Gündem

Hayata ve yaşama dair ne varsa A'dan Z'ye de...
Kullanıcı avatarı
Lord_Of_Darkness
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Lord_Of_Darkness »

demek istediğim o zaten yani de uzantısını engellemişler peki org,se,com ve diğer uzantılar ne olacak...offf offf ne diyebilirizki başka...Birileri TTNET te çalışanlara okuma yazma yani internet dili öğretsin yahu sivri zekalı vatandaş ne olacak
Sev Beni Besle Beni Asla Terketme beni...

Kullanıcı avatarı
issirganotununissirmiyani
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen issirganotununissirmiyani »

Türkiye'yi "Diyarbakır'a karışmakla" tehdit eden Iraklı Kürt lider Mesud Barzani'ye karşı Ankara'da Kerkük mitingi yapılacak. Kerkük konusunda Türk kamuoyunun hassasiyetini ortaya koymak amacıyla Irak Türkmen Cephesi'nin aldığı karar doğrultusunda 28 Nisan'da yapılacak miting 13.00'te başlayacak. Çeşitli sendika ve sivil toplum kuruluşlarının da desteklediği mitinge katılanlar, Tandoğan Meydanı'ndan Anıtkabir'e yürüyecekler.

son günlerde slogan atmaya alışmış halkımızı mitingdede görmek isteriz :)
issirganotununissirmiyani ''değişim başladı anı yaşa'' vodafone gibi oldu behh

Kullanıcı avatarı
Lord_Of_Darkness
Üye
Üye
İletişim:

Umarım işe yarar yada bazıları yine derki "Madem Türksün Göster Ürksün"

:)

ama
son günlerde slogan atmaya alışmış halkımızı mitingdede görmek isteriz
bunu demeseydin keşke...niye dersen alışılmışlık değilde haklarımızı aramak,Türkiye Türklerindir demek gibi kavramlara getirseydin keşke :)

umarım bazı merciileri etkiler...

Kullanıcı avatarı
kindmonster
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen kindmonster »

issirganotununissirmiyani yazdı:Türkiye'yi "Diyarbakır'a karışmakla" tehdit eden Iraklı Kürt lider Mesud Barzani'ye karşı Ankara'da Kerkük mitingi yapılacak. Kerkük konusunda Türk kamuoyunun hassasiyetini ortaya koymak amacıyla Irak Türkmen Cephesi'nin aldığı karar doğrultusunda 28 Nisan'da yapılacak miting 13.00'te başlayacak. Çeşitli sendika ve sivil toplum kuruluşlarının da desteklediği mitinge katılanlar, Tandoğan Meydanı'ndan Anıtkabir'e yürüyecekler.

Her türlü hazırız be.Barzani .ezevenginin anasınıda,alnınıda karıştırırız. yiyorsa gelip burda konuşsun .mına goduğum :007
İşsizlik başa bela,kahrolsun bankalar..

Kullanıcı avatarı
Lord_Of_Darkness
Üye
Üye
İletişim:

kindmonster yazdı:
issirganotununissirmiyani yazdı:Türkiye'yi "Diyarbakır'a karışmakla" tehdit eden Iraklı Kürt lider Mesud Barzani'ye karşı Ankara'da Kerkük mitingi yapılacak. Kerkük konusunda Türk kamuoyunun hassasiyetini ortaya koymak amacıyla Irak Türkmen Cephesi'nin aldığı karar doğrultusunda 28 Nisan'da yapılacak miting 13.00'te başlayacak. Çeşitli sendika ve sivil toplum kuruluşlarının da desteklediği mitinge katılanlar, Tandoğan Meydanı'ndan Anıtkabir'e yürüyecekler.

Her türlü hazırız be.Barzani .ezevenginin anasınıda,alnınıda karıştırırız. yiyorsa gelip burda konuşsun .mına goduğum :007
ehe yavaş yahu :D ama bi savaş cıksada kurtulsak yahu :)

Kullanıcı avatarı
issirganotununissirmiyani
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen issirganotununissirmiyani »

Lord_Of_Darkness yazdı:Umarım işe yarar yada bazıları yine derki "Madem Türksün Göster Ürksün"

ama
bunu demeseydin keşke...niye dersen alışılmışlık değilde haklarımızı aramak,Türkiye Türklerindir demek gibi kavramlara getirseydin keşke :)

benim orda dediklerim Cumhuriyet mitinginde olanlar değil dün Hepimiz Hristiyaniz diyenler ve onun benzeri slogan atanlar
issirganotununissirmiyani ''değişim başladı anı yaşa'' vodafone gibi oldu behh

