Gündem

Hayata ve yaşama dair ne varsa A'dan Z'ye de...
Kullanıcı avatarı
pardus
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen pardus »

Youtube kapatılıyor:

İstanbul Nöbetçi Sulh Ceza Mahkemesi, Atatürk'e hakaret edilen video görüntülerin yer aldığı siteye erişim yasağı koydu.

İNTERNETHABER'in "Youtube'da Yunan rezilliği" haberi ile patlak veren skandala adalet el koydu. Türklere ve Atatürk'e "eşcinsel" hakaretine izin veren Youtube ağır bir fatura kesti.

Haberlerimiz üzerine harekete geçen İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Basın Savcısı Nurten Altınok, İstanbul Emniyet Müdürlüğü Güvenlik Şube Müdürlüğüne talimat vererek, konuyla ilgili görüntüleri istedi.

Gönderilen delil niteliğindeki bir CD'yi inceleyen Savcı Altınok, nöbetçi mahkemeden erişimin engellenmesini talep etti.

İstanbul Nöbetçi 1. Sulh Ceza Mahkemesi de Güvenlik Şube Müdürlüğünce gönderilen delil niteliğindeki bir CD'ye el koyma kararının onanması ve YouTube'ye erişimin engellenmesi talebini kabul etti.

Mahkemenin kararında, ''Mustafa Kemal Atatürk'ün fotoğrafı, Türk Bayrağı üzerine İngilizce küfür içeren yazılar yazılarak aşağılandığı anlaşıldığından talebin kabul edildiği'' belirtildi...
Türk Telekom'dan açıklama

Türk Telekom, YouTube'a erişim yasağına ilişkin yaptığı açıklamada, ''resmi bilgi ulaştığında yasal gereklilikler çerçevesinde gereğinin yapılacağını'' bildirdi.//
We learned speaking turkish one english stayed... yanlşmı oldu acepp:D

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

Kaynak?
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
pardus
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen pardus »

işte bu sitede var http://www.internethaber.com/news_detail.php?id=72326 kaynakta anadolu ajans galiba altta yazıo kaynak diye
En son pardus tarafından 19 Eyl 2007 23:56 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
Rita
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Rita »

Haberlerde gördüm ben de bugün.
myspace.com/the_rita

Kullanıcı avatarı
pardus
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen pardus »

bilmiyorum youtube'u kapatmak yerine videoları kaldırmaları daha mantıklı olmazmı ama diyelimki çok video var zaten eksi puan alınca video 100 kere youtubeden kaldrılıyo ama kaldırmamışlar o videoları

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

'Boşuna yıllarca dana eti yemişim'
Ankara'da öldürdüğü kişiyi yiyen yamyam Özgür Dengiz'in sözleri şok etti: "İnsan eti tatlı geldi. Kestiğim kişinin etlerini eve götürdüm. Sote yapıp yiyecektim. Yıllardır boşuna dana ve koyun eti yemişiz."

http://www.sabah.com.tr/2007/09/19/habe ... 593ED.html

:016 :016 :016
When you're pushed, killing's as easy as breathing

Kullanıcı avatarı
pardus
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen pardus »

KoRn_eR yazdı:'Boşuna yıllarca dana eti yemişim'
Ankara'da öldürdüğü kişiyi yiyen yamyam Özgür Dengiz'in sözleri şok etti: "İnsan eti tatlı geldi. Kestiğim kişinin etlerini eve götürdüm. Sote yapıp yiyecektim. Yıllardır boşuna dana ve koyun eti yemişiz."

http://www.sabah.com.tr/2007/09/19/habe ... 593ED.html

:016 :016 :016
zuhahahha çok komik ya ama Allah korusun bölelerinden :-D

Kullanıcı avatarı
kozmik_peri
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kozmik_peri »

youtube kapatılma haberlerinden de fenalık geldi artık rahat edemediler bir türlü.. erişim sadece Türkiye'ye kısıtlanacaksa bunun mantığı nerede onu merak ediyorum.. adamlar ellerini kollarını sallaya sallaya videolarını yayınlatmaya devam edecek biz de gözden ırak gönülden ırak takılacağız hiç bir şey olmamış gibi..

bi de insan etinin bileşimleri açısından daha lezzetli olabileceği söylenmişti de bu ruhsuzluk yahu..
Istemedim uyanmayı bu soğuk uykudan. Cevapları aradim soruları sormadan. Düşürdüğün gölgeleri, düştuğün yerleri… kazıyorsan aklıma normal mi sence?

