Gündem

Hayata ve yaşama dair ne varsa A'dan Z'ye de...
Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

karpuz_agaci yazdı:bi denesem mi :D
ama niyeee niye?! =)
yazık olur...:)
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

Kullanıcı avatarı
karpuz_agaci
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen karpuz_agaci »

ohoho..asil onlara yazik olur desem ..hehheh =)

ama demek istedigim, forumda oncede bi baslikta yazmistim:
col de (arab ulkelerinde) insanlar gunesten korunmak icin carsaf marsaf giyiyorlar..
kuzey de soguktan

ama mesela tropik bolgelerde ve klimanin imkan sagladigi bolgelerde (bizim "geri kalmis kulturler" degdigimiz) hepsi ciplak geziyo, onlardada kimse birbirine cullanmiyo..:D

(imzani okuyorum su an ..hehheeeeeh)

bad-dua
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bad-dua »

Kumburgaz'da bir villaya baskın yapıldı. Emret Komutanım dizisinde oynayan Seda Akman ve dizinin bazı oyuncuları, kokain aleminde yakalandı.

Kullanıcı avatarı
c.o.b
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen c.o.b »

baddua yazdı:Kumburgaz'da bir villaya baskın yapıldı. Emret Komutanım dizisinde oynayan Seda Akman ve dizinin bazı oyuncuları, kokain aleminde yakalandı.
seda akman çok seferim yaa :010
dont speak..

bad-dua
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bad-dua »

o haliyle daha tatlıdır. :)

Kullanıcı avatarı
c.o.b
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen c.o.b »

o hep çok tatlıı :)
dont speak..

Kullanıcı avatarı
Sadeceucnokta
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Sadeceucnokta »

Gündem baya renkli seda akman çok tatlı Allah sahibine bağışlasın ..

Petrol yasası , ithal doktorluk yasası, mortage yasası zaten sıradan basit seyler konusmaya değmez israil başbakanının Türkiye ziyareti ve Org.Büyükanıtın USA dönüsü basın açıklamalarında da kayda değer bir sey yok..Dün depremle ilgili tüm davalar zaman aşımına ugrasıdı yargıda büyük eksik var dosyalar birikiyor buda önemsiz bizim mahkemeyle işimiz olmas hepimiz efendi çocuklarız nede olsa ..

Uzar gider...

Neyse üfürükten teyyare selam söyle o yare.. Size iyi gündemler... İyi geyik magazinler..

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

bir de britney spears'ın kafasını kazıttığını ekleyeyim.

Kullanıcı avatarı
karpuz_agaci
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen karpuz_agaci »

r1g0r yazdı:bir de britney spears'ın kafasını kazıttığını ekleyeyim.
neee?!..kiz ne hali geldi ya..once donsuz dolasiyo, simdi de kafasini kazitmis..daha neler..

Kullanıcı avatarı
Sadeceucnokta
Müdavim Üye
Müdavim Üye

SSK'lı hamilelere ilaç bedava; ama bilen yok

Hamile SSK mensubu veya eşlerine sıfır katkı paylı ilaç ödemesi, 506 sayılı Sosyal Sigortalar Kanunu'nun 43'üncü maddesine göre yapılıyor. Bu maddede şu ifadeler yer alıyor: Sigortalı kadının veya sigortalı erkeğin sigortalı olmayan karısının analığı halinde, aşağıda yazılı yardımlar sağlanır: Gebelik muayenesinin yaptırılması ve gerekli sağlık yardımlarının sağlanması Doğumda gerekli sağlık yardımlarının sağlanması Sigortalı; kadının doğumdan önce ve sonra işinden kaldığı günler için ödenek verilmesi...
Eskidendi, eskidendi, çok eskiden...

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen simsiyah_85 »

benim bugünkü gündemimde saçımı kızıla boyamak vardı :)
hayat farkında mısın, anlıyor musun durumu? beni yendiğin an kaybettin sen bu oyunu!

