Soykırım' gerçeğini ihmal edemeyiz. Türkiye'nin de bununla uzlaşması gerek" dedi.

Knollenberg, konuya ilişkin olarak ABD Dışişleri Bakanlığının yaklaşımını eleştirirken, Radanovich de tasarının kabulünün "Türkiye'nin de yararına olacağını" iddia etti.

Tasarı, bugün resmen sunulmasının ardından, Temsilciler Meclisinin dışişleri komitesinin gündemine girecek. Tasarının bu komitede gelecek haftalarda görüşülüp, oylanması bekleniyor.

Tasarı burada kabul edilirse, Temsilciler Meclisinin genel kuruluna ulaşacak ve üzerinde oylama yapılıp, yapılmaması başkan Pelosi'nin inisiyatifine kalacak.

mynet
ya bunlar hakkaten neyi kabul edecekmişik ya birde utanmadan soykırım gerçeği diyorlar ya :007
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

Kullanıcı avatarı
Müdavim Üye
Müdavim Üye

abd nin nagazaki ve hiroşimada yaptıkları ne oluyor oyunmu allahım sen aklıma mukait ol

Kullanıcı avatarı
asemez
Üye
Üye

Mesaj gönderen asemez »

Fransa, cezayir'deki 3 milyon müslümanı katletti..pek ne oldu?.. neden Fransa bizler gibi gündeme gelmedi?..çünkü Fransa bu olayı ne tınladı ne de medyaya yansıttı...kendiine güvenen bir duruş çizdi
Oysa Türkiye'deki bir ermeni "Bize soy kırım yapıldı, cart curt ..." dese hemen bizimkiler de "nasıl olur?..biz kimseye soy kırım yapmadık!!...yalan, sipekülasyon bunlarr.." derler bağırıp çağırırlar ve elerinde Türk bayraklarıyla çıkarlar mitingeee...bu durumda da bizler diğer milletlerin gözünde gülünç duruma geldik
Şimdi siz olsanız hangisinin haklı olduğuu söylersiniz? Durmadan bağırıp çağıran birinin mi yoksa kendinden emin birinin mi? yorum sizin..

bunun yanı sıraa neden her yerde ermeni sorunu taslakları kabul ediliyor?sebebi de yaşadığımız Türkiye'yi kötülemek amacıyla yapılıyor
yani ya kendimize güvenip konuşmayız yada çok konuşuruz ve alçalırız!!!!
En son asemez tarafından 31 Oca 2007 15:42 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
Müdavim Üye
Müdavim Üye

düşünce özgürlügünde de belirttigim bir haberi aktarayım
komplo teorilerine alışkın bir ülke olarak bir yazı okudum

okumanızı tavsiye ederim

19 Ocak'ta Hrant Dink'in 4 kurşunla öldürülmesinin ardından Türkiye'nin asıl sorunları unutuldu ya da bilinçli olarak unutturlamak istendi.

1-Kerkük, Musul ve Türkmen katliamı unutuldu.

2- PKK terörü ve sınırötesi operasyon konuşulmaz oldu.

3-Kıbrıs, AB dayatmaları ve Ermeni isteklerini hükümet unuttu.

4- Cumhurbaşkanlığı ve genel seçimler artık gündemden düştü.

İÇERDE ve dışarda önemli gelişmelerin yaşandığı şu sıralarda Hrant Dink cinayeti dışındaki diğer ülke meseleleri artık hem medyada hem de hükümet kanadında rafa kaldırıldı. Ülkede sıcak bir şekilde tartışılan konuların bu cinayet dolayısıyla üstünün örtülmesinin gelecekte Türkiye'ye büyük sorunlar yaratacağında herkes hemfikir.

ÜLKENİN geleceğini yakından ilgilendiren ABD'nin İran'a saldırma olasılığı, yaklaşan cumhurbaşkanlığı seçimi,Kıbrıs'ta yaşanan tehlikeli süreç, Kerkük referandumu, Irak, terör ve ABD'de sözde soykırımın tanınmasını öngören tasarının bu ay sonunda Kongre'ye sunularak kabul ettirilmek istenmesi gibi konular da dondurulmuş durumda.