Kullanıcı avatarı
veronique
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen veronique »

kozmik_peri yazdı: bi de insan etinin bileşimleri açısından daha lezzetli olabileceği söylenmişti de bu ruhsuzluk yahu..
aslında bu dedigi kısmen dogru bisey.. hatta insanı ısıran kopekleri o yuzden oldururler, insan eti yemeye alısmasın diye..

ama yine de insanı hayvandan ayıran ozellikler olmalı.. Ayrıca bi de cok zorda kalmadıkca hic bi hayvan kendi cinsinden bi hayvanı yemez, insan dısında..

Kullanıcı avatarı
karpuz_agaci
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen karpuz_agaci »

aslinda ben bu insan yeme olayinin tek "yüksek yasam standartli" ülkelerde var saniyordum..yani isi gücü olmayan insanlarin yapacagi bisi..

insanin hayvandan bi farki yok..ama bi dogru var oda "veronique" in dedigi gibi bi hayvan kendi cinsinden bi hayvani yemez..

Kullanıcı avatarı
ewrim
Üye
Üye

Mesaj gönderen ewrim »

tüm bunlar türkiyeyi bölmek için hazırlanan zeminler,iktidar zaten türkiyeyi amerikaya parça parça satıyor... yıllarca böyle olmadı mı zaten türban özgürlüğü için bütün milleti satar bunlar!!!

Kullanıcı avatarı
karpuz_agaci
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

vejetaryanlar yemegimin yemegini yiyorlar :D

bad-dua
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bad-dua »

ewrim yazdı:tüm bunlar türkiyeyi bölmek için hazırlanan zeminler,iktidar zaten türkiyeyi amerikaya parça parça satıyor... yıllarca böyle olmadı mı zaten türban özgürlüğü için bütün milleti satar bunlar!!!
herşey türban özgürlüğü için yaşasın türban özgürlüğü :P

Kullanıcı avatarı
karpuz_agaci
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

ya afrikali kadinlarin (sanirim ghanalilarin) belli bi bas örtüsü var (dini bisi degil..).. onun ismini bilen var mi ?

Kullanıcı avatarı
kozmik_peri
Müdavim Üye
Müdavim Üye

veronique yazdı:
kozmik_peri yazdı: bi de insan etinin bileşimleri açısından daha lezzetli olabileceği söylenmişti de bu ruhsuzluk yahu..
aslında bu dedigi kısmen dogru bisey.. hatta insanı ısıran kopekleri o yuzden oldururler, insan eti yemeye alısmasın diye..

ama yine de insanı hayvandan ayıran ozellikler olmalı.. Ayrıca bi de cok zorda kalmadıkca hic bi hayvan kendi cinsinden bi hayvanı yemez, insan dısında..
ki hayvanlarda olay içgüdüseldir insanda içgüdü yok.. bunun güdüsel bi yanı da yok.. cannibalism olarak geçiyor diye biliyorum avrupa da ve örnekler genelde ruh hastası seri katillerden çıkmış..
Istemedim uyanmayı bu soğuk uykudan. Cevapları aradim soruları sormadan. Düşürdüğün gölgeleri, düştuğün yerleri… kazıyorsan aklıma normal mi sence?

bad-dua
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bad-dua »

kozmik_peri yazdı:
veronique yazdı:

ki hayvanlarda olay içgüdüseldir insanda içgüdü yok.. bunun güdüsel bi yanı da yok.. cannibalism olarak geçiyor diye biliyorum avrupa da ve örnekler genelde ruh hastası seri katillerden çıkmış..
Bu canniballer öz afrikalı namı değer yamyamlar değilmidir