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

Her gunun gundemi irtica tehdidi.. Aslında yok oyle bir tehdit. Bakınız :

http://rapidshare.com/files/17250599/Yo ... _.pps.html
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
Sadeceucnokta
Müdavim Üye
Müdavim Üye

jonnathan yazdı:Her gunun gundemi irtica tehdidi.. Aslında yok oyle bir tehdit. Bakınız :

http://rapidshare.com/files/17250599/Yo ... _.pps.html
Fatih/Çarsamba görüntüleri paylaşım için teşekkürler .. Gözüm gönlüm açıldı... Aslında yok böyle bir tehdit İslamifobi bunlar korkulacak bir sey yok...Kardeş kardeş yaşıyoruz bu ülkede..Çanakkale de şehit olan atalarımız hep beraber saf tuttular belki o günleri görmedim resimlerden baska ama bizzat şahit oldum 17 agustos depreminde bu ülkede herkes kardestir.. Aslında görünmeyen baglarımız var ve bir o kadar zıtlasmalarımız ama söz konusu büyük bir olaysa kenetlenmesini çok iyi biliyoruz .. Bu tür irtica yada bölücü gibi terimlere işin açıksası kafamı takmıyorum...

Söz çanakkale den açılmısken.. Çanakkale gecildi arkadaslar...

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=X_x35OWNwi4[/youtube]

Kullanıcı avatarı
houseofholy
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen houseofholy »

günün en güzel olayı mehmet okurun all stardaki maçıydı sanırım. 15 dk 4 sayıyla oynamış ama all stardaki ilk türk olarak gurur duydum.
herşey onun içinde, o herşeyin dışında..

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

houseofholy yazdı:günün en güzel olayı mehmet okurun all stardaki maçıydı sanırım. 15 dk 4 sayıyla oynamış ama all stardaki ilk türk olarak gurur duydum.
bende...

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

wolfali yazdı:
houseofholy yazdı:günün en güzel olayı mehmet okurun all stardaki maçıydı sanırım. 15 dk 4 sayıyla oynamış ama all stardaki ilk türk olarak gurur duydum.
bende...
Shaq ile olan sahnesi oldukça güzeldi
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

birazdan ntv'de maçın tekrarı var...tekrar tekrar izlenir,hazmedilir bu gurur:)

Kullanıcı avatarı
Sadeceucnokta
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Dün gece izlediğim bir Tv programından sonra tüylerim diken diken oldu, kanım dondu. Yazıklar olsun bu insanlara. Tabii bunu yapanlar insan denirse. Sağlık bakanı derhal istifa etsin. Resmen Nazi kampı. Yazıklar olsun.Tıpta reform dedikleri buysa kalsın istemez..Sorumuluları en ağır biçimde cezalandırılsın. :007 Bu görüntüler çok konuşulacak gibi..

Konu ile ilgili resimler aşagıda kutucukta mevcut alalen sergilemek istemedim bu rezaleti bakamıyorum zaten.. Birde canlı izleseydiniz o hastalara tokat atıldıktan sonraki yüz ifadelerini bir görseydiniz :(
Sonu gelmeyen tehditler, dayaklar, insanlık dışı muameleler, uyuşturucu partileri ve daha neler neler... Tüm bunlar Anadolu’daki büyük bir hastanede yaşanıyor. Bu hastane Sağlık Bakanlığı’na bağlı bölgeye hizmet veren Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi.