19 Ocak'ta Hrant Dink'in 4 kurşunla öldürülmesinin ardından Türkiye'nin asıl sorunları unutuldu ya da unutturlamak istendi.İçerden ve dışardan önemli gelişmelerin yaşandığı şu sıralarda Hrant Dink cinayeti dışındaki diğer ülke meseleleri artık hem medyada hem de hükümet kanadında rafa kaldırıldı.Hrant Dink'in öldürülmesi ile beraber başlayan süreçte ülke yönetiminin tüm dikkatlerini bu cinayete çevirmesine neden oldu.

Unutulan 4 önemli konu

Türkiye'nin önünde duran ve ülkenin geleceğini hayati derecede etkileyebilecek konular konuşulmaz oldu:

1-Kerkük ve Türkmen katliamı unutuldu.

2- PKK terörü ve sınırötesi operasyon konuşulmaz oldu.

3-Kıbrıs peşkeşi, AB dayatmaları ve Yavruvatan'daki son gelişmeler hasıraltı edildi

4- Cumhurbaşkanlığı ve genel seçimler artık gündemden düştü.

Sorunlar büyük

Ülkede sıcak bir şekilde tartışılan konuların bu cinayet dolayısıyla üstünün örtülmesinin gelecekte Türkiye'ye büyük sorunlar yaratacığında herkes hemfikir.Kongre'den sözde Ermeni soykırımının tanınması için lobi çalışmalarını yoğunlaştırdı.Kıbrıs'ı, Kerkük'te yaşanan tehlikeli süreci ve sessiz sedasız Meclis'ten geçirilen ve Türkiye'den çıkarılan petrolü 50 yıllığına yabancı şirketlere devretmeyi öngören Türk Petrol Kanunu ise tamamen görmezden geliniyor. Ancak, üstü örtülen konular bununla da bitmiyor. Ülkenin geleceğini yakından ilgilendiren ABD'nin İran'a saldırma olasılığı, yaklaşan cumhurbaşkanlığı seçimi, Filistin, Irak ve ABD'de sözde soykırımın tanınmasını öngören tasarının bu ay sonunda kongreye sunularak kabul ettirilmek istenmesi gibi konular da dondurulmuş durumda.

Türkiye'ye yerleştirilecek Patriotlar

Öte yandan ABD'nin Basra Körfezi'ne yaptığı askeri yığınak, ABD'nin İran'a saldırma olasılığının yakın bir gelecekte mümkün olduğunu gösteriyor. Ancak, Irak işgali sırasında 1 Mart Tezkeresi'nin TBMM'de reddedilmesi dolayısıyla Türkiye topraklarını kullanamayan ABD'nin İran'a yapacağı saldırıda mutlaka Türkiye topraklarını kullanmak istediği söyleniyor. Hava savunma sistemi kapsamında Türkiye ve İsrail'e patriot füzeleri yerleştirmek isteyen ABD'nin Türk hükümetiyle gizli pazarlıklar yürüttüğü de gelen haberler arasında. ABD'nin Türkiye topraklarını kullanmak istemesindeki bu ısrar ve Türk hükümetinin bunu kabul etme eğiliminde olması ise, Türkiye ve İran'ın savaştırılmak istenmesi olarak yorumlanırken, böyle bir gelişmenin yaşanmasının güçlü bir olasılık olduğu da dile getiriliyor.
ORTADOGU GAZETSİ

Kullanıcı avatarı
v00d00
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen v00d00 »

aynı şeyi yazmışım :P
En son v00d00 tarafından 31 Oca 2007 19:16 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
everybody knows what the blues is all about ;
it's a pain you can't live with
it's a woman you can't live without...