Kullanıcı avatarı
karpuz_agaci
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

cannibalizm eski hintlerdede var..hemde dinlerinin bi parcasi :D

bad-dua
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bad-dua »

karpuz_agaci yazdı:cannibalizm eski hintlerdede var..hemde dinlerinin bi parcasi :D
Bu hintlilerde bi acayip zaten bi kadının bi kaç erkekle evli olduğu kabilede var bunlarda hatta başka bi kabilede de yanlış hatırlamıyorsam kocası ölen kadını kocasıyla birlikte yakıyolar

Kullanıcı avatarı
karpuz_agaci
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

evet öyle =) bence cok ilginc bunlar ya =)

üstelik nerde görünmüs bi kadinin bi kac erkekle evli olmasi :D biraz bizim kültüre de yansisa bence :D

bad-dua
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bad-dua »

karpuz_agaci yazdı:evet öyle =) bence cok ilginc bunlar ya =)

üstelik nerde görünmüs bi kadinin bi kac erkekle evli olmasi :D biraz bizim kültüre de yansisa bence :D
:010
Bizdeki kadın nüfusuna bağlı bu aslında ..çok erkekle evlilik... çünkü onlarda(kabilede) erkek nüfusu fazla olduğu için böyle bi gelenek yerleşmiş

Kullanıcı avatarı
karpuz_agaci
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

hmm yani "bizdekinin" tersi dimi..erkekler nüfusu "az" oldugu icin yapiyo hala cokevlilik felan :)

olsun..gelecek secimlerde adayligimi koyarsam, ne icin cabaladigimi bilmis olun simdiden :D

bad-dua
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bad-dua »

karpuz_agaci yazdı:hmm yani "bizdekinin" tersi dimi..erkekler nüfusu "az" oldugu icin yapiyo hala cokevlilik felan :)

olsun..gelecek secimlerde adayligimi koyarsam, ne icin cabaladigimi bilmis olun simdiden :D
1 oyun var şindiden bak......kulisde yaparım sana :010

topic piç oldu bu arada

Kullanıcı avatarı
karpuz_agaci
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

spamlemeyi birakiyorum!
son cevap olarak demek istiyorum ki,tam secimlerden bahsetmeye basladim, hemencicik de ilkelerimi yazayim :D

bunlar ortadan kalkacak:
para
is
dünyadaki nüfus fazlaligi =) ( 7 milyardan 2 milyara düsürecegim..)
din
milliyet
evde hayvan tutmak
hayvanat bahceleri
sokaklar
evler
doktorlar
avukatlar
yasalar
parlamento

bunlari getirecegim:

serbest sevgi
esitlik

partime üye olmak isteyenler benle baglanti kursunlar :D

simdide sustum! "sapirsacma" seyleri yazmayi birakiyorum (ki ben ciddiyim..)..kusura bakmayin rocktr forumcularim =)

Kullanıcı avatarı
murti
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen murti »

karpuz_agaci yazdı:spamlemeyi birakiyorum!
son cevap olarak demek istiyorum ki,tam secimlerden bahsetmeye basladim, hemencicik de ilkelerimi yazayim :D

bunlar ortadan kalkacak:
para
is
dünyadaki nüfus fazlaligi =) ( 7 milyardan 2 milyara düsürecegim..)
din
milliyet
evde hayvan tutmak
hayvanat bahceleri
sokaklar
evler
doktorlar
avukatlar
yasalar
parlamento

bunlari getirecegim:

serbest sevgi
esitlik

partime üye olmak isteyenler benle baglanti kursunlar :D

simdide sustum! "sapirsacma" seyleri yazmayi birakiyorum (ki ben ciddiyim..)..kusura bakmayin rocktr forumcularim =)

kaos istion sen herhalde :)
hayatın gizini vereceğim sana!!!

benle derdin varsa bana gel!!

Kullanıcı avatarı
kozmik_peri
Müdavim Üye
Müdavim Üye

özel mülkiyet kavramını kaldırmış zaten üzerine bi de aileyi kaldırmayı eklerse kaostan çok bi düşünce sistemi, siyasi görüş çıkıyor zaten ortaya kabaca :) google a bir sor bakalım karpuz_agaci, belki ilgini çeker