Kullanıcı avatarı
Lord_Of_Darkness
Üye
Üye
İletişim:

issirganotununissirmiyani yazdı:
Lord_Of_Darkness yazdı:Umarım işe yarar yada bazıları yine derki "Madem Türksün Göster Ürksün"

ama

benim orda dediklerim Cumhuriyet mitinginde olanlar değil dün Hepimiz Hristiyaniz diyenler ve onun benzeri slogan atanlar
Tamam işte dedim yaa :) Madem Türksün Göster Ürksün diye haklısın cnaım tabikide :)

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

Rapidshare.de 'de de bir sorun gozukmuyor?
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
kindmonster
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

23 nisan geliyor.yarından sonra 3 gün tatilim var.euehueheuheuh:)

Kullanıcı avatarı
stigma_26
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen stigma_26 »

evet tatil... herkes evine gidiyor,ama ben gidemiyorum :( 8gün sonra sýnavým var ve ona çalýþmam lazým... sabýýýýýr :(
That's me in the corner...

Kullanıcı avatarı
Vampiria
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Vampiria »

sonunda evimdeyim evimi özlemişim ya :)
Ben Kendi Kalbimin Vampiriyim Hiç Bitmeyen Kahkahaları Yüzünden Ayıplanan Gülmeyi Unutmuş Büyük Lanetlilerden Biri...

Kullanıcı avatarı
houseofholy
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen houseofholy »

her gün yeni bir gerginlik yaşıyoruz; olayların boyutları büyümeye başladı. 3 misyonerin öldürülmesinin ardında büyük abiler var mı, azınlık cinayetleri birbiriyle bağlantılı mı soruları doğal olarak soruluyor. çocuklar cinayet işliyor hiç acımadan ve bunu ülkesi, dini için yaptığını savunuyor. farklılıklara karşı tahammülsüzlük had safhada. ancak olayların bu noktaya gelmesi hiç şaşırtıcı değil. bakalım daha neler göreceğiz.
herşey onun içinde, o herşeyin dışında..

Kullanıcı avatarı
veronique
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen veronique »

eksi sozlugun kapatılmasıyla ilgili avukat olarak gorev yapan kanzuk'un yaptıgı acıklama:

sayın sözlük yetkilileri ve ilgilileri,

eyüp 3. asliye hukuk mahkemesi bugün yapmış olduğu tedbire itiraz duruşmasında başvurumuzu haklı ve yerinde görerek http://sozluk.sourtimes.org adresi için almış olduğu yayın durdurma kararını kaldırmıştır.

tedbir kararı sadece "adnan oktar'ın kişilik haklarını zedeleyici başlıkların yayınlarının durdurulması" şeklinde düzeltilmiştir.

karar bu haliyle yazılır yazılmaz türk telekom'a tebliğ edilecektir. yarın içinde konunun tamamen halledileceğini tahmin ediyorum.

bu süreç içerisinde ilgi ve desteğini benden ve ekşi sözlük' ten esirgemeyen herkese teşekkür ederim. bundan sonra umarım bu tür orantısız kararlar alınmaz. mesajlarına cevap veremediklerimden de buradan özür dilerim, hepsini tek tek okudum, dikkate aldım.

Kullanıcı avatarı
RapunZelle
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen RapunZelle »

çok güzel bi haber bu ! hergün mutlaka girdiğim ve bi sürü bilgiden yararlandığım bi site ekşi ... eksikliğini hissettim bi kaç gündür ..
"...Let me drown within this river, let me drown in this deep silence...

Kullanıcı avatarı
houseofholy
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

söz konusu adnan oktar olursa akan sular durur. öyle bir şahsiyetin kişilik haklarını zedelemek kimin haddine.. internet bağlantısını toptan kesmediklerine sevinmek lazım..

bir de avukatın yaptığı açıklamada şöyle bir ifade var: umarım bu tür orantısız kararlar alınmaz.. orantısız karar ne demek??

Kullanıcı avatarı
veronique
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

houseofholy yazdı:söz konusu adnan oktar olursa akan sular durur. öyle bir şahsiyetin kişilik haklarını zedelemek kimin haddine.. internet bağlantısını toptan kesmediklerine sevinmek lazım..

bir de avukatın yaptığı açıklamada şöyle bir ifade var: umarım bu tür orantısız kararlar alınmaz.. orantısız karar ne demek??
bi iki kisinin yaptıgı hata yuzunden butun siteyi kapatmak gibi sacma ve hukuka bile aykırı olan kararlar demek istemis orda galiba :)

Kullanıcı avatarı
houseofholy
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

veronique yazdı:
houseofholy yazdı:söz konusu adnan oktar olursa akan sular durur. öyle bir şahsiyetin kişilik haklarını zedelemek kimin haddine.. internet bağlantısını toptan kesmediklerine sevinmek lazım..

bi iki kisinin yaptıgı hata yuzunden butun siteyi kapatmak gibi sacma ve hukuka bile aykırı olan kararlar demek istemis orda galiba :)
'orantısız' halk tabiriyle saçma demek oluyor o zaman :010