Anadolu’daki çok ünlü devlet hastanesi’nde uyuşturucu bağımlıları ve ağır ruhsal sorunlar altında ezilen hastalar tedavi ediliyor. 565 yataklı hastane Akdeniz ve İç Anadolu Bölgesindeki illerden de hasta kabul ediyor.Yani bölgenin kendi alanında hizmet veren tek ve en büyük hastanesi. İşte böylesi önemli bir hastanede insanın kanını donduracak türden olaylar yaşanıyor. Taşeron bir firmaya bağlı olan hastabakıcılar, hastaları adeta köle gibi kullanıyor. Odaların temizliğinden, bulaşıkların yıkanmasına kadar her iş hastalara yaptırılıyor. Temizliğe yanaşmayan hastalar ise tekme tokat dövülüyor. Şiddet bu kadarla da kalmıyor. Kendilerini adeta hastanenin kralı ilan eden bazı hastabakıcılar, günün her anı sudan sebeplerle hastalara dayak atıyor. Küfürlerin, ağır hakaretlerin ise haddi hesabı yok... Hastalar kimi zaman sırf namaz kılmak istedikleri için, kimi zaman yastık altında ekmek bulundurdukları için, kimi zaman da odalarına bardak getirdikleri için acımasızca dövülüyor. Haftanın belirli günlerinde kişisel temizliklerini yapan hastaların banyo sırasında yaşadıkları ise tam bir insanlık ayıbı. Çırılçıplak halde topluca banyoya sokulan hastalar üzerlerine hortumla su sıkılıp güya temizleniyorlar..

Ve dev hastanede skandallar bitmiyor. Uyuşturucudan kurtulmak için hastaneye yatan madde bağımlıları diğer hastaların yanında uluorta esrar kullanıyor. İşin en acı yanı ise güya tedavi gören madde bağımlısı hastalara uyuşturucuyu bazı hastabakıcılar satıyor

Resim
Resim
Resim
Resim

Kullanıcı avatarı
issirganotununissirmiyani
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen issirganotununissirmiyani »

herhalde sağlık sektörüne aranızda en içli dışlı olan benim çünkü 4 yıldır hastanelerde çalışıyorum bu yerde asıl sorumlular il saglık müdürleridir egerki ordaki denetimleri sağlık müdürleri gerekli gibi yapmazsa saglık bakanının haberi olmucaktır . bu yüzden asıl temizlik sağlık müdürlüklerinden başlamalı
SertSessiz yazdı:Dün gece izlediğim bir Tv programından sonra tüylerim diken diken oldu, kanım dondu. Yazıklar olsun bu insanlara. Tabii bunu yapanlar insan denirse. Sağlık bakanı derhal istifa etsin. Resmen Nazi kampı. Yazıklar olsun.Tıpta reform dedikleri buysa kalsın istemez..Sorumuluları en ağır biçimde cezalandırılsın. :007 Bu görüntüler çok konuşulacak gibi..

Konu ile ilgili resimler aşagıda kutucukta mevcut alalen sergilemek istemedim bu rezaleti bakamıyorum zaten.. Birde canlı izleseydiniz o hastalara tokat atıldıktan sonraki yüz ifadelerini bir görseydiniz :(
Sonu gelmeyen tehditler, dayaklar, insanlık dışı muameleler, uyuşturucu partileri ve daha neler neler... Tüm bunlar Anadolu’daki büyük bir hastanede yaşanıyor. Bu hastane Sağlık Bakanlığı’na bağlı bölgeye hizmet veren Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi.

Anadolu’daki çok ünlü devlet hastanesi’nde uyuşturucu bağımlıları ve ağır ruhsal sorunlar altında ezilen hastalar tedavi ediliyor. 565 yataklı hastane Akdeniz ve İç Anadolu Bölgesindeki illerden de hasta kabul ediyor.Yani bölgenin kendi alanında hizmet veren tek ve en büyük hastanesi. İşte böylesi önemli bir hastanede insanın kanını donduracak türden olaylar yaşanıyor. Taşeron bir firmaya bağlı olan hastabakıcılar, hastaları adeta köle gibi kullanıyor. Odaların temizliğinden, bulaşıkların yıkanmasına kadar her iş hastalara yaptırılıyor. Temizliğe yanaşmayan hastalar ise tekme tokat dövülüyor. Şiddet bu kadarla da kalmıyor. Kendilerini adeta hastanenin kralı ilan eden bazı hastabakıcılar, günün her anı sudan sebeplerle hastalara dayak atıyor. Küfürlerin, ağır hakaretlerin ise haddi hesabı yok... Hastalar kimi zaman sırf namaz kılmak istedikleri için, kimi zaman yastık altında ekmek bulundurdukları için, kimi zaman da odalarına bardak getirdikleri için acımasızca dövülüyor. Haftanın belirli günlerinde kişisel temizliklerini yapan hastaların banyo sırasında yaşadıkları ise tam bir insanlık ayıbı. Çırılçıplak halde topluca banyoya sokulan hastalar üzerlerine hortumla su sıkılıp güya temizleniyorlar..