Kullanıcı avatarı
v00d00
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen v00d00 »

bloodline666 yazdı:
hiçbir zaman ermeni olmayacağım bu zaman kadar yüzlerce belki binlerce şehit verdik ama hiçkimse 'Hepsimiz mehmetiz' diye bağırmadı bu yüzden ben ermeni değilim
"şehitler ölmez vatan bölünmez"

bu slogan her şehit cenazesinde aynı heyecanla atılıyor...

ayrıca ilkokulda hergün "ne mutlu türküm diyene" diyerek derse başlıyoduk bilmem hatırlar mısın??

ermeni olmak yada türk olmak neyi değiştiriyo bunu anlıyamıyorum? yani bunu gururla savunuyoruz!! ne mutlu türküm diyene!! peki nedir bana eklenen şey? tamam dnam biraz farklı, dolaylı olarak kafatasım da farklı. ama bilincimi etkileyen nedir? beni ben yapan şey dünya görüşümse ırkımın türk, kürt yada ermeni olması olması dünya görüşüme ne gibi bi etkide bulunabilir ki?
everybody knows what the blues is all about ;
it's a pain you can't live with
it's a woman you can't live without...

Kullanıcı avatarı
Sadeceucnokta
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Bu slogan ve bu yürüyüş biraz farklı bir yürüyüş düşünün yürüyüşe katılan hiçbir kimsede Türk bayrağı yok ve bu kadar kısa sürede bu kadar kişi nasıl toplandı ki bunlar sivil halk ise ? ve biz millet olarak milli meselerde tepkimizi bayraklarla gösteririz asker yolculamada milli bir maçta düğünde sünnette şehit cenazelerinde faili mechul aydın cinayetlerinde ... Parti ve dernek baskanları bile bir yürüyüs yada gösteri yapacaklarında en az br hafta 10 gün önceden davetiye ve haber yolluyorlar katılacak olanlara tüm bu verileri düsününce bu sloganın masum oldugunu sanmıyorum ne derseniz deyin geri kafalı deyin yobaz deyin faşist deyin ama bu gösteri ve bu slogan masum degil ! Birisi bu yürüşü bilerek ve kasten planladı düğmeye bastı yürüyüscü dublörler yola çıktı .. Hepimiz Hrantız sloganına bir diyecegim yok bundan önceki faili mechullerde de hepimiz ugur mumcuyuz denmişti.. Ama böyle bir hassas zamanda hepimiz ermeniyiz denmesinden azıcıkta olsa süphelenmek gerekir zaten bu slogandan sonra ülkede yasananlarda bunun göstergesi..

Bir başka aklıma takılan konu bu olaydan önce Trabzonda öldürülen papaz santoroda neden böyle bir eylem olmadı ?

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Bedirhan yazdı:Bu slogan ve bu yürüyüş biraz farklı bir yürüyüş düşünün yürüyüşe katılan hiçbir kimsede Türk bayrağı yok ve bu kadar kısa sürede bu kadar kişi nasıl toplandı ki bunlar sivil halk ise ? ve biz millet olarak milli meselerde tepkimizi bayraklarla gösteririz asker yolculamada milli bir maçta düğünde sünnette şehit cenazelerinde faili mechul aydın cinayetlerinde ... Parti ve dernek baskanları bile bir yürüyüs yada gösteri yapacaklarında en az br hafta 10 gün önceden davetiye ve haber yolluyorlar katılacak olanlara tüm bu verileri düsününce bu sloganın masum oldugunu sanmıyorum ne derseniz deyin geri kafalı deyin yobaz deyin faşist deyin ama bu gösteri ve bu slogan masum degil ! Birisi bu yürüşü bilerek ve kasten planladı düğmeye bastı yürüyüscü dublörler yola çıktı .. Hepimiz Hrantız sloganına bir diyecegim yok bundan önceki faili mechullerde de hepimiz ugur mumcuyuz denmişti.. Ama böyle bir hassas zamanda hepimiz ermeniyiz denmesinden azıcıkta olsa süphelenmek gerekir zaten bu slogandan sonra ülkede yasananlarda bunun göstergesi..

Bir başka aklıma takılan konu bu olaydan önce Trabzonda öldürülen papaz santoroda neden böyle bir eylem olmadı ?

