"Beni de mahkum et Fransa!" kampanyası başlatılıyo

Hayata ve yaşama dair ne varsa A'dan Z'ye de...
dead_or_alive
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen dead_or_alive »

Resim

Kullanıcı avatarı
hi_fi_girl
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen hi_fi_girl »

evet işte bu sayı.. açık açık yayınlamışlar utanmazlar...
nefretim coştu :007

Kullanıcı avatarı
kindmonster
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen kindmonster »

ne kadar fransız varsa ta .koyim hepsinin!!!
İşsizlik başa bela,kahrolsun bankalar..

Kullanıcı avatarı
whatsername
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen whatsername »

Fransız mahkemesi, Türk tezlerine yer verdiği ve Ermeni soykırımını reddettiği gerekçesiyle Ermeni dernekleri tarafından mahkemeye verilen Quid Ansiklopedisi’nin objektif bilgi yayınladığı kararına vardı. Mahkeme, "Ermeni soykırımını tarafsız yansıtmıyorlar" diye ansiklopedi editörlerine verilen 1 Euro’luk para cezasını da bozdu.

PARİS İstinaf Mahkemesi, Türk tezlerine yer verdiği ve Ermeni soykırımını reddettiği gerekçesiyle Fransa’daki Ermeni dernekleri tarafından mahkemeye verilen Fransız Quid Ansiklopedisi’nin 2003 yılı sayısında Ermeni soykırımını inkar etmediği ve ansiklopedinin objektif bilgi verdiği kararına vardı. Ansiklopediyi çıkaran Robert Laffont yayınlarının, daha önce aleyhlerinde alınan kararı temyiz ederek, davanın Paris İstinaf Mahkemesi’nde görülmesini istemeleri üzerine evvelki akşam gerçekleşen duruşmada Mahkeme, Türk tezlerine yer verdiği ve Ermeni soykırımını reddettiği gerekçesiyle Fransa’daki ’Ermeni Davasını Savunma Komitesi’, ’Suçluyorum’ ve ’Hafıza 2000’ gibi Ermeni dernekleri tarafından mahkemeye verilen Fransız Quid Ansiklopedisini haklı bularak başkalarının görüşlerine yer vermekten sorumlu tutulamayacağını kararına vardı.
Lasciate mi cantare

Kullanıcı avatarı
Sadeceucnokta
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Sadeceucnokta »

Bu kampanyanın akibeti ne olmuştur ?
Eskidendi, eskidendi, çok eskiden...