Gündem

Hayata ve yaşama dair ne varsa A'dan Z'ye de...
Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Gündem

Mesaj gönderen wolfali »

hayata dair herşey..:)
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

Kullanıcı avatarı
karpuz_agaci
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen karpuz_agaci »

onceki sabit baslik nerde?? =)

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

bazı sebeplerden dolayı uçmuştur,yenisinden devam edin:)

layne
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen layne »

çok iyi olmuş.
betterman.

Kullanıcı avatarı
issirganotununissirmiyani
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen issirganotununissirmiyani »

eger o uçtusa buda uçmak üzeredir
issirganotununissirmiyani ''değişim başladı anı yaşa'' vodafone gibi oldu behh

Kullanıcı avatarı
vaga_bond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen vaga_bond »

ben tekrar bu başlıkta bulunmicam.birileri bazı şeyleri (ya da gerçekleri diim) kabullenemiyo sanırsam. müzik başlıkların görüşmek üzere :006
Ne hissettiysem, ne bildiysem
Hasta ve yorgunum tek başımayım.Orada olabilir misin, çünkü seni bekleyen kişiyim ben.
Yoksa sen de mi affedilmeyensin???

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

bu başlık sevgili adminimizin ricası üzerine açılmıştır..
onun uçma sebebi mesaj sayısında ki fazlalıktan kaynaklanan sorunlardandır...

Kullanıcı avatarı
Trimpot
Site Sahibi
Site Sahibi
İletişim:

Mesaj gönderen Trimpot »

"Serbest Kürsü" yerine "Bugun RockTR'yi kötülemek etmek icin ne yaptin?" adinda bir baslik acacagim. Belki de malum yerde boyle bir baslik vardir, kim bilir?

Burayi sevmemelerine ragmen neden insanlar sürekli burada takilir? Amaclari nelerdir gibi komple teorileri üretmek cokta zor bir durum degil.

Boo_Rock isimli arkadasin yazdigi o mesajin sadece basini ve sonunu okuyarak sildim, arkasindan baslik altinda yazilan 7 bin küsür mesaj nedeniyle rahatlikla modere edilemedigini görerek ve serbest kürsü gibi basli basina "çöp" bir baslik olan konuyu gönül rahatligiyla silmem mi gerdi sizi?

rica ederim aklinizi basiniza toplayin.

burayi zincirle baglanmis tutsaklar degilsiniz hic biriniz. buranin belli kurallari var ve bu kurallara uymak zorunda da degilsiniz. kendime göre her ne kadar yapici kararlar alsam da tepeme cikmis bir kaç kisiyi görmekten artik sikilmaya basladim.

bundan sonra kimseyi uyarma geregi duymadan gerekli islemleri yapacagimi, bu gayet dogal ve rahat olan "serbest kürsü"den duyururum.

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

issirganotununissirmiyani yazdı:eger o uçtusa buda uçmak üzeredir
Uçacak tabiki.Burda sabit bir konuyla ilgili birşey konuşulmuyor, tartışılmıyor.
Silinmesi en muhtemel nedenlere dayalı başlıklardan 8)

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

uçar,uçmaz oraya fazla takılmayın..
başlıkta yazı yazanlar yazsın,gerekli görüldüğünde kilitlenir zaten..

Kullanıcı avatarı
Sadeceucnokta
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Sadeceucnokta »

Serbest kürsü adlı başlıgımız GÜNDEM olarak degiştirilmiştir..

Bu başlıktaki Misyonumuz;

Her türlü güncel konuyu özgür tartışabileceğiniz bir ortam saglamaktır..

Güzel paylasımlar dilegiyle ..
Eskidendi, eskidendi, çok eskiden...

Kullanıcı avatarı
Sadeceucnokta
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Dün gece bir Tv programında izledim yeni petrol yasası bizim petrolümüzü resmen yabancı şirketlere peşkeş çektirilecek sekilde tasarlanmış. Hersey özelleştirildi birde petrol kalmıstı eskiden beri söyleniyor Türkiye de çok petrol var çıkarmamıza izin vermiyorlar diye aklım baya bir karıstı açıkcası ..

Ayrıca kıbrıs petrol arama olayından sonra TSK bölgeye bir savaş gemisi gönderdi.. Ama Türkiyede bu yasa ile resmen kendi petrolümüz ( var ise) yabancılara çok kolay bir şekilde gececek vergi vs konularda bir çok özelliklerden yararlanacaklar..

Kullanıcı avatarı
kamze
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kamze »

anaam bi kaç gün uğrayamadım bişeler olmuş siteye bee :O noluo burda birileri açıklar mı anlamadım ben :S serbest kürsüye noldu hangi yazıdan dolayı silindi..
umarım yeni başlığımıs da öölee uzar gider serbest kürsü gibi..hayırlısı :P
pencere önü çiçeği

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bloodline666 »

SertSessiz yazdı:Dün gece bir Tv programında izledim yeni petrol yasası bizim petrolümüzü resmen yabancı şirketlere peşkeş çektirilecek sekilde tasarlanmış. Hersey özelleştirildi birde petrol kalmıstı eskiden beri söyleniyor Türkiye de çok petrol var çıkarmamıza izin vermiyorlar diye aklım baya bir karıstı açıkcası ..