Kullanıcı avatarı
veronique
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

houseofholy yazdı:
veronique yazdı:

'orantısız' halk tabiriyle saçma demek oluyor o zaman :010
eh onun gbi.. sonucta resmi gorevde bulunan bi avukatın sacma demesi cok yanlıs kacardı :)

Kullanıcı avatarı
kindmonster
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

İŞ ARAMAK VE MUTLU SONA ULAŞMAK ZORLU BİR SÜREÇTİR

Öncelikle ne aradığımızı bilmemiz önemlidir. Ardından, ne zaman, nerede ve nasıl aramalıyız sorularına cevap vermeliyiz. Kiminle sorusu ise kendi başına çok yüklü bir sorumluluğu beraberinde getirir.
İşte 1. Ulusal Kariyer Panayırı, mesleğimizdeki arayışlarımızda NE, NE ZAMAN, NEREDE, NASIL sorularını cevaplamamızı ve KİMİNLE yola çıkacağımız konusunda en doğru kararı vermemizi sağlayacak Türkiye’nin en geniş platformu olarak 24 – 25 Nisan 2007 tarihlerinde İstanbul, Harbiye Askeri Müze’de gerçekleşiyor;

İŞ ARAYAN ve İŞVEREN bu platformda buluşuyor.

Sizleri iş aramanın püf noktalarını, doğru meslek seçiminin inceliklerini, doğru personel ile buluşmayı ve sonunda hem işveren hem de iş arayan için ‘kazan-kazan’ sonucunu doğuracak bu platformda sorularınızın cevabını birlikte bulmaya davet ediyoruz.

www.kariyerpanayiri.com

Kullanıcı avatarı
houseofholy
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

seçilme şansı olmasa da AK Parti’den cumhurbaşkanlığı adaylığı için kararını açıklayan ilk isim Ankara Milletvekili Ersönmez Yarbay olmuş.

bu kadar ciddiyetsiz bir olay daha görmedim şimdiye kadar. resmen oyun oynuyorlar bu adamlar. ülkenin kaderi birkaç insanın keyfine kalmış, çok yazık..

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bloodline666 »

houseofholy yazdı:seçilme şansı olmasa da AK Parti’den cumhurbaşkanlığı adaylığı için kararını açıklayan ilk isim Ankara Milletvekili Ersönmez Yarbay olmuş.

bu kadar ciddiyetsiz bir olay daha görmedim şimdiye kadar. resmen oyun oynuyorlar bu adamlar. ülkenin kaderi birkaç insanın keyfine kalmış, çok yazık..

bu ciddiyetsizliği pretosto amacında ismin acıkladı sanırsam yoksa herkes acıklarsa yandık demektir
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

ysseulb
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen ysseulb »

Ben gündemden bayağı uzak kaldım sanırım bu aralar hehe =)
http://ysseulb.deviantart.com/
http://ballroomdancer.azbuz.com

WhAt iF YoU SLepT? aNd WhAt iF, iN YouR SLeeP, YoU DReaMeD?aNd WhAt iF, iN YouR DReaM, YoU WenT To HeAVeN aNd THeRe PLuCKeD a STrANgE aNd BeaUTiFuL FLoWeR? aNd WhAt iF, WHeN YoU AWoKe, YoU

Kullanıcı avatarı
houseofholy
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

bloodline666 yazdı:
houseofholy yazdı:seçilme şansı olmasa da AK Parti’den cumhurbaşkanlığı adaylığı için kararını açıklayan ilk isim Ankara Milletvekili Ersönmez Yarbay olmuş.

bu ciddiyetsizliği pretosto amacında ismin acıkladı sanırsam yoksa herkes acıklarsa yandık demektir
evet protesto etmek için aday olmuş anladığım kadarıyla ama ondan başka kimsenin muhalefet yapacağını sanmam çünkü tüm AKPliler, aday belirlenince kim olursa olsun onay vereceklerine dair önceden imza atmışlar.

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bloodline666 »

houseofholy yazdı:
bloodline666 yazdı:

evet protesto etmek için aday olmuş anladığım kadarıyla ama ondan başka kimsenin muhalefet yapacağını sanmam çünkü tüm AKPliler, aday belirlenince kim olursa olsun onay vereceklerine dair önceden imza atmışlar.

bakalım kimi gösterecekler aday olarak başbakan cok şaşıracasınız diyordu ama bakalım ikmolacak bende cok merak ediyorum
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

Kullanıcı avatarı
houseofholy
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

benim için zihniyeti aynı oldukça suratları ya da isimleri değişmiş pek farketmez.. şu aralar Nimet Çubukçu'nun adı geçiyormuş, belki kadın aday olursa onun için şaşıracaksınız diyordur. RTE nin aday olmayacağı kesinleşti ama ne değişir ki