çünkü bu cinayet aylarca önceden belirlenmiş ve olması kaçınılmaz bir hal almış artık baksanıza emniyet bile bir önlem almamaış yada almalarına izin verilmemiş bir türlü ondan sonrada bu olay oluyor seninde dediğin gibi garanti birşeyler var

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

v00d00 yazdı:
bloodline666 yazdı:
"şehitler ölmez vatan bölünmez"

bu slogan her şehit cenazesinde aynı heyecanla atılıyor...

ayrıca ilkokulda hergün "ne mutlu türküm diyene" diyerek derse başlıyoduk bilmem hatırlar mısın??

ermeni olmak yada türk olmak neyi değiştiriyo bunu anlıyamıyorum? yani bunu gururla savunuyoruz!! ne mutlu türküm diyene!! peki nedir bana eklenen şey? tamam dnam biraz farklı, dolaylı olarak kafatasım da farklı. ama bilincimi etkileyen nedir? beni ben yapan şey dünya görüşümse ırkımın türk, kürt yada ermeni olması olması dünya görüşüme ne gibi bi etkide bulunabilir ki?

bak beni iyi dinle binlerce şehit verdik ama o şehit cenazelerinde bulunan vatandaşlarımızı toplasan hrantın cenazesindeki gibi olmadı buda beni rahatsız ediyor bir yerde hrant ölsün biryerde de bir şehit verilsin bu memlekette sen garanti olarak hrantın cenazesine gidersin ama sen böyle devam et çünkü senin ermeni olman birşeyi değiştirmiyor yanlış okumadıysam

Kullanıcı avatarı
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Hrant DINK'in ölümünden sonra yaşananların ardından, VATAN'ı için (adını
bile sonradan öğrendiğim) DİYARBAKIR Lice'de şehit olan
J.Komd.Astsb.Kd.Çvş.Kadir AYDIN'a ithafen yazılmıştır. Ruhun şad olsun.
EY KOCA DÜNYA BEN DE ÖLDÜM
Ey koca dünya ben de öldüm,
Belli ki hiç birinizin haberi yok,
Hem de DİNK'ten sadece bir gün önce,
Ama sen ne duydun, ne gördün, ne de umursadın...
Ölümümden hemen sonra kameralar gelmedi oraya.
Halk'ta toplanmadı ellerinde karanfil ve mumlarla,
Hiçbir devlet büyüğü ve Amerika da kınamadı ölümümü, Ve yazmadılar adımı
mezar taşımdan aşka, hiçbir yere...
Halbuki benim adım öz ve öz Türkçe idi, "Kadir AYDIN"
Okunması, söylenmesi ve yazılması onunkinden daha kolaydı,
Ama anmadı beni babamdan gayrı kimse, onu andıkları gibi,
Ve
yazılmadı başka hiçbir yere adım, anamın yüreğinden başka...
Ben gencecik fidandım, daha hiç tomurcuk vermemiş,
Ve soldurdular beni Lice'de, hayatımın baharında,
Beni de vurdular, ben de öldüm, bilmem duydunuz mu? Ama Bulamadılar beni
vuranları 32 saatte, elki de hiç aramadılar...
Ben kendi vatanımda, vatanımı vatansızlardan korumak için öldüm,
Ben Türk'tüm, adım Türkçe, ama öğrenemedi adımı hiç kimse,
Bir kez bile manşet de olamadım ya o gül yüzümle gazetelere,
İşte EY KOCA DÜNYA BEN ASIL O GÜN ÖLDÜM...

alıtıdır

Kullanıcı avatarı
Sadeceucnokta
Müdavim Üye
Müdavim Üye

En son mesajlarda da görüldüğü gibi Düsünce özgürlüğü ve ermeni soykırımı konuları birbirne girmiş bulunmakta biraz daha dikkat ..!!!

En son mesaj güzel duygusal bir şiir ama yeri burası degil !

Burası olabilir ..
http://www.rocktr.com/modules.php?name= ... pic&t=5064

Kullanıcı avatarı
Müdavim Üye
Müdavim Üye

son atılan post lara göre gönderdim :) saol uyarın için

Kullanıcı avatarı
Sadeceucnokta
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Son atılan postlar benide bir kaç kez yanılttı zaten.. Bu vesile ile bir kez daha tekrar edeyim..

Arkadaslar !
En son mesajlarda da görüldüğü gibi Düsünce özgürlüğü ve ermeni soykırımı konuları birbirne girmiş bulunmakta biraz daha dikkat ..!!!