Ve dev hastanede skandallar bitmiyor. Uyuşturucudan kurtulmak için hastaneye yatan madde bağımlıları diğer hastaların yanında uluorta esrar kullanıyor. İşin en acı yanı ise güya tedavi gören madde bağımlısı hastalara uyuşturucuyu bazı hastabakıcılar satıyor

Resim
Resim
Resim
Resim
issirganotununissirmiyani ''değişim başladı anı yaşa'' vodafone gibi oldu behh

Kullanıcı avatarı
kindmonster
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen kindmonster »

simsiyah_85 yazdı:benim bugünkü gündemimde saçımı kızıla boyamak vardı :)
yinemi imaj değişikliği müge :016
İşsizlik başa bela,kahrolsun bankalar..

Kullanıcı avatarı
Sadeceucnokta
Müdavim Üye
Müdavim Üye

masterloves yazdı:
O dünkü gündemdi arkadas.. Dünkü gündemimiz Mehmet okur ve Mügenin saç rengiydi hımm birde irtica :D

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

masterloves yazdı:
görüldüğü üzre...

Kullanıcı avatarı
Sadeceucnokta
Müdavim Üye
Müdavim Üye

SertSessiz yazdı:Dün gece izlediğim bir Tv programından sonra tüylerim diken diken oldu, kanım dondu. Yazıklar olsun bu insanlara. Tabii bunu yapanlar insan denirse. Sağlık bakanı derhal istifa etsin. Resmen Nazi kampı. Yazıklar olsun.Tıpta reform dedikleri buysa kalsın istemez..Sorumuluları en ağır biçimde cezalandırılsın. :007 Bu görüntüler çok konuşulacak gibi..

Resim
Resim
Resim
Resim
Başhekim görevden uzaklaştırıldı
Adana'da, Dr. Ekrem Tok Ruh Sağlığı Hastanesi'nde ortaya çıkarılan dayak ve uyuşturucu skandalının ardından Sağlık Bakanlığı ilk cezayı Başkehim Uraldı'ya kesti.

Bakanlık'tan hastane skandalına sert tepki
Sağlık Bakanlığı, Adana Dr. Ekrem Tok Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'nde yaşananların insan ve hasta hakları ile sağlık hizmetlerinin gerekleri açısından kabul edilemez olduğunu duyurdu.

Kullanıcı avatarı
houseofholy
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen houseofholy »

başhekim, hasta bakıcılar bilmem kimler görevden alınır yerine yenileri gelir. hep geciçi yüzeysel çözümler bulunur sorunlara. oysa hasta bakıcı sayısının yetersiz oluşu, bu insanların yeterli eğitimi almadığı ve neredeyse rastgele seçildiği kimsenin aklına gelmez mi acaba.
herşey onun içinde, o herşeyin dışında..

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen angel_of_the_hell »

dün iiki izlememişim o görüntüleri.. yoksa bgn dağıtırdım hastaneyi.. gerçi bizde ööle bi durum söz konusu diila llahtan.. ama insanın hastanelerede sağlıkcılarada lanet edesi geliyo.. ne diyebilirmki.. asıl hasta olanlar kendileri dicem ama.. hasta kategorisine bile girmicek kadar şerefsizler.. allahlarından bulsun.. yaşattıklarının bilmem kaç yüz katı onların kıçında patlasın!!..
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)
{Minno$um.. Pamuktun, bulut oldun..}