Ayrıca kıbrıs petrol arama olayından sonra TSK bölgeye bir savaş gemisi gönderdi.. Ama Türkiyede bu yasa ile resmen kendi petrolümüz ( var ise) yabancılara çok kolay bir şekilde gececek vergi vs konularda bir çok özelliklerden yararlanacaklar..

yakında bu konu suları daha bir isındıracak gibi gözüküyor güney kıbrıs hiç birşekilde geri adım atmıyor mısır ve lübnan ile antlaşmalar yapılmış bizimkiler tanınmaması lazım falan diyorda ama sadece kendileri söyleyip kendileri duyuyor kimse bunlarla ilgilenmiyor birde şu lübnan ya nasıl bir iştir bu adamları asker gönderdik yok yardımlar yağdı türkiyeden onlara ama işte görüyorsunuz adamların yaptıklarına yazıklar olsun türkiye karışacaktı az kalsın asker gönderilsin mi asker gönderilmesin mi davası için ama adamlar bunları cabuk unutmuşlar bir sorun olduğunda abileri türkiye oluyor ama düzeldiler mi hemen binmeye calışıyorlar tepemize besle kargayı oysun gözünü :007 :007 :007
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

SertSessiz yazdı:Dün gece bir Tv programında izledim yeni petrol yasası bizim petrolümüzü resmen yabancı şirketlere peşkeş çektirilecek sekilde tasarlanmış. Hersey özelleştirildi birde petrol kalmıstı eskiden beri söyleniyor Türkiye de çok petrol var çıkarmamıza izin vermiyorlar diye aklım baya bir karıstı açıkcası ..

güneydoğu'da ortadoğu'nun en verimli petrollerinin bulunduğu bir bölgemiz israil'li bir şirkete sözde mayın arayacakları sebebiyle 40 yıllığına kiralanmış diye bir dergide okumustum..
doğruysa yazık bu ülkeyi yönetenlere,yazık bu millete...

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bloodline666 »

wolfali yazdı:

güneydoğu'da ortadoğu'nun en verimli petrollerinin bulunduğu bir bölgemiz israil'li bir şirkete sözde mayın arayacakları sebebiyle 40 yıllığına kiralanmış diye bir dergide okumustum..
doğruysa yazık bu ülkeyi yönetenlere,yazık bu millete...

abi bizimkiler bu kadarmı salak ya valla helal ne demek mayın ya onlara neymiş :x
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

Kullanıcı avatarı
Sadeceucnokta
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Bu hükümetin özelleştirmeden anladıgı nedir çok ama çok merak ediyorum..

ysseulb
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen ysseulb »

Al işte 3 gün gelmedik noldu :P :P
http://ysseulb.deviantart.com/
http://ballroomdancer.azbuz.com

WhAt iF YoU SLepT? aNd WhAt iF, iN YouR SLeeP, YoU DReaMeD?aNd WhAt iF, iN YouR DReaM, YoU WenT To HeAVeN aNd THeRe PLuCKeD a STrANgE aNd BeaUTiFuL FLoWeR? aNd WhAt iF, WHeN YoU AWoKe, YoU

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen simsiyah_85 »

dimi ya :wacko
hayat farkında mısın, anlıyor musun durumu? beni yendiğin an kaybettin sen bu oyunu!

Kullanıcı avatarı
Vampiria
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Vampiria »

sadece petrol olsa keşke.. dediğn gibi herşey özelleştirmeden nasibini alıyor. yakında hayatlarımızıda özelleştirip yabancı piyasaya insan gücü olarak sunacaklar galiba..
Ben Kendi Kalbimin Vampiriyim Hiç Bitmeyen Kahkahaları Yüzünden Ayıplanan Gülmeyi Unutmuş Büyük Lanetlilerden Biri...

Kullanıcı avatarı
Sadeceucnokta
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Yine dün gece diyerek başlıyorum :) Yahu bu nejat işler makinaya kafa kıyak çıktı .. Bu izliyeciye saygısızlıktır.. Her ne kadar sempatik gelsede tavırları yaptıgı hareket çok yanlış..

Kullanıcı avatarı
rahibe_teresa
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen rahibe_teresa »

bence çok şekerdi :D eelendi işte adam kendi halinde :P
\\ kimdi giden kimdi kalan giden mi suçluduR heR zaman.. //

Kullanıcı avatarı
Sadeceucnokta
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Okan Bayülgen de son anda ii yolladı biraz daha kalsaydı çok farklı seyler olurdu diye düsünüyorum..

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen angel_of_the_hell »

bu günün gündeminde doğum günüm var(dı)... :D
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)
{Minno$um.. Pamuktun, bulut oldun..}

Kullanıcı avatarı
Sadeceucnokta
Müdavim Üye
Müdavim Üye

angel_of_the_hell yazdı:bu günün gündeminde doğum günüm var(dı)... :D

Tesadüf :o

Bugün "herhangi_biri " yani özlemin doğum günü.. Dogum günün kutlu olsun canix nice mutlu yıllara ... :006

Seninde kutlu olsun angel :010